ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:05
    Кадифе 3 тв филм /11 епизод/
  • 22:25
    Социално предприемачество или бизнес с мисия документален филм на Мария Чернева
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Футбол за Купата на краля: Барселона - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 21:00
    "Бягство от затвора " - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Списъкът" - екшън с уч. на Куба Гудинг Мл., Кол Хюсер, Джонатан Ла Паля, Дрю Уотърс, Шон Кук, Майкъл Пападжон и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Съкровищата на Бари
  • 23:00
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
Пълна програма
  • 20:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 21:30
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже)
  • 22:45
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 20:45
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Баскетбол, Еврокупа: Байерн - Химки, пряко
  • 23:15
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн
Пълна програма
  • 20:45
    Night Of The Jumps
  • 21:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 22:35
    Travellers With Skiis
  • 23:00
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 20:55
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 21:50
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 23:05
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
Пълна програма
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 23:15
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 16-и епизод, повторение
  • 23:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Пълна програма
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Италия, Серия А - обзор
  • 22:00
    Бойни вечери: Glory 
Пълна програма
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма

Сериали

AXN Black 21:10
Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
AXN White 21:10
Царство; сезон 3, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2015
RTL 21:15
"Учителят" - сериал
RTL Deutsch 21:15
"Учителят" - сериал
SAT 1 21:15
"Престъпни намерения" - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Kanal 3 21:15
"Спорт в обектива"
BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Колоездене на писта: "Шест дни на Берлин", пряко
Eurosport 2 No Bundesliga 21:30
Колоездене на писта: "Шест дни на Берлин", пряко
ТВ Европа 21:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 21:10
Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
AXN White 21:10
Царство; сезон 3, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2015
ARD 1 21:15
"Комисията по убийствата в Истанбул: Изгубеният син" - игрален филм, ФРГ, 2016
PRO 7 21:15
"Предавателна станция" - трилър, САЩ, 2013
VOX 21:15
"Последният ергенски запой" - комедия, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}