ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:30
    По света и у нас - информационна емисия
  • 23:00
    Под прикритие 2 - тв филм /11 епизод/п/(16)
Пълна програма
  • 22:30
    "Интервю с вампир" - драма, ужаси, САЩ, 1994 г.; режисьор: Нийл Джордан, в ролите: Том Круз, Брад Пит, Стивън Риа, Антонио Бандерас, Крисчън Слейтър, Кирстен Дънст
Пълна програма
  • 22:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм
  • 23:00
    Новините на Нова
  • 23:30
    "Теория за големия взрив" - сериен филм, 4 сезон
Пълна програма
  • 22:30
    Новинарски блок
  • 23:00
    Другата революция - документален филм, 1 част
  • 23:30
    Чарт
Пълна програма
  • 22:30
    Новини
  • 23:00
    "4400", сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 21:50
    Тийн вълк; сезон 2, епизод 2, комедия, драма, САЩ, 2012
  • 22:40
    Убийството; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Дания, 2007
  • 23:45
    Закон и ред (UK); сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Великобритания, 2011
Пълна програма
  • 22:25
    Експерт по лъвове: африканско сафари: Епизод 6
  • 22:55
    Ревът на прайда: Епизод 3
  • 23:50
    Зоополицаите на Филаделфия: Кости
Пълна програма
  • 22:00
    "ПП "АТАКА" в действие"
  • 23:30
    "Държавата днес" /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Кино в сряда: "Твой ред е" - тв филм, ФРГ, 2013
  • 22:45
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    Ан Вил
Пълна програма
  • 20:00
    "Balkan party"
Пълна програма
  • 22:30
    Планетата Земя - документална поредица /26 епизод/
  • 23:00
    България 19.30 - централни новини /п/
  • 23:30
    Любов за Лидия - тв сериен филм, Великобритания /11 епизод/п/
Пълна програма
  • 21:00
    Кецове - игрален филм (2011г.), режисьори: Иван Владимиров и Валери Йорданов, в ролите: Филип Аврамов, Иван Бърнев, Валери Йорданов, Васил Драганов и др.
  • 22:50
    Джаз вечер в Русе
  • 23:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 22:30
    Tom & Jerry
  • 22:45
    Hong Kong Phooey
  • 23:10
    Taz-Mania
  • 23:35
    Looney Tunes
Пълна програма
  • 21:45
    Шампионска лига: Милан - ПСВ
  • 23:45
    Студио Шампионска лига
Пълна програма
  • 21:00
    Киновечер: "Последният бойскаут"- Комедия, екшън, САЩ, 1991 г.; Режисьор: Тони Скот, Актьори: Брус Уилис, Деймън Уеанс, Челси Фийлд, Нобл Уилингам, Тейлър Негрон, Даниел Харис, Хали Бери, Брус Макгил
  • 23:00
    "Излъжи ме" - сериал, с. 3, еп. 13
Пълна програма
  • 22:00
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 4, еп. 11
  • 23:00
    "Женени с деца" - комедиен сериал, с. 5, еп. 16, 17
Пълна програма
  • 22:00
    "Трима братя, три сестри" - сериал, еп. 128
  • 23:00
    "Малки тайни" - сериал, еп. 128
Пълна програма
  • 21:35
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 21:00
    "Отвличането на Хайнекен ", криминален трилър - Холандия, 2011; реж. Мартин Трюернит, с Рутгер Хауер, Рейноут Шхолтен Фон Ашхат, Хейс Набър, Корнийл Евърс, Теун Куилбоер
  • 23:00
    "Ченгето I, 9 еп. - Ден за благодарности", криминална драма - САЩ, 2012; реж. Кен Джироти, с Том Уестън-Джоунс, Франка Потенте, Кайл Шмид, Анастейша Грифит, Ато Есандо
  • 23:45
    "Ченгето I, 10 еп. - Огромен пъклен план", криминална драма - САЩ, 2012; реж. Кен Джироти, с Том Уестън-Джоунс, Франка Потенте, Кайл Шмид, Анастейша Грифит, Ато Есандо
Пълна програма
  • 21:10
    "Като влюбени", романтична драма - Франция, 2012; реж. Абас Киаростами, с Тадаши Окуно, Рин Таканаши, Рио Кас, Денден, Канеко Кубота
  • 23:00
    "Ответен удар ІІІ, 3 еп.", криминален екшън - САЩ, 2013; реж. Майкъл Дж. Басет, Джулиан Холмс, Пол Уилмшърст, с Филип Уинчестър, Съливън Степлетън, Рона Митра, Рашан Стоун, Мишел Лакс
  • 23:50
    "Благоприличие", романтична комедия - САЩ, 2004; реж. Алис Ву, с Мишел Крусиек, Джоан Чен, Лин Чен, Джин Уанг, Джесика Хект
Пълна програма
  • 22:30
    Въпроси и отговори с Риц Хан
  • 23:30
    В дълбочина
Пълна програма
  • 22:00
    "Сезони на любовта" - сериен филм
  • 23:00
    "Щастливи заедно" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 21:45
    "Челси - Астън Вила" - мач от английската Висша Лига, директно
  • 23:40
    Студио "Carlsberg Premium Football", директно
Пълна програма
  • 22:00
    Запознай се с извънземните
  • 23:00
    Дерън Браун: страх и вяра: Епизод 2
Пълна програма
  • 22:00
    Извънземни мистерии
  • 22:50
    Науката за "Междузвездни войни"
  • 23:40
    Модерни играчки: Епизод 79
Пълна програма
  • 22:30
    Финиъс и Фърб
  • 22:40
    Финиъс и Фърб
  • 22:55
    Финиъс и Фърб
  • 23:05
    Финиъс и Фърб
Пълна програма
  • 22:15
    Хандбал: топсреща - пряко
Пълна програма
  • 22:30
    "Поредица от цветове"
  • 23:00
    "Как се създава"
Пълна програма
  • 21:30
    Бамзе - анимационен сериал
Пълна програма
  • 22:30
    "Граждански контрол" - с водещ Ангел Славчев
  • 23:30
    "Ресторантът" - 1 епизод- сериал
Пълна програма
  • 22:15
    Тенис: US Open, пряко
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: US Open, пряко
Пълна програма
  • 22:00
    Черно злато 15 еп.
  • 22:50
    Повелители на желязото 4 еп.
  • 23:15
    Повелители на желязото 5 еп.
  • 23:40
    Не съм го знаел! 2 еп.
Пълна програма
  • 21:40
    X Games - Brazil (Rating: 18+)
  • 22:35
    Fighting Spirit MMA (Rating: 18+)
  • 23:30
    Extreme Fighting Africa (Rating: 18+)
Пълна програма
  • 22:00
    Хит До Хит
Пълна програма
  • 22:00
    "Стил: 2012 - Колекции Пролет/Лято" - 4 и 5 еп.
  • 22:55
    "Майстори на лукса" - 107 и 201 еп.
  • 23:45
    "Платинени сватби" - 103 и 104 еп.
Пълна програма
  • 21:50
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 18
  • 22:45
    Имало едно време - първи сезон, еп. 13
  • 23:40
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 21:50
    Военни престъпления - първи сезон, еп. 14
  • 22:50
    Престъпни намерения - шести сезон, еп. 22
  • 23:45
    Закон и ред - тринадесети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 21:05
    "Прометей ", научно - фантастичен хорър - САЩ, 2012; реж. Ридли Скот, с Нуми Рапас, Михаел Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Гай Пиърс
  • 23:05
    "Маргарет ", драма - САЩ, 2011; реж. Кенет Лонерган, с Ана Пакуин, Марк Ръфало, Джини Бърлин, Жан Рено, Алисън Джани
Пълна програма
  • 22:00
    Арката на Просвещението
  • 23:10
    Хърватските крале 3 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    "От Алабама - В Амазонка"
  • 23:00
    "Надпревара за находки"
Пълна програма
  • 22:10
    "Барни и приятели"
  • 22:35
    "Кипър"
  • 22:45
    "Джейкърс! Приключенията на Пигли Уинкс"
  • 23:10
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 17:40
    kabel eins news
Пълна програма
  • 22:30
    "Без монтаж" - предаване за актуални теми
  • 23:00
    Избрано от 66-то издание на Филмов фестивал Кан 2013
Пълна програма
  • 21:45
    CAUETivi
  • 22:45
    Топкласация
  • 23:45
    Ултрарок
Пълна програма
  • 21:15
    "Хладнокръвно" - съспенс с Дейвид Акройд, Триша Меликов, Мат МакКой.
  • 22:45
    "Омайница" - драма с Тим Дейли, Кели Престън, Рик Росович, Одра Линдли.
Пълна програма
  • 21:50
    NASCAR NATIONWIDE SERIES HIGHLIGHTS
  • 23:30
    EUROCUP TRACTOR PULLING
  • 23:55
    EUROCUP TRACTOR PULLING
Пълна програма
  • 22:25
    Снуки & Джоу
  • 22:50
    Джорди шор
  • 23:40
    Височините на Вашингтон
Пълна програма
  • 22:00
    Hard Rock Calling
Пълна програма
  • 19:00
    The Vaccines Indie Injection
Пълна програма
  • 22:00
    Магията на планината
  • 23:00
    Природни технологии 3 еп.
Пълна програма
  • 21:55
    Премиера Американска колония: Не сме секта
  • 23:00
    Живот с мъртвите
  • 23:55
    Изследователи от бъдещето
Пълна програма
  • 22:00
    Най-опасните животни на Австралия: Брегът на акулите
  • 23:00
    Кралството на океаните: Пясъчни войни
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Моркамб - Нюкасъл Юнайтед, мач от 2-ри кръг за Купата на Лигата, директно
  • 23:40
    Студио "Купа на Лигата", директно
Пълна програма
  • 22:20
    Сериал: "Шантаж"
  • 23:15
    "Истината е някъде там"
  • 23:30
    "Нека говорят"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 22:15
    "Новото момиче" - сериал
  • 23:15
    "Suburgatory: Лъскаво предградие" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 22:30
    Екстремни спортове
  • 23:00
    Италия, Серия А
Пълна програма
  • 21:15
    "Диви момичета: На високи токчета из Африка" - шоу
  • 23:15
    "Щерн ТV"
Пълна програма
  • 21:15
    "Диви момичета: На високи токчета из Африка" - шоу
  • 23:15
    "Щерн ТV"
Пълна програма
  • 21:15
    "Светът на рекордите на Гинес: Ще спечелим рекорда за Германия" - шоу
  • 23:05
    "Екстремен тест за издръжливост" - репортаж
Пълна програма
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Най-строгите родители в света" - репортаж
  • 23:15
    "Край на мобинга" - репортаж
Пълна програма
  • 22:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 22:00
    "Чарли Джейд", сериал, мистерия, фантастика, САЩ, 2005, еп. 11
  • 22:50
    "Кантора Митрани", сериал, България, 2012, сезон 1, еп. 7
  • 23:40
    "Карма", сериал, сезон 4, еп. 26
Пълна програма
  • 22:10
    Once Upon A Time - Es war einmal...
  • 23:05
    Legend of the Seeker - Das Schwert der Wahrheit
Пълна програма
  • 22:30
    Ларго Уинч - екшън
Пълна програма
  • 22:00
    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 6
  • 23:00
    Майсторът на тортите: Дъф превзема Великобритания
Пълна програма
  • 22:30
    Слънчева Трявна
  • 23:00
    Хотел "Панорама" в Априлци - една красива почивка
  • 23:30
    Силистра - красивият пристан на бизнеса
Пълна програма
  • 22:00
    Луксозните пътувания отблизо
  • 23:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
Пълна програма
  • 22:00
    Луксозните пътувания отблизо
  • 23:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
Пълна програма
  • 20:50
    Амин - Военна драма -Франция/Германия, 2002 г.
  • 23:00
    Предадените - Криминална драма - САЩ, 2008 г.
Пълна програма
  • 22:15
    Юлисима - кулинарно предаване, еп. 20
  • 22:45
    Юлисима - кулинарно предаване, еп. 21
  • 23:15
    Юлисима - кулинарно предаване, еп. 22
  • 23:45
    Изборът на Джейми, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    90-те срещу 80-те
Пълна програма
  • 21:00
    Съпруг по неволя - Комедия, Романтичен, 2008, Режисьор: Грифин Дън, В ролите: Сам Шепърд, Ума Търман, Джефри Дийн Морган, Колин Фърт, Линдзи Слоун, Изабела Роселини, Брук Адамс
  • 22:35
    Поличбата - Ужаси, Трилър, 2006, Режисьор: Джон Мур, В ролите: Пийт Постълуейт, Джулия Стайлс, Мия Фароу, Дейвид Тюлис, Майкъл Гембън, Миа Фароу, Лив Шрайбер
Пълна програма
  • 21:15
    "Отмъщение" - трилър сериал
  • 23:10
    "Разобличаване" - крими сериал
Пълна програма
  • 22:30
    Eкология
  • 23:00
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 21:50
    Х фактор САЩ - риалити ,еп.19
  • 23:00
    Х фактор САЩ - риалити ,еп.20
  • 23:55
    Двама мъже и половина - осми сезон ,еп.11
Пълна програма
  • 22:00
    Double Drop
  • 23:00
    Midweek Rave
Пълна програма
  • 22:30
    Models
  • 22:55
    F People
  • 23:00
    I see it first
  • 23:30
    I see it first
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: US Open, пряко
Пълна програма
  • 22:00
    MTVHottest: Lady Gaga
  • 23:00
    MTVHottest: USA
Пълна програма
  • 22:00
    "Таксиджията" - 7 еп.
  • 22:50
    "Туин Пийкс" - 21 еп.
  • 23:40
    "Посока юг" - 15 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    "Криминални истории" - 8 еп.
  • 22:50
    "Съдебни медици" - 18 и 19 еп.
  • 23:40
    "Нерешени загадки" - 19 еп.
Пълна програма
  • 22:30
    Новини
  • 22:35
    "Евромакс"
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 22:30
    "Риболовен експерт"
  • 23:00
    "Американски риболов"
  • 23:30
    "Точен изстрел"
  • 23:55
    "Риболовен справочник"
Пълна програма
  • 21:00
    "Меч без сянка" - екшън с уч. на Шин Юн -джун, Юн Со-и, Лий Сео-джин и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 21:50
    American Chopper: Senior vs Junior: Hair Club For Men Part 1, Carolina Carports Bike Part 2
  • 22:40
    Chasing Classic Cars: Internet Flips & Finds
  • 23:05
    Chasing Classic Cars: Hunt for the Davis Series
  • 23:30
    Da Vinci's Machines: Air Screw
Пълна програма
  • 22:25
    Learn To Teach
  • 22:55
    60 Tips For Teachers Of English
  • 23:00
    News And Weather Forecast
  • 23:15
    Grammar Wise
Пълна програма
  • 22:15
    Unique Sweets
  • 22:40
    Food Wars
  • 23:05
    Diners, Drive-Ins And Dives
  • 23:30
    Diners, Drive-Ins And Dives
Пълна програма
  • 22:20
    Avatar 106
  • 22:45
    Big Time Rush 223
  • 23:10
    The Penguins of Madagascar 201
  • 23:35
    The Penguins of Madagascar 202
Пълна програма
  • 22:15
    Тенис: US Open, пряко
Пълна програма
  • 21:05
    "Прометей ", научно - фантастичен хорър - САЩ, 2012; реж. Ридли Скот, с Нуми Рапас, Михаел Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Гай Пиърс
  • 23:05
    "Маргарет ", драма - САЩ, 2011; реж. Кенет Лонерган, с Ана Пакуин, Марк Ръфало, Джини Бърлин, Жан Рено, Алисън Джани
Пълна програма
  • 22:30
    JUNGLE JUNCTION
  • 22:45
    HANDY MANNY
  • 22:55
    MICKEY MOUSE CLUBHOUSE
  • 23:20
    LITTLE EINSTEINS
Пълна програма
  • 22:20
    Avatar 106
  • 22:45
    Big Time Rush 223
  • 23:10
    The Penguins of Madagascar 201
  • 23:35
    The Penguins of Madagascar 202
Пълна програма
  • 22:30
    Wonder Pets - 306
  • 22:40
    Roary The Racing Car - 6
  • 22:50
    Dora the Explorer - 504
  • 23:15
    Louie - 31
Пълна програма
  • 22:00
    We Are The 80s
  • 23:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 22:00
    LA: City of Demons: Dead Women Own Me
  • 22:50
    Deadly Affairs: Predator or Prey
  • 23:40
    I Almost Got Away With It: Got a Boyfriend to Support
Пълна програма
  • 22:30
    Yohan Blake: Sports Highlife
  • 23:00
    Lucie Decosse: Fighting Spirit
  • 23:15
    Volvo Ocean Race: My Passions
  • 23:30
    Radebe & Zidane: My Passions
Пълна програма
  • 22:15
    Tarpon Of Boca
  • 22:40
    Tarpon Of Boca
  • 23:05
    Tarpon Of Boca
  • 23:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера От Алабама - в Амазонка: Съдбоносният ден
  • 23:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: ТЕКСАС: Вик владее мислите
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: ТЕКСАС: Не трупай вещи, мустакатко Моу
Пълна програма
  • 21:55
    Изследователи от бъдещето
  • 22:55
    Премиера Американска колония: Не сме секта
Пълна програма
  • 22:30
    "Интервю с вампир" - драма, ужаси, САЩ, 1994 г.; режисьор: Нийл Джордан, в ролите: Том Круз, Брад Пит, Стивън Риа, Антонио Бандерас, Крисчън Слейтър, Кирстен Дънст
Пълна програма
  • 21:40
    Убийство по сценарий; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, САЩ, 1988
  • 22:35
    Военна прокуратура; сезон 2, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 1996
  • 23:30
    Криминален репортер; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, SWE, 2011
Пълна програма
  • 21:40
    Убийство по сценарий; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, САЩ, 1988
  • 22:35
    Военна прокуратура; сезон 2, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 1996
  • 23:30
    Криминален репортер; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, SWE, 2011
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 22:30
"Шегаджии" - сериал, с.3
AXN White 22:50
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 10, екшън, семеен, Италия, 2014
Fox Life 22:50
Сексът и градът - шести сезон, еп. 2
Fox Channel 22:55
Заразата - трети сезон, еп. 9
Fox Crime 22:55
От местопрестъплението - трети сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 23:45
Биатлон, Световна купа Поклюка: Преследване (жени)
Eurosport 2 No Bundesliga 22:35
Ски-скокове: Световна купа Лилехамер
Diema Sport 23:00
Футбол: Арсенал - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
BNT HD 23:00
Футбол: Зоря /Луганск/ - Манчестър Юнайтед, среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

22:30
"Нашата Вълкана" - документален филм
HBO 2 22:45
"Американски снайперист", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Клинт Истууд, с Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк МакДорман, Люк Граймс, Киър О'Донъл, [15+]
ORT 22:45
Игрален филм: "За какво говорят мъжете"
AXN White 22:50
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 10, екшън, семеен, Италия, 2014
HBO 22:50
"Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лоурънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}