ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Господари на войната, еп. 2
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 19
  • 06:10
    Строителна зона, еп. 23
  • 06:35
    Строителна зона, еп. 24
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 09:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 5
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 6
  • 11:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 4
  • 12:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 13:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 14:00
    Морски вълци, еп. 9
  • 15:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 1
  • 16:00
    Марс, еп. 1
  • 17:00
    Марс, еп. 2
  • 18:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 5
  • 19:00
    Евакуация Земя, еп. 6
  • 20:00
    След милион години - първи сезон, еп. 4
  • 21:00
    Архитектите на древния свят, еп. 1
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 3
  • 23:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 2
  • 00:00
    Архитектите на древния свят, еп. 1
  • 01:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 3
  • 01:55
    Египет с най-великия изследовател, еп. 2
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 16
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 11

Сериали

Viasat Nature 05:35
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 10
EPIC Drama 05:35
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
AXN 05:45
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3
PRO 7 05:55
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:45
Тенис: Анжелик Кербер - Каролин Гарсия (Mallorka Open, Майорка; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
AXN 05:45
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
FilmBox Plus 05:55
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}