ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 06:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Звезден сблъсък" - с уч. на Стърлинг Найт, Даниел Кембъл, Маги Касъл, Брандън Смит, Мат Уинстън, Тони Тръкс, Дан О’Конър и др.
  • 14:30
    "Мултиплициране" - с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Бързи и яростни" - с уч. на Мишел Родригес, Пол Уокър, Вин Дизел, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др.
  • 22:15
    "Игрите на глада: Възпламеняване"- с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Филип Хофман, Джена Малоун, Елизабет Банкс, Уди Харелсън и др.
  • 01:15
    "Клубът на купувачите от Далас" - с уч. на Матю Макконахи, Джеймс Гарнър, Джаред Лето, Стив Зан и др.
  • 03:40
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
  • 04:45
    "Звезден сблъсък" - с уч. на Стърлинг Найт, Даниел Кембъл, Маги Касъл, Брандън Смит, Мат Уинстън, Тони Тръкс, Дан О’Конър и др. /п/

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}