ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:50
    Япония днес /п/
  • 06:10
    Бразди /п/
  • 06:35
    Иде нашенската музика /п/
  • 07:35
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 06:00
    "Батман" - детски сериал
  • 08:00
    "Духът на здравето" - здравно предаване с водещ Неделя Щонова
  • 09:00
    "Тази неделя" - актуално предаване с водещ Антон Хекимян
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 05:30
    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ
  • 06:30
    "Хай тек" - предаване за информационни технологии
  • 07:00
    "Иконостас"
  • 07:30
    "World stories - малки истории от големия свят" - предаване на НТВ
Пълна програма
  • 05:30
    Денят On Air
  • 06:45
    Йога
  • 07:00
    Цитати на
  • 07:10
    Бокс офис
Пълна програма
  • 01:25
    Куршуми; екшън, криминален, САЩ, 2006, с Ки-мани Марли, Шпрага Бенц
  • 07:25
    Фарскейп; сезон 2, епизод 19, фантастика, САЩ, 2000
  • 08:20
    Кралят на умниците; сезон 1, епизод 2, реалити, САЩ, 2013
  • 09:10
    Диагноза: Убийство; сезон 5, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 05:45
    Северна Америка: Северна Америка: Топ 10
  • 06:35
    Помощ за дивата природа: Епизод 2
  • 07:00
    Имението на сурикатите: Семейни работи
  • 07:25
    Моята котка от Ада: Котешки бой!
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /обзор/
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 10:00
    "ПП "АТАКА" в действие"
Пълна програма
  • 05:40
    Журнал Европа
  • 06:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Ранчото на Лена" - сериал
  • 07:45
    "Приключението Дивият Запад" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" - избрани нови видеоклипове, повторение
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    "5/1" - елитна рубрика за представяне на един изпълнител с пет видеоклипа"
Пълна програма
  • 06:00
    Океанско приключение, док. поредица
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Пол Мъртън в Китай, док. поредица
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:30
    Раздвижи се с БНТ2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 07:00
    Малкото мече анимационен филм /56 и 57, последен епизод/
  • 07:30
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 05:20
    История.bg: /п/
  • 06:20
    Знаете ли, че... /БНТ 2 София/п/
  • 06:30
    Атлас: Всяка педя земя /фонд/
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ2"
Пълна програма
  • 06:00
    Cartoonito: Paddington Bear
  • 06:20
    Lazytown
  • 06:45
    Ha Ha Hairies
  • 07:00
    Cartoonito: Baby Looney Tunes
Пълна програма
  • 06:00
    "Супермен" /п./ - анимационен сериал, с.1, еп.8,9,10
  • 07:00
    "Супермен" - анимационен сериал, с.2, еп.1,2,3
  • 08:30
    "Кости"/п./ - сериал, с. 5, еп. 15, 16
  • 10:30
    "Тайният живот на Иън Флеминг" - Приключенски,Биографичен, САЩ, 1990 г, Режисьор: Фердинанд Феърфакс Актьори: Джон Шнайдър, Кристин Скот Томас, Джос Акланд, Патриша Ходж, Дейвид Уорнър21:45 - Италианска Серия А: Интер - Ливорно
Пълна програма
  • 06:00
    "Излъжи ме" /п./ - сериал, с. 3, еп. 11, 12, 13
  • 09:00
    "В кадър"
  • 09:30
    "Елвис на турне" /п./- САЩ, 2010 г.; Режисьор: Мартин Скорсезе, Актьори: Елвис Пресли и др.
  • 11:30
    "Агресивни танци"/п./- Драма,Романтичен,Музикален, САЩ, 2007 г., Режисьор: Силвиан Уайт , Актьори: Кълъмбъс Шорт, Меган Гуд, Дарин ДеУит Хенсън, Не-Йо, Браян Уайт
Пълна програма
  • 06:00
    "Да, мило!" - комедиен сериал, с. 4, еп. 6, 7
  • 07:00
    "Две момчета и едно момиче" - комедиен сериал, с. 3, еп. 20, 21
  • 08:00
    "Домашен арест" /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 9
  • 08:30
    "Предградие" - комедиен сериал, еп. 19
Пълна програма
  • 06:00
    "Богати и жестоки" - сериал, еп. 157, 158
  • 08:00
    "Клиника сред рози" /п./- сериал, еп. 51
  • 09:00
    "Дом и градина" - идеи и решения с водещ Дани Колева
  • 10:00
    "Зоро" - сериал, еп. 82, 83, 84, 85
Пълна програма
  • 07:00
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 07:25
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 07:50
    Шантавите рисунки (Looney Tunes (Hannah Barbera))
  • 08:05
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
Пълна програма
  • 05:15
    "Имало едно време в Англия", комедийна драма, Великобритания, 2002
  • 07:00
    "Мумията", приключенски - хорър, САЩ, 1999
  • 09:05
    "Неразделни", комедийна драма, Китай, 2011
  • 10:40
    "Танци с непознат", биографична драма, Великобритания, 1985
Пълна програма
  • 05:20
    "Приятелите на Еди Койл", криминална драма, САЩ, 1973
  • 07:00
    "Немският ми приятел", романтична драма, Германия, 2012
  • 08:45
    "Добрият съсед", драма - трилър, Германия, 2011
  • 10:20
    "Спешна пратка", екшън - трилър, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 06:00
    Световни новини
  • 06:30
    Двете страни с Джеси Джаксън
  • 07:30
    Новини/CNNdotCOM
  • 08:30
    Бизнес
Пълна програма
  • 06:00
    Искам да съм там - Плевен
  • 06:30
    Избухването на гражданската война
  • 07:00
    Искам да съм там - София
  • 07:30
    Властелините на водата
Пълна програма
  • 03:20
    "Голямата лъжа" - сериен филм, 2 епизода, /п/
  • 06:30
    "Аурора" - сериен филм, 2 епизода
  • 08:30
    "Корабът на мечтите: Австралия" - романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман, Барбара Вусов, Рут-Мария Кубичек и др., /п/
  • 10:30
    "Убийства в Мидсъмър" - филм
Пълна програма
  • 05:45
    "Невероятна ваканция" - комедия с уч. на Дан Акройд, Робърт Проски, Джон Кенди, Анет Бенингс и др., /п/
  • 07:45
    "Бумеранг" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Мартин Лорънс, Холи Бери, Робин Гивънс, Крис Рок, Джон Уидърспуун, Брайън Грейзър, Тиша Кембъл, Лела Рошон, Дейвид Алън Гриър и др., /п/
  • 10:25
    "Снайперисти" - военне с уч. на Джейк Гиленхал, Скот Макдоналд, Питър Сарсгард, Джейми Фокс, Ло Минг, Лукас Блек и др., /п/
  • 12:55
    "Мисия: Моят Дом" - предаване за архитектура и строителство
Пълна програма
  • 06:00
    Американски чопър: Мотор за "Гладиатор"
  • 07:00
    Строителни постижения: Пазарът в Абу Даби
  • 08:00
    Обърни го на печалба: Епизод 9
  • 08:30
    Обърни го на печалба: Епизод 10
Пълна програма
  • 06:00
    Marine Corps Survival School: Episode 1
  • 06:50
    Marine Corps Survival School: Episode 2
  • 07:45
    Europe's Secret Earthquakes
  • 08:35
    Life on Fire: Phoenix Temple
Пълна програма
  • 05:40
    Tехнически играчки 360
  • 06:05
    Изненадващи асоциации
  • 06:30
    Изненадващи асоциации
  • 07:00
    Moщни самолети
Пълна програма
  • 06:00
    Кръстовище в джунглата
  • 06:15
    ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА БЪЗБИЙ
  • 06:30
    Майстор Мани
  • 06:45
    В КЛУБА НА МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 02:45
    до 7.00 Спортни клипове и телешопинг
  • 08:00
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 08:45
    Телешопинг
  • 10:30
    Репортаж
Пълна програма
  • 06:00
    "История на математиката"
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Всичко за изкуството"
  • 08:30
    "Фактология"
Пълна програма
  • 07:00
    Червената шапчица - анимационен филм
  • 08:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 08:45
    Доктор Снагълс - анимационен сериал
  • 09:45
    Бамзе - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Адмирал"- игрален филм
  • 07:00
    Детски свят : Ekids - анимационна поредица
  • 09:45
    "Земя на чудесата" - 4 епизод- комедиен сериал, Канада, участват Сиу Та, Катрин Уйнслоу и др.
  • 11:00
    "Политика и спорт" - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао, пряко
  • 10:30
    "Ски-пропуск"
  • 10:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (първи манш), пряко
  • 12:15
    Спускане с шейни, Световна купа Лилахемер: Мъже (първи манш)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Световни квалификации
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 08:00
    Волейбол, Купа на шампионите (жени): Тайланд - Русия, пряко
  • 10:15
    "Ски-пропуск"
Пълна програма
  • 06:00
    Най-трудните занаяти 3 еп.
  • 07:00
    Смелчаци с мрежи 7 еп.
  • 07:30
    Пристрастени към риска 2 еп.
  • 08:20
    Най-трудните занаяти 4 еп.
Пълна програма
  • 05:55
    Dew Tour -Mountain 2013
  • 07:00
    Being Terry Kennedy Season 1
  • 07:25
    Being Terry Kennedy Season 1
  • 07:55
    Blood, Sweat & Gears Series 3
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България
  • 07:00
    Утрото на ФЕН
  • 08:00
    Премиерата на ФЕН
  • 08:30
    Утрото на ФЕН
Пълна програма
  • 06:00
    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
  • 06:30
    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
  • 07:00
    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
  • 07:30
    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
Пълна програма
  • 05:45
    "Хавайски живот" - 106 еп.
  • 06:15
    "Ловци на къщи по света" - 101 eп.
  • 06:40
    "Ловците на къщи на почивка" - 206 еп.
  • 07:00
    "Йога за тонус" - 108 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 22
  • 06:30
    Семейният тип - трети сезон, еп. 11
  • 06:55
    Семейният тип - трети сезон, еп. 12
  • 07:20
    Семейният тип - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 06:00
    Убийство по сценарий - девети сезон, еп. 8
  • 06:50
    Убийство по сценарий - девети сезон, еп. 9
  • 07:40
    Убийство по сценарий - девети сезон, еп. 10
  • 08:30
    Убийство по сценарий - девети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 06:00
    "Хейвън" - психо сериал с Емили Роуз, Лукас Браянт, Ерик Балфур.
  • 07:00
    "Хейвън"
  • 08:00
    "Отчаяни съпруги 5" - сериал с участието на Бренда Стронг, Тери Хачър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория, Марша Крос, Николет Шеридън, Джеймс Дентън, Рикардо Чавира.
  • 09:00
    "Отчаяни съпруги 5"
Пълна програма
  • 05:30
    "Мръсни приказки след здрач", комедия - САЩ, 1991
  • 07:00
    "Мъже в черно 3", комедия - САЩ, 2012
  • 08:45
    "Супермен 4: В търсене на мира", анимация - САЩ, 1987
  • 10:15
    "Супермен срещу Елита", анимация - САЩ, 2012
Пълна програма
  • 05:30
    "Антураж ІII, 14 еп. - Денят на кучето", комедийна драма, САЩ, 2007
  • 10:00
    "Лъскаво предградие ІІ, 13 еп. - Жертва на ботокса", комедия, САЩ, 2013
  • 10:20
    "Лъскаво предградие ІІ, 14 еп. - Лека топка и съчувствие", комедия, САЩ, 2013
  • 10:40
    "Лъскаво предградие ІІ, 15 еп. - Да напуснеш Частуин", комедия, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 06:00
    Звезди на големия екран 6 еп.
  • 07:00
    Рим не е построен за един ден 4 еп.
  • 08:00
    Рим не е построен за един ден 5 еп.
  • 09:00
    Рим не е построен за един ден 6 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Реставратори"
  • 06:30
    "Реставратори"
  • 07:00
    "Каджунска заложна къща"
  • 07:30
    "Каджунска заложна къща"
Пълна програма
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Осуолд"
  • 06:30
    "Барни и приятели"
  • 06:55
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 05:45
    Meine wilden Tochter
  • 06:05
    Meine wilden Tochter
  • 06:25
    Bill Cosby Show
  • 06:50
    Bill Cosby Show
Пълна програма
  • 05:00
    "Едно към едно с Кирил Веселински" - предаване за спорт на "Канал 3"/п/
  • 08:00
    "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска /п/
  • 09:00
    "Tелешоп"
  • 09:15
    "Без монтаж" - предаване за актуални теми/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:00
    "Суматоха в Холивуд" - комедия с Робърт Таунсенд.
  • 06:20
    "Важни клечки" - комедия с Уолтър Матау, Тайн Дейли, Стив Мартин.
  • 07:40
    "Улични бойци от Лос Анджелис" - екшън с Филип Рий, Бил Уолис, Розана Кинг.
  • 09:00
    "Съвременни момичета" - комедия със Синтия Гиб, Вирджиния Медсън.
Пълна програма
  • 03:50
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 07:10
    NIGHT OF THE JUMPS
  • 08:00
    INSIDE GRAND PRIX
  • 08:25
    WHEELS FROM THE LOWLANDS
Пълна програма
  • 03:30
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Топ 20 с Кание Уест
  • 08:30
    Отвъд музиката: Рики Мартин
  • 09:20
    Ретро къщурки - реалити шоу - маратон
Пълна програма
  • 03:00
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Pink: Storytellers
  • 11:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Rocks!
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 10:00
    Rocks Into The Weekend!
  • 12:00
    Focus On Biffy Clyro
Пълна програма
  • 06:00
    Дневниците на гепардите 6 еп.
  • 06:30
    Дневниците на гепардите 7 еп.
  • 07:00
    Дневниците на гепардите 8 еп.
  • 07:30
    Царството на растенията 2 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    Тайнствени досиета: Романови
  • 06:20
    Бурите: Спасение в Сиера
  • 06:45
    Изоставени: Хот Спрингс Хотел
  • 07:10
    Морски вълци: Човекът срещу бурята
Пълна програма
  • 06:00
    Водачът на глутницата: Парен каша духа
  • 07:00
    Диви нощи: Маями
  • 08:00
    На куката: Риболов на чудовища: Зеленият Голиат
  • 09:00
    Най-смъртоносните убийци на света: Дами убийци
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 11:30
    Телешоп
  • 12:00
    Футбол: Англия - Чили, международен приятелски мач, повторение
  • 14:00
    Нова Спорт Голф - обзор на турнира "Дъ Макгладри Класик" от ПГА Тур, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Игрален филм: "Пристанът на другия бряг"
  • 06:10
    Игрален филм: "Мерцедес" излиза от състезанието
  • 07:30
    "Армейски магазин"
  • 08:05
    "Здраве"
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 06:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:15
    " Deadly Skies" - фантастичен филм, САЩ, 2005
  • 06:45
    "Какво има, татко?" - сериал
  • 07:05
    "Малколм" - сериал
  • 07:50
    "Скрабз" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:15
    ПРЯКО: Аржентина, Примера Дивисион: Арсенал - Бока Хуниорс
  • 08:00
    DTM
  • 10:00
    Светът на спорта
  • 11:00
    Светът на голфа
Пълна програма
  • 02:30
    "Герои" - драма, ФРГ, 2013
  • 06:15
    "Само Атце" - сериал
  • 06:40
    "Светът на Рита" - сериал
  • 07:40
    "Никола" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    "Герои" - драма, ФРГ, 2013
  • 06:15
    "Само Атце" - сериал
  • 06:40
    "Светът на Рита" - сериал
  • 07:40
    "Никола" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 05:35
    "Малка принцеса" - приключенски екшън филм, САЩ, 1995
  • 07:05
    "А-отборът" - екшън сериал
  • 09:40
    "Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал
  • 11:40
    "Екстремно трудно: Пътят ми към нов живот" - доку поредица
Пълна програма
  • 04:00
    "Утрото на Русия"
  • 06:20
    "Цяла Русия"
  • 06:30
    "Сам на себе си режисьор"
  • 07:20
    "Смехопанорама"
Пълна програма
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
Пълна програма
  • 05:35
    "Two Funny" - скеч комедийно шоу
  • 06:20
    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу
  • 06:55
    "Проблемната зона мъж" - романтична комедия, ФРГ, 2002
  • 09:00
    "Събуди се!" - сутрешно шоу
Пълна програма
  • 05:30
    "Нашата храна - нашето лекарство" с водещ проф.Мермерски /повторение/
  • 07:00
    МФФ "Варна" 2004
  • 08:30
    "Неделна Света литургия" /на живо/
  • 10:00
    Храмове на българската памет
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 06:00
    "Приключения с храни", сезон 1, еп. 25 и 26, анимация
  • 06:50
    "Nickelodeon по SUPER 7: Дора изследователката", сезон 2, еп. 7 и 8
  • 07:40
    "Nickelodeon по SUPER 7: Отбор Умизуми", сезон 1, еп. 10, 11 и 12
  • 09:00
    "Барби", анимация
Пълна програма
  • 05:00
    Nachtprogramm
  • 07:30
    Die Oktonauten
  • 07:40
    Die Oktonauten
  • 08:00
    Mike der Ritter
Пълна програма
  • 02:40
    Диамантената ръка - комедия
  • 06:50
    В търсене на съкривището - ТВ сериал - 2 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Сивият - 8 епизод
  • 08:00
    На фокус - коментарна рубрика
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 06:00
    Модна звезда: Епизод 6
  • 07:00
    Татуировки в Ел Ей: Само бизнес
  • 08:00
    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 5
  • 09:00
    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 6
Пълна програма
  • 06:00
    Дуз, на границата на Сахара
  • 06:30
    Полската наука - Повей
  • 07:00
    Червено море - свещените води на избраните
  • 07:30
    Мото-тур Мароко: Западното крайбрежие - Казабланка
Пълна програма
  • 06:00
    Световен пътешественик
  • 07:00
    Световен пътешественик
  • 08:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути - Специално: Австралия
Пълна програма
  • 06:00
    Световен пътешественик
  • 07:00
    Световен пътешественик
  • 08:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути - Специално: Австралия
Пълна програма
  • 05:00
    Моите разговори с Дийн Спанли - Комедийна драма - Нова Зеландия/Великобритания, 2008 г.
  • 07:00
    Идеално убежище - Комедия-екшън, Германия, 2009 г.
  • 08:50
    Проглеждане - Драма - САЩ, 1999 г.
  • 11:00
    Спасение! - Комедия - САЩ/Канада, 2004 г.
Пълна програма
  • 06:00
    Вкусни пътешествия - кулинарно предаване, еп. 10
  • 06:25
    В готварски стил - кулинарно предаване, еп. 88
  • 06:50
    В готварски стил - кулинарно предаване, еп. 89
  • 07:20
    В готварски стил - кулинарно предаване, еп. 90
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и заблести
  • 10:00
    VH1 микс
  • 12:00
    Познайте от коя година е това парче
Пълна програма
  • 04:40
    Асансьорът - Трилър, 2011, Режисьор: Марк Розенбърг, В ролите: Кристофър Бакъс, Анита Брием
  • 07:00
    Конспираторът - Драма, История, 2010, Режисьор: Робърт Редфорд, В ролите: Робин Райт Пен, Джеймс Макавой, Том Уилкинсън
  • 09:00
    Момиче от предградието - Комедия, Романтичен, Драма, 2007, Режисьор: Марк Клейн, В ролите: Сара Мишел Гелар, Алек Болдуин, Маги Грейс, Джеймс Наутън, Крис Кармак, Ричард Драйфус
  • 10:40
    Братя Грим - Екшън, Приключенски, 2005, Режисьор: Тери Гилиам, В ролите: Мат Деймън, Хийт Леджър, Джонатан Прайс, Лина Хийди, Питър Стормеър, Моника Белучи
Пълна програма
  • 05:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:40
    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица
  • 07:30
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
  • 08:45
    "ВИП Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Документален филм/п/
  • 07:30
    Анимационен филм
  • 08:30
    Eкология
Пълна програма
  • 06:00
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 22
  • 06:30
    Семейният тип - трети сезон, еп. 11
  • 06:55
    Семейният тип - трети сезон, еп. 12
  • 07:20
    Семейният тип - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 08:00
    Big Tunes!
  • 09:00
    Club Bangers: The Weekend
  • 11:00
    Big In The States Top 10
Пълна програма
  • 06:00
    Photographers
  • 06:30
    Swimwear
  • 06:55
    F People
  • 07:00
    Breakfast
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Световни квалификации
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 08:00
    Волейбол, Купа на шампионите (жени): Тайланд - Русия, пряко
  • 10:15
    "Ски-пропуск"
Пълна програма
  • 06:00
    Big Fat Hits
  • 08:00
    Union J: MTV Live
  • 08:30
    20 Biggest Tracks Of The Week
  • 10:30
    The Official Chart Update
Пълна програма
  • 05:55
    "Жена" - 2 еп.
  • 07:00
    "Загадките на любовта" - 60 еп.
  • 07:50
    "Диагноза: убийство" - 15-19 еп.
  • 12:00
    "Пушечен дим" - 8-12 еп.
Пълна програма
  • 04:40
    "Кошмар в предградията" - 3 и 4 еп.
  • 06:10
    "Истински герои" - 3 и 4 еп.
  • 07:00
    "Лекар за дебелаци" - 8 еп.
  • 07:50
    "Затворнически съпруги" - 13 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    Новини
  • 09:35
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    "Риболовно шоу с Мат Уотсън"
  • 06:30
    "По ловните пътеки"
  • 07:00
    "На лов с Леонид Костюков"
  • 07:30
    "Радзишевски и К в търсене на рибарска слука"
Пълна програма
  • 05:50
    "Съни и слонът" -  приключенски с уч. на Саймън Уудс, Глен Чин, Сау-Минг Цан и др., /п/
  • 08:10
    Детски анимационен блок: "Бей Блейд: Метал Фюри" - анимационен сериал, "Бакуган: Бойци в действие" - анимационен сериал
  • 09:30
    "Завръщане в тайната градина" - семеен филм с уч. на Джоан Плоурайт, Камила Бел, Дейвид Уорнър, Джордж Бейкър и др.
  • 11:30
    "Годеж по правилата" - романтична комедия с уч. на Джоузеф Лорънс, Маги Лоусън, Адам Макдоналд, Марилу Хенър и др., /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Sunrise Earth: Edge of the Atlantic
  • 06:55
    Future Firepower: Super Powers
  • 07:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are There More Than Three Dimensions?
  • 08:30
    Treasure Quest: U-Boats
Пълна програма
  • 06:00
    Weather Forecast
  • 06:05
    National Parks
  • 06:15
    Study Choice
  • 06:25
    Learn To Teach
Пълна програма
  • 06:00
    Everyday Italian
  • 06:25
    Everyday Italian
  • 06:50
    Everyday Italian
  • 07:15
    Everyday Italian
Пълна програма
  • 05:50
    Team Umizoomiz
  • 06:15
    Tickety Toc
  • 06:40
    Dora the Explorer
  • 07:05
    Ben & Holly's Little Kingdom
Пълна програма
  • 05:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао, пряко
  • 10:30
    "Ски-пропуск"
  • 10:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (първи манш), пряко
  • 12:15
    Спускане с шейни, Световна купа Лилахемер: Мъже (първи манш)
Пълна програма
  • 05:30
    "Мръсни приказки след здрач", комедия - САЩ, 1991
  • 07:00
    "Мъже в черно 3", комедия - САЩ, 2012
  • 08:45
    "Супермен 4: В търсене на мира", анимация - САЩ, 1987
  • 10:15
    "Супермен срещу Елита", анимация - САЩ, 2012
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 06:00
    SPECIAL AGENT OSO
  • 06:15
    JUNGLE JUNCTION
  • 06:30
    JUNGLE JUNCTION
  • 06:45
    Handy Manny
Пълна програма
  • 06:00
    Dora the Explorer
  • 06:25
    Wonder Pets
  • 06:50
    Team Umizoomiz
  • 07:15
    Tickety Toc
Пълна програма
  • 06:00
    Louie
  • 06:05
    Louie
  • 06:10
    Bubble Guppies
  • 06:35
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 02:00
    Never Mind The Classics
  • 07:00
    Nothing But Classics
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 06:00
    News Update
  • 06:30
    Center Stage
  • 07:00
    News Update
  • 07:30
    Dialogue
Пълна програма
  • 05:45
    Who on Earth Did I Marry?: The Unexpected Life
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got to Go to Canada
  • 07:00
    Deadly Sins: Reckless Abandon
  • 07:50
    Nightmare Next Door: Road to Hell
Пълна програма
  • 05:59
    Roberto Cammarelle: Up Close With
  • 06:30
    Majlinda Kelmendi: Up Close With
  • 07:00
    Vasyl Lomachenko: Up Close With
  • 07:30
    Kaliesha West: Up Close With
Пълна програма
  • 06:00
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 06:25
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 06:50
    Bill Dance Saltwater
  • 07:15
    Bill Dance Saltwater
Пълна програма
  • 06:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Напълно откачен
  • 06:30
    РЕСТАВРАТОРИ: Горещо и студено
  • 07:00
    КАДЖУНСКА ЗАЛОЖНА КЪЩА: Къщичка край блатото
  • 07:30
    КАДЖУНСКА ЗАЛОЖНА КЪЩА: На търг - Джордж Вашингтон
Пълна програма
  • 05:45
    Изоставени: Фабрика за мрамор във Върмонт
  • 06:10
    Иманяри: Кралят и пръстенът
  • 06:35
    Хроники на дивото: Хроники на дивото 19
  • 07:00
    Тайнствени досиета: Романови
Пълна програма
  • 06:00
    "Батман" - детски сериал
  • 08:00
    "Духът на здравето" - здравно предаване с водещ Неделя Щонова
  • 09:00
    "Тази неделя" - актуално предаване с водещ Антон Хекимян
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 06:00
    Timmy geht zur Schule
  • 06:13
    Timmy geht zur Schule
  • 06:30
    Die Hydronauten
  • 06:43
    Die Hydronauten
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп; епизод 4
  • 07:00
    Телешоп; епизод 5
  • 10:10
    Стар Трек: Космическа станция 9; сезон 6, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 1998
  • 11:05
    Стар Трек: Космическа станция 9; сезон 6, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 1998
Пълна програма
  • 02:45
    Октопод; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Италия, 1985
  • 12:00
    Родина; сезон 2, епизод 1, драма, семеен, Канада
  • 13:05
    Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 4, семеен, Германия
  • 14:00
    Смърт край Змийската река; драма, романтика, САЩ, 2007, с Хедър Локлиър
Пълна програма
  • 07:04
    Animals
  • 07:06
    Helping in Africa
  • 07:09
    Pixie
  • 07:12
    Vehicles
Пълна програма
  • 05:30
    Прочути гангстери: Ченгета мафиоти: Луис Еполито и Стивън Каракапа
  • 06:30
    Куриозни и необичайни случаи на смърт: Борба с времето
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Подчинявай ни се или умри, дъще: Ифтикар и Фарзана Ахмед
  • 08:00
    МЕДИУМИ ДЕТЕКТИВИ: Объркани сигнали
Пълна програма
  • 06:00
    Худ.фильм "Недопёсок наполеон III" 0+
  • 07:10
    Мультфильмы 12+
  • 08:00
    "Вечерние новости из Америки"
  • 09:00
    Мультфильмы 12+
Пълна програма
  • 06:00
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ+".Прогноза време. Спорт
  • 06:25
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 06:35
    "Фолклорна дъга": Юбилеен концерт на Милка Андреева
  • 06:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:20
"Харнас" - убежище за диви животни, 1-ви сезон (10)
PRO 7 06:25
"Малколм" - сериал
Super 7 06:30
"Мъничета", анимация,сезон 4, еп. 5 и 6
bTV Action 06:45
"Електрошок" - анимационен сериал
Fox Life 06:45
Топ дизайнер - шести сезон, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
"А" група Токшоу" (2014-15), предаване за български футбол, 2-и епизод, повторение
Eurosport 2 08:30
Колоездене: "Гран При Самин"
Eurosport 2 No Bundesliga 08:30
Колоездене: "Гран При Самин"
Eurosport 09:30
Футбол, Купа "Алгарв": Япония - Дания
Eurosport HD 09:30
Футбол, Купа "Алгарв": Япония - Дания

Всички предавания

Филми

Super 7 06:55
"Господин видра" - анимация
VTV 06:30
Анимационен филм/п/
Fen TV 07:00
Утрото на ФЕН /сутрешен музикален блок/

Всички предавания



{START_COUNTER}