ТВ Програма

ТВ програма

Planeta HD

  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 18:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма

Сериали

EPIC Drama 04:25
Едно френско село, сезон 2, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2011
AXN Black 04:30
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Channel 04:30
"Ченс" - втори сезон, еп. 8
Fox Crime 04:30
Лас Вегас - трети сезон, еп. 14
Viasat Nature 04:35
Търсенето на Фидо, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:30
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Eurosport 04:30
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
BNT 3 04:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/

Всички предавания

Филми

БНТ 04:20
Викингите 3 тв филм /6 епизод/п/ (16)
EPIC Drama 04:25
Едно френско село, сезон 2, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2011
HBO 2 04:30
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
HBO3 04:40
"Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
Cinemax 04:45
"Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}