ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) -сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване/п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Критична точка" (премиера) - сериен филм, 5 сезон
  • 21:00
    "Hell’s Kitchen България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/

Сериали

Fox Life 08:40
Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
Fox Crime 08:40
Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Diema 08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Moviestar 08:40
Футбол и философия
Travel TV 09:00
Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 6 еп.
Sky Sports 09:00
Футбол от Азия
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров
Film Plus HD 09:10
Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

TV1000 08:35
Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
HBO 2 08:40
"Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
TVT 09:00
Животът по поречието на Струма (образователен филм за еко туризъм)
Kino Nova 09:10
"Мисия: Моето семейство" - романтичен филм с уч. на Ханес Янике, Нина Гумих, Нина Монка, Дана Голомбек и др.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}