ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 05:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 06:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
  • 13:30
    "Дъщерята на Ананди" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" (премиера) - сериен филм, 4 сезон
  • 21:00
    VIP BROTHER 2017 - реалити шоу
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Отмъщението" - сериен филм, сезон 4
  • 02:00
    "Законите на съдбата"- сериен филм
  • 04:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм

Сериали

National Geographic 12:30
Теория на глупостта - втори сезон, еп. 6
e-kids 12:40
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Nature 12:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Fox Channel 13:00
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 19
bTV Comedy 13:00
"Стъпка по стъпка" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT HD 12:30
Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетико /Мадрид/ - финал на турнира "Лига Европа"
Diema Sport 2 13:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, шести финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
TVPlus 12:30
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване
Diema Sport 13:00
Студио "Баскетбол", директно

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 12:30
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
Telekabel 12:30
Версус-Драма, Русия/2016,Режисьор: Нурбек Еген В ролите: Алексей Чадов, Оксана Акиншина, Антон Шагин, Сергей Чирков
Vivacom Arena 12:30
Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
PRO 7 12:40
"Доста трескаво нещо" - романтична комедия, U, 2014
bTV Action 12:45
"Доносник"- екшън, драма, трилър ( САЩ, Обединени арабски емирства, 2013), режисьор - Рик Роман Уаг, актьори - Дуейн Джонсън, Бари Пепър, Джон Бернтал, Сюзан Сарандън, Майкъл Кенет Уилямс, Надин Веласкес, Харолд Перинео, Бенджамин Брат и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}