ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 06:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, сезон 5
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Децата на въздушния Бъд" - с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др.
  • 14:40
    "Синьо увлечение 2"- с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен, Шарни Винсън, Гидеон Емери, Роджър Халстън, Крис Фишър и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Гореща гонка" (премиера) - с уч. на Рийз Уидърспуун, София Вергара, Майк Бърбиглия, Майкъл Моусли, Джон Каръл Линч, Робърт Казински, Матю дел Негро и др.
  • 21:50
    "Завръщане в бъдещето" - с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Криспин Глоувър, Леа Томпсън, Били Зейн и др.
  • 00:10
    "Добре дошъл у дома" - с уч. на Люк Пери, Ерика Сера, Дарси Лори, Майкъл Тайджен, Грейм Дъфи и др.
  • 02:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
  • 03:00
    "Ничия земя" - предаване /п/
  • 04:30
    "Синьо увлечение 2"- с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен, Шарни Винсън, Гидеон Емери, Роджър Халстън, Крис Фишър и др. /п/

Сериали

Viasat Explorer 18:50
Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 18:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 13 еп.
bTV Action 19:00
"Супергърл" - сериал, с.2, еп. 19
bTV Comedy 19:00
"Стажанти" - сериал, с.2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Eurosport 2 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport 2 No Bundesliga 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport HD 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Nova Sport 19:05
Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT2 18:35
Виолета, Жоро и аз тв филм /2012 г./, режисьор Любомир Попов, в ролите: Филип Аврамов, Никола Върбанов, София Маринкова и др.
HBO 18:55
"Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
HBO HD 18:55
"Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Fen TV 19:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
TVT 19:00
Потопът в Черно море (образователен филм за познавателен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}