ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • Сега
    "Кънки с остър връх: Огън и лед" - с уч. на Брендън Фер, Франсиа Райса, Стивън Еймъл, Марсела Писаро и др.
  • 14:50
    "Сватбата на най-добрия ми приятел" - с уч. на Джулия Робъртс, Рупърт Евърет, Камерън Диас, Дърмът Мълроуни и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Аз съм номер четири" - с уч. на Алекс Петифър, Тимъти Олифант, Диана Агрон, Тереза Палмър, Калан Маколиф, Кевин Дюранд и др.
  • 22:15
    "Момичето от влака"- с уч. на Емили Блънт, Хейли Бенет, Ребека Фъргюсън, Джъстин Теру, Люк Евънс, Лиса Кудроу и др.
  • 00:30
    "Затворник на миналото" - с уч. на Колин Фърт, Никол Кидман, Стелън Скарсгард, Хироюки Санада, Джереми Ървин и др.
  • 02:50
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
  • 03:40
    "Ничия земя" - предаване /п/
  • 04:30
    "Аз съм номер четири" - с уч. на Алекс Петифър, Тимъти Олифант, Диана Агрон, Тереза Палмър, Калан Маколиф, Кевин Дюранд и др. /п/

Сериали

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}