ТВ Програма

ТВ програма

Planeta HD

  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 18:30
    "Планета Мюзик" - горещи хитове
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:35
    "Мегамикс" - само хитове
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 02:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 03:30
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма

Сериали

Fox Channel 00:50
Кости - шести сезон, еп. 22
Fox Life 00:50
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 20
AXN White 01:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2015
01:30
Риби и такъми - четвърти сезон - 17 еп.
Fox Crime 01:35
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Mtel Sport 1 01:00
Футбол: Руска Премиер лига 23 кръг
Film Plus HD 01:30
Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Eurosport 02:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшър (втори етап)
Eurosport HD 02:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшър (втори етап)

Всички предавания

Филми

БНТ 00:55
Шерлок 3 сериен игрален филм /2 епизод/п/
HBO HD 01:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
HBO 01:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
TVPlus 01:00
"Историята на разкоша: Древна Гърция - "Нищо излишно"" - 1 еп., документален филм
Cinemax 2 01:00
"Хилядоглавото чудовище", трилър - драма, Мексико, 2015; реж. Родриго Пла, с Яна Ралуи, Себастиан Агире Боеда, Уго Алборес, Нора Уерта, Даниел Хименес Качо, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}