ТВ Програма

ТВ програма

Planeta Folk

  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни

Сериали

Viasat Nature 03:25
Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6
Охота и рыбалка 03:30
Сезон охоты
bTV Action 03:30
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 21
Diema 03:30
"Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1, /п/
Fox Crime 03:30
Младият Монталбано - втори сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 03:30
Футбол
Eurosport 2 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Руска Премиер лига
Mtel Sport 2 04:00
Хокей на лед: NHL

Всички предавания

Филми

Skat+ 03:30
"Храмове на българската памет - Българска Долна Тракия" - документален филм
HBO3 03:35
"Борджиите ІІ, 10 еп. - Изповед", историческа драма, Канада, 2012; реж. Дейвид Лиланд, с Джеръми Айрънс, Джоан Уоли, Франсоа Арно, Дейвид Оукс, Холи Грейнджър, [15+]
AXN 03:40
От здрач до зори; сезон 3, епизод 1, екшън, ужаси, САЩ, 2016
HBO 2 03:50
"Лошата сестра (2015)", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Дъг Кембъл, с Алишиа Очши, Девън Уъркхайзър, Райън Нюман, Хелън Еъйгънбърг, Робърт Лийшок, [15+]
Cinemax 03:55
"Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}