ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:55
    Социално предприемачество или бизнес с мисия документален филм на Мария Чернева/п/
  • 14:30
    Изкуството на 21 век
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Чиста кръв тв филм /56 епизод/
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 71
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.5
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 320-322
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    Характери /п./
  • 14:30
    Провокативно с Милена Фучеджиева /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Великите - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
  • 15:00
    Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
  • 16:00
    Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
Пълна програма
  • 13:25
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2013
  • 14:20
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:05
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 14, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 15:50
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 8, екшън, семеен, Италия, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Епизод 2
  • 14:40
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Блатното чудовище
  • 15:35
    В аквариума: Време за забавление!
  • 16:30
    Речни чудовища: Терминаторът от джунглата
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    СК биатлон в Руполдинг, 4х6 км щафета жени - пряко
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 12:55
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:55
    Най-големите музеи Школата на Почетния легион в Сен Дени /п/
  • 15:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 13:30
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 14:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:45
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 14:15
    What's New Scooby-Doo?
  • 14:40
    Animaniacs
  • 15:45
    Oddbods
Пълна програма
  • 13:00
    "Земекрушение"- екшън,трилър (САЩ, 2016), режисьори - Ник Лайън, актьори - Андрю Джей Кейтърс, Алекса Мансор, Тониа Кей и др. 
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.6
  • 16:00
    "Ренегат" - сериал,с.4, еп.5
  • 17:00
    "Опасни улици" - сериал, с.5, еп.7
Пълна програма
  • 13:15
    "Незабравимо" - с.3, еп.10
  • 14:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.9
  • 15:15
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
  • 17:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - драма, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Харълд Цварт, актьори - Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Кевин Зегерс, Джемима Уест, Робърт Шийн, Кевин Дюранд, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Джаред Хари
Пълна програма
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 14:30
    "Столичани в повече" /п./- комедиен сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./ - комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.47
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 2
  • 17:00
    "Истински истории" - риалити поредица
Пълна програма
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Джони Тест (CARTOON TOON TOON: Johnny Test)
  • 14:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 15:10
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
Пълна програма
  • 13:40
    "Гладни сърца", драма, Италия, 2014; реж. Саверио Костанцо, с Адам Драйвър, Алба Роруочър, Роберта Максуел, Джейк Уебър, Натали Голд, [12+]
  • 15:35
    "Булеварден роман", трилър, Франция, 2007; реж. Клод Льолуш, с Доминик Пиньон, Фани Ардан, Одри Дана, [12+]
  • 17:20
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 19:20
    "Всичко ни е наред", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Кърк Джоунс, с Робърт Де Ниро, Дрю Баримор, Кейт Бекинсейл, Сам Рокуел, Лусиан Мейзъл, [12+]
Пълна програма
  • 13:25
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 15:15
    "Мисис Харис", драма, САЩ, 2005; реж. Филис Наги, с Анет Бенинг, Бен Кингсли, Елън Бърстин, Франсис Фишър, Филип Бейкър Хол, [15+]
  • 16:50
    "Мръсен уикенд", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Нийл ЛаБют, с Матю Бродерик, Алис Ив, Фил Бърк, Джиа Кровитин, Моник Канделария, [12+]
  • 18:20
    "Рубен, Рубен", комедийна драма, САЩ, 1983; реж. Робърт Елис Милър, с Том Конти, Кели МакГилис, Робъртс Блосъм, Джоел Фабиани, Синтия Харис, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    Световен спорт
  • 14:15
    Азиатско издание
  • 14:30
    Артклуб
  • 15:30
    Световни репортажи
Пълна програма
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10
  • 15:30
    "Бон апети", /п/
  • 16:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 14:00
    "Военни престъплени" - сериал, сезон 8
  • 15:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Черното куче" - екшън с уч. на Патрик Суейзи, Мийт Лоуф, Ранди Травис, Чарз Дътън, Браян Кели, Греъм Бекел и др., /п/
  • 18:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 14:00
    Злато в Берингово море: Риск
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Напрежение
  • 16:00
    Треска за злато: Златото на мамутите
  • 17:00
    Аукционни войни в Канада: Синди Хейдън: Вуду дете
Пълна програма
  • 13:50
    Създай прототип: Трудно ставане
  • 14:38
    Животът вътре в нас: Свръхчовек
  • 15:26
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 16:14
    Ловци на митове: На водната пързалка
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Групата на Алекс
  • 15:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 14:00
    "Имало едно време"
  • 14:30
    "Сръчни пръсти"
  • 14:45
    "Фокуси"
  • 15:00
    "Артзука"
Пълна програма
  • 13:30
    Роли, Поли, Оли- анимац. филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 29 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:30
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 14:30
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже)
  • 15:15
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (жени), пряко
  • 17:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже)
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни
  • 14:30
    Баскетбол, Еврокупа: Зенит - Лиетувос ритас
  • 15:30
    Баскетбол, Еврокупа: Байерн - Химки
  • 16:30
    Тенис: "Уърлд челъндж"
Пълна програма
  • 13:30
    Войните на роботите еп.2
  • 14:35
    Каубои в студени води еп.1
  • 15:25
    Големият див север еп.1
  • 16:10
    72 опасни места за живеене еп.3
Пълна програма
  • 13:25
    Night Of The Jumps
  • 14:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 15:15
    Monster Jam
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 13:50
    Живот на остров
  • 14:15
    Живот на остров
  • 14:45
    От скъпо в евтино
  • 15:10
    От скъпо в евтино
Пълна програма
  • 13:20
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 10
  • 14:15
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 3
  • 14:40
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 4
  • 15:10
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 13:55
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 5
  • 14:55
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 1
  • 15:25
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 16
  • 16:20
    Извън играта - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 13:10
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [12+]
  • 14:35
    "Кони и Карла", криминална комедия, САЩ, 2004; реж. Майкъл Лембек, с Ния Вардалос, Тони Колет, Дейвид Духовни, Стивън Спинела, Алек Мапа, [12+]
  • 16:15
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 17:55
    "Уитни", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Анджела Басет, с Яя ДаКоста, Арлън Ескарпета, Йолонда Рос, Сюзън Дъглас, Марк Ролстън, [15+]
Пълна програма
  • 13:45
    Личният живот на Тюдорите еп.1
  • 14:35
    Рим: империя без предел еп.1
  • 15:35
    Ловци на митове еп.3
  • 16:30
    Конспирация еп.3
Пълна програма
  • 14:00
    Американски антиквари: На сцената излиза посредникът
  • 15:00
    Американски антиквари: Няма по-луди от антикварите
  • 16:00
    Планинари: Разкритията
  • 17:00
    Американски антиквари: Червено, бяло и блус музика
Пълна програма
  • 14:00
    "Чурулик"
  • 14:25
    "Паленца"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:00
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:25
    Телемаркет
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:25
    "Френска целувка" - романтична комедия с Мег Райън, Кевин Клайн, Тимъти Хътън, Джийн Рено.
  • 15:15
    "Лекар за милиони" - комедия с Дан Акройд, Уолтър Матау, Дона Диксън, Чарлз Гродин.
  • 16:50
    "Ани Хол" - комедия с Уди Алън, Даян Кийтън, Пол Саймън, Тони Робъртс.
  • 18:20
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
Пълна програма
  • 14:00
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP BEST OF
  • 14:55
    BLANCPAIN GT SERIES SPRINT CUP BEST OF
  • 15:55
    AFRICA ECO RACE
  • 16:10
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Труден живот
  • 15:30
    Труден живот
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 13:45
    Kaiser Chiefs Live @ V Festival...
  • 14:10
    Bastille Live @ V Festival 2016
  • 14:35
    Katy B Live @ V Festival 2016
  • 15:00
    Years & Years Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни еп.9
  • 14:10
    Най-дивият град в Аляска еп.9
  • 14:35
    Котки или кучета: Какво е по-добре? еп.1
  • 15:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп.1
Пълна програма
  • 13:30
    Нито едното, еп. 17
  • 14:05
    Нито едното, еп. 18
  • 14:30
    Brain Games 3, еп. 7
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 1
Пълна програма
  • 13:26
    Животни-убийци: Под обсада
  • 14:17
    Електрическата риба на Амазонка
  • 15:04
    Животински боен клуб: Внезапна смърт
  • 15:51
    Екстремни животински бебета: Австралийски бойци
Пълна програма
  • 11:30
    Дартс: Световно първенство 2017, дванайсти ден, първа сесия, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Реал Мадрид - Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 17:00
    Дартс: Световно първенство 2017, дванайсти ден, първа сесия, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България / Песен без граници" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:55
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Болоня
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - Каляри
  • 18:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Рома
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Бялата гвардия"
  • 17:50
    "Изкуственият отбор"
  • 18:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Кнопф и екипът му поемат нататък" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Художникът на розата" - Документален филм
  • 15:30
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 13:35
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 14:05
    Tom und Jerry
  • 14:35
    Sally Bollywood
  • 15:35
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 14:00
    Завило се вито хоро - забавно музикално предаване - втора част
  • 14:30
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 4 епизод
  • 15:25
    Щрак
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Цветовете на любовта: Епизод 8
  • 15:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Кели
  • 15:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Трейси
  • 16:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Замъкът Елън
Пълна програма
  • 14:00
    Полска наука
  • 14:30
    Полска наука
  • 15:00
    Есен в Боженци
  • 15:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 13:40
    Близнаци - Номинирана за "Златен глобус" комедия - САЩ, 1988 г.
  • 15:40
    Чичо Бък - САЩ, Драма/Комедия, 1989 г.
  • 17:35
    Челюсти: Отмъщението - САЩ, 1987 г.
  • 19:20
    Бетовен - Комедия от САЩ, 1992 г
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 15:00
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 18
  • 15:30
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 6
  • 16:30
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Ужас! Пълен гардероб, нищо за обличане" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 1
  • 14:25
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 2
  • 14:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 3
  • 15:20
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 15:00
    FASHION FILMS
  • 15:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "На косъм" - 12 и 13 еп.
  • 14:05
    "Спешна помощ на две колела" - 11 еп.
  • 14:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 9 еп.
  • 15:20
    "Кола примамка" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    Новини
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 14:00
    Охота и рыбалка в Якутии_Int.
  • 14:20
    Рыбалка без границ_Int.
  • 14:50
    Охотничьи меридианы_Int.
  • 15:15
    Клевое место_Int.
Пълна програма
  • 14:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., II част
  • 16:00
    "Търси се приятел за края на света" - комедия с уч. на Стив Карел, Кийра Найтли, Кони Бритън, Адам Броуди, Роб Кордри, Джилиан Якобс, Дерек Люк, Ти Джей Милър и др.
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:30
    Alaska Mega Machines: Beasts Of The Arctic
  • 14:15
    Smash Lab: Train Crash
  • 15:00
    Groomer Has It: Rags to Riches
  • 15:45
    Deadliest Catch: Payback Time
Пълна програма
  • 14:00
    PARANORMAN
  • 15:30
    ECTV EXTREME
  • 15:40
    KEEP FIT
  • 15:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 14:00
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 14:30
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 15:00
    Chopped
  • 16:00
    The Kitchen
Пълна програма
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
  • 15:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:30
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 14:30
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже)
  • 15:15
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (жени), пряко
  • 17:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже)
Пълна програма
  • 13:10
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [12+]
  • 14:35
    "Кони и Карла", криминална комедия, САЩ, 2004; реж. Майкъл Лембек, с Ния Вардалос, Тони Колет, Дейвид Духовни, Стивън Спинела, Алек Мапа, [12+]
  • 16:15
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 17:55
    "Уитни", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Анджела Басет, с Яя ДаКоста, Арлън Ескарпета, Йолонда Рос, Сюзън Дъглас, Марк Ролстън, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:40
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:10
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:35
    Jake and the Never Land Pirates
  • 15:00
    Captain Jake and the Never...
Пълна програма
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
  • 15:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:59
    80s Vs 90s
  • 14:59
    Smells Like The 90s
  • 16:59
    90s Vs 00s
  • 17:59
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 13:40
    Vanity Fair Confidential: Legend with a Bullet
  • 14:30
    Suspicion: Murder In Montana
  • 15:20
    Blood Relatives: At the Stroke of Madness
  • 16:10
    Swamp Murders: River Monster
Пълна програма
  • 13:45
    Up Close With: Moussilmani Brothers
  • 14:10
    Top: Family Success
  • 14:41
    Entourage: Atherton Family
  • 15:05
    Top: Vikings
Пълна програма
  • 13:55
    Remington Country
  • 14:20
    Remington Country
  • 14:45
    Heartland Waterfowl
  • 15:10
    Heartland Waterfowl
Пълна програма
  • 14:00
    Американски антиквари: На сцената излиза посредникът
  • 15:00
    Американски антиквари: Няма по-луди от антикварите
  • 16:00
    Планинари: Разкритията
  • 17:00
    Американски антиквари: Червено, бяло и блус музика
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 1
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 12
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 13
  • 17:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 71
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.5
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 320-322
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:00
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2015
  • 14:55
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 20, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 15:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, 2012
  • 16:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, 2012
Пълна програма
  • 13:35
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 14:30
    Родина; сезон 6, епизод 11, драма, семеен, Канада, 2013
  • 15:25
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 16:20
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
  • 15:00
    Първите 48 часа: Лошо лекарство
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Шарън Коулман
  • 17:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убийствата в Мурс
Пълна програма
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 14:00
    Punk'd
  • 14:30
    Instant Mom
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 14:00
    Second Helping (18+)
  • 14:22
    A Surprise That Sucks! (18+)
  • 14:44
    Sweet Escape (18+)
  • 15:00
    Selling My Wife's Hole (18+)
Пълна програма
  • 12:50
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/
  • 14:35
    Спортни новини
  • 14:45
    Световен автомобилен шампионат: Галавечер репортаж
  • 15:10
    Баскетбол: Бенфика - Лукойл Академик - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
Пълна програма
  • 13:45
    Съдбовни години
  • 15:20
    Т.И.М.
  • 16:45
    Два свята
  • 18:25
    Феликс
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 14:00
    CULTURAL FLAVOURS - THAILAND
  • 14:30
    CULTURAL FLAVOURS - INDIA
  • 15:00
    MALICE OR MUTINY
  • 16:00
    PASSPORT TO ADVENTURE - ENCHANTING, NATURAL NORWAY
Пълна програма
  • 13:45
    Сватбеният фотограф
  • 15:35
    Малки жълти лимони
  • 17:10
    Горещият картоф
  • 18:50
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 14:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 14:30
    Firsthand
  • 15:00
    Firsthand
  • 15:30
    American Misfits
Пълна програма
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:05
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
Пълна програма
  • 13:45
    "Фортисимо Фамилия" - музика за деца и родители
  • 14:15
    "Студентски етюди" - НХА
  • 14:30
    Документален филм
  • 15:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Бордо - Гингам, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 15:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 24-и епизод, повторение
  • 16:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 18:00
    Футбол: Сошо - Монако, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    "Планетата на мравките - мравешка колония" - документален филм
  • 15:00
    "Мадагаскар: Изгубеният свят" - 2 еп., документален филм
  • 16:00
    "Ловци на бомби" - 2 еп., документален филм
  • 17:00
    "Алергиите: съвременният живот и аз" - документален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 15:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Хъл Сити, първи полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 17:00
    Футбол: Саутхямптън - Ливърпул, първи полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 15-и епизод, директно
Пълна програма
  • 13:40
    Поверително от Венити Феър: Легенда с куршум
  • 14:30
    Подозирам те: Убийство в Монтана
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: В пристъп на лудост
  • 16:10
    Убийства в тресавището: Речно чудовище
Пълна програма
  • 14:00
    Дебнене - Лов на лопатар
  • 14:30
    Ловна треска - Хуквалди - най-старият ловен парк в Европа
  • 15:00
    Сърнешка сватба в Шюкьошд
  • 15:30
    III. Рибарска среща на Венецианското езеро
Пълна програма
  • 13:20
    "Макс (2015)", приключенски, САЩ, 2015; реж. Боаз Якин, с Джош Уигинс, Лорън Греъм, Томас Хейдън Чърч, Люк Клайнтанк, Роби Амел, [12+]
  • 15:10
    "Бойна стая", драма, САЩ, 2015; реж. Алекс Кендрик, с Присила Ширър, Т. С. Столингс, Карън Абъркромби, Алекс Кендрик, Майкъл Джуниър, [12+]
  • 17:10
    "Силициевата долина І, 5 еп. - Сигнализиране на риска", комедия, САЩ, 2014; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Аманда Крю, [12+]
  • 17:40
    "Силициевата долина І, 6 еп. - Инсорсинг на трети лица", комедия, САЩ, 2014; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Аманда Крю, [12+]
Пълна програма
  • 13:10
    "Междузвездни войни: Епизод 7 - Силата се пробужда", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Джефри Джейкъб "Джей Джей" Ейбрамс, с Харисън Форд, Марк Хамил, Кери Фишър, Адъм Драйвър, Дейзи Ридли, [12+]
  • 15:25
    "Филми и звезди VІІІ, 49 еп.", документален, Холандия, 2016, [All+]
  • 15:55
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
  • 17:30
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Trend Watch Ep1
  • 14:30
    Front Row
  • 14:45
    Behind The Scene
  • 15:00
    Spotlight
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./
Fox Life 14:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 1
Viasat History 14:20
Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
AXN 14:30
Медиум; сезон 3, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2006

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
VTV 14:30
Спорт
BNT HD 14:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Лестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно

Всички предавания

Филми

Alfa 14:10
"Хота на Саура" - игрален филм
Fox Channel 14:25
Като рокерите - игрален филм
EPIC Drama 14:30
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 1, САЩ, военен, 2015
Cinemax 2 14:30
"Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
BNT World 14:30
В огледалото документален филм

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}