ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Господари на войната, еп. 4
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 4
  • 06:10
    Десетилетията: Ремикс, еп. 9
  • 06:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 10
  • 07:00
    Без закони, еп. 3
  • 08:00
    Оцеляване в Америка, еп. 3
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 9
  • 10:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 1
  • 11:00
    Космос, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 7
  • 14:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 8
  • 15:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 9
  • 16:00
    Паранормално, еп. 8
  • 17:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
  • 18:00
    Пазителите на египетските съкровища, еп. 1
  • 19:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 7
  • 20:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 8
  • 21:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 5
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 2
  • 23:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
  • 00:00
    Табу 7, еп. 1
  • 01:00
    Табу 7, еп. 2
  • 01:55
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 13
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 5
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 13

Сериали

Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
RTL 09:30
"Добри времена, лоши времена" - сериал
Fox Life 09:35
Американска съпруга - втори сезон, еп. 20
Viasat Nature 09:40
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
MAX Sport 1 09:35
Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България

Всички предавания

Филми

Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
MGM 09:55
"Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}