ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Обсебеният младоженец" - с уч. на Дарин Брукс, Елизабет Райс, Девон Никсън, Кейт Върнън и др.
  • 14:15
    "Последвай сърцето" - с уч. на Кейси Дайдрик, Райли Волкел, Дърк Блокър, Брандън Джоунс, Си Томас Хауъл и др.
  • 16:00
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Актрисата" (премиера) - с уч. на Кандис Камерън Бър, Марилу Хенър, Яник Бисън, Миранда Фригън и др.
  • 18:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - с уч. на Джони Деп, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др.
  • 22:50
    "Пълководци" - с уч. на Джет Ли, Анди Лау, Такеши Канеширо и др.
  • 01:10
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
  • 01:40
    "Обсебеният младоженец" - с уч. на Дарин Брукс, Елизабет Райс, Девон Никсън, Кейт Върнън и др. /п/
  • 03:40
    "Последвай сърцето" - с уч. на Кейси Дайдрик, Райли Волкел, Дърк Блокър, Брандън Джоунс, Си Томас Хауъл и др. /п/

Сериали

Viasat History 16:00
Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
Nova TV 16:00
"Като две капки вода" - забавно предаване, 6 сезон
Diema Family 16:00
"Добрата вещица" - сериал, сезон 1
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
Diema Sport 16:00
Футбол: Левски - Ружомберок, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Италианска Серия А Болоня - Милан
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Севиля
Nova Sport 16:00
Футбол: Мидълзбро - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 16:00
Детски свят: Франклин
HBO 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
HBO HD 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
TVT 16:00
Потопът в Черно море (образователен филм за семеен туризъм)
BNT2 16:00
Черно-бяло кино: "Големанов" /120 години от рождението на актьора Никола Попов/ игрален филм /1958 г./, режисьор Кирил Илинчев, в ролите: Никола Попов, Андрей Чапразов, Пенка Икономова, Пенка Василева, Виолета Бахчеванова и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}