ТВ Програма

ТВ програма

Охота и рыбалка

  • 05:00
    Донка против фидера
  • 05:25
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 05:55
    Первый лед - последний лед
  • 06:05
    Простые рецепты
  • 06:20
    Рыбный день
  • 06:45
    Дело вкуса
  • 07:00
    Мой мир - рыбалка
  • 07:35
    Охота: собачья работа
  • 08:00
    На рыбалку вместе с папой
  • 08:30
    Следопыт
  • 08:40
    По следам Хемингуэя
  • 09:10
    Рыбалка сегодня
  • 09:25
    Универсальная собака
  • 09:55
    Нож-помощник
  • 10:05
    Оружейный клуб
  • 10:30
    Беларусь: в поисках хорошего клева
  • 11:00
    Простые рецепты
  • 11:15
    Рыбный день
  • 11:40
    Дело вкуса
  • 11:55
    На рыбалку с охотой
  • 12:25
    Территория льда
  • 12:50
    Рыбалка в России (Сезон 2)
  • 13:15
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 13:30
    Тропа рыбака
  • 14:00
    Нахлыст
  • 14:30
    На рыбалку вместе с папой
  • 14:55
    Особенности охоты на Руси
  • 15:10
    По следам Хемингуэя
  • 15:40
    Я и моя собака
  • 16:05
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 16:30
    Крылатые охотники
  • 16:45
    Оружейный клуб
  • 17:10
    Простые рецепты
  • 17:25
    Рыбный день
  • 17:50
    Дело вкуса
  • 18:05
    Беларусь: в поисках хорошего клева
  • 18:30
    Мой мир - рыбалка
  • 19:05
    Охота: собачья работа
  • 19:30
    На рыбалку вместе с папой
  • 20:00
    Стрелковый спорт
  • 20:10
    По следам Хемингуэя
  • 20:40
    Рыбалка сегодня
  • 20:55
    Универсальная собака
  • 21:25
    Нож-помощник
  • 21:35
    Донка против фидера
  • 22:05
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 22:30
    Сам себе охотник
  • 23:00
    Первый лед - последний лед
  • 23:10
    Простые рецепты
  • 23:25
    Рыбный день
  • 23:55
    Дело вкуса
  • 00:10
    Оружейный клуб
  • 00:35
    Беларусь: в поисках хорошего клева
  • 01:00
    Тропа рыбака
  • 01:30
    Нахлыст
  • 02:00
    На рыбалку вместе с папой
  • 02:25
    Особенности охоты на Руси
  • 02:40
    По следам Хемингуэя
  • 03:10
    Я и моя собака
  • 03:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 04:05
    Оружейный клуб
  • 04:35
    Беларусь: в поисках хорошего клева

Сериали

Viasat Nature 02:00
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 20
AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Fox Channel 02:00
Чикаго - първи сезон, еп. 1
AXN White 02:20
Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2013
EPIC Drama 02:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
MAX Sport 1 02:00
Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Бъфало Сейбърс
MAX Sport 3 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия
BNT 3 02:10
Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ - Гуадалахара /Мексико/ - среща от втория кръг
Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Cinemax 2 02:10
"Бъгси", криминална драма, САЩ, 1991; реж. Бари Левинсън, с Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кийтъл, Бен Кингсли, Елиът Гулд, [18+]
MGM 02:10
"Посетители" - трилър / драма с Патрик МакВей, Патриша Джойс.
HBO3 02:15
"Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
bTV Cinema 02:15
"Извличане" - драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Гавин Худ, актьори - Джейк Джиленхол, Рийз Уидърспун, Мерил Стрийп, Алън Аркин, Питър Сарсгард, Игал Наор, Омар Метуали и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}