ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Обсебеният младоженец" (премиера) - с уч. на Дарин Брукс, Елизабет Райс, Девон Никсън, Кейт Върнън и др.
  • 14:10
    "Преди да кажеш "Да" (премиера) - с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др.
  • 16:00
    "Аз обичам България" - забавно предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Паркър" (премиера) - с уч. на Джейсън Стейтъм, Дженифър Лопес, Майкъл Чиклис, Ник Нолти, Уендъл Пиърс и др.
  • 22:20
    "Не умирай днес" - с уч. на Пиърс Броснан, Холи Бери, Тоби Стивънс, Майкъл Медсън, Джуди Денч, Розамунд Пайк и др.
  • 01:00
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
  • 01:30
    "Бързи и яростни" - с уч. на Мишел Родригес, Пол Уокър, Вин Дизел, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др./п/
  • 03:40
    "Преди да кажеш "Да" - с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др. /п/

Сериали

e-kids 07:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Хоби ТВ 07:30
НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}