ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Космическа надпревара" - с уч. на Джеймс Уудс, Анабет Гиш, Алекс Линц, Уесли Ман и др.
  • 15:00
    "Синята лагуна: Пробуждане" - с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Твърде лично 3" - с уч. на Лиъм Нийсън, Фамке Янсен, Форест Уитакър, Маги Грейс, Дъгрей Скот, Дон Харви и др.
  • 22:15
    "Димящи аса" - с уч. на Бен Афлек, Рей Лиота, Райън Рейнолдс, Джеръми Пивън, Алекс Роко, Анди Гарсия и др.
  • 00:30
    "Обществени врагове" - с уч. на Джони Деп, Крисчън Бейл, Марион Котияр, Стивън Греъм, Били Кръдъп, Джовани Рибизи, Джеймс Русо и др.
  • 04:30
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Истината" - с уч. на Кандис Камерън Бър, Марилу Хенър, Лекса Дойг, Брус Доусън и др. /п

Сериали

Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
RTL 09:30
"Добри времена, лоши времена" - сериал
Fox Life 09:35
Американска съпруга - втори сезон, еп. 20
Viasat Nature 09:40
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
MAX Sport 1 09:35
Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България

Всички предавания

Филми

Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
MGM 09:55
"Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}