ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Библиотеката Предаване за култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 3
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 10:00
    Новините ON AIR
  • 10:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова
  • 11:35
    Синът на Сталин - исторически сериал /п./
  • 12:30
    С черпак в куфара - кулинарно пътешествие
Пълна програма
  • 10:00
    Investbook с Велко Каменов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:05
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 10:55
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:45
    Фалко; сезон 1, епизод 3, екшън, криминален, Франция, 2013
  • 12:45
    Фалко; сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Земята на драконите
  • 11:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за ски на дърво
  • 11:55
    Училище за горили: Сбъдване на мечтата
  • 12:20
    Училище за горили: Нови приятели, стари приятели
Пълна програма
  • 10:00
    "Приключенията на Франклин" - анимационен филм
  • 10:30
    "Около света" - документален филм
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    На нож: "Апостолът на свободата" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:00
    СК ски скокове в Сапоро, жени - репортаж
  • 10:35
    СК двуместни шейни в Сигулда - репортаж
  • 10:55
    СК ски северна комбинация, комбинирани скокове във Вал ди Фием - пряко
  • 11:40
    СК двуместни шейни в Сигулда, жени - пряко
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Изкуството на 21 век
  • 11:30
    Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2014 г./, 18 епизод /п/
  • 12:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Непозната земя /п/
  • 11:30
    В кадър Хитрино след взрива
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:05
    Miss Moon
  • 10:35
    Bunnicula
  • 11:10
    What's New Scooby-Doo?
  • 11:35
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 07:30
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп.5-7
  • 11:00
    "Земекрушение"- екшън,трилър (САЩ, 2016), режисьори - Ник Лайън, актьори - Андрю Джей Кейтърс, Алекса Мансор, Тониа Кей и др. 
  • 12:45
    "А отборът" - екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2010), режисьор - Джо Карнахан, актьори - Бриджит Джесика Бийл, Брадли Купър, Шарлто Копли, Лиам Нийсън, Патрик Уилсън, Джерард Макрани, Куинтън Джаксън и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.7,8
Пълна програма
  • 09:00
    "Сигурна печалба" - комедия, драма (САЩ , 2011), режисьор - Томас Макарти, актьори - Пол Джиамати, Ейми Райън, Боби Канавале, Джефри Табор, Бърт Йанг, Мелани Лински, Джефри Тамбор, Бърт Йънг и др.
  • 11:00
    " Шанхай" - драма, романтичен, трилър  (САЩ, Китай, 2010), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Джон Кюсак, Ли Гонг, Кен Уатанабе, Джефри Дийн Морган, Франка Потенте, Дейвид Морс, Юн-Фат Чоу и др.
  • 13:15
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
  • 15:30
    "Скитница" - приключенски, екшън, романтичен (САЩ, 2013), режисьор - Андрю Никол, актьори - Рейчъл Робъртс, Шайан Кара, Брент Уендел Уилямс, Джил Макентайър, Чандлър Катенбъри, Макс Айрънс, Даян Крюгер и др. 
Пълна програма
  • 10:00
    "Призраци на бивши гаджета" - романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Марк Уотърс, актьори - Лейси Чабърт, Робърт Форстър, Ан Арчър, Брекин Мейър, Даниел Сунджата, Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Ема Стоун, Кристина Милиан, Майкъл Дъглас и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "България търси талант"
Пълна програма
  • 07:00
    Зимни маратони: Анджело е върхът (Winter Marathons: Angelo Rules)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 08:45
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман, Ейми Адамс, Виола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 10:30
    "Писмо до Бог", късометражна драма, Унгария, 2014; реж. Томаш Иван Тополански, с Кристиан Ковач, Лидия Даниш, Йожеф Тот, Янош Кулка, Мартон Паткош, [12+]
  • 11:05
    "За едно момиче", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Марк Монхайм, с Ясна Фрици Бауер, Хайке Макач, Аурел Мантай, Симон Шварц, Лауриц Греве, [12+]
  • 12:50
    "Бункерът", хорър - комедия, Германия, 2015; реж. Никиас Крисос, с Пит Буковски, Даниел Фрипан, Она Фон Майдел, Давид Шелер, [15+]
Пълна програма
  • 09:05
    "По-шумно от бoмби", семейна драма, Норвегия, 2015; реж. Йоахим Триер, с Гейбриъл Бърн, Изабел Юпер, Джеси Айзенбърг, Девин Друид, Ейми Райън, [12+]
  • 10:55
    "Последният урок", драма, Франция, 2015; реж. Паскал Пузеду, със Сандрин Бонер, Марте Вилалонга, Антоан Дюлеви, Жил Коен, Грегоар Монтана, [12+]
  • 12:40
    "Стокхолм, Пенсилвания", драма, САЩ, 2015; реж. Никол Бекуит, със Саоирс Ронан, Синтия Никсън, Джейсън Айзъкс, Дейвид Уаршофски, Розалинд Чао, [12+]
  • 14:20
    "Бридженд", драма - мистерия, Дания, 2015; реж. Йепе Ронде, с Хана Мъри, Стивън Уедингтън, Джош О'Конър, Ейдриън Роулинс, Патриша Потър, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Световен ритъм
  • 10:30
    Спорт
  • 12:30
    Спорт
  • 13:30
    CNNdotCOM
Пълна програма
  • 08:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
  • 12:15
    "Горчиво вино" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Роберт Зеелигер, Рут-Мария Кубичек, Барбара Вусов, Алберт Фортел и др.
  • 14:10
    "Неволи в кухнята" - романтична комедия с уч. на Текла Карула Уайд, Мона Сиифрид, Катерина Якоб, Ролф Канис, Михайл Грелин и др.
Пълна програма
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5, 3 епизода
  • 11:10
    "Да изгубиш себе си" - драма с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
Пълна програма
  • 10:00
    Британски съкровища, американско злато: По британски
  • 11:00
    Авто акули: Луди по Мустанга
  • 11:30
    Авто акули: Тайната на BMW
  • 12:00
    Съкровища в склада: Епизод 3
Пълна програма
  • 10:14
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 10:38
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 11:02
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 11:26
    Идващият свят: Екстремно бъдеще
Пълна програма
  • 10:00
    Ханк Зипзър
  • 10:30
    Най-добри приятели завинаги
  • 11:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 11:30
    ЛИМОНАДЕНАТА БАНДА
Пълна програма
  • 10:00
    "Въпроси от науката"
  • 10:30
    "Артзука"
  • 11:00
    "Изумителни постижения"
  • 11:30
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:25
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:50
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - Аграрно
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Квалификации, пряко
  • 10:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, финал, пряко
  • 12:30
    Спускане с шейни, Световна купа Сигулда: Жени (втори манш), пряко
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Венген: Спускане, пряко
Пълна програма
  • 09:45
    Спускане с шейни, Световна купа Сигулда: Двойки (втори манш), пряко
  • 10:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Венген: Комбинация
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Алтенмаркт: Спускане, пряко
  • 13:15
    Северна комбинация: Световна купа Вал ди Фиеме, пряко
Пълна програма
  • 09:35
    Австралийски търсачи на злато еп.2
  • 10:20
    Каубои в студени води еп.5
  • 11:05
    Каубои в студени води еп.6
  • 11:55
    Каубои в студени води еп.7
Пълна програма
  • 09:45
    World Of X Games
  • 10:40
    World Of X Games
  • 11:35
    X Games - Austin
  • 12:30
    Roller Derby Till I Die
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Братовчеди на повикване
  • 10:25
    Карибски живот
  • 10:50
    Хавайски живот
  • 11:15
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 09:35
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 15
  • 10:30
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 16
  • 11:25
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 17
  • 12:25
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 09:55
    Транспортер - втори сезон, еп. 9
  • 10:55
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 4
  • 11:55
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 8
  • 12:25
    Изиграни - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 09:50
    "Завет на младостта", драма, Великобритания, 2014; реж. Джеймс Кент, с Алисия Викандер, Кит Харингтън, Тарън Еджертън, Емили Уотсън, Доминик Уест, [12+]
  • 11:55
    "Хотел Трансилвания 2", анимация, САЩ, 2015; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 13:25
    "Госпожица Америка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ноа Баумбах, с Грета Джеруиг, Лола Кърк, Матю Шиър, Джасмън Сифас Джоунс, Хедър Линд, [15+]
  • 14:50
    "Жива стомана", екшън - фантастика, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    Останки от войните еп.2
  • 11:00
    Останки от войните еп.3
  • 11:50
    Останки от войните еп.4
  • 12:40
    Останки от войните еп.5
Пълна програма
  • 09:05
    Д. Б. Купър: Приключен случай?: 1-ва част
  • 11:00
    В търсене на Хитлер: Тайното нацистко леговище
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Сондажи през 4-и сезон
  • 13:00
    Хората от блатата: Тримата крале
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, втори сезон, 7 еп.
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
  • 12:00
    Риболов на чудовища - тв поредица, Америка, четвърти сезон, 3 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица - 30 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Чурулик"
  • 10:35
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Снежната кралица"
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
Пълна програма
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:30
    "Всеки следобед с Криси"/п/
  • 11:30
    ТОП ШОП
  • 11:45
    Времето, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 09:10
    "Тежка свалка" - комедия/драма с Бърт Рейнолдс, Крис Кристоферсън, Робърт Престън.
  • 10:55
    "Помощ" - драма с Джеймс Уудс, Шон Янг.
  • 12:30
    "Вярно сърце" - приключенски с Кирстен Дънст и Закари Браян.
  • 14:00
    "Бакару Банзай" - научна-фантастика с Джон Литгоу, Питър Уелър, Елън Баркин.
Пълна програма
  • 08:00
    SEPANG 12 HOURS HIGHLIGHTS
  • 10:35
    AFRICA ECO RACE
  • 10:55
    ROOF OF AFRICA
  • 11:45
    FIM SUPER ENDURO WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 10:00
    Майки тийнейджърки
  • 11:00
    Видеолюбов
  • 11:30
    Видеолюбов
  • 12:00
    Майли Сайръс: Ънплъгд
Пълна програма
  • 09:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 10:30
    MTV Asks Charli XCX
  • 10:55
    Brits 2017: The Nominees
  • 12:30
    MTV Essentials: Worldwide Dance...
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:05
    Патрулиращи кучета еп.10
  • 10:30
    Опасни кучета еп.3
  • 10:55
    Опасни кучета еп.4
  • 11:20
    Най-странните двойки животни в света еп.2
Пълна програма
  • 10:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 4
  • 11:00
    Тайният живот на хищника, еп. 3
  • 12:00
    Опасен живот, еп. 4
  • 13:00
    Опасен живот, еп. 3
Пълна програма
  • 10:16
    Дивите 24 часа: Австралия: След мусона
  • 11:05
    Дивите 24 часа: Индийско лято
  • 11:53
    Дивата Антарктика
  • 12:42
    Дивите 24 часа: Тасмания - островът на дявола
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 11:30
    Баскетбол: Мурсия - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 13:00
    Дартс: Световно първенство 2017, четиринайсти ден , повторение
  • 17:00
    Футбол: Фулъм - Барнзли, мач от Чемпиъншип, директно
Пълна програма
  • 10:10
    "Смак" (12+)
  • 10:45
    "Смешки. Нови приключения"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Идеален ремонт"
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Планета ТОП 20" - месечна класация
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета ТОП 20 " - месечна класация за август 2016
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 10:25
    "Дядо по неволя" - комедиен сериал
  • 11:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 12:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
  • 12:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Интер
  • 14:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - Каляри
Пълна програма
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 14:45
    "Ruck Zuck" - шоу
  • 15:45
    "Колелото на късмета" - шоу
Пълна програма
  • 08:50
    Концерт
  • 11:00
    Вести
  • 11:35
    Игрален филм
  • 15:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 07:50
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 10:45
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 15:45
    Футбол за Купата на Телеком: Фортуна Дюселдорф - Байерн - журнал - пряко
  • 16:45
    Футбол за Купата на Телеком: Борусия Мьонхенгладбах - Майнц - журнал - пряко
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия / на живо/
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
Пълна програма
  • 10:00
    Жилет световен спорт
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:55
    Angelo!
  • 10:20
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 10:40
    Tom und Jerry
  • 11:05
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:20
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:50
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 1
  • 10:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 2
  • 11:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 3
  • 11:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 4
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Боженци през пролетта
  • 12:30
    Майстор на акварела
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:00
    Остин Пауърс: Международният потаен мъж - САЩ, екшън/комедия, 1997
  • 10:45
    Близнаци - Номинирана за "Златен глобус" комедия - САЩ, 1988 г.
  • 12:40
    Теория на хаоса - САЩ, Трилър/Драма, 2007 г.
  • 14:25
    Всички кучета отиват в рая 2 - САЩ, 1996
Пълна програма
  • 10:00
    "Новото познание" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории (повторение)
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 2
  • 11:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 4
  • 12:00
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 19
  • 12:30
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Най-добрите изпълнителки от 2016 г.: Топ 50
  • 17:00
    Най-доброто от 2014 г. : Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на коне" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Здравословен живот
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:30
    "Животът днес" - документална поредица /п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 10:15
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 3
  • 10:40
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 4
  • 11:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 5
  • 11:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 10:00
    DESIGNERS
  • 10:30
    DESIGNERS
  • 11:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 11:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 09:45
    Спускане с шейни, Световна купа Сигулда: Двойки (втори манш), пряко
  • 10:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Венген: Комбинация
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Алтенмаркт: Спускане, пряко
  • 13:15
    Северна комбинация: Световна купа Вал ди Фиеме, пряко
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
Пълна програма
  • 09:30
    "Спешни случаи" - 5 и 6 еп.
  • 10:20
    "Суперхирургия" - 3 еп.
  • 11:10
    "Истории за осиновявания" - 25 и 26 еп.
  • 12:00
    "Градска болница" - 9 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Телестар
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    Авторевю - предаване за автомобили
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:50
    Энциклопедия охоты_Int.
  • 10:20
    Сомы Европы_Int.
  • 10:50
    Зимняя рыбалка в Приволжье_int.
  • 11:05
    Охотничьи меридианы_Int.
Пълна програма
  • 09:40
    "В търсене на Дядо Коледа" - комедия с уч. на Лора Вандервурт, Ник Зано, Пола Бранкати, Кейти Грифин и др.
  • 11:40
    "Търси се приятел за края на света" - комедия с уч. на Стив Карел, Кийра Найтли, Кони Бритън, Адам Броуди, Роб Кордри, Джилиан Якобс, Дерек Люк, Ти Джей Милър и др , /п/
  • 13:45
    "Коледа в белезници" - комедия с уч. на Мелиса Джоан Харт, Марио Лопес, Тимъти Ботъмс, Марки Пост, Кайл Хауърд, Габриел Милър, Лейла Ализада и др.
  • 15:40
    "Аленият прилив " - екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Джийн Хекман, Виго Мортенсен, Мат Крейвън, Джеймс Гандолфини, Джордж Дзъндза, Роки Карол и др., /п/
Пълна програма
  • 10:07
    Kitchen Boss: Buddy's Dream Meal
  • 10:30
    Kitchen Boss: Stuffed Stuff
  • 10:52
    Kitchen Boss: Italian Cooking
  • 11:15
    Kitchen Boss: Sunday Dinner
Пълна програма
  • 10:15
    STEP BY STEP
  • 10:20
    EVOLUTION
  • 10:25
    SPEAK UP
  • 10:30
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 10:00
    Siba's Table
  • 10:30
    Siba's Table
  • 11:00
    Anna Olson: Bake
  • 11:30
    Anna Olson: Bake
Пълна програма
  • 10:05
    Санджей и Крейг
  • 10:30
    Санджей и Крейг
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Квалификации, пряко
  • 10:30
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, финал, пряко
  • 12:30
    Спускане с шейни, Световна купа Сигулда: Жени (втори манш), пряко
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Венген: Спускане, пряко
Пълна програма
  • 09:50
    "Завет на младостта", драма, Великобритания, 2014; реж. Джеймс Кент, с Алисия Викандер, Кит Харингтън, Тарън Еджертън, Емили Уотсън, Доминик Уест, [12+]
  • 11:55
    "Хотел Трансилвания 2", анимация, САЩ, 2015; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 13:25
    "Госпожица Америка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ноа Баумбах, с Грета Джеруиг, Лола Кърк, Матю Шиър, Джасмън Сифас Джоунс, Хедър Линд, [15+]
  • 14:50
    "Жива стомана", екшън - фантастика, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:00
    Sofia The First
  • 10:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 11:00
    The Lion Guard
  • 11:30
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 10:05
    Санджей и Крейг
  • 10:30
    Санджей и Крейг
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 06:59
    Nothing But The 90s
  • 12:59
    Nothing But The 90s
  • 18:59
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 09:30
    Vanity Fair Confidential: Days of Rage
  • 10:20
    Vanity Fair Confidential: Love's Deadly Harness
  • 11:10
    Nowhere to Hide: Hunting Evil
  • 12:00
    I Almost Got Away With It: Got to Wear a Pink Shirt
Пълна програма
  • 10:05
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 10:35
    TRACE The Contenders: Egypt
  • 11:00
    Up Close With: Benoit Assou-Ekotto
  • 11:31
    Up Close With: Sebastien Bassong
Пълна програма
  • 10:10
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 11:00
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 11:25
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 09:05
    Д. Б. Купър: Приключен случай?: 1-ва част
  • 11:00
    В търсене на Хитлер: Тайното нацистко леговище
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Сондажи през 4-и сезон
  • 13:00
    Хората от блатата: Тримата крале
Пълна програма
  • 10:00
    Тайният живот на хищника, еп. 3
  • 11:00
    Опасен живот, еп. 4
  • 12:00
    Опасен живот, еп. 3
  • 13:00
    Магистрала през ада, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Родина; сезон 6, епизод 16, драма, семеен, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Родина; сезон 6, епизод 17, драма, семеен, Канада, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Съпруги убийци: Любовта оправдава множество грехове
  • 11:00
    Съпруги убийци: Мъжът "Марлборо"
  • 12:00
    Съпруги убийци: Дамата с киселината
  • 13:00
    Съпруги убийци: Хубави, млади, смъртоносни
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Новото робство" - документален филм, 5 част /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 10:00
    Stand Up Express
  • 10:30
    Ridiculousness
  • 11:00
    Ridiculousness
  • 11:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:08
    Gettin' Even (18+)
  • 10:32
    Go Hard Or Go Home (18+)
  • 10:55
    Selling My Wife's Hole (18+)
  • 11:22
    Fill In The Fucking Assistant (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 13:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия - финал, двойки (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:15
    Тенис: ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 09:55
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/
  • 11:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/ пряко предаване от Алтенмаркт-Цаухензее /Австрия/
  • 13:00
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 14:15
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:15
    Борсова информация
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Зоологика - премиера
  • 11:00
    Акценти
Пълна програма
  • 10:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
Пълна програма
  • 10:00
    "Ключът към успеха" - външна продукция
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 12:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п/
  • 13:00
    "Фортисимо Фамилия" представя
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Добруджа - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Берое - Лудгорец (2014-15), повторение
  • 11:00
    Футбол: Бордо - Гингам, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 13:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    "Защо не говориш английски?" - 1 еп., документален филм
  • 11:00
    "Династията на Плантагенетите: Дяволското лепило" - 1 еп., документален филм
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Спортинг /Хихон/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    "Маниаци на татуировки" - документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната Асоциация, 3-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Ливърпул - Плимут Аргайл, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 13:00
    "Преди кръга в английската Висша Лига" (2016-17), 21-и епизод
  • 13:30
    "Висшата Лига в цифри", магазинно предаване, 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Поверително от Венити Феър: Дни на ярост
  • 10:20
    Поверително от Венити Феър: Смъртоносните окови на любовта
  • 11:10
    Не можеш да се скриеш: В преследване на злото
  • 12:00
    Почти ми се размина: Розова риза
Пълна програма
  • 10:00
    Документален филм на Би Ай Ти
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:30
    "Американски истории"
  • 12:00
    Избрано: "КултурНо"
Пълна програма
  • 10:00
    Ватерлиния - 47
  • 10:30
    На спининг със Стария
  • 11:00
    Риболовни излети- В сянката на бабката
  • 11:30
    Поколение шарани - За риба в жегата
Пълна програма
  • 08:45
    "Шаферки", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мая Рудолф, Роуз Бърн, Мелиса МакKарти, Уенди МакЛендън-Кови, [12+]
  • 10:45
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 12:45
    "Секретариат", спортна драма, САЩ, 2010; реж. Рандъл Уолъс, с Даян Лейн, Джон Малкович, Дилън Уолш, Дилън Бейкър, Марго Мартиндейл, [12+]
  • 14:50
    "Пиксели", фантастика - комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Кълъмбъс, с Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монаган, Питър Динклидж, Джош Гад, [12+]
Пълна програма
  • 10:05
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
  • 12:05
    "Силициевата долина І, 7 еп. - Доказване на концепцията", комедия, САЩ, 2014; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Аманда Крю, [12+]
  • 12:30
    "Силициевата долина І, 8 еп. - Оптимална ефикасност", комедийна драма, САЩ, 2014; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Аманда Крю, [12+]
  • 13:05
    "Тежестта на нацията І, 2 еп. - Избори", документален, САЩ, 2012; реж. Дан Чейкин, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Get The Look
  • 10:30
    Behind The Scene
  • 10:45
    Front Row
  • 11:15
    Events
Пълна програма
  • 10:00
    Малко Търново - царство на светлината (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Габровският Соколски Манастир (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}