ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:50
    Дързост и красота тв филм /3864 епизод/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:20
    Директно /п./
  • 06:00
    Новините ON AIR /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
  • 09:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 05:10
    Царство; сезон 1, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2013
  • 05:50
    Царство; сезон 1, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2013
  • 07:05
    Царство; сезон 1, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2013
  • 07:55
    Царство; сезон 1, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:02
    Речни чудовища: Трошач на кости
  • 05:49
    Майсторът на басейни: Езерце с винен бар
  • 06:36
    Нощ: Лъвове
  • 07:00
    Нощ: Леопарди
Пълна програма
  • 05:25
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 04:55
    Здравето отблизо /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:20
    LazyTown
  • 05:45
    The Garfield Show
  • 06:35
    The Owl & Co
  • 07:00
    Tom & Jerry Tales
Пълна програма
  • 05:00
    "Синовете на анархията"/п./ - сериал, с.7, еп.2
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Култ" - сериал, еп.1
  • 09:00
    "Под наблюдение"/п./ - сериал, с.5, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    "Престъпления от класа" - с.5, еп.7
  • 07:00
    "Незабравимо" - с.3, еп.9
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.1, еп. 8
  • 09:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.8
Пълна програма
  • 05:00
    "Различно еднакви" - сериал
  • 06:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    MasterChef - кулинарно шоу
  • 06:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Север юг" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 06:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 06:35
    Нексо Рицари (Nexo Knights)
Пълна програма
  • 05:15
    "В името на папата цар", историческа драма, Италия, 1977; реж. Луиджи Мани, с Нино Манфреди, Данило Матей, Кармен Скарпита, Джованела Грифео, Карло Баньо, [12+]
  • 07:00
    "Пустош (2014)", психологически трилър, Белгия, 2014; реж. Питер Ван Хес, с Жереми Рение, Натали Брудс, Бабетида Саджо, Петер Ван Ден Бегин, Петер Ван Ден Ееде, [15+]
  • 08:40
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 10:40
    "Изцеждане", драма, Великобритания, 2014; реж. Том Браун, с Даниел Серкейра, Ричард Джонсън, Джема Джоунс, Джулия Форд, [12+]
Пълна програма
  • 04:50
    "Момичето с пистолета", комедийна драма, Италия, 1968; реж. Марио Моничели, с Моника Вити, Станли Бейкър, Корин Редгрейв, Антъни Буут, Карло Джофре, [12+]
  • 07:00
    "Груви", драма, САЩ, 2000; реж. Грег Харисън, с Хемиш Линклейтър, Лола Глодини, Макензи Фърджънс, Дени Къркууд, Рейчъл Трю, [15+]
  • 08:25
    "Рубен, Рубен", комедийна драма, САЩ, 1983; реж. Робърт Елис Милър, с Том Конти, Кели МакГилис, Робъртс Блосъм, Джоел Фабиани, Синтия Харис, [15+]
  • 10:05
    "Чао, палячо", драма, Франция, 1983; реж. Клод Бери, с Колюш, Ришар Анконина, Агнес Сорал, Махмуд Земури, Филип Леотар, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Нюзрум
  • 06:30
    Американско издание
  • 07:00
    Тази сутрин
  • 07:30
    Бизнес
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:15
    "Законите на съдбата" - сериал, 2 епизода, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 03:20
    "Клоунът" - сериал, сезон 3, /п/
  • 06:15
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 9, /п/
  • 06:45
    "Клоунът" - сериал, сезон 3
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Как се прави...: Шпаги/ Понтони/ Стенни часовници/
  • 06:00
    Бързи и шумни: Модел А - нарязан и доставен, част I
  • 06:50
    Аляска: Последната граница: Разумно стопанисване
  • 07:40
    Как са го направили?: Презокеански лайнер/Сателит/Висящ мост
Пълна програма
  • 05:24
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 06:12
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 06:36
    Фабрика за храна: Изворът на всичко
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 05:25
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 05:45
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Пазител на лъвските земи
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Супернаука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 28 еп. - Сериал
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 11:00
    Агросектор - Аграрно
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни
  • 07:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Квалификации, пряко
  • 09:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
  • 11:30
    Рали "Дакар" - Обзор на деня
Пълна програма
  • 05:00
    Баскетбол, Еврокупа: Зенит - Лиетувос ритас
  • 06:15
    Баскетбол, Еврокупа: Байерн - Химки
  • 07:30
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн
  • 08:30
    Рали "Дакар" - Обзор на деня
Пълна програма
  • 00:15
    Градът на бялата мечка еп.7
  • 06:05
    Страхотни изобретения еп.15
  • 06:30
    Страхотни изобретения еп.16
  • 07:15
    Голяма гневна риба еп.9
Пълна програма
  • 05:00
    Dew Tour La
  • 05:55
    Monster Jam
  • 07:00
    Dew Tour La
  • 07:55
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 04:55
    Особени жилища
  • 05:45
    Ловци на къщи
  • 06:10
    Ловци на къщи
  • 06:35
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 05:15
    Скандал - четвърти сезон, еп. 13
  • 06:00
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 10
  • 06:50
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 10
  • 07:50
    Любовни авантюри - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 05:15
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 10
  • 06:00
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 2
  • 06:55
    Извън играта - трети сезон, еп. 13
  • 07:45
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 05:15
    "Как да оцелееш на моминско парти", комедия, Испания, 2015; реж. Мануела Морено, с Наталия Де Молина, Урсула Корбело, Мария Ервас, Силия де Молина, Брийс Ефе, [15+]
  • 07:00
    "Брилянтин: На живо (2016)", мюзикъл - романтика, САЩ, 2016; реж. Томас Кейл, Алекс Рудзински, с Джулиан Хоф, Арън Твейт, Ванеса Хъджънс, Кеке Палмър, Карли Рей Джепсън, [12+]
  • 09:10
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 11:00
    "Филми и звезди ІХ, 1 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 05:35
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли еп.1
  • 06:35
    Страхотни изобретения еп.2
  • 07:00
    Втората световна война: цената на империята еп.4
  • 07:50
    Страхотни изобретения еп.3
Пълна програма
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Както само Дан го умее
  • 05:45
    Война за доставки: Съвършен като Рой
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Приключенията на делфинчено Муму"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 05:30
    Времето, календар, хороскоп
  • 05:45
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:20
    "Нинджата идва" - екшън / приключенски филм с Франко Неро, Сюзън Джордж, Шо Косуги, Алекс Кортни.
  • 07:00
    "Октавия" - драма със Сюзън Къртис, Джейк Фоли.
  • 08:30
    "Брулени хълмове" - драма с Тимъти Далтън, Ана-Колдър Маршал, Памела Браун, Хари Андрюс.
  • 10:15
    "Девическа гимназия" - драма с Ричард Габай, Бърт Уорд, Линеа Куигли.
Пълна програма
  • 05:30
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 06:45
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 08:00
    KING OF EUROPE DRIFT SERIES
  • 08:25
    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Загадки в спалнята - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:30
    Sigala Live @ V Festival 2016
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    The Chainsmokers' EDM Revolution
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:30
    Най-дивият град в Аляска еп.7
  • 05:55
    Голяма гневна риба еп.8
  • 06:40
    Дебели домашни любимци еп.3
  • 07:30
    Най-добрият приятел на кучето еп.8
Пълна програма
  • 05:40
    Претопяване, еп. 9
  • 06:00
    Господари на войната, еп. 2
  • 06:20
    Мегаполиси, еп. 6
  • 06:45
    Нито Едното, еп. 11
Пълна програма
  • 05:26
    Животни-убийци: Отвлечен
  • 06:13
    Животински боен клуб: Внезапна смърт
  • 07:00
    Диво меню: Обноски на масата
  • 07:24
    Диво меню: Не прахосвай и няма да бъдеш в нужда
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 09:30
    Футбол: Дарби Каунти - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 11:30
    Дартс: Световно първенство 2017, дванайсти ден, първа сесия, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Реал Мадрид - Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:35
    "Малколм" - сериал
  • 06:15
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 06:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 07:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
Пълна програма
  • 05:20
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:00
    Вести
  • 06:25
    Вести-Москва
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 04:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение /
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
  • 06:35
    Olivia
Пълна програма
  • 04:30
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:50
    Пророците на научната фантастика - 4 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 8 епизод
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 6
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Най-красивата булчинска рокля
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Далече, далече
  • 07:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Бляскави красавици
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 06:00
    Медея пие рицина в манастир
  • 06:30
    Професор Тома Върбанов
  • 07:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Безплатно пътуване - САЩ, трилър, 2013 г.
  • 06:30
    Момиче от предградието - САЩ, романтична комедия, 2007 г.
  • 08:15
    Родители - Номинирана за "Оскар" комедийна драма - САЩ, 1989 г.
  • 10:25
    Хапки от - САЩ, 1998
Пълна програма
  • 05:30
    "Пътуващите антиквари" - сезон 36, 23 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 23
  • 06:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 26
  • 06:25
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 19
  • 06:50
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
Пълна програма
  • 03:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на мисли - четвърти сезон, еп. 9
  • 06:00
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 20
  • 06:25
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 21
  • 06:45
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 15-16 еп.
  • 06:00
    "Фелдшери" - 8 еп.
  • 07:00
    "Истории за осиновявания" - 17 и 18 еп.
  • 07:50
    "Спешна помощ на две колела" - 11 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    Новини
  • 09:50
    Спорт
Пълна програма
  • 04:40
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья_Int.
  • 05:45
    Энциклопедия охоты_Int.
  • 06:15
    Энциклопедия рыбалки_INT.
  • 06:45
    От нашего шефа_int.
Пълна програма
  • 00:20
    "Скандално" - биографична драма с уч. на Тоби Джоунс, Даниел Крейг, Сандра Бълок, Гуинет Полтроу, Джеф Даниълс, Изабела Роселини, Сигорни Уивър, Хоуп Дейвис, Питър Богданович, Джулиет Стивънсън и др., /п/
  • 06:00
    "Касъл " - сериал, сезон 4, /п/
  • 07:00
    "Виолета" - сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 09:00
    "Касъл " - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 05:37
    Kitchen Boss: Valentine's Day
  • 06:00
    Groomer Has It: Knowing Your Dog
  • 06:45
    Deadliest Catch: Payback Time
  • 07:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Creator?
Пълна програма
  • 05:00
    Guy's Grocery Games
  • 06:00
    Barefoot Contessa
  • 06:30
    Barefoot Contessa
  • 07:00
    The Kitchen
Пълна програма
  • 05:25
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни
  • 07:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Квалификации, пряко
  • 09:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
  • 11:30
    Рали "Дакар" - Обзор на деня
Пълна програма
  • 05:15
    "Как да оцелееш на моминско парти", комедия, Испания, 2015; реж. Мануела Морено, с Наталия Де Молина, Урсула Корбело, Мария Ервас, Силия де Молина, Брийс Ефе, [15+]
  • 07:00
    "Брилянтин: На живо (2016)", мюзикъл - романтика, САЩ, 2016; реж. Томас Кейл, Алекс Рудзински, с Джулиан Хоф, Арън Твейт, Ванеса Хъджънс, Кеке Палмър, Карли Рей Джепсън, [12+]
  • 09:10
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 11:00
    "Филми и звезди ІХ, 1 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    ART ATTACK
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 05:25
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 00:59
    All Night Long!
  • 06:59
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 08:59
    Nothing But Classics
  • 10:59
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:24
    Suspicion: Murder In Montana
  • 06:12
    Blood Relatives: At the Stroke of Madness
  • 07:00
    I'd Kill for You: Badge of Blood
  • 07:50
    I Almost Got Away With It: Got to Silence a Witness
Пълна програма
  • 05:30
    Up Close With: Billy Wingrove
  • 06:00
    The Truth About...: Best of 2016
  • 06:25
    The Truth About...: Rio 2016
  • 06:55
    The Truth About...: Euro 2016
Пълна програма
  • 05:20
    Savage Wild
  • 06:00
    Randy Jones Strike Zone
  • 06:25
    Randy Jones Strike Zone
  • 06:50
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Както само Дан го умее
  • 05:45
    Война за доставки: Съвършен като Рой
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 05:20
    Мегаполиси, еп. 6
  • 05:45
    Нито Едното, еп. 11
  • 06:10
    Теория на глупостта, еп. 9
  • 06:30
    Теория на глупостта, еп. 10
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2015
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, 2012
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    50 начина да убиеш своя любим: Епизод 6
  • 06:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Изкормвача в мрака
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
  • 08:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убийствата в Мурс
Пълна програма
  • 05:30
    "Храмове на българската памет - Странджански реликви" - документален филм
  • 06:00
    "Роженската света обител" - документален филм
  • 06:30
    "Кървава чешма" - документален филм /3 част
  • 07:00
    "Неназованите картини" - документален филм
Пълна програма
  • 05:20
    Nitro Circus
  • 05:45
    Punk'd
  • 06:10
    SpongeBob SquarePants
  • 06:35
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:26
    Diamonds Are Forever (18+)
  • 05:48
    Wet & Tasty (18+)
  • 06:00
    Second Helping (18+)
  • 06:22
    A Surprise That Sucks! (18+)
Пълна програма
  • 03:35
    Волейбол: ЦСКА - Волей /Амрисвил/ - среща от турнира за Купата на европейската конфедерация
  • 06:35
    Световна купа по бобслей репортаж от Алтенберг /Германия/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    "В кадър: Като една
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:30
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 06:00
    BEYOND THE SUMMITS
  • 07:00
    ALL ABOARD - VIETNAM REUNIFICATION TRAIN
  • 08:00
    WONDERFUL ITALY - LIGURIA I
Пълна програма
  • 05:00
    Stupidface
  • 06:00
    Stupidface
  • 06:30
    American Misfits
  • 07:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (10)
  • 06:15
    Забранена история (4)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (10)
Пълна програма
  • 05:30
    "Студентски етюди" - НХА
  • 05:45
    "Нотни булеварди"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Пирин - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Лудогорец - ЦСКА (2014-15), повторение
  • 11:00
    Футбол: Витоша - Поморие, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    "Как Русия спечели космическата надпревара" - 2 еп., документален филм
  • 06:00
    "Ловци на бомби" - 2 еп., документален филм
  • 07:00
    "Издигането на Меркел" - документален филм
  • 08:00
    "Можем ли да създадем звезда на Земята" - документален филм
Пълна програма
  • 01:45
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кеймбридж Юнайтед - Лийдс Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Питърбъро Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната Асоциация, 3-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:24
    Подозирам те: Убийство в Монтана
  • 06:12
    Кръвожадни роднини: В пристъп на лудост
  • 07:00
    Убивам заради теб: Значка от кръв
  • 07:50
    Почти ми се размина: Мълчалив свидетел
Пълна програма
  • 04:05
    "Лимузината", екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джо Карнахан, с Патрик Уилсън, Ед Хелмс, Джеймс Бадж Дейл, Джесика Алба, Крис Пайн, [15+]
  • 06:15
    "Момиче в реката: Цената на прошката", документален, Пакистан, 2015; реж. Шармийн Обейд-Чиной, [15+]
  • 07:00
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 08:15
    "Любовни квартири", романтична комедия, САЩ, 1992; реж. Камерън Кроу, с Бриджит Фонда, Кемпбъл Скот, Кийра Седжуик, Шийла Кели, Мат Дилън, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    "Филми и звезди VІІІ, 49 еп.", документален, Холандия, 2016, [All+]
  • 07:00
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 08:40
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация", трилър, САЩ, 2015; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Винг Реймс, [12+]
  • 10:50
    "Момчето в огледалото", приключенски - семеен, Бразилия, 2014; реж. Гилерме Фиуза Зеня, с Лино Фасиоли, Матеус Солано, Режиани Алвес, Рикардо Блат, Жизел Фроис, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Front Row
  • 05:45
    Behind The Scene
  • 06:00
    Events
  • 06:15
    Style
Пълна програма

Сериали

PRO 7 05:50
"Малколм" - сериал
Хоби ТВ 06:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.2, еп.3
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3
bTV Lady 06:00
"Милост" - сериал, с.1, еп.19

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport 2 06:00
Формула Е: Състезание в Рим, обзор
Eurosport HD 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Mtel Sport 1 06:00
Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
Mtel Sport 2 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:45
"Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+] 
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация
bTV HD 06:00
"Легендата за Кора" - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}