ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic HD

  • 05:00
    Претопяване, еп. 1
  • 05:20
    Мегаполиси, еп. 2
  • 05:40
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 06:00
    Странната война на нацистите, еп. 5
  • 07:00
    Морски вълци, еп. 7
  • 08:00
    Морски вълци, еп. 8
  • 09:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 3
  • 10:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 11
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 12
  • 13:00
    Странната война на нацистите, еп. 6
  • 14:00
    Морски вълци, еп. 9
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 10
  • 16:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 6
  • 18:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 5
  • 19:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
  • 20:00
    Пътешествие в Северна Корея с Майкъл Палин, еп. 1
  • 21:00
    Пътешествие в Северна Корея с Майкъл Палин, еп. 2
  • 22:00
    Наръчник на диктатора, еп. 5
  • 23:00
    Арестувани зад граница, еп. 3
  • 00:00
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 00:55
    Наръчник на диктатора, еп. 5
  • 01:40
    Разглоби ме 2, еп. 1
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 6
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 6
  • 03:10
    Разглоби ме 2, еп. 1
  • 03:55
    Лудите учени, еп. 6
  • 04:15
    Уличен Гений, еп. 6
  • 04:35
    Brain Games 4, еп. 15

Сериали

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}