ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Господари на войната, еп. 2
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 2
  • 06:10
    Десетилетията: Ремикс, еп. 5
  • 06:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 6
  • 07:00
    Без закони, еп. 1
  • 08:00
    Оцеляване в Америка, еп. 8
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 7
  • 10:00
    Сервиз SOS, еп. 10
  • 11:00
    Пътешествие в Северна Корея с Майкъл Палин, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 6
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 7
  • 14:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 4
  • 15:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 5
  • 16:00
    Паранормално, еп. 5
  • 17:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 5
  • 18:00
    Библията на дявола, еп. 1
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 5
  • 20:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 6
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 3
  • 23:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 00:00
    Първородeн грях: Секс, еп. 5
  • 01:00
    Първородeн грях: Секс, еп. 6
  • 01:55
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 3
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 11

Сериали

EPIC Drama 10:35
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 6
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Diema Sport 2 11:30
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Cinemax 2 10:30
"Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
HBO HD 10:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Bulgaria ON AIR 10:30
Страната на изобретателите - филм
Eurocom 10:30
България, която съградихме - Документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}