ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:15
    Още от деня информационно предаване/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:20
    Директно /п./
  • 06:00
    Новините ON AIR /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
  • 09:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 05:40
    Царство; сезон 1, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 07:20
    Царство; сезон 1, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 08:05
    4исла; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 08:55
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 05:02
    Речни чудовища: Терминаторът от джунглата
  • 05:49
    Най-дивите острови на Индонезия: Земята на драконите
  • 06:36
    Нощ: Леопарди
  • 07:00
    Нощ: Миграция
Пълна програма
  • 05:40
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Панорама"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
Пълна програма
  • 05:45
    The Garfield Show
  • 06:35
    The Owl & Co
  • 07:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 07:25
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 05:00
    "Синовете на анархията"/п./ - сериал, с.7, еп.3
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Култ" - сериал, еп.2
  • 09:00
    "Под наблюдение"/п./ - сериал, с.5, еп. 4
Пълна програма
  • 01:45
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
  • 06:00
    "Престъпления от класа" - с.5, еп.8
  • 07:00
    "Незабравимо" - с.3, еп.10
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.1, еп. 9
Пълна програма
  • 05:00
    "Различно еднакви" - сериал
  • 06:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    MasterChef - кулинарно шоу
  • 06:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Север юг" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 06:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 06:35
    Нексо Рицари (Nexo Knights)
Пълна програма
  • 05:25
    "Изцеждане", драма, Великобритания, 2014; реж. Том Браун, с Даниел Серкейра, Ричард Джонсън, Джема Джоунс, Джулия Форд, [12+]
  • 07:00
    "Булеварден роман", трилър, Франция, 2007; реж. Клод Льолуш, с Доминик Пиньон, Фани Ардан, Одри Дана, [12+]
  • 08:45
    "Цурих (2015)", шпионска драма, Нидерландия, 2015; реж. Саша Полак, с Венде Снейдерс, Саша Александер Герсак, Бари Атсма, Мартейн Лайкмейер, Аарон Рохман, [12+]
  • 10:15
    "Всичко ни е наред", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Кърк Джоунс, с Робърт Де Ниро, Дрю Баримор, Кейт Бекинсейл, Сам Рокуел, Лусиан Мейзъл, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Пътят на мъртвите", хорър - екшън, Австралия, 2014; реж. Кай Роуч-Търнър, с Джей Галахър, Бианка Брейди, Лион Бърчил, Кийт Агиъс, Брин Шверт, [18+]
  • 06:30
    "Театърът представя II - Повикването", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Карло Неро, със Стивън Граам, Ванеса Редгрейв, Саманта Бонд, Сюзет Луелин, Сушил Чудасама, [12+]
  • 07:00
    "Мръсен уикенд", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Нийл ЛаБют, с Матю Бродерик, Алис Ив, Фил Бърк, Джиа Кровитин, Моник Канделария, [12+]
  • 08:35
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": Хранещи и ядящи", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Дестъни Клеър, Моника Долан, Рита Тъшингам, Монсерат Ломбард, Том Хюз, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Нюзрум
  • 06:30
    Американско издание
  • 07:00
    Тази сутрин
  • 07:30
    Бизнес
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:15
    "Наследството на Гулденбург"- сериен филм, сезон 3, 2 епизода
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
Пълна програма
  • 04:30
    "Клоунът" - сериал, сезон 3, /п/
  • 06:15
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 9, /п/
  • 06:45
    "Клоунът" - сериал, сезон 3
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Как се прави...: Сервизи за хранене/Въздушни резервоари/Замразени зърнени закуски
  • 06:00
    Бързи и шумни: Модел А - нарязан и доставен, част II
  • 06:50
    Аляска: Последната граница: Тайните на пастира - конник
  • 07:40
    Как са го направили?: Безпилотни самолети/ Дълбоки мини/Съвършената футболна топка
Пълна програма
  • 05:24
    Какво може да се обърка?: Хартиен самолет
  • 06:12
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 06:36
    Фабрика за храна: Мини кейкове
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 12
Пълна програма
  • 05:45
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Пазител на лъвските земи
  • 06:50
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "e? Енергия"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 11:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 12:00
    Дон Матео - 66 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:30
    Северна комбинация: Световна купа Вал ди Фиеме
  • 07:00
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
  • 09:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Квалификации, пряко
  • 11:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
Пълна програма
  • 05:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 06:00
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн
  • 07:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (жени)
  • 08:30
    Рали "Дакар" - Обзор на деня
Пълна програма
  • 00:30
    Градът на бялата мечка еп.8
  • 06:05
    Страхотни изобретения еп.17
  • 06:30
    Страхотни изобретения еп.18
  • 07:15
    Голяма гневна риба еп.10
Пълна програма
  • 05:00
    Dew Tour La
  • 05:55
    Monster Jam
  • 07:00
    Dew Tour La
  • 07:55
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 05:45
    Ловци на къщи
  • 06:10
    Ловци на къщи
  • 06:35
    Евтин дом на плажа
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Скандал - четвърти сезон, еп. 14
  • 06:00
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 11
  • 06:50
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 11
  • 07:50
    Любовни авантюри - втори сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 05:15
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 11
  • 06:00
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 3
  • 06:55
    Извън играта - трети сезон, еп. 14
  • 07:45
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 05:40
    "Свръхдоза", документален, Унгария, 2013; реж. Габор Ференци, [12+]
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Уитни", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Анджела Басет, с Яя ДаКоста, Арлън Ескарпета, Йолонда Рос, Сюзън Дъглас, Марк Ролстън, [15+]
  • 10:05
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
Пълна програма
  • 05:45
    Средновековните мъртъвци еп.1
  • 06:35
    Страхотни изобретения еп.3
  • 07:05
    Втората световна война: цената на империята еп.5
  • 07:55
    Страхотни изобретения еп.4
Пълна програма
  • 05:45
    Война за доставки: Хернии и лошо настроение
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 07:00
    Война за доставки: Влюбен лудешки до полуда
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Приключенията на делфинчено Муму"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 05:45
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    НОВИНИ
  • 07:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:25
    "Мама" - комедия/ужаси с Марк Томас Милър, Джин Бейтс.
  • 07:00
    "Мегавил" - научнофантастичен с Даниел Дж. Траванти, Били Зейн, Дж.К.Куин.
  • 08:50
    "Член 99" - драма с Рей Лиота, Кийфър Съдърланд, Форест Уитакър.
  • 10:30
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
Пълна програма
  • 05:05
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 05:55
    MRF NATIONAL SUPERCROSS CHAMPIONSHIP
  • 06:20
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 08:00
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Загадки в спалнята - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:30
    MTV's Game Changer: Shawn Mendes
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 05:30
    Най-дивият град в Аляска еп.8
  • 05:55
    Голяма гневна риба еп.9
  • 06:40
    Дебели домашни любимци еп.4
  • 07:30
    Най-добрият приятел на кучето еп.9
Пълна програма
  • 05:40
    Претопяване, еп. 10
  • 06:00
    Господари на войната, еп. 3
  • 06:20
    Мегаполиси, еп. 7
  • 06:45
    Нито Едното, еп. 12
Пълна програма
  • 05:26
    Животни-убийци: Под обсада
  • 06:13
    Змии в града: Епизод 3
  • 07:00
    Необикновената Африка: Назинга
  • 07:24
    Необикновената Африка: Вирунга
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 09:30
    Дартс: Световно първенство 2017, тринайсти ден, първа сесия, повторение
  • 13:30
    Баскетбол: Реал Мадрид - Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Рединг - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:30
    "Малколм" - сериал
  • 06:15
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 06:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 07:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Каляри
Пълна програма
  • 05:25
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:15
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:00
    Вести
  • 06:25
    Вести-Москва
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 05:00
    "Зад фасадата" - предаване за столицата /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
  • 06:35
    Olivia
Пълна програма
  • 04:50
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:50
    Пророците на научната фантастика - 5 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 9 епизод
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 8
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Да блести или да не блести?
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Да чуем какво ще кажат момчетата
  • 07:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Мини-национален конкурс "Звездата на Юга"
Пълна програма
  • 05:30
    Рай на края на земята
  • 06:00
    Лаос не е хаос
  • 06:30
    Талант и човеколюбие
  • 07:00
    Мъдростта на историята, част 2
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:15
    Птиците на Америка - САЩ, драма - комедия, 2008 г.
  • 06:10
    Гроги от любов - САЩ, Драма/Романтичен филм, 2002
  • 07:45
    Моето небе над Луизиана - САЩ, 2001
  • 09:25
    Челюсти 3 - САЩ, 1983 г.
Пълна програма
  • 05:30
    "Пътуващите антиквари" - сезон 36, 24 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 24
  • 06:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 27
  • 06:25
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 3
  • 06:50
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 02:55
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на мисли - четвърти сезон, еп. 10
  • 06:00
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 24
  • 06:25
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 1
  • 06:45
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 05:30
    DESIGNERS
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 07:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 17-18 еп.
  • 06:00
    "Фелдшери" - 9 еп.
  • 07:00
    "Истории за осиновявания" - 19 и 20 еп.
  • 07:50
    "Спешна помощ на две колела" - 12 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    Новини
  • 09:50
    Спорт
Пълна програма
  • 05:35
    Сомы Европы_Int.
  • 06:05
    Рыбалка без границ_Int.
  • 06:30
    Следопыт_Int.
  • 07:00
    Клуб горных охотников_Int.
Пълна програма
  • 00:20
    "Тенекиеният човек" - приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., I част
  • 06:00
    "Касъл " - сериал, сезон 4, /п/
  • 07:00
    "Виолета" - сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 09:00
    "Касъл " - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 05:37
    Kitchen Boss: Danny's Favourites
  • 06:00
    Groomer Has It: Rags to Riches
  • 06:45
    Deadliest Catch: No Second Chances
  • 07:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There Life After Death?
Пълна програма
  • 05:00
    Guy's Grocery Games
  • 06:00
    Barefoot Contessa
  • 06:30
    Barefoot Contessa
  • 07:00
    The Kitchen
Пълна програма
  • 05:25
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:30
    Северна комбинация: Световна купа Вал ди Фиеме
  • 07:00
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
  • 09:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Квалификации, пряко
  • 11:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, пряко
Пълна програма
  • 05:40
    "Свръхдоза", документален, Унгария, 2013; реж. Габор Ференци, [12+]
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Уитни", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Анджела Басет, с Яя ДаКоста, Арлън Ескарпета, Йолонда Рос, Сюзън Дъглас, Марк Ролстън, [15+]
  • 10:05
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    ART ATTACK
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:45
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:25
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 00:59
    All Night Long!
  • 06:59
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 08:59
    Nothing But Classics
  • 10:59
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:24
    Suspicion: Murder In The Family
  • 06:12
    Blood Relatives: Cradle of Lies
  • 07:00
    I'd Kill for You: Truth or Death
  • 07:50
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
Пълна програма
  • 05:30
    Up Close With: Usain Bolt
  • 06:00
    Top: Capricorns
  • 06:25
    Top: Sagittarius
  • 06:55
    Top: Scorpios
Пълна програма
  • 05:20
    Savage Wild
  • 06:00
    Shawn Michael's MRA
  • 06:25
    Shawn Michael's MRA
  • 06:50
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 05:45
    Война за доставки: Хернии и лошо настроение
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 07:00
    Война за доставки: Влюбен лудешки до полуда
Пълна програма
  • 05:45
    Нито Едното, еп. 12
  • 06:10
    Теория на глупостта, еп. 13
  • 06:30
    Теория на глупостта, еп. 14
  • 07:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 11, драма, САЩ, 2015
  • 10:55
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, 2012
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Най-злите гангстери на Америка: Наркопринцесата от Бевърли Хилс: Лизет Лий
  • 06:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убийствата в Мурс
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Мъжът в черно: Питър Мур
  • 08:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Ханрати
Пълна програма
  • 05:30
    "Храмове на българската памет - Парорийският манастир" - документален филм
  • 06:00
    "И озарява със своята светлина" - документален филм
  • 06:30
    "Бардовете на Европа - Недялко Йорданов" - документален филм
  • 07:00
    "Бургас - Виена 9/8" - документален филм
Пълна програма
  • 05:45
    Punk'd
  • 06:10
    SpongeBob SquarePants
  • 06:35
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:44
    A Wild Night Out (18+)
  • 06:00
    I Want My Massage Now (18+)
  • 06:23
    MILF Appreciation (18+)
  • 06:46
    Asian Anal Invasion (18+)
Пълна програма
  • 05:20
    Световна купа по биатлон: щафета /мъже/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Боровец 120 документален филм
  • 08:15
    Ветроходство: Околосветска регата "Венди глоуб" дневник
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:30
    GUIDES & GURUS - SRI LANKA
  • 06:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 07:00
    ALL ABOARD - MAFIA, FREE IN SICILY
  • 08:00
    THE RED ARMY CHOIR - MADE IN PARIS
Пълна програма
  • 02:05
    Mix Fight Gala
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
  • 09:00
    Ultimate First League
  • 10:15
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 05:00
    Stupidface
  • 06:00
    Stupidface
  • 06:30
    American Misfits
  • 07:00
    World of X Games 2014
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (11)
  • 06:15
    Забранена история (5)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (1)
Пълна програма
  • 05:40
    "Нотни булеварди"
  • 06:00
    Документален филм на Елена Димитрова
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:00
    Час за медитация
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Марек - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Берое - Локомотив София (2014-15), повторение
  • 11:00
    Футбол: Нант - Нанси, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
Пълна програма
  • 02:10
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 15-и епизод, повторение
  • 09:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Рединг, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 11:00
    Футбол: Саутхямптън - Ливърпул, първи полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение
Пълна програма
  • 05:24
    Подозирам те: Убийство в семейството
  • 06:12
    Кръвожадни роднини: Люлка на лъжи
  • 07:00
    Убивам заради теб: Истина или смърт
  • 07:50
    Почти ми се размина: Пиратски филми
Пълна програма
  • 05:40
    "Скуби-Ду! Безумни лунни чудовища", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Пол МакЕвой, [0+]
  • 07:00
    "Бойна стая", драма, САЩ, 2015; реж. Алекс Кендрик, с Присила Ширър, Т. С. Столингс, Карън Абъркромби, Алекс Кендрик, Майкъл Джуниър, [12+]
  • 09:00
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
  • 10:50
    "Безсмъртните "Маршъл"", драма, САЩ, 2006; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Матю МакКонъхи, Матю Фокс, Иън Макшейн, Антъни Маки, Кейт Мара, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Истинска история", криминален, САЩ, 2015; реж. Рупърт Гулд, с Джона Хил, Джеймс Франко, Фелисити Джоунс, Итън Саплий, Гретчен Мол, [15+]
  • 07:00
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
  • 08:40
    "С този пръстен", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Нзинга Стюърт, с Реджина Хол, Джил Скот, Ив Джефърс Купър, Бруклин Судано, Стивън Бишъп, [12+]
  • 10:10
    "Как да оцелееш на моминско парти", комедия, Испания, 2015; реж. Мануела Морено, с Наталия Де Молина, Урсула Корбело, Мария Ервас, Силия де Молина, Брийс Ефе, [15+]
Пълна програма
  • 05:45
    Menswear
  • 06:00
    After Midnight
  • 06:15
    Style
  • 06:30
    Front Row
Пълна програма

Сериали

PRO 7 05:50
"Малколм" - сериал
Хоби ТВ 06:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.2, еп.3
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3
bTV Lady 06:00
"Милост" - сериал, с.1, еп.19

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport 2 06:00
Формула Е: Състезание в Рим, обзор
Eurosport HD 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Mtel Sport 1 06:00
Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
Mtel Sport 2 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация
bTV HD 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
Skat+ 06:00
"Гласове от Странджа - Калинка Згурова" - фолклорен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}