ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:45
    Училище за горили: Смъртоносни срещи
  • 01:10
    Училище за горили: Повратен момент
  • 01:40
    Спасяване на диви животни: Епизод 1
  • 02:35
    В аквариума: Време за забавление!
Пълна програма
  • 01:00
    Мега превозвачи: Епизод 3
  • 01:50
    В преследване на класически автомобили: Епизод 21
  • 02:15
    В преследване на класически автомобили: Епизод 22
  • 02:40
    Автоработилницата на аутсайдерите: Кой Клъмп?
Пълна програма
  • 00:55
    Фабрика за храна: Изворът на всичко
  • 01:20
    Животът вътре в нас: Свръхчовек
  • 02:10
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 03:00
    Създай прототип: Трудно ставане
Пълна програма
  • 00:00
    Супер конструкция, супер кола еп.1
  • 06:05
    Страхотни изобретения еп.13
  • 06:30
    Страхотни изобретения еп.14
  • 07:15
    Голяма гневна риба еп.8
Пълна програма
  • 00:45
    Тъмната харизма на Адолф Хитлер еп.3
  • 01:45
    Ловци на митове еп.2
  • 02:40
    Тайните на подземния свят еп.3
  • 03:30
    Средновековните мъртъвци еп.3
Пълна програма
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
  • 02:00
    Американски антиквари: Червено, бяло и блус музика
  • 03:00
    Планинари: Бикът и мечката
Пълна програма
  • 00:30
    Училище за дивата природа еп.1
  • 01:25
    Супер-ветеринар еп.4
  • 02:15
    Ветеринарна клиника за дребни животни еп.8
  • 02:40
    Най-дивият град в Аляска еп.8
Пълна програма
  • 00:55
    Опасен живот, еп. 8
  • 01:50
    Нито едното, еп. 7
  • 02:10
    Нито едното, еп. 8
  • 02:35
    Най-опасните животни в света 3, еп. 1
Пълна програма
  • 00:41
    Животински боен клуб: Внезапна смърт
  • 01:30
    Подивели животни: Диви по рождение
  • 02:18
    Малък гигант
  • 03:06
    На куката: Риболов на чудовища: Речен вълк
Пълна програма
  • 01:00
    Зелен свят - Резерват Соколата
  • 01:30
    Национален възпоменателен събор - Петрова нива
  • 02:00
    Аз инженерът - 2014 еп.12
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма

Сериали

AXN White 01:05
4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
AXN Black 01:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
bTV Action 01:15
"Кости" - сериал, с.9, еп. 17
Fox Life 01:15
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 6
Kino Nova 01:20
"Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 12, /п/

Всички предавания

Спорт

AXN Black 01:45
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
BNT HD 01:45
Футбол: Астана - Макаби /Тел Авив/ - среща от турнира "Лига Европа"
PRO 7 01:50
Е-спорт
Eurosport 2 02:00
"ФИФА футбол мондиал"

Всички предавания

Филми

AXN White 01:05
4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
HBO 01:10
"Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
HBO HD 01:10
"Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
HBO 2 01:15
"Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
bTV Cinema 01:15
"Баща ми трябва да умре" - криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Елизабет Джилс, Синтия Стивънсън, Уилям Р. Моузес, Себастиян Пигот и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}