ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 05:00
    "Бавачката Макфий" - с уч. на Ема Томпсън, Колин Фърт, Анджела Лансбъри, Кели Макдоналд, Селия Имри, Имелда Стаунтън, Томас Сангстър и др. /п/
  • 07:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, сезон 5
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Щурият Ръсел" (премиера) - с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън,
  • 14:50
    "Повелителят на кухнята" - с уч. на Брадли Купър, Сиена Милър, Джейми Дорнан, Ема Томпсън, Ума Търман, Даниел Брюл и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Джак Ричър" - с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал и др.
  • 22:40
    "Завръщане в бъдещето II" - с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Леа Томпсън, Били Зейн, Елизабет Шу, Томас Ф.Уилсън и др.
  • 00:50
    "Далеч от дома" - с уч. на Бари Уотсън, Стефани фон Пфетен, Пол МакГилиън, Том МакБет, Ели Гори и др.
  • 02:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
  • 03:30
    "Ничия земя" - предаване /п/
  • 04:10
    "Джак Ричър" - с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал и др./п/

Сериали

National Geographic 12:30
Теория на глупостта - втори сезон, еп. 6
e-kids 12:40
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Nature 12:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Fox Channel 13:00
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 19
bTV Comedy 13:00
"Стъпка по стъпка" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT HD 12:30
Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетико /Мадрид/ - финал на турнира "Лига Европа"
Diema Sport 2 13:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, шести финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
TVPlus 12:30
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване
Diema Sport 13:00
Студио "Баскетбол", директно

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 12:30
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
Telekabel 12:30
Версус-Драма, Русия/2016,Режисьор: Нурбек Еген В ролите: Алексей Чадов, Оксана Акиншина, Антон Шагин, Сергей Чирков
Vivacom Arena 12:30
Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
PRO 7 12:40
"Доста трескаво нещо" - романтична комедия, U, 2014
bTV Action 12:45
"Доносник"- екшън, драма, трилър ( САЩ, Обединени арабски емирства, 2013), режисьор - Рик Роман Уаг, актьори - Дуейн Джонсън, Бари Пепър, Джон Бернтал, Сюзан Сарандън, Майкъл Кенет Уилямс, Надин Веласкес, Харолд Перинео, Бенджамин Брат и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}