ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:30
    Срещи катастрофи
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
  • 12:25
    Jess Glynne: World Stage
  • 12:50
    Sigala Live @ V Festival 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:00
    "15 години Планета ТВ" - концерт-спектакъл на звездите на "Пайнер" от "Арена Армеец", 2 част
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
AXN 12:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
bTV Comedy 12:00
"Новите съседи " /п./- комедиен сериал
bTV Lady 12:00
"Не ме оставяй" - сериал
Bulgaria ON AIR 12:00
Как станах руснак - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Mtel Sport 1 12:00
Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
Mtel Sport 2 12:00
Тенис: Открито първенство на Унгария 2017
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus HD 12:00
Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
ARD 1 12:00
"Трите златни косъма на дявола" - филм приказка, ФРГ, 2013
AXN 12:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
12:00
Документален филм
MGM 12:05
"Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}