ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:50
    Нощни птици Вечерно ток шоу с водещ Искра Ангелова
  • 22:50
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:05
    Великите дебатьори игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Дензъл Уошингтън, в ролите: Дензъл Уошингтън, Форест Уитакър, Нейт Паркър и др. (12)
Пълна програма
  • 22:00
    bTV Новините - късна емисия
  • 22:30
    "Крадец на животи" - Трилър, САЩ, 2004.; режисьори:, Ди Джей Карузо в ролите: Анджелина Джоли, Итън Хоук, Кийфър Съдърланд, Оливие Мартинес, Джина Роуландс, Чеки Карио
Пълна програма
  • 20:00
    "Игрите на глада" - с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчерсън, Елизабет Банкс, Лиъм Хемсуърт, Уди Харелсън, Доналд Съдерланд, Станли Тучи, Лени Кравиц и др.
  • 22:50
    "Аленият прилив" - с уч. на Джейсън Робардс, Дензъл Уошингтон, Майкъл Милоан, Райън Филип, Джийн Хекман, Джейкъб Въргас и др.
Пълна програма
  • 22:01
    Темида
  • 22:30
    Новинарски блок
  • 23:00
    Европейски концерти
  • 23:40
    Бокс офис
Пълна програма
  • 22:00
    Куршуми; екшън, криминален, САЩ, 2006, с Ки-мани Марли, Шпрага Бенц
  • 23:45
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 22:00
    Ревът на прайда: Епизод 3
  • 22:55
    Експерт по лъвове: африканско сафари: Епизод 5
  • 23:20
    Експерт по лъвове: африканско сафари: Епизод 6
  • 23:50
    Диви и истински: Ангели и демони
Пълна програма
  • 22:00
    "Студио АТАКА" с Волен Сидеров /п/
  • 23:30
    "Гостите на ALFA TV"
Пълна програма
  • 21:15
    "Местопрестъплението: Съвсем друг свят" - тв филм, ФРГ, 2013
  • 22:45
    Гюнтер Яух
  • 23:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:00
    "Balkan party" -
Пълна програма
  • 22:05
    Спорт 7, спортно коментарно студио
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 22:00
    "Бандата на Кели" - драма
  • 23:45
    "Горещ вятър" - тв сериал (4 епизод)
Пълна програма
  • 21:30
    Обетована земя игрален филм (Израел, Франция, 2004), режисьор Амос Гитай, в ролите: Розамунд Пайк, Хана Шигула, Ан Парийо, Диана Беспечни и др.
  • 23:00
    Студио: Формула 1 - Остин, САЩ 2013
  • 23:30
    Формула 1 - Остин, САЩ 2013 /запис/
Пълна програма
  • 20:45
    Светът е голям и спасение дебне отвсякъде игрален филм (2008), режисьор Стефан Командарев, в ролите: Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев, Ани Пападопулу, Николай Урумов и др.
  • 22:30
    Трето полувреме
  • 23:20
    Спортна треска
Пълна програма
  • 22:25
    Cartoonito: Bananas in Pyjamas
  • 22:40
    Cartoonito: Jelly Jamm
  • 23:20
    Lazytown
  • 23:50
    Cartoonito: Bananas in Pyjamas
Пълна програма
  • 22:00
    "Наказателят" - Екшън, Криминален, САЩ, 2004 г., Режисьор: Джонатан Хенсли, Актьори: Томас Джейн, Джон Траволта, Ребека Ромийн-Стамос, Уил Патън, Рой Шайдър
Пълна програма
  • 21:00
    Киновечер: "Призрачен ездач" - Трилър,Фантастика, САЩ, 2007 г., Режисьор: Марк Стивън Джонсън, Актьори: Ракуел Алеси, Никълъс Кейдж, Питър Фонда, Ева Мендес
  • 23:00
    "Фамилията" /п./- сериал, с. 2, еп. 7
Пълна програма
  • 22:00
    "Франклин и Баш"/п./ - комедиен сериал, еп. 5
  • 23:00
    "Разбиване" - турнир по кеч
Пълна програма
  • 22:00
    "Проклятието на семейство Апарисио"- сериал, еп. 43, 44
Пълна програма
  • 21:35
    Младежката лига (Young Justice)
Пълна програма
  • 21:00
    "Пистолет във всяка ръка", комедийна драма, Испания, 2012; реж. Сеск Гай, с Хавиер Камара, Рикардо Дарин, Едуард Фернандес, Хорди Мола, Едуардо Нориега
  • 22:35
    "Бърнард и Дорис", драма, САЩ, 2007; реж. Боб Балабан, със Сюзан Сарандън, Ралф Файнс, Джеймс Ребхорн, Крис Бауер, Ник Ролф
Пълна програма
  • 22:25
    "Поколение на убийци, V. част: Горящото куче", военна драма, САЩ, 2008; реж. Саймън Селан Джоунс, с Александър Скарсгард, Джеймс Ренсън, Старк Сендс, Лий Таргесън, Джон Хуертас
  • 23:35
    "Бог да благослови Америка", комедия, САЩ, 2011; реж. Бобкет Голдтуейт, с Джоел Мъри, Тара Лин Бар, Мелинда Пейдж Хамилтън, Макензи Брук Смит
Пълна програма
  • 21:30
    Из Европа
  • 22:30
    Артклуб
  • 23:30
    CNNdotCOM
Пълна програма
  • 22:00
    Уестърнът, част 2
  • 22:30
    Великите музеи, част 25
  • 23:00
    Великите музеи, част 26
  • 23:30
    Часът на независимостта, част 1, епизод 1
Пълна програма
  • 22:00
    "Ветрове на любовта" - романтичен филм с уч. на Луизе Баар, Оливер Клеменс, Андреас Елсхолц и др., /п/
  • 23:45
    "Студио VIP" /п/
Пълна програма
  • 20:30
    "Бързи момчета" - екшън с уч. на Лорънс Фишбърн, Орландо Джоунс, Брендън Фер, Дерек Люк, Джимон Хонсу и др.
  • 22:45
    "Черната гора" - фентъзи с уч. на Бен Крос, Сара Браун, Оливър Джеймс, Тинсел Кори, Анди Клемънс и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Амиш мафия: Непокорните синове
  • 23:00
    Домашен алкохол: Алкохолно находище
Пълна програма
  • 22:20
    Mystery Cars: Episode 1
  • 22:50
    Feral Children: Monkey Boy of Uganda
  • 23:45
    The Fight: A Dirty Business
Пълна програма
  • 22:00
    През погледа на Моргън Фримън
  • 22:50
    Мощни кораби: Епизод 2
  • 23:40
    Съмнителни въпроси: Заплетени но истински: Епизод 2
Пълна програма
  • 22:00
    Тайните на Гравити Фолс
  • 23:00
    В групата съм
  • 23:30
    ДВАМА КРАЛЕ
Пълна програма
  • 22:00
    Дартс, финали от Големия шлем в Уулвърхемптън - пряко
Пълна програма
  • 22:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 23:00
    "Сурова наука"
  • 23:30
    "Е2 проект"
Пълна програма
  • 20:15
    Съкровището на тамплиерите - 3 - игрален филм
Пълна програма
  • 22:15
    "Тайните на Манхатън"- игрален филм
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: Европейски тур Белгия, финал, пряко
  • 23:00
    "Моторспорт уикенд"
  • 23:15
    Бокс: Лий Хаскинс - Джейсън Баут
Пълна програма
  • 22:00
    Бокс: Жоан Гусман - Саймън Харди
Пълна програма
  • 22:00
    Черно злато 17 еп.
  • 22:50
    Бойни действия от близко разстояние 8 еп.
  • 23:15
    Бойни действия от близко разстояние 1 еп.
  • 23:45
    Пилоти на изтребители 7 еп. Р еп.
Пълна програма
  • 21:40
    Lost & Found 1
  • 22:35
    Anomaly 1
  • 23:30
    Ozzie Way, The 1
Пълна програма
  • 22:00
    Хит до хит
Пълна програма
  • 22:00
    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу
  • 22:30
    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
  • 23:00
    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
  • 23:30
    Царството на вегетарианците - поредица за вегетарианска кухня
Пълна програма
  • 22:00
    "Хавайски живот" - 101 и 102 еп.
  • 22:55
    "Знаменитости в дома си" - 305 и 201 еп.
  • 23:45
    "Що за дом е това?" - 303 и 304 еп.
Пълна програма
  • 21:50
    Династията на Тюдорите - втори сезон, еп. 10
  • 22:40
    Невинен - игрален филм
Пълна програма
  • 21:40
    Кинг - втори сезон, еп. 9
  • 22:35
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 13
  • 23:30
    Закон и ред - петнадесети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 22:15
    " Менталистът 2" - сериал/криминален със Саймън Бейкър.
  • 23:15
    " Менталистът 2"
Пълна програма
  • 21:05
    "Оз: Великият и могъщият", фентъзи - драма - САЩ, 2013; реж. Сам Рейми, с Джеймс Франко, Мишел Уилямс, Рейчъл Уейз, Мила Кунис, Зак Браф
  • 23:15
    "Приказен град ІІ, 7 еп. - ... А враговете си по-близо", криминална драма - САЩ, 2013; реж. Саймън Селан Джоунс, с Джефри Дийн Морган, Олга Куриленко, Дани Хюстън, Стивън Стрейт, Крисчън Кук
Пълна програма
  • 21:10
    "Да кажа или да не кажа?", комедийна драма, САЩ, 2011; реж. Рон Хауърд, с Винс Вон, Кевин Джеймс, Дженифър Конъли, Уинона Райдър, Чанинг Тейтъм
  • 23:00
    "На изток и надолу ІV, 5 еп. ", комедия, САЩ, 2013; реж. Дейвид Гордън Грийн, с Дани МакБрайд, Стийв Литъл, Кати Миксън, Елизабет Де Разо, Тим Хайдекър
  • 23:30
    "Момичета ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър
Пълна програма
  • 22:10
    Хърватските крале 4 еп.
  • 23:00
    Черни операции 1 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    "На лов за автомобили"
  • 23:00
    "Обща история на човечеството"
Пълна програма
  • 22:00
    През планини и морета
  • 23:00
    АКТУАЛНО - трети сезон - 51 еп. /п/
Пълна програма
  • 22:10
    "Барни и приятели"
  • 22:35
    "Кипър"
  • 22:45
    "Джейкърс! Приключенията на Пигли Уинкс"
  • 23:10
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 21:15
    Reportage in HD
  • 23:15
    Magazin in HD
Пълна програма
  • 21:30
    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п./
  • 22:30
    "Психологически портрет" - предаване за паранормалното /п/
  • 23:30
    "Еротичен бутик"
  • 23:50
    "Спортен свят с Крум Савов"/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 21:15
    "Момичето от долината" - комедия с Никълъс Кейдж, Фредерик Форест, Дебора Форман, Елизабет Дейли.
  • 22:55
    "Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Лори Лафлин, Кели Престън, Дий Уолъс.
Пълна програма
  • 21:20
    USF 2000 SEASON REVIEW
  • 23:05
    60TH MACAU GRAND PRIX
Пълна програма
  • 21:40
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:30
    Шокиращо
  • 23:20
    Шокиращо
Пълна програма
  • 21:00
    This Week's MTV Top 20
  • 23:00
    MTV EMA 2013
Пълна програма
  • 20:00
    Indie Explosion! Ultimate 100
Пълна програма
  • 22:00
    Природата на Великобритания 6 еп.
  • 23:00
    Природата на Великобритания 7 еп.
Пълна програма
  • 20:55
    Премиера Да убиеш Кенеди
  • 23:00
    Магистрала през ада: Бурни времена
Пълна програма
  • 22:00
    На куката: Риболов на чудовища: Речна акула!
  • 23:00
    Кралете на аквариума: Екстремен ремонт
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: България (мл.) - Дания (мл.), квалификационен мач за европейско младежко първенство, повторение
Пълна програма
  • 21:00
    "КВН-2013"
  • 23:00
    Игрален филм: "Роман "alla Russa"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Кавали свирят" - фолклорна програма с Нелина
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "По приятелски" - романтична комедия, САЩ, 2008
  • 23:30
    "Нощта на ужасите" - комедия, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 21:00
    УЕФА Шампионска Лига
  • 23:00
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
  • 23:30
    Италия, Серия А
Пълна програма
  • 20:55
    Формула 1 за Голямата награда на САЩ в Остин
  • 22:45
    Формула 1 за Голямата награда на САЩ в Остин: върховите моменти
  • 23:15
    "Шпигел ТV"
Пълна програма
  • 20:55
    Формула 1 за Голямата награда на САЩ в Остин
  • 22:45
    Формула 1 за Голямата награда на САЩ в Остин: върховите моменти
  • 23:15
    "Шпигел ТV"
Пълна програма
  • 21:15
    "Космически топки на Мел Брукс" - култова комедия, САЩ, 1987
  • 23:05
    "Шон от мъртвите" - фентъзи комедия, Англия/САЩ, 2004
Пълна програма
  • 20:30
    Игрален филм: "Два мига от любовта"
  • 22:30
    "Неделя вечер" с Владимир Соловьов
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 22:15
    "Морски детективи: Лос Анджелис" - криминален сериал
  • 23:15
    "Къщата от карти" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение/
  • 23:30
    "Телевизионен форум" / повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 22:10
    "Ласи", сериал, сезон 1, еп. 21 до 24
Пълна програма
  • 19:15
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 23:15
    Die Tricks der gro.ten Zauberer
Пълна програма
  • 22:00
    На фокус - коментарна рубрика
  • 22:30
    Убийства в Мидсамър - ТВ сериал - 8 епизод
Пълна програма
  • 22:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анжелис: Черната овца
  • 23:00
    Окосмени жени
Пълна програма
  • 22:00
    Катаклизми за милиарди: Ураганът Флойд, част 2
  • 22:30
    Слънчева Трявна
  • 23:00
    Силистра - красивият пристан на бизнеса
  • 23:30
    Хотел Св.Екатерина - с.Рибарица
Пълна програма
  • 22:00
    Човекът и светът
  • 23:00
    Монументални загадки
Пълна програма
  • 22:00
    Човекът и светът
  • 23:00
    Монументални загадки
Пълна програма
  • 21:30
    Видове 2 - САЩ, фантастика, 1998 г.
  • 23:00
    Завръщане у дома - САЩ, трилър, 2009 г.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Новини
  • 23:00
    Спорт + спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:55
    От любов към храната - кулинарно предаване, еп. 33
  • 22:30
    От любов към храната - кулинарно предаване, еп. 34
  • 23:00
    От любов към храната - кулинарно предаване, еп. 35
  • 23:20
    Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 12
Пълна програма
  • 20:00
    Релакс с VH1
Пълна програма
  • 21:00
    Убежище - Драма, Романтичен, 2013, Режисьор: Ласе Халстрьом, В ролите: Джулиан Хоу, Джош Дюамел, Коби Смълдърс
  • 23:00
    Eфектът на пеперудата - Научна фантастика, Трилър, 2004, Режисьор: Дж. Макий Гръбър, Ерик Брес, В ролите: Итън Саплий, Логан Лърман, Ейми Смарт, Ерик Столц, Уилиям Лий Скот, Елдън Хенсън, Мелора Уолтърс, Аштън Къчър
Пълна програма
  • 21:15
    "Проми кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 21:30
    "Студио Y" - "Убийства в Мидсамър" - Великобритания - с участието на Джон Нетълс, Бари Джаксън, Даниъл Кейси, Лора Хауърд и др.
  • 23:00
    Документална поредица/п/
Пълна програма
  • 21:50
    Династията на Тюдорите - втори сезон, еп. 10
  • 22:40
    Невинен - игрален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Dance's Sunday Sessions
Пълна програма
  • 22:00
    I see it first
  • 22:30
    I see it first
  • 22:55
    F People
  • 23:00
    Victoria's Secret Weekend
Пълна програма
  • 22:00
    Бокс: Жоан Гусман - Саймън Харди
Пълна програма
  • 22:00
    Ultimate Party Hits From 2013
Пълна програма
  • 22:00
    "Убийството на сем.Морисън" - игрален филм
  • 23:40
    "4400-те" 9-13 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    "Прелюбодейци" - 16 еп.
  • 22:50
    "Доста опасни" - 4 и 5 еп.
  • 23:40
    "Доказателства" - 13 и 1 еп.
Пълна програма
  • 22:20
    Спорт
  • 22:30
    Новини
  • 22:35
    Евромакс
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 22:05
    "Риболовно шоу с Мат Уотсън"
  • 22:30
    "По ловните пътеки"
  • 23:00
    "На лов с Леонид Костюков"
  • 23:30
    "Радзишевски и К в търсене на рибарска слука"
Пълна програма
  • 21:00
    "Дни на грохот" - екшън с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Робърт Дювал, Ранди Куейд, Кари Елуис, Майкъл Рукър и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 11, /п/
Пълна програма
  • 22:15
    Mystery Cars: Episode 7
  • 22:40
    Cafe Racer: McDeeb Customs/Search
  • 23:05
    Cafe Racer: McDeeb Customs/Build
  • 23:30
    Aerial America: Washington
Пълна програма
  • 22:05
    Ghosts Of The Abyss
  • 23:35
    Business Time
  • 23:45
    60 Tips For Learners Of English
  • 23:50
    City Grammar
Пълна програма
  • 21:50
    Amazing Wedding Cakes
  • 22:40
    Diners, Drive-Ins & Dives
  • 23:05
    Diners, Drive-Ins & Dives
  • 23:30
    Food Wars
Пълна програма
  • 22:10
    The Penguins of Madagascar
  • 22:35
    The Penguins of Madagascar
  • 23:00
    iCarly
  • 23:25
    iCarly
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: Европейски тур Белгия, финал, пряко
  • 23:00
    "Моторспорт уикенд"
  • 23:15
    Бокс: Лий Хаскинс - Джейсън Баут
Пълна програма
  • 21:05
    "Оз: Великият и могъщият", фентъзи - драма - САЩ, 2013; реж. Сам Рейми, с Джеймс Франко, Мишел Уилямс, Рейчъл Уейз, Мила Кунис, Зак Браф
  • 23:15
    "Приказен град ІІ, 7 еп. - ... А враговете си по-близо", криминална драма - САЩ, 2013; реж. Саймън Селан Джоунс, с Джефри Дийн Морган, Олга Куриленко, Дани Хюстън, Стивън Стрейт, Крисчън Кук
Пълна програма
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 22:10
    SOFIA THE FIRST
  • 22:35
    JUSTIN TIME SPLITS CEMA
  • 22:50
    PAJANIMALS
  • 23:05
    WINNIE THE POOH: TALES OF FRIENDSHIP
Пълна програма
  • 22:20
    Avatar
  • 22:45
    Big Time Rush
  • 23:10
    The Penguins of Madagascar
  • 23:35
    The Penguins of Madagascar
Пълна програма
  • 22:20
    Max & Ruby
  • 22:30
    Wonder Pets
  • 22:40
    Roary The Racing Car
  • 22:50
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 21:00
    Smells Like The 90s
  • 23:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 22:00
    News Update
  • 22:30
    New Money
  • 23:00
    World Insight
Пълна програма
  • 22:00
    Deadly Women: Kill for Cash
  • 22:50
    On the Case with Paula Zahn: Vanished in the Night
  • 23:40
    Blood Relatives: Blood Is Thicker
Пълна програма
  • 22:00
    Love vs Pets: Love vs Sport
  • 22:30
    Raise Your Game
  • 23:30
    Battle of the Bling
Пълна програма
  • 22:15
    Dream Season
  • 22:40
    Dream Season
  • 23:05
    Dream Season
  • 23:30
    Western Extreme
Пълна програма
  • 22:00
    На лов за автомобили: Ван Холин
  • 22:30
    На лов за автомобили: Обладан от духове
  • 23:00
    Обща история на човечеството: Воини
Пълна програма
  • 21:55
    Премиера Да убиеш Кенеди
Пълна програма
  • 22:00
    bTV Новините - късна емисия
  • 22:30
    "Крадец на животи" - Трилър, САЩ, 2004.; режисьори:, Ди Джей Карузо в ролите: Анджелина Джоли, Итън Хоук, Кийфър Съдърланд, Оливие Мартинес, Джина Роуландс, Чеки Карио
Пълна програма
  • 22:00
    Mittelland - Die Legende der Elfen
  • 22:30
    Das Dschungelbuch, die Serie
  • 23:00
    Landmaus und Stadtmaus
  • 23:30
    Mission Odyssey
Пълна програма
  • 22:25
    Месоядци; сезон 1, епизод 7, документално реалити, САЩ, 2012
  • 22:50
    Месоядци; сезон 1, епизод 8, документално реалити, САЩ, 2012
  • 23:20
    Спартак: Кръв и пясък; сезон 2, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 21:15
    Pretty Girl; сезон 1, епизод 2, комедия, романтика, Италия, 2011
  • 23:00
    От Ларк Райз до Кандълфорд; сезон 1, епизод 1, драма, Великобритания, 2008
Пълна програма
  • 20:55
    Galaxy Tourists
Пълна програма
  • 21:30
    Убийци: Кот: Краковския вампир
  • 22:30
    Премиера Фрицел, представен от Фред Дайнидж
  • 23:30
    Ловецът на убийци: Изчезнал без следа
Пълна програма
  • 21:00
    Худ.фильм "Хранители сети" 16+
  • 23:00
    "Русский акцент" с В.Ленским "Шапито 21-го века"
  • 23:30
    "Transлит"
Пълна програма
  • 22:00
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ+".Прогноза време. Спорт
  • 22:30
    "Храмове на българската памет - Вадоча" - документален филм
  • 23:00
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ+".Прогноза време. Спорт
  • 23:30
    Концерт на клавирно трио Рада Чомакова - Елина Джагарова - Рада Джагарова
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 22:30
"Кухня"- комедиен сериал, с. 2, еп. 13, 14
Super 7 22:45
"Танцова академия", сезон 1, еп. 20
Telekabel 22:45
Продавачки - ТВ сериал - 13 епизод
bTV Lady 22:50
"Огледален свят"- сериал, еп. 25
Fox Channel 22:50
Семейство Милър - първи сезон, еп. 23

Всички предавания

Спорт

БНТ 23:55
Тенис: Турнир на шампионките /дневник/

Всички предавания

Филми

Diema Family 22:30
"Ифет" - сериен филм
Skat+ 22:30
"Жеравна 2010" - документален филм
Vivacom Arena 22:35
Супернова - Ужаси, 2000, Режисьор: Уолтър Хил, В ролите: Джеймс Спейдър, Анджела Басет, Лу Даймънт Филипс
Cinemax 22:55
"Диктаторът ", комедия, САЩ, 2012; реж. Лари Чарлс, с Саша Барън Коен, Анна Ферис, Бен Кингсли, Сайед Бадрея, Джейсън Манцукас, [12+]
MGM 23:00
"Диаболичен роман" - ужаси със Стефани Ходж, Клейтън Ронър, Рендъл Уилям Кук.

Всички предавания



{START_COUNTER}