ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Малки истории Предаване на социална тематика с водещи Ирен Леви и Иво Христов
  • 14:55
    По безкрайните простори на времето документален филм/Казахстан, 2015г./
  • 15:20
    Индустриалецът игрален филм /Италия, 2011г./, режисьор Джулиано Монталдо, в ролите: Пиерфранческо Фавино, Каролина Крушентини, Едуард Габиа, Елена Ди Чочо и др.
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
Пълна програма
  • 13:00
    "Селяндури в Бевърли Хилс" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Пенелопе Спехрис, актьори - Ерика Елениак, Джим Варни, Роб Шнайдер, Лиа Томпсън и др.
  • 15:00
    "Връзки" - сериал, с.1, еп. 3
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 13:00
    "Космически приятели" - с уч. на Дидрих Бейдър, Кендъл Крос, Крис Готие и др.
  • 14:40
    "Господари на вълните" - с уч. на Джерард Бътлър, Елизабет Шу, Джони Уестън, Абигейл Спенсър, Левин Рамбин, Тейлър Хендли и др.
  • 17:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 13:30
    Последен шанс - комедия, роматичен, Франция, Белгия, 2010 г.; режисьор: Николас Кюш; в ролите: Вирджиния Ефира, Франсоя-Хавиер Демайсън, Армел Дутч, Бриджит Рюан
  • 15:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 15:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 16:00
    Дрязги - сериал, семейна комедия
Пълна програма
  • 12:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
  • 19:00
    Investbook с Велко Каменов- най-интересното от седмицата
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 13:40
    Ангелите на Чарли; сезон 1, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 2011
  • 14:30
    Ангелите на Чарли; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2011
  • 15:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 16:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Дивата Иберия: Зима
  • 14:40
    Северна Америка: Няма къде да се скрием
  • 15:35
    Да отглеждаш...вълци
  • 16:30
    Живот с вълци: Първа част
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Хани и Нани" - игрален филм
  • 16:00
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 16:30
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
Пълна програма
  • 13:20
    СК ски във Венген, спускане мъже - пряко
  • 14:40
    СК ски северна комбинация във Вал ди Фием, 2х7.5 км комбинирано бягане - пряко
  • 15:20
    СК биатлон в Руполдинг, 7.5 км спринт жени - пряко
  • 16:45
    СК скискокове във Висла - пряко
Пълна програма
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 13:30
    Джоуи игрален филм /п/
  • 15:05
    Туристически маршрути /п/
  • 15:35
    Международен балетен конкурс - Варна 2016 гала концерт на лауреатите /п/
  • 16:15
    През коридорите на времето Загадката на черните дупки /документална поредица, 6 епизод/п/
Пълна програма
  • 13:00
    Най-дългата нощ игрален филм /България, 1967 г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Виктор Ребенчук, Невена Коканова, Георги Калоянчев и др.
  • 14:25
    Умно село Възгледите на един homo ludens /Георги Калоянчев/
  • 15:20
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 15:50
    80 години БНР концерт с участието на певци и музиканти от всички състави на БНР /2015 г./
Пълна програма
  • 14:00
    The Mr Bean Animated Series
  • 14:35
    Scooby-Doo and Scrappy-Doo
  • 15:05
    Scooby-Doo and Scrappy-Doo
  • 15:30
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 12:45
    "А отборът" - екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2010), режисьор - Джо Карнахан, актьори - Бриджит Джесика Бийл, Брадли Купър, Шарлто Копли, Лиам Нийсън, Патрик Уилсън, Джерард Макрани, Куинтън Джаксън и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.7,8
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "Супер коли" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 13:15
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
  • 15:30
    "Скитница" - приключенски, екшън, романтичен (САЩ, 2013), режисьор - Андрю Никол, актьори - Рейчъл Робъртс, Шайан Кара, Брент Уендел Уилямс, Джил Макентайър, Чандлър Катенбъри, Макс Айрънс, Даян Крюгер и др. 
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 19:00
    "Маската на властта" - драма (САЩ, 2011) , режисьор - Джордж Клуни, актьори - Райън Гослинг, Джордж Клуни, Филип Сиймур Хофман, Макс Мингела, Евън Рейчъл Ууд, Пол Джамати, Мариса Томей, Джефри Райт и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 19:30
    "Майк и Моли" /п./- сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "България търси талант"
  • 18:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Зимни маратони: Анджело е върхът (Winter Marathons: Angelo Rules)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 12:50
    "Бункерът", хорър - комедия, Германия, 2015; реж. Никиас Крисос, с Пит Буковски, Даниел Фрипан, Она Фон Майдел, Давид Шелер, [15+]
  • 14:20
    "Голямото измъкване", военна драма, САЩ, 1963; реж. Джон Стърджис, със Стийв МакКуин, Джеймс Гарнър, Ричард Атенбъроу, Джеймс Доналдс, Чарлс Броснън, [12+]
  • 17:10
    "Терминатор: Генисис", фентъзи - екшън, САЩ, 2015; реж. Алън Тейлър, с Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк, Джай Кортни, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 19:15
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман, Ейми Адамс, Виола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
Пълна програма
  • 12:40
    "Стокхолм, Пенсилвания", драма, САЩ, 2015; реж. Никол Бекуит, със Саоирс Ронан, Синтия Никсън, Джейсън Айзъкс, Дейвид Уаршофски, Розалинд Чао, [12+]
  • 14:20
    "Бридженд", драма - мистерия, Дания, 2015; реж. Йепе Ронде, с Хана Мъри, Стивън Уедингтън, Джош О'Конър, Ейдриън Роулинс, Патриша Потър, [15+]
  • 16:10
    "Моят замък", романтична комедия, Великобритания, 2002; реж. Тим Файуел, с Ромола Гарай, Роуз Бърн, Хенри Томас, Марк Блукас, Бил Най, [12+]
  • 18:05
    "Англичанинът, за когото хълмът стана планина", комедия, Великобритания, 1995; реж. Кристофър Монгър, с Хю Грант, Тара Фицджералд, Колм Мийни, Йън Макнийс, Йън Харт, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    CNNdotCOM
  • 14:30
    Парите тази седмица
  • 15:30
    Световни репортажи
  • 16:30
    Здраве
Пълна програма
  • 12:15
    "Горчиво вино" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Роберт Зеелигер, Рут-Мария Кубичек, Барбара Вусов, Алберт Фортел и др.
  • 14:10
    "Неволи в кухнята" - романтична комедия с уч. на Текла Карула Уайд, Мона Сиифрид, Катерина Якоб, Ролф Канис, Михайл Грелин и др.
  • 16:00
    "Огледален свят" - сериен филм, 2 епизода
  • 18:00
    "Законите на съдбата" (премиера) - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
  • 14:30
    "Звярът" - сериал
  • 15:30
    "Хамелеонът" - сериал, сезон 2
  • 16:30
    "Гаражът на Джей Лено" (премиера) - риалити, сезон 1
Пълна програма
  • 14:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 7
  • 14:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 8
  • 15:00
    Кучетата: Неразказаната история: Епизод 2
  • 16:00
    Х-машини: Блейд, "Мамът", "Слашбъстър"
Пълна програма
  • 13:50
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 3
  • 14:38
    Енергията на бъдещето: Постигане на баланс
  • 15:26
    Ловци на митове: Без усилие, няма резултат
  • 16:14
    Ловци на митове: Часът на тиксото 2
Пълна програма
  • 14:00
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:30
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 15:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 15:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 14:00
    "История на изкуството"
  • 14:30
    "Сръчни пръсти"
  • 14:45
    "Фокуси"
  • 15:00
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 14:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:30
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Агросектор - Аграрно
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Венген: Спускане, пряко
  • 15:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: 7.5 км (жени), пряко
  • 16:45
    Ски-скокове: Световна купа Висла, пряко
  • 18:45
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: 7.5 км (жени)
Пълна програма
  • 13:15
    Северна комбинация: Световна купа Вал ди Фиеме, пряко
  • 15:15
    Ски-бягане, Световна купа Добиако: Спринт, пряко
  • 17:00
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, финал
  • 18:00
    Сноуборд: Световна купа Крайшберг
Пълна програма
  • 13:50
    Братски проекти еп.5
  • 14:10
    Братски проекти еп.6
  • 14:35
    Братски проекти в къщата еп.4
  • 14:55
    Братски проекти еп.5
Пълна програма
  • 13:55
    World Of X Games
  • 14:50
    World Of X Games
  • 15:45
    X Games - Austin
  • 16:40
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 12:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 14:30
    Телепазар
  • 14:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:50
    Евтин дом на плажа
  • 14:15
    Евтин дом на плажа
  • 14:45
    Платинени сватби
  • 15:10
    Платинени сватби
Пълна програма
  • 13:20
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 20
  • 14:15
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 15
  • 14:40
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 16
  • 15:05
    Войната вкъщи - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 13:20
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 17
  • 14:15
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 18
  • 15:15
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 5
  • 16:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 13:25
    "Госпожица Америка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ноа Баумбах, с Грета Джеруиг, Лола Кърк, Матю Шиър, Джасмън Сифас Джоунс, Хедър Линд, [15+]
  • 14:50
    "Жива стомана", екшън - фантастика, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
  • 16:55
    "Железният човек 2", екшън - фантастика, САЩ, 2010; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Скарлет Йохансон, Сам Рокуел, [12+]
  • 19:00
    "Ант-мен", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Боби Канавалe, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения еп.1
  • 14:35
    Средновековните мъртъвци еп.1
  • 15:25
    Средновековните мъртъвци еп.2
  • 16:15
    Ерусалим: създаването на един свещен град еп.1
Пълна програма
  • 14:00
    Хората от блатата: Фантомът
  • 15:00
    Хората от блатата: Алигаторски бюфет
  • 16:00
    Хората от блатата: Ела ми насам, алигаторче
  • 17:00
    Хората от блатата: За боговете и видрите
Пълна програма
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 14:30
    Дестинация България
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, втори сезон, 7 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    "Строителят Боб"
  • 16:05
    "Кит и Кейт"
  • 16:15
    "Анджелина балерина"
  • 16:30
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Без монтаж"
  • 14:45
    Телемаркет
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 14:00
    "Бакару Банзай" - научна-фантастика с Джон Литгоу, Питър Уелър, Елън Баркин.
  • 15:45
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
  • 18:00
    "Както трябва" - комедия/драма с Хелена Бонъм Картър, Питър Кук, Джон Гилгуд.
  • 19:40
    "Не викайте духове" - комедия с Дарил Хана, Питър О’Тул, Стив Гутенберг, Бевърли Д’Анджело, Лиам Нийсън, Мартин Фереро.
Пълна програма
  • 13:35
    PORSCHE CARRERA CUP AUSTRALIA
  • 14:30
    PORSCHE 924 RESTORATION
  • 14:55
    AUTO MUNDIAL
  • 15:30
    AFRICA ECO RACE
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    MTV # YouGotGot
  • 15:30
    MTV # YouGotGot
  • 16:00
    MTV заподозрени
Пълна програма
  • 14:00
    MTV Asks Little Mix
  • 14:25
    Hot Spot: Little Mix
  • 15:00
    This Week's MTV Top 20
  • 16:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
  • 21:00
    Party Like A Rockstar
Пълна програма
  • 14:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп.9
  • 14:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп.10
  • 14:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп.11
  • 15:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп.1
Пълна програма
  • 14:00
    Магистрала през ада, еп. 5
  • 15:00
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 7
  • 17:00
    Магистрала през ада, еп. 8
Пълна програма
  • 13:26
    Дивите 24 часа: Атакама в Чили
  • 14:17
    Дивите 24 часа: Африканската савана
  • 15:04
    Дивите 24 часа: Южните морета: Борба за живот
  • 15:51
    Дивите 24 часа: Животът на екватора
Пълна програма
  • 13:00
    Дартс: Световно първенство 2017, четиринайсти ден , повторение
  • 17:00
    Футбол: Фулъм - Барнзли, мач от Чемпиъншип, директно
  • 19:00
    Класика от Висшата Лига - Манчестър Юнайтед - Ливърпул (2008-09), повторение
  • 19:30
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:45
    За 110-годишната на Сергей Корольов. Премиера. "Главният" (12+)
  • 16:00
    Премиера. "Марсианскаята тетрадка на Сергей Корольов" (12+)
  • 17:00
    Вечерни новини (със субтитри)
  • 17:10
    Премиера. Голям празничен концерт за Деня на служителите в прокуратурата (12+)
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:35
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 14:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 15:30
    "Мъпетите" - сериал
  • 16:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - Каляри
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Болоня
  • 20:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 14:45
    "Ruck Zuck" - шоу
  • 15:45
    "Колелото на късмета" - шоу
  • 16:45
    "Jeopardy!" - шоу
Пълна програма
  • 11:35
    Игрален филм
  • 15:00
    "Бялото студио"
  • 15:40
    "Романтиката на романса"
  • 16:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • 10:45
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 15:45
    Футбол за Купата на Телеком: Фортуна Дюселдорф - Байерн - журнал - пряко
  • 16:45
    Футбол за Купата на Телеком: Борусия Мьонхенгладбах - Майнц - журнал - пряко
  • 18:00
    Футбол за Купата на Телеком: битката за 3-то място - журнал - пряко
Пълна програма
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж:
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 15:15
    "През планини и морета" - Документален филм
Пълна програма
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 13:00
    Barbie - Modezauber in Paris
  • 15:30
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 16:00
    Angelo!
  • 16:25
    Angelo!
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:00
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - 22 епизод
  • 15:55
    Детски свят - Покахонтас - 22 епизод епизод
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 14:00
    Животът на високите: Последни новини
  • 15:00
    Как да украсиш торта: Епизод 4
  • 15:30
    Как да украсиш торта: Епизод 5
  • 16:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 27
Пълна програма
  • 14:00
    Полска наука
  • 14:30
    Полска наука
  • 15:00
    Сезони
  • 15:30
    Забравените гори
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Търсене на дом по света
  • 15:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Търсене на дом по света
  • 15:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:40
    Теория на хаоса - САЩ, Трилър/Драма, 2007 г.
  • 14:25
    Всички кучета отиват в рая 2 - САЩ, 1996
  • 15:55
    Малките разбойници - САЩ, Романтичен филм/Комедия, 1994
  • 17:25
    Откраднати животи - САЩ, криминална драма, 2009 г.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 6
  • 15:00
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 16:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 3
  • 17:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Най-добрите изпълнителки от 2016 г.: Топ 50
  • 17:00
    Най-доброто от 2014 г. : Топ 50
  • 21:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на коне" - доку-поредица
  • 21:15
    "Сблъсъкът на титаните" - фентъзи приключенски филм, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 13:00
    "Госпожица Юлия" - драма, Норвегия, Великобритания,Ирландия,Франция; режисьор Лив Улман.участват: Джесика Частейн, Колин Фарел,
  • 14:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    "Открития" - документална поредица/п/
Пълна програма
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 6
  • 14:30
    Да преоткриеш Коледа - игрален филм
  • 16:20
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 7
  • 16:50
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:30
    FASHION FILMS
  • 15:00
    DESIGNERS
  • 15:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 13:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 14:40
    A-List Playlist
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 13:40
    "Кошмарни наематели, бедни хязаи" - 4 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 191-195 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 12 еп.
  • 17:00
    "Джигиги" - 3-6 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    Новини
  • 14:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 13:55
    Клевое место_Int.
  • 14:25
    Охотничьи меридианы_Int.
  • 14:50
    Донская рыбалка_Int.
  • 15:20
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом_Int.
Пълна програма
  • 13:45
    "Коледа в белезници" - комедия с уч. на Мелиса Джоан Харт, Марио Лопес, Тимъти Ботъмс, Марки Пост, Кайл Хауърд, Габриел Милър, Лейла Ализада и др.
  • 15:40
    "Аленият прилив " - екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Джийн Хекман, Виго Мортенсен, Мат Крейвън, Джеймс Гандолфини, Джордж Дзъндза, Роки Карол и др., /п/
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 2 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 13:30
    Mega Engineering: Bering Strait Tunnel
  • 14:15
    Alaska Mega Machines: Beasts Of The Arctic
  • 15:00
    Extreme Engineering: Venice Flood Gates
  • 15:45
    Mega Builders: Hard Rock Theme Park
Пълна програма
  • 14:00
    E.T. EXTRA TERRESTRIAL
  • 15:55
    NATIONAL PARKS
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 14:00
    Chopped
  • 15:00
    Barefoot Contessa: Back to Basics
  • 15:30
    Barefoot Contessa: Back to Basics
  • 16:00
    The Pioneer Woman
Пълна програма
  • 12:30
    Клонирането на Адам
  • 14:10
    Опасният Хенри
  • 14:35
    Опасният Хенри
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Венген: Спускане, пряко
  • 15:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: 7.5 км (жени), пряко
  • 16:45
    Ски-скокове: Световна купа Висла, пряко
  • 18:45
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: 7.5 км (жени)
Пълна програма
  • 13:25
    "Госпожица Америка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ноа Баумбах, с Грета Джеруиг, Лола Кърк, Матю Шиър, Джасмън Сифас Джоунс, Хедър Линд, [15+]
  • 14:50
    "Жива стомана", екшън - фантастика, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
  • 16:55
    "Железният човек 2", екшън - фантастика, САЩ, 2010; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Скарлет Йохансон, Сам Рокуел, [12+]
  • 19:00
    "Ант-мен", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Боби Канавалe, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:50
    Sheriff Callie's Wild West
  • 14:20
    Doc McStuffins
  • 14:45
    Sofia The First
  • 15:10
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 12:30
    Клонирането на Адам
  • 14:10
    Опасният Хенри
  • 14:35
    Опасният Хенри
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 12:59
    Nothing But The 90s
  • 18:59
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 13:40
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
  • 14:30
    I Almost Got Away With It: Got to Burn a Truck
  • 15:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Car Salesman
  • 16:10
    Evil-In-Law: Dying for Love
Пълна програма
  • 13:45
    Top: Astrology: Libras
  • 14:10
    Top: Astrology: Virgos
  • 14:40
    Fight Stars: Episode 2
  • 15:05
    Top: Turf Sports
Пълна програма
  • 13:30
    Elite Tactical Unit
  • 14:20
    Ultimate Match Fishing Pro
  • 14:45
    Ultimate Match Fishing Pro
  • 15:10
    Bow Madness
Пълна програма
  • 14:00
    Хората от блатата: Фантомът
  • 15:00
    Хората от блатата: Алигаторски бюфет
  • 16:00
    Хората от блатата: Ела ми насам, алигаторче
  • 17:00
    Хората от блатата: За боговете и видрите
Пълна програма
  • 14:00
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 15:00
    Магистрала през ада, еп. 7
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 8
  • 17:00
    Цар на злополуките, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    "Селяндури в Бевърли Хилс" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Пенелопе Спехрис, актьори - Ерика Елениак, Джим Варни, Роб Шнайдер, Лиа Томпсън и др.
  • 15:00
    "Връзки" - сериал, с.1, еп. 3
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 14:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 14:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
  • 15:50
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2015
  • 16:45
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    Родина; сезон 6, епизод 17, драма, семеен, Канада, 2013
  • 14:10
    Родина; сезон 6, епизод 18, драма, семеен, Канада, 2013
  • 15:05
    Родина; сезон 7, епизод 1, драма, семеен, Канада, 2013
  • 16:00
    Царство; сезон 2, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 14:00
    Съпруги убийци: За да изчезне той
  • 15:00
    Съпруги убийци: Клубът на лъжеца
  • 16:00
    Съпруги убийци: Противоположностите се привличат
  • 17:00
    Съпруги убийци: Убийство заради печалбата
Пълна програма
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    Русский акцент
  • 16:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна дъга": ДАНПТ "Родопа" /1 част
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "Без ограничение" - публицистично предаване /повторение/
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 14:00
    Instant Mom
  • 14:30
    Wendell & Vinnie
  • 15:00
    Real Husbands of Hollywood
  • 15:30
    Second Generation Wayans
Пълна програма
  • 14:00
    A Europe Story (18+)
  • 14:23
    This Is Why They Call Me A Freak (18+)
  • 14:41
    Torrid Affair (18+)
  • 15:00
    Anal In A Bikini (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия - финал, двойки (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:15
    Тенис: ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Тайният живот на слънцето" - документален филм
  • 18:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 13:00
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 14:15
    Спортни новини
  • 14:25
    Баскетбол: Левски - Академик Бултекс /Пловдив/ - среща от Националната баскетболна лига
  • 16:10
    Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
Пълна програма
  • 13:45
    Семпъл
  • 15:20
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 16:45
    Коко преди Шанел
  • 18:35
    Машинист
Пълна програма
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
  • 14:20
    Агротема
Пълна програма
  • 14:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 15:00
    AFRICA: THE SERENGETI
  • 16:00
    ANIMAL X - TURKEY: LAKE MONSTER
  • 16:30
    ANIMAL X - US: CATTLE MUTILATIONS / AUSTRALIA: CROC HORROR / IRELAND: BLACK CAT OF KILLAKEE
Пълна програма
  • 13:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:15
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:00
    Journey Fight
  • 17:00
    FightBox King of Kings Heroes Series
Пълна програма
  • 13:20
    Разлика между поколенията
  • 14:50
    Специална доставка
  • 16:25
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 18:20
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
Пълна програма
  • 14:00
    SLAM!
  • 14:30
    The Azores Experience Vol. I
  • 15:00
    Poney Session 2015
  • 15:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 13:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
  • 14:25
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:50
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 15:15
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
Пълна програма
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п/
  • 14:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 16:30
    "Казано е" - външна продукция "Едита"
  • 17:00
    "Нотни булеварди"
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 15:00
    Футбол: Нант - Нанси, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 17:00
    "Българският футбол през 2016-а", обзор, повторение
  • 18:00
    Футбол: Рен - Пери Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 14:00
    "Маниаци на татуировки" - документален филм
  • 15:00
    "Тайният живот на кралската детска стая" - документален филм
  • 15:45
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 16:45
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 14:00
    Студио "Висша Лига", директно
  • 14:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, директно
Пълна програма
  • 13:40
    Почти ми се размина: Пиратски филми
  • 14:30
    Почти ми се размина: Камионите
  • 15:20
    Почти ми се размина: Продавач на коли
  • 16:10
    Зли роднини: Да умреш за любовта
Пълна програма
  • 13:00
    "Любовта е странно нещо, САЩ / 2014, драма, Режисьор: Айра Саш, в ролите: Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей, Татяна Збировская, Оля Зуева, Джейсън Стюарт, Чейни Джаксън
  • 14:30
    "Разказът на парите", док. филм на Би Ай Ти, автор Златомир Йочев
  • 15:30
    Избрано: "КултурНо"
  • 16:00
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 14:00
    Ловна треска - Лов на самци в Бейкейш 1.част
  • 14:30
    Ловна треска - Лов на самци в Бейкейш 2.част
  • 15:00
    Krieghof semprio - една нова система
  • 15:30
    The Fishing TV Show - За бабушка в застойна вода
Пълна програма
  • 12:45
    "Секретариат", спортна драма, САЩ, 2010; реж. Рандъл Уолъс, с Даян Лейн, Джон Малкович, Дилън Уолш, Дилън Бейкър, Марго Мартиндейл, [12+]
  • 14:50
    "Пиксели", фантастика - комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Кълъмбъс, с Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монаган, Питър Динклидж, Джош Гад, [12+]
  • 16:35
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 18:25
    "Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение", комедия, САЩ, 2015; реж. Уолт Бекър, с Джейсън Лий, Тони Хейл, Кимбърли Уилямс-Пейсли, Джош Грийн, Бела Торн, [0+]
Пълна програма
  • 13:05
    "Тежестта на нацията І, 2 еп. - Избори", документален, САЩ, 2012; реж. Дан Чейкин, [12+]
  • 14:20
    "Бизнес преговори ІІ, 4 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2014; реж. Мишел Тикомиров, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Габриел Годой, [15+]
  • 15:10
    "Зоотрополис", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Байрън Хауърд, Рич Мур, Джаред Буш, [All+]
  • 17:00
    "Златен живот ІІ, 1 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Events
  • 14:15
    Style
  • 14:30
    Front Row
  • 14:45
    Behind The Scene
Пълна програма
  • 14:00
    Духът на Сурва (образователен документален филм на TVT)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Бели Осъм (образователен филм за селски туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./
Fox Life 14:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 1
Viasat History 14:20
Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
AXN 14:30
Медиум; сезон 3, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2006

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
VTV 14:30
Спорт
BNT HD 14:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Лестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}