ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) -сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване/п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Критична точка" (премиера) - сериен филм, 5 сезон
  • 21:00
    "Полицаите от края на града" (премиера) - комедиен сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 04:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм

Сериали

e-kids 08:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
bTV Comedy 08:00
"Клуб Веселие" - сериал
Fox Channel 08:00
От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 10
bTV Action 08:00
"Час пик" - сериал, еп.3
bTV Cinema 08:00
"Хрониките на Шанара" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
HBO 08:20
"Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
HBO HD 08:20
"Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}