ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Труден живот
  • 15:30
    Труден живот
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 13:40
    Steve Aoki: World Stage
  • 14:05
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 14:30
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 14:55
    DNCE Live @ V Festival 2016
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 18:40
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
VTV 14:30
Спорт
BNT HD 14:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Лестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}