ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Господари на войната, еп. 14
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 15
  • 06:10
    Строителна зона, еп. 21
  • 06:35
    Строителна зона, еп. 22
  • 07:00
    Без закони, еп. 7
  • 08:00
    Плаване по Юкон, еп. 7
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 3
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 8
  • 11:00
    Династията на Северна Корея отблизо, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 11
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 12
  • 14:00
    Арестувани зад граница (компилации), еп. 1
  • 15:00
    Арестувани зад граница 5, еп. 3
  • 16:00
    Паранормално, еп. 1
  • 17:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
  • 18:00
    Изгубената гробница на Александър Велики, еп. 1
  • 19:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 5
  • 20:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 6
  • 21:00
    Морски вълци, еп. 9
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 1
  • 23:00
    Границата, еп. 7
  • 00:00
    Океан без закони , еп. 1
  • 01:00
    Океан без закони , еп. 2
  • 01:55
    Границата, еп. 7
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 3
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 7
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 15
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 3
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 7

Сериали

e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 6
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 6
Viasat History 10:55
Тайната война, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Diema Sport 2 11:30
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

bTV Action 10:45
"Сърцето на дракона" - фентъзи, приключенски (САЩ, 1996), режисьор Роб Коен, в ролите: Денис Куейд, Шон Конъри, Дина Майер, Дейвид Тюлис, Пит Посълтуейт, Джейсън Айзъкс и др.
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
TVT 11:00
Между полумесеца и кръста (образователен филм за религиозен туризъм)
Vivacom Arena 11:00
В царството на пълнолунието Приключенски, Комедия, Драма 2012
FilmBox Basic 11:05
Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}