ТВ Програма

ТВ програма

Nova Sport

  • 10:00
    Футбол: Шалке 04 - Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Нант - Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Тулуза - Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Дижон - Лион, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Хамбургер - РБ Лайпциг, полуфинален мач за Купата на Германия /п/
  • 00:15
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата

Сериали

EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 6, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
AXN White 02:30
Нощна смяна; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2015
Fox Life 02:30
Станция 19 - втори сезон, еп. 3
Viasat Nature 02:35
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 8
Viasat Explorer 02:35
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 5): Паве, връх на дърво, космически кораб (Episode 5)
Diema Sport 03:00
Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА, директно
Eurosport 2 03:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 02:30
Съседска закрила Криминален, Мистерия, Трилър Канада, САЩ 2007
AXN White 02:30
Нощна смяна; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2015
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:55
Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
TVPlus 03:00
"Династията Асеневци" - II част, документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}