ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
  • 10:00
    По света и у нас - информационна емисия
  • 10:10
    Денят отблизо с Мария/п/
  • 11:30
    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Деси и Сашо
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 06:30
    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ
  • 09:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, 9 сезон
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване на НТВ
  • 12:00
    "Любов и наказание" - сериен филм
Пълна програма
  • 07:30
    Сутрешен блок
  • 10:00
    Темида - повторение
  • 10:30
    Инвестбук - повторение
  • 11:00
    Кратки новини
Пълна програма
  • 08:40
    Закрилникът; сезон 2, епизод 20, драма, САЩ,
  • 09:30
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 10:25
    Изгубеният свят; сезон 2, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 11:20
    Доктор Ху; сезон 6, епизод 12, приключенски, драма, Великобритания, 2011
Пълна програма
  • 09:10
    На сафари при пингвините: Епизод 4
  • 10:05
    Хипопотамът: големият пир
  • 11:00
    Зоополицаите на Филаделфия: Къщата на ужасите
  • 11:55
    Змиярят Брус Джордж: Очарованието на кобрата
Пълна програма
  • 09:00
    "ПП Атака в действие"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Социални отряди" - инициативите на ПП АТАКА
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 12:00
    "Music arena"-поп и етно музика
Пълна програма
  • 09:05
    Още нещо, публицистично предаване
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Най-удивителните фотографии на National Geographic, док. поредица
  • 12:30
    По-близо до истината: Космос. Съзнание. Бог, док. поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "Дивият ангел" - тв сериал (57 епизод)
  • 10:00
    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал (76 епизод)
  • 11:00
    "Planeta Sezam" - сръбско музикално шоу (1 част)
  • 12:00
    "Мареа Брава" - тв сериал (34 епизод)
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 - сутрешен блок /п/
  • 10:00
    Япония днес
  • 10:10
    Любов за Лидия - тв сериен филм, Великобритания /11 епизод/
  • 11:05
    Около света - документална поредица /25 епизод/п/
Пълна програма
  • 09:10
    Денят започва с Култура
  • 10:00
    По света и у нас
  • 10:10
    Денят отблизо с Мария /п/
  • 11:30
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 08:55
    Cartoonito: Krypto The Superdog
  • 09:20
    LazyTown
  • 09:50
    Sylvester & Tweety Mysteries
  • 12:00
    Cartoonito: Jelly Jamm
Пълна програма
  • 08:30
    "Кости" /п./ - сериал, с. 6, еп. 8
  • 09:30
    "Щитът" /п./ - сериал, с.2, еп. 2
  • 10:30
    "Рубикон"/п./ - сериал, еп. 13
  • 11:30
    "В.И.П." /п./ - сериал, с. 1, еп. 10
Пълна програма
  • 08:00
    "Никита" /п./ - сериал, с. 1, еп. 13, 14
  • 10:00
    "Синовете на анархията" /п./ - сериал, с.3, еп. 8
  • 11:00
    "Забранена зона" /п./ - Екшън, трилър, военен, САЩ, 1988 г.; Режисьор: Кристофър Кроу, Актьори: Уилям Дафо, Грегъри Хайнс, Фред Уорд, Аманда Пейс, Кей Тонг Лим и др.
  • 13:00
    "Трета смяна" - сериал, с. 2, еп. 14
Пълна програма
  • 09:00
    "Аламинут" /п./ - комедийно шоу, еп. 3
  • 10:00
    "Отмъстителите" /п./ - Комедия, екшън, приключенски, САЩ, 1998 г., Режисьор: Джери Уейнтроб, Актьори: Ралф Файнс, Шон Конъри, Ума Търман, Джон Ууд, Еди Изард, Джим Бродбент
  • 12:00
    "Блондинка в книжарницата" - комедиен сериал, с. 2, еп. 1, 2
  • 13:00
    "Две момчета и едно момиче"/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 12, 13
Пълна програма
  • 09:00
    "Капризи на съдбата" /п./ - сериал, еп. 67
  • 10:00
    "Трима братя, три сестри" /п./ - сериал, еп. 127
  • 11:00
    "Малки тайни" /п./ - сериал, еп. 127
  • 12:00
    "Топ модели" /п./ - модно риалити, с.11, еп. 7
Пълна програма
  • 07:25
    Микс маратон (Marathon Mix)
  • 09:25
    Angelo Rules - Season 2 (Angelo Rules - Season 2)
  • 09:35
    Angelo Rules - Season 2 (Angelo Rules - Season 2)
  • 09:50
    Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)
Пълна програма
  • 08:35
    "Примката ", романтична драма - САЩ, 2011
  • 10:15
    "Опасни връзки", драма - мистерия - Китай, 2012
  • 12:05
    "Като влюбени", романтична драма - Франция, 2012
  • 13:55
    "Кибици в мола ", комедия - САЩ, 1995
Пълна програма
  • 08:20
    "Маршът на милионите ", драма - САЩ, 1996
  • 10:20
    "Кандахар ", драма - Русия, 2010
  • 12:10
    "Кралят на боулинга", комедия - САЩ, 1996
  • 14:05
    "Весело време за сватбата", комедийна драма - Великобритания, 2012
Пълна програма
  • 09:00
    Тази сутрин
  • 09:30
    Бизнес
  • 10:00
    Тази сутрин
  • 10:30
    Спорт
Пълна програма
  • 09:00
    Боклукът, част 5
  • 09:30
    Боклукът, част 6
  • 10:00
    Животни - лечители, част 5
  • 10:30
    Животни - лечители, част 6
Пълна програма
  • 08:00
    "Първата дама" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Сделка или не" - телевизионна игра
  • 10:30
    "Любов и наказание" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Първата дама" - сериен филм
Пълна програма
  • 08:55
    "Новата мисия невъзможна," - сериал, сезон 1, /п/
  • 10:00
    "Полицейски час 2: Под прикритие" - екшън с уч. на Джеф Уинкот, Синтия Ротрок, Пол Джоансън, Ивън Лури, Чарлс Тейлър, Шери Роуз, Били Драго и др., /п/
  • 12:00
    "На гости на третата планета" - сериал, сезон 4, /п/
  • 12:30
    "Среднощен ездач" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 09:00
    Крале на аукциона: "Харли Дейвидсън" от Втората световна война / Пистолет-часовник
  • 09:30
    Крале на аукциона: "Форд Мустанг" модел '65 г. / Класически кутии за храна
  • 10:00
    Екстремен риболов: Епизод 5
  • 11:00
    Бързи и шумни: Епизод 10
Пълна програма
  • 08:35
    Danger Hunters: Deadly Tornadoes
  • 09:30
    Toughest Military Jobs: Dirt
  • 10:20
    I'm Alive: Blood Saviours
  • 11:10
    Bone Detectives: Viking Feud
Пълна програма
  • 09:05
    Шоуто на технологията: Епизод 13
  • 09:30
    Отвъд правилата: Епизод 1
  • 09:55
    Отвъд правилата: Епизод 2
  • 10:20
    Отвъд правилата: Епизод 3
Пълна програма
  • 09:00
    Остин & Али
  • 09:30
    Куче с блог
  • 10:20
    ART ATTACK
  • 10:45
    Camp Rock
Пълна програма
  • 09:00
    Покер
  • 10:00
    Телешопинг
  • 10:30
    Гейм шоу
  • 13:30
    Телешопинг
Пълна програма
  • 09:00
    "Не е толкова сложно"
  • 10:00
    "Какво, как, къде"
  • 10:30
    "Разходки във времето"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 07:45
    Приключенията на слончето Бабар - анимационен филм
  • 09:30
    Тролски приказки - анимационен сериал
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:30
    Доктор Снагълс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят : Ekids - анимационен блок
  • 10:00
    "Диви сърца" - сериал
  • 11:00
    "Право в небесата"- игрален филм
  • 13:00
    "Пространство за живеене" - 18 епизод- сериал
Пълна програма
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 10:30
    "WTCC магазин"
  • 11:00
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 14:15
    Футбол, Европейско първенство за девойки до 19 г.: Полуфинал, пряко
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 10:00
    Колоездене, "Вуелта": Лалин - Финестера (четвърти етап)
  • 11:00
    Автомобилизъм: "Порше къп" Спа
  • 11:30
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
Пълна програма
  • 08:20
    Касоразбивачи 4 еп.
  • 09:20
    Не съм го знаел! 13 еп.
  • 09:45
    Не съм го знаел! 1 еп.
  • 10:10
    Голямото преместване 3 еп.
Пълна програма
  • 08:50
    X Games - Brazil (Rating: 12+)
  • 09:45
    Blood, Sweat and Gears (Rating: 12+)
  • 10:40
    Fantasy Factory (Rating: 12+)
  • 11:05
    Fantasy Factory (Rating: 12+)
Пълна програма
  • 08:30
    Утрото На Фен
  • 11:00
    Bg Time
  • 11:30
    Тв Клуб
  • 12:00
    Багрите На България
Пълна програма
  • 09:00
    Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
  • 09:45
    Хапките на Боб
  • 10:00
    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
Пълна програма
  • 09:05
    "Феншуй в дома" - 102 еп.
  • 09:30
    "Невъзможната кухня" - 706 еп.
  • 10:00
    "Бантастично" - 307 еп.
  • 10:25
    "Суперкътчета за отдих" - 107 еп.
Пълна програма
  • 08:55
    Трий Хил - пети сезон, еп. 13
  • 09:45
    Имало едно време - първи сезон, еп. 12
  • 10:35
    Изборът на Джейми, еп. 3
  • 11:30
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 09:05
    Военна прокуратура - първи сезон, еп. 1
  • 09:55
    Военна прокуратура - първи сезон, еп. 2
  • 10:45
    Военна прокуратура - първи сезон, еп. 3
  • 11:35
    Военна прокуратура - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    "Военни съпруги 6" - сериал/драма с Катрин Бел, Уенди Дейвис.
  • 10:00
    "Убийства в Мидсъмър 15" - мистерия с Джон Нетълс.
  • 12:00
    " Неразгадани престъпления 1" - сериал/криминален с Катрин Морис, Джон Фин, Дани Пино.
  • 13:00
    " Менталистът 1" - сериал/криминален със Саймън Бейкър.
Пълна програма
  • 09:15
    "Мистър Бийн: Филмът ", комедия - Великобритания, 1997
  • 10:45
    "Желязната лейди", биографична драма - Великобритания, 2011
  • 12:30
    "Мисията невъзможна: Режим "Фантом" ", екшън - трилър - САЩ, 2011
  • 14:40
    "Рокендрол зала на славата 2013 г.", концерт - САЩ, 2013
Пълна програма
  • 04:50
    ""Два метра под земята" ООД III, 9 еп. - Откриването", драма - САЩ, 2003
  • 11:00
    "Партньори І, 5 еп. - Двама пичове на червено ", комедия - САЩ, 2012
  • 11:25
    "Да отгледаш Хоуп ІІІ, 14 еп. - Модерна сватба ", комедия - САЩ, 2013
  • 11:50
    "Покойният Джак", черна комедия - САЩ, 1992
Пълна програма
  • 09:00
    Втората световна война в цвят 13 еп.
  • 10:00
    Варварите на Тери Джоунс 3 еп.
  • 11:00
    Царете воини на Сибир
  • 12:00
    Рицарите от "Маргат"
Пълна програма
  • 09:00
    "На лов за автомобили"
  • 09:30
    "На лов за автомобили"
  • 10:00
    "Спецове в заложната къща"
  • 10:30
    "Спецове в заложната къща"
Пълна програма
  • 09:00
    Киноложка изложба
  • 09:30
    Рейсинг екстрийм - втори сезон - 03 еп. /п/
  • 10:00
    Риболов с Върхара
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 09:10
    "Магическият ключ"
  • 09:20
    "Гумените играчки"
  • 09:30
    "Виж и прави като Маймунката"
  • 09:40
    "Циркът на малкия Антонио"
Пълна програма
  • 08:15
    Abenteuer Alltag - so leben wir Deutschen
  • 09:20
    Unsere kleine Farm
  • 11:15
    Ein Engel auf Erden
  • 14:00
    Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
Пълна програма
  • 09:15
    "Всеки ден с Роси" - сутрешен блок с Роси Русева/п/
  • 10:00
    "Свободата на живо по Канал 3" - информационен блок с директни излъчвания
  • 11:45
    "Телемаркет"
  • 12:00
    "Свободата на живо по Канал 3" /"WEB Жълтини"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:00
    "Островът на съкровищата" - научнофантастичен с Мартин Ландау, Вик Тайбек.
  • 10:10
    "Признаци на живот" - драма с Бо Бриджис, Винсент Д’Онофрио, Кевин О’Конър, Артър Кенеди.
  • 11:40
    "Затънтен край" - драма с Джеф Фейхи, Стивън Вайдлър, Тушка Берген.
  • 13:10
    "Светлината на блуждаещия огън" - романтичен с Лесли Нилсън, Типи Хдърн, Фей Грант, Бари Ван Дайк, Лара Паркър.
Пълна програма
  • 08:50
    SCANDINAVIAN OPEN SPRINT CHALLENGE
  • 09:45
    FIM SIDECAR WORLD CHAMPIONSHIP
  • 10:10
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 11:00
    FIM MX1 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
Пълна програма
  • 09:10
    Къщурки - реалити шоу
  • 09:35
    Къщурки - реалити шоу
  • 10:00
    Зона за приятели
  • 10:25
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Labrinth: Live Vibrations
  • 10:30
    Dizzee Rascal @ Snowbombing 2012
  • 12:30
    Professor Green Live at Camden...
Пълна програма
  • 09:00
    Folking Good Music
  • 11:00
    Biffy Clyro - Vital Statistics...
  • 12:00
    Summer Of Rock!
  • 14:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 09:00
    Бебета в зоопарка 3 еп.
  • 09:30
    Бебета в зоопарка 4 еп.
  • 09:55
    Надежда за дивата природа, 2-ри сезон 12 еп.
  • 10:50
    Дневниците на гепардите 9 еп.
Пълна програма
  • 08:40
    Американска колония: Покажи ми парите!
  • 09:35
    Пътеводител на чревоугодника: Вкусове от Виетнам
  • 10:00
    Вярно ли е?: Заклинания
  • 10:30
    Тайни от древността: Ръководство за лов на вещици
Пълна програма
  • 09:00
    Дивата Русия: Тайната гора
  • 10:00
    Да прекосиш Атлантическия океан: Епизод 3
  • 11:00
    Дивата Мисисипи: Блус в делтата
  • 12:00
    Опасни срещи: Подивели прасета
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 11:00
    Телешоп
  • 12:00
    Футбол: Бъртън Албиън - Фулъм, мач от 2-ри кръг за Купата на Лигата, повторение
  • 14:00
    "Премиър Лийг Токшоу" (2013-14), предаване за английски футбол, 2-ри епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:05
    "Контролна покупка"
  • 09:30
    "Живей здравословно"
  • 10:25
    "Да разбереш. Да простиш"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 08:50
    "Скрабз" - комедиен сериал
  • 09:40
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Италия, Серия А
  • 20:50
    УЕФА Шампионска Лига: Милан - ПСВ 28.08.2013
  • 22:30
    Екстремни спортове
  • 23:00
    Италия, Серия А
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:10
    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица
  • 10:10
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 12:10
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 13:10
    "Кьолн 50667" - реалити
Пълна програма
  • 08:45
    "За най-важното"
  • 09:30
    "Кулагин и партньори"
  • 10:00
    Вести
  • 10:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Нашата храна - нашето лекарство" с водещ проф.Мермерски
  • 12:00
    Фолклорни ритми - "Ансамбъл Китка"1 част
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол от Азия
  • 09:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 08:55
    "Nickelodeon по SUPER 7: Спондж Боб", сезон 8А, еп. 15
  • 09:20
    "Епичните приключения на Бъкет и Скинър", сезон 1, еп. 18
  • 09:45
    "Nickelodeon по SUPER 7: Шеметен бяг", сезон 1, еп. 1
  • 10:10
    "Тара Дънкан", еп. 26, анимация
Пълна програма
  • 09:00
    Angelo!
  • 09:25
    Angelo!
  • 09:50
    Angelo!
  • 10:20
    Angelo!
Пълна програма
  • 08:20
    Другият наш възможен живот - драма с Ваня Цветкова
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:20
    Двете лица на Истанбул - ТВ сериал - 1 епизод
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Кейт, Джон и пълният им дом: Близнаците навършват пет и планове за бъдещето!
  • 10:00
    Детски конкурси за красота: Златното крайбрежие на Аризона
  • 11:00
    Детски конкурси за красота: Конкурсът "Бляскавата мис"
  • 12:00
    Как не трябва да се обличаме: Ерин
Пълна програма
  • 09:00
    Гет Уикенд
  • 09:30
    Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
  • 10:00
    Истанбул
  • 10:30
    Песента на водопадите, част 1
Пълна програма
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 10:00
    Берт Завоевателят
  • 10:30
    Екстремни водни паркове
  • 11:00
    Световен пътешественик
Пълна програма
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 10:00
    Берт Завоевателят
  • 10:30
    Екстремни водни паркове
  • 11:00
    Световен пътешественик
Пълна програма
  • 09:00
    Пач Адамс - Комедия/драма - САЩ, 1998 г.
  • 11:00
    Бяла пустош - Криминална комедия - Германия/Канада, 2005 г.
  • 13:00
    Ед Телевизията - Комедия - САЩ, 1999 г.
  • 15:00
    Летни лудории - Комедия от САЩ, 1993 г.
Пълна програма
  • 09:05
    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване, еп. 129
  • 09:35
    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване, еп. 130
  • 10:05
    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване, еп. 131
  • 10:35
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и заблести
  • 10:00
    VH1 микс
  • 12:00
    90-те срещу 80-те
  • 14:00
    Познайте от коя година е това парче
Пълна програма
  • 07:50
    Бяхме войници - Екшън, Драма, 2002, Режисьор: Рандъл Уолас, В ролите: Сам Елиът, Марк Блукъс, Джон Хам, Мел Гибсън, Маделин Стоу, Грег Киниър, Крис Клайн, Бари Пепър, Кери Ръсел
  • 10:15
    Приключенията на Сами - Анимация, Приключенски, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифит, Изабел Фърман, Юри Лоуентал
  • 11:50
    Д-р Т и жените - Комедия, Романтичен, 2000, Режисьор: Робърт Алтмън, В ролите: Ричард Гиър, Хелън Хънт, Фара Фосет
  • 14:00
    Принцът и аз 2: Кралската сватба - Комедия, Романтичен, 2006, Режисьор: Катрин Сиран, В ролите: Люк Мабли, Кам Хескин, Клемънси Бъртън - Хил, Мариам Дабо, Джонатан Фирт, Джим Холт
Пълна програма
  • 08:45
    "Под наблюдение: Във фокуса на камерите" - доку-поредица
  • 09:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 10:50
    "Помогнете ми! VOX дава съвети в кризисни ситуации"
  • 12:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    Сериен филм
  • 10:00
    Документален филм /п/
  • 10:30
    Документална поредица/п/
Пълна програма
  • 09:00
    Падащи небеса - първи сезон ,еп.8
  • 09:45
    Падащи небеса - първи сезон ,еп.9
  • 10:30
    Падащи небеса - първи сезон ,еп.10
  • 11:15
    Континуум - първи сезон ,еп.1
Пълна програма
  • 09:00
    20 Biggest Tracks Of The Week
  • 11:00
    Big Summer Tunes!
  • 12:30
    Brand New Vidz!
  • 13:00
    Official Dance Chart Top 10
Пълна програма
  • 09:00
    I see it first
  • 09:30
    I see it first
  • 09:55
    F People
  • 10:00
    Focus on Designers
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 10:00
    Колоездене, "Вуелта": Лалин - Финестера (четвърти етап)
  • 11:00
    Автомобилизъм: "Порше къп" Спа
  • 11:30
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Hits
  • 09:30
    5 Seriously Hot New Tracks!
  • 10:00
    Who's Hotter? Olly Murs vs 1D
  • 11:00
    MTVHottest: The Wanted
Пълна програма
  • 08:40
    "4400-те" - 13 еп.
  • 09:30
    "Династия" - сезон 8, еп.16
  • 10:20
    "Диагноза: убийство" - 16 еп.
  • 11:10
    "Жега в Ел-Ей" - 9 еп.
Пълна програма
  • 08:40
    "Кола примамка" - 1 и 2 еп.
  • 09:30
    "Уличен съд" - 73 еп.
  • 09:55
    "Градска болница" - 9 еп.
  • 10:45
    "Чудеса с животни" - 13 еп.
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    Новини
  • 09:35
    Телешоп
  • 09:50
    Спорт
Пълна програма
  • 09:15
    "На лов без оръжие"
  • 09:45
    "Риболовен експерт"
  • 10:15
    "Американски риболов"
  • 10:45
    "Точен изстрел"
Пълна програма
  • 07:40
    "Пътешествие до центъра на Земята" - приключенски с уч. на Джереми Лондън, Трийт Уилямс, Тушка Берген, Браян Браун и др., II част, /п/
  • 10:00
    "Безследно изчезнали" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Шоуто на Кливланд" - анимационен сериал
  • 11:30
    "Буря през лятото" - драма с уч. на Питър Фолк, Андрю Маккарти, Настася Кински, Руби Дий и др.
Пълна програма
  • 09:15
    Ultimate Journeys: South Africa
  • 10:05
    Da Vinci's Machines: Catapult
  • 10:50
    How Stuff's Made: Episode 34
  • 11:15
    Secret Mediterranean: Episode 3
Пълна програма
  • 09:15
    E-Lab: Art Of Conversation: Interview
  • 09:55
    Speak Up
  • 10:00
    News And Weather Forecast
  • 10:15
    English 911
Пълна програма
  • 08:30
    Amazing Wedding Cakes
  • 09:20
    Extra Virgin
  • 09:40
    Unique Sweets
  • 10:10
    Unwrapped
Пълна програма
  • 08:55
    Fairly Odd Parents 90
  • 09:20
    Go Diego Go! 108
  • 09:45
    Team Umizoomiz 215
  • 10:10
    Tickety Toc 116
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 10:30
    "WTCC магазин"
  • 11:00
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 14:15
    Футбол, Европейско първенство за девойки до 19 г.: Полуфинал, пряко
Пълна програма
  • 09:15
    "Мистър Бийн: Филмът ", комедия - Великобритания, 1997
  • 10:45
    "Желязната лейди", биографична драма - Великобритания, 2011
  • 12:30
    "Мисията невъзможна: Режим "Фантом" ", екшън - трилър - САЩ, 2011
  • 14:40
    "Рокендрол зала на славата 2013 г.", концерт - САЩ, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    "Lucky Seven": Air play класация/повторение/
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    "Lucky Seven": Air play класация/премиера/
  • 18:30
    Playlist
Пълна програма
  • 09:05
    DOC MCSTUFFINS
  • 09:20
    ZOU
  • 09:35
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 09:50
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 08:55
    Fairly Odd Parents 90
  • 09:20
    Go Diego Go! 108
  • 09:45
    Team Umizoomiz 215
  • 10:10
    Tickety Toc 116
Пълна програма
  • 09:00
    Bubble Guppies - 112
  • 09:20
    Tickety Toc - 123
  • 09:35
    Umizoomi - 120
  • 09:55
    Go Diego Go! - 7
Пълна програма
  • 07:00
    Morning Hits
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 15:00
    All Time Hits
Пълна програма
  • 09:00
    Biz Asia(American edition)
  • 11:00
    News Update
  • 11:30
    Culture Express
  • 12:00
    News Update
Пълна програма
  • 09:05
    Who on Earth Did I Marry?: Episode 12
  • 09:30
    True Crime with Aphrodite Jones: Episode 3
  • 10:20
    Solved: Written in Blood
  • 11:10
    Disappeared: A Soldier's Story
Пълна програма
  • 09:00
    Sailplane Grand Prix: Freesports
  • 09:30
    Andrea Pirlo: Football Stars
  • 10:00
    Rio Ferdinand: Up Close With
  • 10:30
    Usain Bolt: Spirit of Sport
Пълна програма
  • 08:55
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:20
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:10
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 09:00
    На лов за автомобили: Продължавай да мечтаеш
  • 09:30
    На лов за автомобили: Роудстър за рокабили фенове
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: Кросби, Стилс и кинти
  • 10:30
    Спецове в заложната къща: Въздушна поща
Пълна програма
  • 08:45
    Водачът на глутницата: Мощта на Джет
  • 09:40
    Американска колония: Покажи ми парите!
  • 10:35
    Пътеводител на чревоугодника: Вкусове от Виетнам
  • 11:00
    Вярно ли е?: Заклинания
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Деси и Сашо
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 09:00
    Die Faule Paula
  • 09:30
    Landmaus und Stadtmaus
  • 10:00
    Landmaus und Stadtmaus
  • 10:30
    Albert, der 5.Musketier
Пълна програма
  • 03:45
    Дон Матео; сезон 8, епизод 12, комедия, криминален, Италия, 2011
  • 12:00
    Убийство по сценарий; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, САЩ, 1988
  • 13:05
    Дон Матео; сезон 8, епизод 11, комедия, криминален, Италия, 2011
  • 14:10
    Престъпна лудост; сезон 7, епизод 38, криминален, документален, Великобритания
Пълна програма
  • 03:45
    Дон Матео; сезон 8, епизод 12, комедия, криминален, Италия, 2011
  • 12:00
    Убийство по сценарий; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, САЩ, 1988
  • 13:05
    Дон Матео; сезон 8, епизод 11, комедия, криминален, Италия, 2011
  • 14:10
    Престъпна лудост; сезон 7, епизод 38, криминален, документален, Великобритания
Пълна програма
  • 09:18
    Somewhere Over the Rainbow
  • 09:21
    Little Melodies
  • 09:29
    Roleplay
  • 09:31
    Calendar
Пълна програма

Сериали

Diema 09:30
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 9
e-kids 09:30
Кученце в джобче - анимационен сериал
Fox Life 09:30
Любовна академия за двойки - сериал, еп. 5
RTL2 09:30
"Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал
ARD 1 09:35
"Пиперените зрънца" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 09:30
Американски футбол, NCAA: Уисконсин - Мериленд
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Американски футбол, NCAA: Уисконсин - Мериленд
Kanal 3 10:00
Футбол "В" група Рилски спортист - Витоша /п/
Nova Sport 10:00
Футбол: Марек - Лудогорец, мач от "А" професионална футболна група, повторение
BNT HD 11:00
Тенис: Турнир на шампионките

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 09:30
Приключенията на Сами 2 - Анимация , 2012, Режисьор: Винсент Кестелут, Бен Стасен, В ролите: Пат Керъл, Карлос МакКълърс, Синда Адамс
VTV 09:30
Анимационен филм/п/
AXN 09:45
Д-р Хаус, епизод 22, драма, САЩ, 2011
Eurocom 09:45
"Докоснат от ангел" - 54 епизод- драма, САЩ, участват Рома Дауни, Дела Рийс, Джон Дай и др.
Cinemax 09:55
"Човекът, който застреля Либърти Валънс", уестърн - драма, САЩ, 1962, [12+]

Всички предавания



{START_COUNTER}