ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Господари на войната, еп. 2
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 19
  • 06:10
    Строителна зона, еп. 23
  • 06:35
    Строителна зона, еп. 24
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 09:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 5
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 6
  • 11:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 4
  • 12:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 13:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 14:00
    Морски вълци, еп. 9
  • 15:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 1
  • 16:00
    Марс, еп. 1
  • 17:00
    Марс, еп. 2
  • 18:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 5
  • 19:00
    Евакуация Земя, еп. 6
  • 20:00
    След милион години - първи сезон, еп. 4
  • 21:00
    Архитектите на древния свят, еп. 1
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 3
  • 23:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 2
  • 00:00
    Архитектите на древния свят, еп. 1
  • 01:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 3
  • 01:55
    Египет с най-великия изследовател, еп. 2
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 16
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 11

Сериали

Viasat Explorer 05:30
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 7
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Viasat Nature 05:35
Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 13
EPIC Drama 05:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Viasat History 05:40
Загадки в музея, сезон 8, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 05:30
Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Милано - Торино
BNT 3 06:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща

Всички предавания

Филми

TV1000 05:25
Разбито, САЩ, драма, 2012
Cinemax 2 05:30
"Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
TV1 05:30
"Петолиния" - музикален микс
Vivacom Arena 05:45
Рицарят Ръждивко Еп. 12 Анимация, Семеен 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}