ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:00
    Най-добрият човек, когото познавам игрален филм /България, 1974г./, режисьор Любомир Шарланджиев, в ролите: Невена Коканова, Петър Слабаков, Григор Вачков, Владимир Смирнов, Пепа Николова и др.
  • 17:30
    Спортна треска
  • 18:30
    Теглене на тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
  • 19:00
    Виж БиБиСи: "Изключителни жени: Агата Кристи" документална поредица
Пълна програма
  • 16:00
    "Нека говорят" - токшоу с водещ Росен Петров
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филм
  • 20:00
    "Фамилията" - сериал, с. 2, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    "Всяка неделя" с Кеворк Кеворкян
  • 19:00
    Новините на Нова - централна емисия
  • 19:30
    Разследване
  • 20:00
    "Игрите на глада" - с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчерсън, Елизабет Банкс, Лиъм Хемсуърт, Уди Харелсън, Доналд Съдерланд, Станли Тучи, Лени Кравиц и др.
Пълна програма
  • 16:15
    На работа
  • 16:20
    Коментар на Инвестор
  • 16:25
    Седмицата в минути
  • 16:30
    Топ Нюз
Пълна програма
  • 16:00
    "Карбовски: Предаването", ток шоу, социален ъндърграунд
  • 18:00
    "Фронтова линия", с водещ Мартин Карбовски
  • 18:45
    "Добър вечер, България", централен информационен блок
  • 19:30
    "Оригиналът" с Иван Гарелов и Елена Йончева
Пълна програма
  • 15:30
    Ентерпрайз; сезон 4, епизод 4, фантастика, САЩ, 2004
  • 16:20
    Ентерпрайз; сезон 4, епизод 5, фантастика, САЩ, 2004
  • 17:10
    Ентерпрайз; сезон 4, епизод 6, фантастика, САЩ, 2004
  • 18:00
    Луна: Мистерията на Календа; сезон 1, епизод 5, мистерии, Испания, 2012
Пълна програма
  • 15:35
    Ловци на алигатори: Алигатори в бурята
  • 16:30
    Ловци на алигатори: Пакостите на ловците
  • 17:25
    Ловци на алигатори: Алигатор, ядящ коне
  • 18:20
    Летище за животни: Епизод 13
Пълна програма
  • 16:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура/п/
  • 17:10
    "ПП "АТАКА" в действие"
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "Нищо не започва от днес" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 16:00
    "Масичке, покрий се" - филм - приказка, ФРГ, 2008
  • 17:00
    Gedenkfeier des Volksbundes Deutsche Kriegsgr?berf?rsorge
  • 18:00
    "W като Wissen - Знание"
  • 18:30
    Репортаж
Пълна програма
  • 16:00
    "Топ 5" /GR/-5 хитови видеоклипа от Гърция
  • 16:30
    "Топ 5"/MK/- 5 хитови видеоклипа от Македония
  • 17:00
    "Топ 5"/RO/-5 хитови видеоклипа от Румъния
  • 17:30
    "Топ 5" /SL/-5 хитови видеоклипа от Словения
Пълна програма
  • 16:05
    Одисеята на Нефертити, док. филм
  • 17:00
    Новини
  • 17:05
    Виното на Новия свят, док. поредица
  • 17:30
    Студио: Купа на България
Пълна програма
  • 16:00
    Аз, Клаудия сериен документален филм, Италия /първи епизод/п/
  • 16:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
  • 17:00
    Нещотърсачи
  • 17:30
    Кикбокс - Световно първенство, Бразилия 2013 /репортаж/
Пълна програма
  • 16:00
    Шоуто на Канала
  • 17:00
    Часът на българската музика /п/
  • 18:00
    Срещу новините
  • 18:45
    Кит комедия (1970), режисьор Петър Б. Василев, в ролите: Григор Вачков, Стоянка Мутафова, Георги Парцалев, Георги Калоянчев, Цвятко Николов, Радой Ралин, Димитър Панов и др.
Пълна програма
  • 14:30
    SCOOBY SUNDAY
  • 17:00
    Tom & Jerry
  • 17:10
    Duck Dodgers
  • 17:35
    Top Cat
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.5, еп.17,18
  • 17:00
    "Най-добрият нинджа" - риалити
  • 17:30
    "Смъртоносно оръжие 4"/п./ - Трилър,Екшън,Приключенски, САЩ, 1992 г., Режисьор: Ричард Донър Актьори: Крис Рок, Джет Ли, Джоуел Силвър, Рене Русо, Мел Гибсън, Ерик Клептън, Дани Глоувър, Майкъл Кеймън, Джо Пеши, Ричард Донър
  • 20:00
    "Дивата муха" - еп. 51, 52
Пълна програма
  • 16:00
    "Бягство към победата"/п./ - Драма,. САЩ, 1981 г., Режисьор: Джон Хюстън , Актьори: Майкъл Кейн, Пеле, Силвестър Сталоун, Макс фон Сюдов, Карол Лор и др.
  • 18:00
    "Фамилията"/п./ - сериал, с.2, еп. 6
  • 19:00
    "Различна от всички останали" - Драма, САЩ, 2006 г., Режисьор: Том Маклолин, Актьори: Алиа Шоукат, Илеана Дъглас, Ерик Шуайг, Джей Ди Евърмор и др.
  • 21:00
    Киновечер: "Призрачен ездач" - Трилър,Фантастика, САЩ, 2007 г., Режисьор: Марк Стивън Джонсън, Актьори: Ракуел Алеси, Никълъс Кейдж, Питър Фонда, Ева Мендес
Пълна програма
  • 14:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, еп. 1, 2
  • 16:30
    "Предградие" /п./ - комедиен сериал, еп. 19
  • 17:00
    "Столичани в повече"/п./ - сериал, с. 6, еп. 9
  • 18:00
    "Да, мило" /п./ - сериал, с. 4, еп. 6, 7
Пълна програма
  • 16:00
    "Корина, Корина" - Комедия, Драма, САЩ, 1994 г., Режисьор: Джеси Нелсън, Актьори: Рей Лиота, Упи Голдбърг, Норийн Хенеси, Люси Уеб, Ерика Йон, Тина Мажорино
  • 18:00
    "Модна къща" - сериал, еп. 33, 34, 35
  • 21:00
    "Часът на мама" - токшоу
  • 22:00
    "Проклятието на семейство Апарисио"- сериал, еп. 43, 44
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЕМИЕРА Парк шоу (PREMIERE Regular Show)
  • 16:25
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 16:50
    Парк шоу (Regular Show)
  • 17:20
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 15:35
    "Аромат на зелена папая", романтична драма, Франция, 1993
  • 17:20
    "Мумията", приключенски - хорър, САЩ, 1999; реж. Стивън Сомърс, с Брендън Фрейзър, Рейчъл Уейз, Джон Хана, Арнолд Вослу, Кевин Дж. О'Конър
  • 19:25
    "Неразделни", комедийна драма, Китай, 2011; реж. Дейян Инг, с Кевин Спейси, Даниел Ву, Бийби Гонг, Най Ян, Питър Стормеър
  • 21:00
    "Пистолет във всяка ръка", комедийна драма, Испания, 2012; реж. Сеск Гай, с Хавиер Камара, Рикардо Дарин, Едуард Фернандес, Хорди Мола, Едуардо Нориега
Пълна програма
  • 16:10
    "Басейнът на Хюго", романтична комедия, САЩ, 1997
  • 17:45
    "Немският ми приятел", романтична драма, Германия, 2012; реж. Йеанин Мерафел, с Селесте Сид, Макс Раймелт, Бенджамин Садлър, Ноеми Френкел, Жан Пиер Ноер
  • 19:30
    "Спешна пратка", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Дейвид Коуп, с Джоузеф Гордън-Левит, Майкъл Шанън, Дания Рамирес, Джейми Чънг, Уоле Паркс
  • 21:00
    "Безопасността не е гарантирана", комедийна драма, САЩ, 2012; реж. Колин Тревъроу, с Обри Плаза, Марк Даплас, Джейк Джонсън, Каран Сони, Дженика Бъргър
Пълна програма
  • 15:00
    Репортажи
  • 16:30
    Африка отблизо
  • 17:30
    Спорт
  • 18:30
    Новини от шоубизнеса
Пълна програма
  • 16:00
    "Млечният път" - сериен филм, 2 епизода
  • 18:00
    "Голямата лъжа" - сериен филм, 2 епизода
  • 19:55
    "Благословени от любовта" - сериен филм, 2 епизода
  • 22:00
    "Ветрове на любовта" - романтичен филм с уч. на Луизе Баар, Оливер Клеменс, Андреас Елсхолц и др., /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Надпревара" с Долф Лундгрен" - реалити, сезон 1
  • 16:40
    "МЕК-8: Специални части" - сериал, сезон 1
  • 17:10
    "Генерално пълномощно" - комедия с уч. на Тим Робинс, Дженифър Джейсън Лей, Пол Нюман, Чарлс Дърнинг, Джон Махони, Брус Кембъл, Бил Кобс и др.
  • 19:30
    "Събитието" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 16:00
    Съкровища в склада: Епизод 2
  • 16:30
    Съкровища в склада: Епизод 3
  • 17:00
    Улични престъпници: Убий Нова
  • 18:00
    Патрик Демпси: в състезание на "Льо Ман": Епизод 4
Пълна програма
  • 16:00
    Недоразумения в науката: Епизод 1
  • 16:25
    Недоразумения в науката: Епизод 2
  • 16:55
    Странни или какво?
  • 17:45
    Боклуджийски войни
Пълна програма
  • 16:15
    Куче с блог
  • 16:45
    МИКИ МАУС
  • 17:30
    Късмет, Чарли!
  • 18:00
    Мама има среща с вампир
Пълна програма
  • 16:15
    Дартс, полуфинали от Големия шлем в Уулвърхемптън - пряко
  • 20:00
    Покер
  • 22:00
    Дартс, финали от Големия шлем в Уулвърхемптън - пряко
Пълна програма
  • 16:00
    "Удивителни създания"
  • 16:30
    "Чудата наука"
  • 17:00
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 17:30
    "Е2 Проект"
Пълна програма
  • 16:00
    Принцесата и граховото зърно - анимационен сериал
  • 17:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 17:30
    Тролски приказки - анимационен сериал
  • 18:00
    Пътешествие в Делтора - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Детски свят : Франклин - анимационна поредица
  • 16:30
    Детски свят : Робин Худ - анимационна поредица
  • 17:30
    "Евроком Класик Студио"
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Световни квалификации - Обзор
  • 17:00
    Снукър: Европейски тур Белгия, пряко
  • 19:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" Франция: Гала
  • 21:00
    Снукър: Европейски тур Белгия, финал, пряко
Пълна програма
  • 15:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" Франция: Гала, пряко
  • 18:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 19:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 20:00
    Боулс: "Интернешънъл оупън", финал
Пълна програма
  • 16:10
    "Призраци от автоморгата" 9 еп.
  • 16:55
    Как да стана изобретател милионер? 2 еп.
  • 17:50
    Невероятният мистър Гудуин 3 еп. Р еп.
  • 18:40
    Как функционира това? 7 еп.
Пълна програма
  • 16:10
    Superstars Usa Season 1
  • 17:05
    Ama Motocross 2011
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
  • 18:55
    Surf Life
Пълна програма
  • 15:00
    Феномени /на живо/
  • 17:00
    ФЕН ТВ клуб
  • 18:00
    Багрите на България
  • 19:00
    10 години хитове /музикална селекция от най-големите хитове на ФЕН ТВ през годините/
Пълна програма
  • 16:00
    Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня
  • 16:30
    Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
  • 17:00
    Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик
  • 17:30
    Хапките на Боб - забавните рецепти на Боб Блъмър
Пълна програма
  • 16:00
    "Свръхбогатите" - 106 еп.
  • 16:50
    "Стил: 2013 - Колекции Есен/Зима" - 3 еп.
  • 17:15
    "Зад марката" - 101 еп.
  • 17:40
    "Майстори на лукса" - 101 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Спешно отделение - четиринадесети сезон, еп. 10
  • 16:35
    Чък - втори сезон, еп. 5
  • 17:25
    Д-р Хаус - седми сезон, еп. 7
  • 18:15
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 16:05
    Отдел "Антимафия" - втори сезон, еп. 12
  • 17:05
    Отдел "Антимафия" - втори сезон, еп. 13
  • 18:10
    Отдел "Антимафия" - втори сезон, еп. 14
  • 19:10
    Ирис - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 14:50
    "Нито крачка назад", драма - САЩ, 2012
  • 16:50
    "Аз, роботът", научно - фантастичен екшън - САЩ, 2004; реж. Алекс Прояс, с Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнууд, Джеймс Кромуел, Чи МакБрайд
  • 18:45
    "В кадър Х, 46 еп.", документална поредица - САЩ, 2013
  • 19:15
    "Мъже в черно 3", комедия - САЩ, 2012; реж. Бари Зоненфелд, с Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Джемейн Клемънт, Ема Томпсън
Пълна програма
  • 15:20
    Воини 5 еп.
  • 16:20
    Ловци на митове 6 еп.
  • 17:10
    Средновековните мъртъвци 3 еп.
  • 18:00
    Пътници във времето, 14-и сезон 9 еп.
Пълна програма
  • 16:00
    "Надпревара за находки"
  • 17:00
    "На лов за автомобили"
  • 17:30
    "На лов за автомобили"
  • 18:00
    "Спецове в заложната къща"
Пълна програма
  • 16:15
    "Магическият ключ"
  • 16:25
    "Малки басни"
  • 16:35
    "Барни и приятели"
  • 17:00
    "Осуолд"
Пълна програма
  • 14:35
    Reportage in HD
  • 16:30
    kabel eins news
  • 16:40
    Die Troublemaker
  • 21:15
    Reportage in HD
Пълна програма
  • 15:00
    "Спортен свят с Крум Савов"- предаване за спорт на "Канал 3" /след Ботев(Пд) - Черно море, Купа България /
  • 18:00
    "Конфликти" - предаване с Маргарита Димитрова/п./
  • 19:00
    "Tелешоп"
  • 19:15
    "Парламентарни репортери" - предаване на "Канал 3"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 14:55
    "Пещерен човек" - комедия с Ринго Стар, Барбара Бах, Джон Матушак, Шели Лонг, Денис Куейд.
  • 16:40
    "Воините на слънцето" - екшън / драма с Ричард Джордан, Джейми Гертц, Джейсън Патрик.
  • 18:10
    "Падението на дома Ашър " - ужаси с Винсент Прайс, Марк Деймън.
  • 19:30
    "Лисички" - драма с Джоди Фостър, Ранди Куейд, Сали Келерман.
Пълна програма
  • 16:00
    60TH MACAU GRAND PRIX
  • 16:45
    60TH MACAU GRAND PRIX
  • 17:30
    60TH MACAU GRAND PRIX
  • 18:10
    60TH MACAU GRAND PRIX
Пълна програма
  • 15:50
    Разказвачи на истории
  • 16:40
    Световна сцена
  • 17:30
    Европейски музикални награди на MTV - предварително шоу
  • 18:20
    Европейски музикални награди на MTV - основно шоу
Пълна програма
  • 15:00
    MTV EMA 2013
  • 17:00
    100% Live Top 10
  • 18:00
    Kelly Clarkson: Live Vibrations
  • 18:30
    Fun: World Stage
Пълна програма
  • 15:00
    Indie Explosion! Ultimate 100
  • 20:00
    Indie Explosion! Ultimate 100
Пълна програма
  • 15:45
    Зоопарк за крокодили. телевизионна поредица 1 еп.
  • 16:35
    Планетата Земя - бъдещето 2 еп.
  • 17:30
    Велики събития в природата 5 еп.
  • 18:20
    Дневникът на големите котки 1 еп.
Пълна програма
  • 16:05
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия: Лесничеи
  • 17:00
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия: Каубои
  • 18:00
    Магистрала през ада: Семейният бизнес
  • 19:00
    Джон Кенеди: Последните часове на Кенеди
Пълна програма
  • 16:00
    Нашественици: Буйството на лосовете
  • 17:00
    Нашественици: Койотска армия
  • 18:00
    Нашественици: Хипопотамите на наркобарона
  • 19:00
    Премиера На куката: Риболов на чудовища: Речна акула!
Пълна програма
  • 16:00
    Професионален бокс: Международна боксова галавечер във Враца, България, повторение
  • 19:00
    Футбол: Украйна - Франция, първи квалификационен плейоф за Световно първенство, повторение
  • 21:00
    "Темата на Спорта " - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:30
    "Светът на Висшата Лига" (2013-14) - магазинно предаване за Висшата Лига, 21-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 13:55
    Сериал: "Виктория"
  • 17:15
    "Ледена епоха"
  • 20:00
    Време
  • 21:00
    "КВН-2013"
Пълна програма
  • 16:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 15:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 15:15
    "Влюбен в булката" - романтична комедия, САЩ, 2008
  • 17:10
    "Първите 50 срещи" - комедия, САЩ, 2008
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска Лига
  • 18:00
    ФИФА футбол мондиал
  • 18:30
    ПРЯКО: Волейбол, Серия А1: Равена - Верона
  • 20:30
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 15:40
    "Рах, оценителят на ресторанти" - доку-поредица
  • 16:40
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 17:45
    "Фермер си търси съпруга"
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд"
Пълна програма
  • 15:40
    "Рах, оценителят на ресторанти" - доку-поредица
  • 16:40
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 17:45
    "Фермер си търси съпруга"
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд"
Пълна програма
  • 16:00
    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица
  • 17:00
    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица
  • 19:00
    "Grip" - журнал за коли
  • 20:00
    "Светът на чудесата" - научен журнал
Пълна програма
  • 15:15
    "Смехът е разрешен"
  • 17:00
    "Битката на хоровете"
  • 19:00
    Вести
  • 20:30
    Игрален филм: "Два мига от любовта"
Пълна програма
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 14:35
    "Джуманджи" - фентъзи филм, САЩ, 1995
  • 16:45
    "Принцът на Персия: Пясъците на времето" - екшън филм, САЩ, 2010
  • 18:55
    "Сватбен агент за видни личности" - шоу
  • 19:55
    "Юлия Лайчик издирва: Обади се!" - репортаж
Пълна програма
  • 16:00
    "Нашата храна - нашето лекарство" с водещ проф.Мермерски /на живо/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Джон Лоутън представя ..........." - док.поредица
  • 18:15
    10-та степен по Рихтер" с водещ Валентин Фъртунов /на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 16:00
    "Приключението", анимация
  • 17:05
    "Бейблейд метал мастърс", еп. 1 и 2, анимация
  • 17:55
    "Поп Пикси: Царство на феи", еп. 51 и 40, анимация
  • 18:10
    "Монстър Хай: Скарис - град на страхотиите", анимация
Пълна програма
  • 15:00
    Barbie in Schwanensee
  • 16:25
    Cosmo & Wanda - Wenn Elfen helfen
  • 17:00
    Der gro.e Bar
  • 18:15
    Coop gegen Kat
Пълна програма
  • 16:00
    Щрак - комедийно шоу
  • 16:30
    На фокус - коментарна рубрика
  • 16:40
    Исторически календар
  • 16:45
    Аз, Дон Жуан - историческа драма
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 16:00
    Моята странна мания: Нашествие на троловете и препарирани животни
  • 16:30
    Пристрастени към изгодно пазаруване: Джеф и Кели
  • 17:00
    Татуировки в Ел Ей: Само бизнес
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейни отношения
Пълна програма
  • 16:00
    Евксиноград - приказният морски замък
  • 16:30
    Бизнес класа - Хотел София Плаза
  • 17:00
    Животни - лечители, еп.12
  • 17:30
    Несебър
Пълна програма
  • 16:00
    Тайните на лукса
  • 16:30
    Тайните на лукса
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 16:00
    Тайните на лукса
  • 16:30
    Тайните на лукса
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 15:00
    Без цензура - Военна драма - САЩ, 2007 г.
  • 17:30
    Играй по правилата - САЩ, комедия, 2009 г.
  • 19:40
    Другите - Филм на ужасите/драма - Испания/Франция/САЩ, 2001 г.
  • 21:30
    Видове 2 - САЩ, фантастика, 1998 г.
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Спорт + спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Почивният ден на Алекс - кулинарно предаване, еп. 9
  • 16:30
    Почивният ден на Алекс - кулинарно предаване, еп. 10
  • 16:50
    Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 10
  • 17:00
    По пътя на виното: Испания - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Музиката на 90-те: Топ 50
  • 18:00
    Най-големите хитове на VH1
  • 20:00
    Релакс с VH1
Пълна програма
  • 14:20
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж
  • 16:30
    "Дневникът ми: работа в чужбина" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 16:00
    "Икономиката днес" - документална поредица
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Римски загадки" - тв сериал
  • 18:30
    Eкология
Пълна програма
  • 15:45
    Спешно отделение - четиринадесети сезон, еп. 10
  • 16:35
    Чък - втори сезон, еп. 5
  • 17:25
    Д-р Хаус - седми сезон, еп. 7
  • 18:15
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 15:00
    20 Storming Club Bangers
  • 17:00
    00s Vs 10s: 50 Ultimate Bangers
  • 22:00
    Dance's Sunday Sessions
Пълна програма
  • 16:00
    Victoria's Secret Weekend
  • 16:30
    Victoria's Secret Weekend
  • 16:55
    F People
  • 17:00
    Photographers
Пълна програма
  • 15:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" Франция: Гала, пряко
  • 18:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 19:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 20:00
    Боулс: "Интернешънъл оупън", финал
Пълна програма
  • 16:00
    MTV Stars Of 2013: The Contenders
  • 22:00
    Ultimate Party Hits From 2013
Пълна програма
  • 16:10
    "Обещано чудо" - игрален филм
  • 17:50
    "Династия" - сезон 2, 11 - 15 еп.
  • 22:00
    "Убийството на сем.Морисън" - игрален филм
  • 23:40
    "4400-те" 9-13 еп.
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 209 - 214 еп.
  • 18:40
    "Доктор за дебелаци" - 8 еп.
  • 19:30
    "Затворнически съпруги" - 13 еп.
  • 20:20
    "Eкстрасенси спасители" - 14 еп.
Пълна програма
  • 16:15
    Телешоп
  • 16:30
    Новини
  • 16:35
    Документален филм
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:55
    "Риболовни пътешествия"
  • 16:50
    "Ловът в планините на Алтай"
  • 17:20
    "Ловни кучета"
  • 17:50
    "Риболовни пътешествия в Норвегия"
Пълна програма
  • 15:10
    "Далече, далече" - приключенски с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Томас Гибсън, Барбара Бабкок, Мишел Джонсън, Уейн Грейс, Робърт Проски, Колм Мийни и др., /п/
  • 18:00
    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 11
  • 21:00
    "Дни на грохот" - екшън с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Робърт Дювал, Ранди Куейд, Кари Елуис, Майкъл Рукър и др.
Пълна програма
  • 16:00
    Mighty Ships: Peace in Africa
  • 16:50
    Mystery Cars: Episode 6
  • 17:15
    Mystery Cars: Episode 7
  • 17:40
    Aerial America: Washington
Пълна програма
  • 16:05
    Ghosts Of The Abyss
  • 17:35
    Business Time
  • 17:45
    60 Tips For Learners Of English
  • 17:50
    City Grammar
Пълна програма
  • 15:35
    Iron Chef America
  • 16:25
    Iron Chef America
  • 17:15
    Diners, Drive-Ins & Dives
  • 17:40
    Diners, Drive-Ins & Dives
Пълна програма
  • 15:55
    iCarly
  • 16:20
    Big Time Rush
  • 16:45
    Victorious
  • 17:10
    Life With Boys
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Световни квалификации - Обзор
  • 17:00
    Снукър: Европейски тур Белгия, пряко
  • 19:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" Франция: Гала
  • 21:00
    Снукър: Европейски тур Белгия, финал, пряко
Пълна програма
  • 14:50
    "Нито крачка назад", драма - САЩ, 2012
  • 16:50
    "Аз, роботът", научно - фантастичен екшън - САЩ, 2004; реж. Алекс Прояс, с Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнууд, Джеймс Кромуел, Чи МакБрайд
  • 18:45
    "В кадър Х, 46 еп.", документална поредица - САЩ, 2013
  • 19:15
    "Мъже в черно 3", комедия - САЩ, 2012; реж. Бари Зоненфелд, с Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Джемейн Клемънт, Ема Томпсън
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 16:25
    MINNIE'S BOW TOONS
  • 16:30
    GOOF TROOP
  • 16:55
    TARZAN
Пълна програма
  • 16:05
    The Penguins of Madagascar
  • 16:30
    Fairly Odd Parents
  • 16:55
    iCarly
  • 17:20
    Big Time Rush
Пълна програма
  • 16:10
    Max & Ruby
  • 16:35
    Team Umizoomiz
  • 17:00
    Dora the Explorer
  • 17:45
    Roary The Racing Car
Пълна програма
  • 16:00
    All Time Hits
  • 19:00
    We Are The 80s
  • 21:00
    Smells Like The 90s
  • 23:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 16:10
    Couples Who Kill: Wheels of Steel
  • 17:00
    Extreme Forensics: A Splintered Tail
  • 17:50
    Dr G: Medical Examiner: Hidden Killers
  • 18:40
    On the Case with Paula Zahn: Date with Death
Пълна програма
  • 16:00
    Star Rated
  • 16:30
    Ben Ainslie: Sports Highlife
  • 17:00
    Love vs Pets: Love vs Sport
  • 17:30
    Raise Your Game
Пълна програма
  • 16:00
    Bill Dance Saltwater
  • 16:25
    Bill Dance Saltwater
  • 16:50
    Buccaneers & Bones
  • 17:15
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 17:00
    На лов за автомобили: Ван Холин
  • 17:30
    На лов за автомобили: Обладан от духове
Пълна програма
  • 16:05
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия: Строителни работници
  • 17:05
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия: Лесничеи
  • 18:00
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия: Каубои
  • 19:00
    Магистрала през ада: Семейният бизнес
Пълна програма
  • 16:00
    "Нека говорят" - токшоу с водещ Росен Петров
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филм
  • 20:00
    "Фамилията" - сериал, с. 2, еп. 7
Пълна програма
  • 15:50
    Ловци на духове; сезон 6, епизод 1, документален, мистерии, САЩ, 2010
  • 16:45
    В.И.П.; сезон 2, епизод 5, екшън, комедия, САЩ, 1999
  • 17:40
    В.И.П.; сезон 2, епизод 6, екшън, комедия, САЩ, 1999
  • 18:35
    На Хавай по бикини; сезон 2, епизод 3, приключенски, реалити, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 15:40
    Убийство по сценарий; сезон 7, епизод 6, комедия, криминален, САЩ, 1990
  • 16:35
    Човешки съдби; сезон 1, епизод 13, романтика, драма, Франция, 2012
  • 17:05
    Човешки съдби; сезон 1, епизод 14, романтика, драма, Франция, 2012
  • 17:35
    Сю Томас - окото на ФБР; сезон 1, епизод 7, криминален, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 16:00
    Престъпна лудост: жени убийци: Моник Джонсън
  • 17:00
    Престъпна лудост: жени убийци: Дженифър Хайът
  • 18:00
    Престъпна лудост: жени убийци: Шанън Торес
  • 19:00
    Престъпна лудост: жени убийци: Ронда Ор
Пълна програма
  • 16:15
    "Съсипано детство" - документален филм /повторение/
  • 17:00
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ+".Прогноза време. Спорт
  • 17:30
    "Бъди благословена" - документален филм
  • 18:00
    " Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ+".Прогноза време. Спорт
Пълна програма

Сериали

e-kids 16:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Utilisima 16:30
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 109
AXN Black 16:35
Луди готвачи; сезон 2, епизод 7, документално риалити, Канада, 2007
Fox Life 16:35
Татенце - четвърти сезон, еп. 22
AXN White 16:45
Отдаденост; сезон 9, епизод 232, драма, Италия

Всички предавания

Спорт

Eurosport 16:30
Футбол, MLS: Портланд - Хюстън
Eurosport HD 16:30
Футбол, MLS: Портланд - Хюстън
ТВ Европа 16:35
Спорт
Travel Channel HD 17:00
Екстремни RV каравани
Travel Channel SD 17:00
Екстремни RV каравани

Всички предавания

Филми

Balkanika 16:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Cinemax 2 16:25
"Може и да съм луд: Пет филма", драма, САЩ, 2013; реж. Лора Дърн, Брайс Далас Хауърд, Бони Хънт, Ашли Джъд, Шарън Магуайър, с Британи Сноу, Сара Хиланд, София Василева, Мич Роуз, Дженифър Хъдсън, [12+]
HBO3 16:25
"Цунами: Равносметката, 2 част", драма, Великобритания, 2006; реж. Берет Налъри, с Тим Рот, Тони Колет, Софи Оконидо, Хю Бонвил, Чиуитъл Еджиофор, [12+]
Nova TV 16:30
"Малката булка" - сериен филм
VTV 16:30
Сериен филм

Всички предавания



{START_COUNTER}