ТВ Програма

ТВ програма

Nickelodeon Junior

  • 05:05
    Пламъчко и Машините
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
  • 07:00
    Дора Изследователката
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:20
    Пес Патрул
  • 08:50
    Топ Кадети
  • 09:15
    Искрица и Сияйница
  • 09:25
    Пес Патрул
  • 09:55
    Кафенето на Масленка
  • 10:25
    Веселата Веси
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:00
    Искрица и Сияйница
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:30
    Тайфата на Бека
  • 11:40
    Прасето Пепа
  • 11:50
    Пес Патрул
  • 12:15
    Пламъчко и Машините
  • 12:45
    Пламъчко и Машините
  • 13:10
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:00
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
  • 14:45
    Пес Патрул
  • 15:10
    ПЕС Патрул
  • 15:20
    Дора Изследователката
  • 15:50
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 15:55
    Макс и Руби
  • 16:15
    Прасето Пепа
  • 16:25
    Прасето Пепа
  • 16:35
    Уоликазам!
  • 17:00
    Искрица и Сияйница
  • 17:10
    Кафенето на Масленка
  • 17:30
    Нела, Принцесата-рицар
  • 17:40
    Кива го може!
  • 17:55
    Ръсти Ривитс
  • 18:10
    Пес Патрул
  • 18:35
    Пламъчко и Машините
  • 19:00
    Топ Кадети
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:35
    Тайфата на Бека
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес Патрул
  • 20:45
    Пес Патрул
  • 21:15
    Топ Кадети
  • 21:40
    Уоликазам!
  • 22:10
    Рибки Гупи
  • 22:40
    Искрица и Сияйница
  • 23:05
    Искрица и Сияйница
  • 23:25
    Котарачетата
  • 23:40
    Отбор Умизуми
  • 00:10
    Пес Патрул
  • 00:35
    Пес Патрул
  • 01:00
    Ръсти Ривитс
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес Патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница

Сериали

Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал
bTV Lady 04:00
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.52

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция
BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}