ТВ Програма

ТВ програма

Planeta Folk

  • Сега
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 10:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 10:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:30
    "Бащино огнище" - традициите са живи
  • 17:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 00:00
    "Мила Родино" - химн на Р. България
  • 00:10
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините

Сериали

Viasat History 09:55
Загадки в музея, сезон 6, еп. 3
AXN Black 10:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
bTV Lady 10:00
"Истинска звезда" - сериал, еп.70, 71
Diema Family 10:00
"Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
AXN 10:10
Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига на 90 "Ла Лига на 90: "Алберто Ундиано Майенко"
Nova Sport 10:00
Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 09:55
Кречетало Комедия САЩ 2009
AXN Black 10:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
TVT 10:00
Тракийското наследство на Странджа (образователен филм за културно-исторически туризъм)
bTV Comedy 10:00
"История на Пепеляшка" - романтичен, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2004), режисьор Марк Росман, в ролите: Хилари Дъф, Чад Майкъл Мъри, Дженифър Кулидж, Дан Бърд, Реджина Кинг и др.
Bulgaria ON AIR 10:00
Светът отгоре - филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}