ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, сезон 5
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Сватбено пожелание" - с уч. на Кейти Секоф, Сейдж Броклибенк, Ким Пойриър, Томи Лиутас, Ники Елек, Стивън Хузар и др.
  • 14:15
    "Пръстен до пролетта" - с уч. на Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Джеси Мос, Али Либерт и др.
  • 16:00
    "Мис Пепеляшка" - тв реалити
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Сделка или не" - телевизионна игра, нов сезон
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    X Factor - музикално шоу
  • 22:00
    "007 координати: Скайфол" - с уч. на Даниел Крейг, Хавиер Бардем, Джуди Денч, Наоми Харис, Ралф Файнс и др.
  • 01:00
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
  • 01:30
    "Завръщане в бъдещето II" - с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Леа Томпсън, Били Зейн, Елизабет Шу, Томас Ф.Уилсън и др. /п/
  • 03:30
    "Мис Пепеляшка" - тв реалити /п/

Сериали

EPIC Drama 10:45
Гранд хотел, сезон 2, еп. 7, Испания, иторически/драма, 2012
e-kids 10:50
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Nature 10:50
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Fox Life 10:55
Мики - първи сезон, еп. 14
Viasat Explorer 11:00
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:40
Тенис: Мария Шарапова - Катерина Синякова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
Film Plus 11:00
Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
AXN Black 11:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Ring.BG 11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
BNT HD 11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 10:45
Гранд хотел, сезон 2, еп. 7, Испания, иторически/драма, 2012
Skat+ 10:45
"Пренасяне мощите на света Петка" - документален филм /повторение/
Cinemax 2 10:50
"Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
HBO HD 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
TVT 11:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}