ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Кошмари в кухнята"- риалити, нов сезон
  • 22:00
    "Добрата съпруга" - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22
  • 00:30
    "Костюмари" - сериен филм, сезон 6
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм

Сериали

Viasat History 16:00
Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
Nova TV 16:00
"Като две капки вода" - забавно предаване, 6 сезон
Diema Family 16:00
"Добрата вещица" - сериал, сезон 1
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
Diema Sport 16:00
Футбол: Левски - Ружомберок, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Италианска Серия А Болоня - Милан
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Севиля
Nova Sport 16:00
Футбол: Мидълзбро - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 16:00
Детски свят: Франклин
HBO 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
HBO HD 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
TVT 16:00
Потопът в Черно море (образователен филм за семеен туризъм)
BNT2 16:00
Черно-бяло кино: "Големанов" /120 години от рождението на актьора Никола Попов/ игрален филм /1958 г./, режисьор Кирил Илинчев, в ролите: Никола Попов, Андрей Чапразов, Пенка Икономова, Пенка Василева, Виолета Бахчеванова и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}