ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Лозята на любовта" (премиера) - с уч. на Марго Харшман, Стив Тали, Британи Ъндърууд, Девон Никсън и др.
  • 14:15
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Улики" (премиера) - с уч. на Кандис Камерън Бър, Лекса Доинг, Марилу Хенър, Брус Доусъни др.
  • 16:00
    "Аз обичам България" - забавно предаванена NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Пазители на Галактиката" (премиера) - с уч. на Крис Прат, Вин Дизел, Брадли Купър, Зоуи Салдана, Мики Рурк, Дейв Баутиста, Глен Клоуз, Бенисио Дел Торо, Джимон Хонсу и др.
  • 22:30
    "Да изчезнеш за 60 секунди" - с уч. на Никълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Джовани Рибизи, Делрой Линдо, Уил Патън, Уилям Лий Скот, Скот Каан, Вини Джоунс, Робърт Дювал и др.
  • 00:50
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
  • 01:20
    "Бързи и яростни 2" - с уч. наПол Уокър, Кол Хаузър, Тайрийз Гибсън, Ева Мендес и др. /п/
  • 03:40
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Улики" - с уч. наКандис Камерън Бър, Лекса Доинг, Марилу Хенър, Брус Доусън и др./п/

Сериали

e-kids 07:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Хоби ТВ 07:30
НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}