ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:45
    Ловци на алигатори: Епизод 1
  • 14:40
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Истинският гремлин
  • 15:35
    В аквариума: Трейси и неговият октопод
  • 16:30
    Речни чудовища: Трошач на кости
Пълна програма
  • 14:00
    Двойно оцеляване: На сухо
  • 15:00
    Двойно оцеляване: Кубинска криза
  • 16:00
    Треска за злато: Мамутски канал
  • 17:00
    Аукционни войни в Канада: Пич, къде ми е багажът?
Пълна програма
  • 13:50
    Произход: Епизод 3
  • 14:14
    Произход: Епизод 4
  • 14:38
    Джо Роган се съмнява във всичко: Истински срещи от третия вид
  • 15:26
    Какво може да се обърка?: Избухването на домашния вулкан
Пълна програма
  • 13:30
    Войните на роботите еп.1
  • 14:35
    Каубои в студени води еп.8
  • 15:25
    Големият див север еп.8
  • 16:10
    72 опасни места за живеене еп.2
Пълна програма
  • 13:50
    Личният живот на Тюдорите еп.3
  • 14:40
    Жените, които оставиха следа в историята еп.1
  • 15:35
    Ловци на митове еп.2
  • 16:25
    Конспирация еп.2
Пълна програма
  • 14:00
    На лов за автомобили: Автомобилното шоу на Графа
  • 15:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
  • 15:30
    Търсачи на автомобили: Стил на пътя
  • 16:00
    Планинари: Долината на вълците
Пълна програма
  • 13:50
    Ветеринарна клиника за дребни животни еп.8
  • 14:15
    Най-дивият град в Аляска еп.8
  • 14:40
    Тайният живот на зоопарка еп.6
  • 15:30
    Животински лудории еп.12
Пълна програма
  • 13:30
    Нито едното, еп. 15
  • 14:05
    Нито едното, еп. 16
  • 14:30
    Brain Games 3, еп. 6
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
Пълна програма
  • 13:26
    Животни-убийци: Отвлечен
  • 14:17
    Малък гигант
  • 15:04
    Дивата Австралия с Рей Миърс: Гъсталакът
  • 15:30
    Дивата Австралия с Рей Миърс: Пустинята
Пълна програма
  • 14:00
    Полска наука
  • 14:30
    Полска наука
  • 15:00
    Пътека към Мазалат
  • 15:30
    Магията на Китай - Танцьорите
Пълна програма

Сериали

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
VTV 14:30
Спорт
BNT HD 14:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Лестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}