ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:45
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 14:15
    What's New Scooby-Doo?
  • 14:40
    BOOM BOOM BOOM: bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 15:45
    Oddbods
Пълна програма
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Суперновобранци (CARTOON TOON TOON: Supernoobs)
  • 14:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 15:10
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Групата на Алекс
  • 15:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 13:30
    12 месеца - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Чурулик"
  • 14:25
    "Паленца"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:00
    "Време за игра"
Пълна програма

Сериали

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
VTV 14:30
Спорт
BNT HD 14:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Лестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}