ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:45
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Космически кораб "Догстар" 2 анимационен филм /7 епизод/
  • 14:25
    Арабела детски тв филм /4 епизод/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 70
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 14:00
    Авиошоу /п./
Пълна програма
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 14:00
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
  • 15:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:45
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 7, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 12:40
    4исла; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 13:30
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
  • 14:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Най-очарователните домашни любимци на Америка: Сладури
  • 11:55
    Училище за горили: Смъртоносни срещи
  • 12:20
    Училище за горили: Повратен момент
  • 12:50
    Тексаски закони: Жадни за кръв
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой зае това?" - куиз шоу с Кай Плауме
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:45
    Сцени от модерния живот в Китай
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12:00
    История.bg Българската мисия на Цариградската конференция
  • 12:55
    Гео Милев - пламенният документален филм
  • 13:20
    Един различен празник тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 11:25
    LazyTown
  • 11:55
    Krypto: The Superdog
  • 12:45
    The Garfield Show
  • 13:45
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 11:00
    "Супергърл" - еп. 15
  • 12:00
    "Опасни улици" - сериал, с.5, еп.5
  • 13:00
    "Следите на войната" - екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Джон Картър, актьори - Куба Гудинг-младши, Кларънс Уилямс Трети, Джон Тери, Жаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джейсън Уорнър Смит, Сара Ан Шулц, Вернел Багнерис, Ерик Браун и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 10:15
    "Петата власт" - биографичен,драма,трилър (САЩ, 2013), режисьор - Бил Кондън, актьори - Даниел Брюл, Дейвид Тюлис, Алисия Викандер, Дан Стивънс, Антъни Маки, Лора Лини,Стенли Тучи, Карис Ван Хаутен, Бенедикт Къмбърбач, Питър Капалди и др.
  • 13:00
    "Престъпления от класа" - с.5, еп.7
  • 14:00
    "Незабравимо" - с.3, еп.9
  • 15:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.8
Пълна програма
  • 10:00
    "Летящите хлапета"- екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор - Роко ДеВилиер, актьори - Джеси Джеймс, Том Сайзмор, Дженифър Слимко, Райли Макландън, Стивън Болдуин, Джей Тод Адамс и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.2
  • 13:30
    "Фитнес Тони" - сериал
  • 14:00
    "Всички обичат Реймънд" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.46
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 07:00
    Зимни маратони: Време за приключения (Winter Marathons: Adventure Time)
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON The Looney Tunes Show (CARTOON TOON TOON Looney Tunes Show)
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Суперновобранци (CARTOON TOON TOON: Supernoobs)
  • 14:10
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 10:35
    "Часът на героите", екшън - драма, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 12:35
    "Терминатор: Генисис", фентъзи - екшън, САЩ, 2015; реж. Алън Тейлър, с Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк, Джай Кортни, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 14:40
    "В името на папата цар", историческа драма, Италия, 1977; реж. Луиджи Мани, с Нино Манфреди, Данило Матей, Кармен Скарпита, Джованела Грифео, Карло Баньо, [12+]
  • 16:25
    "Пустош (2014)", психологически трилър, Белгия, 2014; реж. Питер Ван Хес, с Жереми Рение, Натали Брудс, Бабетида Саджо, Петер Ван Ден Бегин, Петер Ван Ден Ееде, [15+]
Пълна програма
  • 11:40
    "Дуел между братя: "Адидас" срещу "Пума"", биографична драма, Германия, 2016; реж. Оливер Доменгет, с Кен Дукен, Торбен Лийбрехт, Пико Фон Гроте, Надя Бекер, Хенк Бухолц, [12+]
  • 13:40
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, [12+]
  • 15:40
    "Ако е рекъл Господ", комедия, Италия, 2015; реж. Едоардо Мария Фалконе, с Марко Джалини, Алесандро Гасман, Лаура Моранте, Илария Спада, Едоардо Пеше, [12+]
  • 17:05
    "Груви", драма, САЩ, 2000; реж. Грег Харисън, с Хемиш Линклейтър, Лола Глодини, Макензи Фърджънс, Дени Къркууд, Рейчъл Трю, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Лари Кинг
  • 12:30
    Бизнес Азия
  • 13:30
    Световен спорт
  • 14:15
    Азиатско издание
Пълна програма
  • 11:30
    "Ифет" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10
Пълна програма
  • 11:10
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Военни престъплени" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 11:00
    Голи и уплашени: Тътен в джунглата
  • 12:00
    Двойно оцеляване: Нажежена земя
  • 13:00
    Двойно оцеляване: По тънък лед
  • 14:00
    Двойно оцеляване: На сухо
Пълна програма
  • 11:26
    Ловци на митове: Часът на тиксото 2
  • 12:14
    Какво може да се обърка?: Избухването на домашния вулкан
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 13:26
    Фабрика за храна: Айс, айс, сандвич
Пълна програма
  • 11:50
    Хрониките на Евърмур
  • 12:20
    Кей Си Под Прикритие
  • 12:50
    Sunny Bunnies S1
  • 12:55
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Ликвидаторът
  • 16:00
    Тексас: Купуване, реновиране и транспортирани на празни къщи
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "Чудата наука"
  • 12:30
    "Експресът на учените"
  • 13:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Дон Матео - 64 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 28 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
  • 13:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 14:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Масов старт (мъже)
  • 15:15
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже), пряко
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 12:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
  • 13:00
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство
  • 14:30
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн, пряко
Пълна програма
  • 11:30
    Братски проекти в къщата еп.8
  • 11:55
    Моят плаващ дом еп.8
  • 12:20
    Дроновете еп.8
  • 12:45
    Призраци от автоморгата еп.8
Пълна програма
  • 11:35
    Travellers With Skiis
  • 12:05
    Dumball: Idiots In India
  • 12:30
    Crusty Demons: No Borders 6
  • 12:55
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:40
    Евтин дом на плажа
  • 12:10
    Джада вкъщи
  • 12:35
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:30
    Имало едно време - шести сезон, еп. 10
  • 12:25
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 7
  • 12:50
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 8
  • 13:20
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 11:05
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 9
  • 12:00
    Медиум - шести сезон, еп. 3
  • 12:55
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 18
  • 13:55
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 11:25
    "Малката полярна мечка 2: Тайнственият остров", анимация, Германия, 2005; реж. Пиет Де Рикер, Тило Роткирх, [0+]
  • 12:45
    "Бракувани", романтична комедия, САЩ, 2003; реж. Шон Леви, с Аштън Къчър, Британи Мърфи, Крисчън Кейн, Дейвид Москоу, Монет Мазур, [12+]
  • 14:20
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 15:45
    "Антураж", комедия, САЩ, 2015; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън, [15+]
Пълна програма
  • 11:20
    Майстори на шпионажа еп.3
  • 12:10
    Конспирация еп.3
  • 13:00
    Средновековните мъртъвци еп.3
  • 13:50
    Личният живот на Тюдорите еп.3
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Както само Дан го умее
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
  • 13:00
    На лов за автомобили: Твърде много части, твърде много проблеми
Пълна програма
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 12:00
    "Строителят Боб"
  • 12:10
    "Пингу"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 11:25
    Castle
  • 12:20
    Without a Trace -Spurlos verschwunden
  • 13:10
    Numb3rs -Die Logik des Verbrechens
  • 14:00
    Cold Case -Kein Opfer ist je vergessen
Пълна програма
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
  • 12:10
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:40
    "Всичко наопаки" - драма с Хауард Хесман, Дженифър Тили.
  • 13:05
    "Ястреби" - комедия с Тимъти Далтън и Антъни Едуардс.
  • 14:55
    "Октавия" - драма със Сюзън Къртис, Джейк Фоли.
  • 16:25
    "Нощта, в която бе измислен стриптийзът" - комедия с Джейсън Робардс, Брит Екланд, Норман Уиздъм.
Пълна програма
  • 11:00
    VW RACING CUP UK BEST OF
  • 13:35
    FORMULA V8 3.5 HIGHLIGHTS
  • 15:20
    BEST OF CRASH 2016
  • 15:45
    AFRICA ECO RACE
Пълна програма
  • 11:30
    Срещи катастрофи
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
  • 12:25
    Jess Glynne: World Stage
  • 12:50
    Sigala Live @ V Festival 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп.8
  • 12:10
    Удивителни раждания при животните еп.2
  • 12:35
    Най-добрият приятел на кучето еп.8
  • 13:00
    Дебели домашни любимци еп.3
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 5
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 13:05
    Лудите учени, еп. 6
  • 13:30
    Нито едното, еп. 15
Пълна програма
  • 11:30
    Дивата Австралия с Рей Миърс: Пустинята
  • 11:53
    Дивата Австралия: Джурасик джунгла
  • 12:42
    Животни-убийци: Тихият хищник
  • 13:26
    Животни-убийци: Отвлечен
Пълна програма
  • 11:30
    Дартс: Световно първенство 2017, единайсти ден, първа сесия, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Мурсия - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 17:00
    Дартс: Световно първенство 2017, единайсти ден, втора сесия, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
Пълна програма
  • 11:00
    "15 години Планета ТВ" - концерт-спектакъл на звездите на "Пайнер" от "Арена Армеец", 2 част
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:45
    "По средата" - сериал
  • 12:40
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 13:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:55
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Болоня
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Каляри
  • 14:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Интер
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:55
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 11:55
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кьолн 50667" - реалити
  • 14:55
    "Берлин - през деня и през нощта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Бялата гвардия"
Пълна програма
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
  • 12:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 13:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Die Dschungelhelden
  • 11:55
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 12:20
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:50
    5 Freunde - Fur alle Falle
Пълна програма
  • 11:10
    Биографии на прочути личности: Проклятието на семейство Кенеди
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Джаки
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 4
  • 13:00
    Клубът за понита на Кейти Прайс: Епизод 2
  • 14:00
    Шокиращи семейни тайни: Стресираната дебютантка
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мъдростта на историята, част 2
  • 12:30
    Виж България - Медово
  • 13:00
    Стара Загора - Посети я със сърцето си
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:40
    Ще танцуваме ли? - САЩ, романтичен, 2004 г.
  • 12:25
    Деветките - САЩ, фантастична драма, 2007 г.
  • 14:02
    Светлините на стадиона - САЩ, екшън филм, 2004 г.
  • 15:55
    Хапки от реалността - Драматична комедия от САЩ, 1994 г.
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 25
  • 12:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 8
  • 13:00
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 3
  • 13:30
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 4
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Кости - четвърти сезон, еп. 16
  • 12:35
    Последният човек на Земята, еп. 1
  • 13:05
    Последният човек на Земята, еп. 2
  • 13:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 12:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
  • 13:00
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство
  • 14:30
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн, пряко
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
Пълна програма
  • 11:10
    "Законът на Бърк" - еп.1
  • 12:00
    "От време на време" - еп.18
  • 12:50
    "Велополицаи" - 12 еп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.2
Пълна програма
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 34 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 185 и 186 еп.
  • 12:50
    "Бърз отклик" - 3 еп.
  • 13:15
    "На косъм" - 10 и 11 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:35
    Донская рыбалка_Int.
  • 12:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья_Int.
  • 12:30
    Горная охота с Эдуардом Бендерским_Int.
  • 13:00
    Охотничьи меридианы_Int.
Пълна програма
  • 11:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3, /п/
  • 12:00
    "Деца на съдбата" - романтичен с уч. на Диана Кьорнер, Саския Валенсия, Андреас Брукер, Силвия Лайфхайт и др.
  • 14:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., I част
  • 16:00
    "Секс игри"- романтична драма с уч. на Сара Майкъл Гелър, Райън Филип, Рийз Уидърспуун, Селма Блеър, Луиз Флетчър, Кристин Барански, Ерик Мабиус, Джошуа Джаксън, Шон Патрик Томас, Сузи Курц и др.
Пълна програма
  • 11:15
    Groomer Has It: On the Cover
  • 12:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Beyond the Darkness
  • 12:45
    Kitchen Boss: Stuffed Stuff
  • 13:07
    Kitchen Boss: Italian Cooking
Пълна програма
  • 11:45
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
Пълна програма
  • 11:00
    The Kitchen
  • 12:00
    The Pioneer Woman
  • 12:30
    The Pioneer Woman
  • 13:00
    Siba's Table
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
  • 13:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 14:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Масов старт (мъже)
  • 15:15
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже), пряко
Пълна програма
  • 11:25
    "Малката полярна мечка 2: Тайнственият остров", анимация, Германия, 2005; реж. Пиет Де Рикер, Тило Роткирх, [0+]
  • 12:45
    "Бракувани", романтична комедия, САЩ, 2003; реж. Шон Леви, с Аштън Къчър, Британи Мърфи, Крисчън Кейн, Дейвид Москоу, Монет Мазур, [12+]
  • 14:20
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 15:45
    "Антураж", комедия, САЩ, 2015; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:30
    Doc McStuffins
  • 11:55
    Doc McStuffins
  • 12:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 12:50
    Sheriff Callie's Wild West
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 10:59
    Guess The Year
  • 11:59
    We Are The 80s
  • 13:59
    80s Vs 90s
  • 14:59
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Taunting Evil
  • 12:00
    I'd Kill for You: Badge of Blood
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Silence a Witness
  • 13:40
    Vanity Fair Confidential: The Counterfeit Rockefeller
Пълна програма
  • 11:30
    Top: Family Success
  • 11:56
    Entourage: Atherton Family
  • 12:20
    Jojo Diaries: Episode 1
  • 12:33
    Jojo Diaries: Episode 2
Пълна програма
  • 11:50
    Legends of Rod & Reel
  • 12:15
    Hank Parker's Outdoor Magazine
  • 12:40
    Hank Parker's Outdoor Magazine
  • 13:05
    Lindner's Fishing Edge
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Както само Дан го умее
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
  • 13:00
    На лов за автомобили: Твърде много части, твърде много проблеми
Пълна програма
  • 11:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 12:05
    Лудите учени, еп. 6
  • 12:30
    Нито едното, еп. 15
  • 13:05
    Нито едното, еп. 16
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 70
Пълна програма
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, 2012
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 9, драма, САЩ, 2015
  • 14:55
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:20
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 3, драма, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 11:30
    Какво е нужно за убийство: Бивш любим атакува
  • 12:00
    Какво е нужно за убийство: Смърт в семейството
  • 12:30
    Какво е нужно за убийство: Убиец продуцент
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Убиец посред бял ден
Пълна програма
  • 11:45
    "Водопадите" - документален филм /повторение/ /4 епизод
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": Китка народни песни
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 11:30
    Reed Between The Lines
  • 12:00
    Reed Between The Lines
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 13:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:37
    Amateur Schoolgirl Knows How To Suck (18+)
  • 12:03
    Amateurs Francais (18+)
  • 12:30
    My Boobs Are My Big Assets (18+)
  • 13:00
    Beach Bum Fuck (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    "Кръстоносните походи" - 3 еп., документален филм
  • 13:00
    "Британците, които построиха света" - 2 еп., документален филм
  • 14:00
    "Замръзналата планета: Есен" - документален филм
Пълна програма
  • 11:45
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/
  • 13:30
    Спортни новини
  • 13:40
    Шампионска лига по хокей на лед: Ваксьо Лейкърс /Швеция/ - Спарта /Прага/ полуфинална среща
  • 15:25
    Световна купа по биатлон: щафета /мъже/ пряко предаване от Руполдинг /Германия/
Пълна програма
  • 11:20
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, еп.3
  • 12:55
    Пипи отново на борда
  • 14:15
    Съдбовни години
  • 15:55
    Скаутско приключение
Пълна програма
  • 11:40
    Земеделие на фокус - п.
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:00
    KARMA TREKKER - COSTA RICA
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF BLUES (2), THE (USA)
  • 13:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 3
  • 13:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 4
Пълна програма
  • 11:45
    Fights of Glory - Amsterdam
  • 12:00
    Fights of Glory - Virginia
  • 12:15
    Journey Fight
  • 13:10
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 11:00
    Кладенецът на желанията
  • 12:25
    Бандата над закона
  • 13:55
    Манди и съкровището на Чероките
  • 15:40
    Последният легион
Пълна програма
  • 11:30
    Standard Snowboard Show
  • 12:00
    Bubba's World
  • 12:30
    Bubba's World
  • 13:00
    Highlights X Games Oslo 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Тайният живот на езерата (3)
  • 11:55
    Животни, които са променили историята (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (3)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (3)
Пълна програма
  • 11:30
    Документален филм
  • 12:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера /п./
  • 12:30
    "Фортисимо Фамилия" представя
  • 13:00
    Научнопопулярни филми
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Етър - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Нант - Нанси, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 15:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Левски - Черно море (2014-15), повторение
  • 15:30
    Футбол: Сошо - Монако, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Издигането на Меркел" - документален филм
  • 12:00
    Футбол: Барселона - Малага (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
  • 15:00
    "Мадагаскар: Островът на чудесата" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Плимут Аргайл, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 21-и епизод, повторение
  • 12:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Астън Вила, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 14:30
    Футбол: Челси - Питърбъро Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Епизод 2
  • 12:00
    Убивам заради теб: Значка от кръв
  • 12:50
    Почти ми се размина: Мълчалив свидетел
  • 13:40
    Поверително от Венити Феър: Рокфелер или измамник?
Пълна програма
  • 11:30
    Решенията на Валтер - Платики от Венецианското езеро
  • 12:00
    Хайде на сомовете
  • 12:30
    The Fishing TV Show - Скат шоу
  • 13:00
    Ватерлиния - 47
Пълна програма
  • 11:50
    "Кръговрат", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Джеф Блекнър, с Джейсън Лий, Минка Кели, Маги Елизабет Джоунс, Джарън Люисън, Конър Пейтън, [12+]
  • 13:25
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 14:40
    "Спанглиш", романтична комедия, САЩ, 2004; реж. Джеймс Л. Брукс, с Адам Сандлър, Тиа Леони, Пас Вега, Клорис Лийчман, Шелби Брус, [12+]
  • 16:50
    "Грег Луганис: Обратно в играта", документален, САЩ, 2014; реж. Черил Фърджаник, [12+]
Пълна програма
  • 10:05
    "Градът на смелостта", драма, Канада, 2015; реж. Даниел Дюран, с Лукас Тил, Джош Дюамел, Лора Дърн, Марая Бело, Том Евърет Скот, [12+]
  • 12:00
    "Момичета ІІІ, 9 еп. - Цикъл", комедия, САЩ, 2014; реж. Ричард Шепърд, Джеси Перец, Триша Брок, Джейми Бабит, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 12:25
    "Момичета ІІІ, 10 еп. - Ролева игра", комедия, САЩ, 2014; реж. Джеси Перец, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 12:55
    "Нищо лично І, 3 еп.", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Катрин Морзхед, с
Пълна програма
  • 11:45
    Behind The Scene
  • 12:00
    Spotlight
  • 12:15
    Front Row
  • 12:30
    Events
Пълна програма
  • 11:45
    Винни Джонс. Реально о России. Охотники
  • 12:40
    Самый-самый. Карьерный экскаватор
  • 13:10
    Самый-самый. Вездеход "Витязь"
  • 13:40
    Самый-самый. Плавбаза "Всеволод Сибирцев"
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
AXN 12:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
bTV Comedy 12:00
"Новите съседи " /п./- комедиен сериал
bTV Lady 12:00
"Не ме оставяй" - сериал
Bulgaria ON AIR 12:00
Как станах руснак - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Mtel Sport 1 12:00
Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
Mtel Sport 2 12:00
Тенис: Открито първенство на Унгария 2017
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus HD 12:00
Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
ARD 1 12:00
"Трите златни косъма на дявола" - филм приказка, ФРГ, 2013
AXN 12:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
12:00
Документален филм
MGM 12:05
"Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}