ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:45
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Космически кораб "Догстар" 2 анимационен филм /7 епизод/
  • 14:25
    Арабела детски тв филм /4 епизод/
Пълна програма
  • 11:00
    "Супергърл" - еп. 15
  • 12:00
    "Опасни улици" - сериал, с.5, еп.5
  • 13:00
    "Следите на войната" - екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Джон Картър, актьори - Куба Гудинг-младши, Кларънс Уилямс Трети, Джон Тери, Жаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джейсън Уорнър Смит, Сара Ан Шулц, Вернел Багнерис, Ерик Браун и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 11:10
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Военни престъплени" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Ликвидаторът
  • 16:00
    Тексас: Купуване, реновиране и транспортирани на празни къщи
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
  • 13:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 14:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Масов старт (мъже)
  • 15:15
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже), пряко
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 12:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
  • 13:00
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство
  • 14:30
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн, пряко
Пълна програма
  • 11:35
    Travellers With Skiis
  • 12:05
    Dumball: Idiots In India
  • 12:30
    Crusty Demons: No Borders 6
  • 12:55
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 11:00
    VW RACING CUP UK BEST OF
  • 13:35
    FORMULA V8 3.5 HIGHLIGHTS
  • 15:20
    BEST OF CRASH 2016
  • 15:45
    AFRICA ECO RACE
Пълна програма
  • 11:30
    Дартс: Световно първенство 2017, единайсти ден, първа сесия, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Мурсия - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 17:00
    Дартс: Световно първенство 2017, единайсти ден, втора сесия, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Болоня
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Каляри
  • 14:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Интер
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
  • 12:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 13:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
AXN 12:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
bTV Comedy 12:00
"Новите съседи " /п./- комедиен сериал
bTV Lady 12:00
"Не ме оставяй" - сериал
Bulgaria ON AIR 12:00
Как станах руснак - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Mtel Sport 1 12:00
Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
Mtel Sport 2 12:00
Тенис: Открито първенство на Унгария 2017
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus HD 12:00
Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
ARD 1 12:00
"Трите златни косъма на дявола" - филм приказка, ФРГ, 2013
AXN 12:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
12:00
Документален филм
MGM 12:05
"Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}