ТВ Програма

ТВ програма

Planeta Folk

  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни

Сериали

bTV Action 04:15
"Монк" - сериал, с.8, еп.8
EPIC Drama 04:25
Едно френско село, сезон 2, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2011
AXN Black 04:30
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Channel 04:30
"Ченс" - втори сезон, еп. 8
Fox Crime 04:30
Лас Вегас - трети сезон, еп. 14

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:30
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Eurosport 04:30
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
BNT 3 04:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/

Всички предавания

Филми

Cinemax 04:15
"Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
bTV Action 04:15
"Монк" - сериал, с.8, еп.8
БНТ 04:20
Викингите 3 тв филм /6 епизод/п/ (16)
EPIC Drama 04:25
Едно френско село, сезон 2, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2011
HBO 2 04:30
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}