ТВ Програма

ТВ програма

Planeta Folk

  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 08:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 08:40
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 09:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 09:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 09:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 10:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 10:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:30
    "Бащино огнище" - традициите са живи
  • 17:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 00:00
    "Мила Родино" - химн на Р. България
  • 00:10
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините

Сериали

Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
RTL 09:30
"Добри времена, лоши времена" - сериал
Fox Life 09:35
Американска съпруга - втори сезон, еп. 20
Viasat Nature 09:40
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
MAX Sport 1 09:35
Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България

Всички предавания

Филми

Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
MGM 09:55
"Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}