ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:40
    Иде нашенската /п/
  • 06:40
    Неделно евангелие
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Д-р Време /п/
Пълна програма
  • 05:10
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 06:00
    "Кунг-фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с. 5, еп.18,19
  • 08:00
    "Тази неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:10
    "Космически приятели" - с уч. на Дидрих Бейдър, Кендъл Крос, Крис Готие и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 06:00
    Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
  • 06:55
    Темида - за правосъдието в полза на хората, новинарско предаване с автор Димитър Абрашев/п./
  • 07:25
    Пес патрул - анимация
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    На ръба - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 03:10
    Фалко; сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Франция, 2013
  • 07:00
    Медиум; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:50
    Медиум; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 08:40
    4исла; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 05:02
    Животни в самолета: голямото пътуване: Акула, вълци, крокодили
  • 05:49
    Речни чудовища: Чудовище-човекоядец
  • 06:36
    Нощ: Хиени
  • 07:00
    Нощ: Носорози
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    Най-доброто от "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    "Около света" - документален филм
Пълна програма
  • 04:05
    Ан Вил
  • 06:28
    Новини
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 05:05
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 06:35
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 07:05
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
  • 07:35
    Лошите добри приятели детски тв сериал /втори епизод/
Пълна програма
  • 05:30
    Часът на зрителите
  • 06:00
    Потребителската кошница /п/
  • 06:30
    Бърколино
  • 06:45
    Един различен празник тв новела на Евровизия /п/
Пълна програма
  • 05:40
    The Owl & Co
  • 06:35
    The Owl & Co
  • 07:00
    NEW Robin Hood - Mischief in Sherwood
  • 08:00
    Tiny Toon Adventures
Пълна програма
  • 04:30
    "Битката на прокълнатите" - екшън,приключенски,фантастика (САЩ, Сингапур, 2013), режисьор - Кристофър Хатън, актьори - Долф Лундгрен, Мелани Занети, Мат Доран и др.
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    Премиера: "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 7-9
  • 11:30
    "Следите на войната" - екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Джон Картър, актьори - Куба Гудинг-младши, Кларънс Уилямс Трети, Джон Тери, Жаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джейсън Уорнър Смит, Сара Ан Шулц, Вернел Багнерис, Ерик Браун и др.
Пълна програма
  • 01:30
    "Купон: Незабравима нощ" - комедия (САЩ ,2013), режисьор - Дарин Скот, актьори - Текан Ричмънд, Зак Гудспийд, Тристин Мейс, Алекс Макгрегър, Джереми Боадо, Аланка Крафърт, Джулиън Уъркс и др.
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 07:15
    "Анри Наварски" - биографичен, драма, военен (Германия, Франция, 2010), режисьор - Джо Байер, актьори - Жюлиен Бойсел, Йоаким Курл, Андреас Шмид, Армел Дойч и др.
  • 10:30
    "Маската на властта" - драма (САЩ, 2011) , режисьор - Джордж Клуни, актьори - Райън Гослинг, Джордж Клуни, Филип Сиймур Хофман, Макс Мингела, Евън Рейчъл Ууд, Пол Джамати, Мариса Томей, Джефри Райт и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Различно еднакви" - сериал
  • 06:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Парченца живот" - сериал, с. 4
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Къде е Маги?" - сериал
  • 06:00
    "Къде е Маги?" - сериал
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 06:15
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 06:35
    Нексо Рицари (Nexo Knights)
Пълна програма
  • 05:10
    "Ако…", драма, Великобритания, 1968; реж. Линдзи Андерсън, с Малкълм МакДауъл, Дейвид Ууд, Ричард Уоруик, Кристин Нунан, Робърт Суон, [15+]
  • 07:00
    "Акушерката", романтична драма, Финландия, 2015; реж. Анти Йокинен, с Криста Косонен, Лаури Тилканен, Пирка-Пека Петелиус, Томи Корпела, Леа Клемола, [15+]
  • 08:55
    "Кой е във фризера?", късометражна комедия, Белгия, 2015; реж. Филип Леминш, с Флоранс Хебелинк, Гаетан Вендерс, Аник Корнет, [12+]
  • 09:15
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
Пълна програма
  • 05:35
    "Моето цинково легло", драма, САЩ, 2008; реж. Антъни Пейдж, с Ума Търман, Джонатaн Прайс, Пади Консидайн, Сара Пауъл, Вероника Куилигън, [12+]
  • 07:00
    "Червен колан", драма - екшън, САЩ, 2008; реж. Дейвид Мамет, с Чиуитъл Еджиофор, Тим Алън, Алис Брага, Джо Мантеня, Емили Мортимър, [15+]
  • 08:40
    "Г-н Холмс", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Бил Кондон, с Йън МакКелън, Лора Лини, Майло Паркър, Хироюки Санада, Хати Морахан, [12+]
  • 10:25
    "Моето цинково легло", драма, САЩ, 2008; реж. Антъни Пейдж, с Ума Търман, Джонатaн Прайс, Пади Консидайн, Сара Пауъл, Вероника Куилигън, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Световен преглед
  • 06:00
    Световни новини
  • 07:30
    Новини/CNNdotCOM
  • 08:30
    Бизнес
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Клонинг" - сериал, 2 епизода
  • 08:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
Пълна програма
  • 04:40
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5, /п/
  • 05:45
    "Хамелеонът" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:45
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1, /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5, 3 епизода
Пълна програма
  • 05:10
    Най-големите корабостроители в света: Супер влекач
  • 06:00
    Как са го направили?: Пътища/Монети
  • 06:25
    Как са го направили?: Товарни кораби/Камиони
  • 06:50
    Аляска: Последната граница: Постарому
Пълна програма
  • 05:24
    Фабрика за храна: Айс, айс, сандвич
  • 05:48
    Фабрика за храна: Изворът на всичко
  • 06:12
    Фабрика за храна: Мини кейкове
  • 06:36
    Фабрика за храна: Всички за един
Пълна програма
  • 05:25
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 05:45
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Пазител на лъвските земи
Пълна програма
  • 05:30
    "Новият робот на Родни"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Бакуган - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:30
    Агросектор - Аграрно
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: 7.5 км (жени)
  • 06:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 07:00
    Рали "Дакар" - Обзор на деня
  • 07:30
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: 7.5 км (жени)
Пълна програма
  • 05:30
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 07:00
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни, финал
  • 08:30
    Рали "Дакар" - Обзор на деня
  • 09:00
    Куриози
Пълна програма
  • 00:15
    Градът на бялата мечка еп.2
  • 06:05
    Екстремна наука еп.3
  • 07:10
    Империя за скрап еп.6
  • 07:40
    Империя за скрап еп.1
Пълна програма
  • 05:00
    World Of X Games
  • 05:55
    X Games - Austin
  • 07:00
    Winter X Games - Aspen 2014
  • 07:55
    Winter X Games - Aspen 2014
Пълна програма
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:55
    Особени жилища
  • 05:45
    Ловци на къщи
  • 06:10
    Ловци на къщи
  • 06:35
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 05:15
    Борба за живот - първи сезон, еп. 12
  • 06:00
    Борба за живот - първи сезон, еп. 13
  • 06:50
    Борба за живот - първи сезон, еп. 14
  • 07:45
    Имало едно време - пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 05:05
    Кумбия нинджа - втори сезон, еп. 3
  • 06:00
    Кумбия нинджа - втори сезон, еп. 4
  • 06:55
    Серангун Роуд - първи сезон, еп. 7
  • 08:00
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 04:05
    "The Walk: Живот на ръба", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Земекис, с Джоузеф Гордън-Левит, Бен Кингсли, Шарлот Льо Бон, Джеймс Бадж Дейл, Клемон Сибони, [12+]
  • 07:00
    "Семейство Флинтстоун: Разбиване през Каменната ера", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Спайк Бранд, Тони Сервон, [0+]
  • 07:50
    "Барселона", комедийна драма, САЩ, 1994; реж. Уит Стилман, с Тайлър Никълс, Крис Иджман, Ташка Бъргън, Мира Сорвино, Пеп Мъне, [12+]
  • 09:30
    "Добрият динозавър", анимация, САЩ, 2015; реж. Питър Сон, [0+]
Пълна програма
  • 05:15
    Загадки в музея еп.1
  • 06:00
    Жените, които оставиха следа в историята еп.1
  • 07:00
    Втората световна война: цената на империята еп.2
  • 07:50
    Страхотни изобретения еп.19
Пълна програма
  • 05:20
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Нека решим въпроса
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Прилив е
  • 06:10
    Спецове в заложната къща - Австралия: Пребледнял от умора
  • 06:35
    Спецове в заложната къща - Австралия: Старият морски владетел
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 17 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - четвърти сезон - 10 еп.
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Приключенията на делфинчено Муму"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кунята на Звездев"/п/
  • 10:30
    "Всеки следобед с Криси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:30
    "Момчето на Мъдж" - драма с Емили Хирш, Томас Гуири, Ричард Дженкинс.
  • 07:00
    "Както трябва" - комедия/драма с Хелена Бонъм Картър, Питър Кук, Джон Гилгуд.
  • 08:40
    "Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
  • 10:05
    "Бул Дърам " - драма / комедия / романс с Тим Робинс и Сюзън Сарандън.
Пълна програма
  • 05:35
    V8 UTE RACING SERIES
  • 06:20
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 07:10
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 08:00
    RC RACING SEASON 10
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове
  • 07:00
    Световна сцена
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 05:30
    MTV's Game Changer: Shawn Mendes
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    MTV Essentials: 21st Century...
  • 08:30
    Brits 2017: The Nominees
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:40
    Най-дивият град в Аляска еп.7
  • 06:10
    Най-дивият град в Аляска еп.8
  • 06:35
    Най-дивият град в Аляска еп.9
  • 07:05
    Най-дивият град в Аляска еп.10
Пълна програма
  • 05:40
    Претопяване, еп. 10
  • 06:00
    Пробив в системата, еп. 10
  • 06:20
    Мегаполиси, еп. 4
  • 06:45
    Нито Едното, еп. 9
Пълна програма
  • 05:26
    Дивите 24 часа: Животът на екватора
  • 06:13
    Двубоят на блатните дракони
  • 07:00
    Необикновената Африка: Континентът на цветовете
  • 07:24
    Необикновената Африка: Назинга
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 09:30
    Футбол: Фулъм - Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 11:30
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 13:30
    Дартс: Световно първенство 2017, петнайсти ден, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    "Евгений Весник. Живейте свободно!" (12+)
  • 06:05
    Кирил Пирогов, Полина Кутепова, Леонид Ярмолник в лирическата комедия "Орел и опашката" (12+)
  • 07:30
    "Часовият" (12+)
  • 08:00
    "Здраве" (16+)
Пълна програма
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:50
    "Светците от Бундок 2: Денят на Вси Светии" - екшън филм, САЩ, 2009
  • 06:25
    "По средата" - сериал
  • 07:10
    "Мъпетите" - сериал
  • 08:05
    "Дядо по неволя" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 11:30
    Италия, Серия А: Интер - Киево
Пълна програма
  • 05:30
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:20
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 07:05
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:05
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 05:15
    "Верни на клетвата"
  • 06:00
    "Пешком..."
  • 06:30
    "Повече от любов"
  • 07:15
    "Абсолютният слух"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 04:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:35
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 07:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 08:55
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
  • 06:35
    Olivia
Пълна програма
  • 03:15
    Китка за обич - концерт на ПФА "Искра"
  • 06:00
    Биографии на прочути личности: Момичето от Оз - Никол Кидман
  • 07:00
    Детски свят - Покахонтас - 22 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - 22 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:36
    Кралят на кухнята: Месо по италиански
  • 06:00
    Кралят на кухнята: Класическа паста
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Люто и пикантно
  • 07:00
    Кейт и пълният ? дом: Съветът на Кейт
Пълна програма
  • 05:30
    Разлог - Триединството на планините
  • 06:00
    Сезони
  • 06:30
    Чуй песента на Прага
  • 07:00
    Виж България - Храмовете на Кюстендил
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Щастливи в Тексас - САЩ, 1999
  • 06:40
    Уличен боец: Легендата за Чун Ли - САЩ, 2009
  • 08:20
    Всички кучета отиват в рая 2 - САЩ, 1996
  • 09:50
    Чичо Бък - САЩ, Драма/Комедия, 1989 г.
Пълна програма
  • 05:30
    "Командоси герои" - документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Часът на да Винчи" - образователна поредица за деца
  • 09:30
    "Ловци на мигове: Васил Попов" - 10 еп., документална поредица за фотография
Пълна програма
  • 05:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 7
  • 06:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:50
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 110
  • 07:15
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 111
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 05:00
    "Сблъсъкът на титаните" - фентъзи приключенски филм, САЩ, 2010
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:30
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Документална поредица /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Публицистика/п/
  • 07:30
    Пътешествия
Пълна програма
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 6
  • 06:00
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 8
  • 06:45
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 9
  • 07:35
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:05
    "Спешна помощ на две колела" - 1 и 2 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 69 и 70 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 7 и 8 еп.
  • 09:30
    "Спешни случаи" - 8 и 9 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    "Ексклузивно" - публицистика
Пълна програма
  • 05:35
    Донская рыбалка_Int.
  • 06:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья_Int.
  • 06:30
    Горная охота с Эдуардом Бендерским_Int.
  • 07:00
    Рыболовные путешествия_Int.
Пълна програма
  • 05:10
    "До края на света" - романтичен филм с уч. на Лара Джой Кьорнер, Филип Бренинкмайер, Макс Герч, Дорийн Дител и др., /п/
  • 07:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., II част, /п/
  • 09:15
    "Коледа в белезници" - комедия с уч. на Мелиса Джоан Харт, Марио Лопес, Тимъти Ботъмс, Марки Пост, Кайл Хауърд, Габриел Милър, Лейла Ализада и др., /п/
  • 11:15
    "Пръстен до пролетта" - романтична комедия с уч. на Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Джеси Мос, Али Либерт, /п/
Пълна програма
  • 05:15
    Groomer Has It: Rags to Riches
  • 06:00
    Groomer Has It: Chow Time
  • 06:45
    Groomer Has It: On the Cover
  • 07:30
    Groomer Has It: Knowing Your Dog
Пълна програма
  • 05:00
    Guy's Grocery Games
  • 06:00
    Roadtrip with G. Garvin
  • 06:30
    Roadtrip with G. Garvin
  • 07:00
    Chopped
Пълна програма
  • 05:20
    Уинкс Клуб
  • 05:45
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 05:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: 7.5 км (жени)
  • 06:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 07:00
    Рали "Дакар" - Обзор на деня
  • 07:30
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: 7.5 км (жени)
Пълна програма
  • 04:05
    "The Walk: Живот на ръба", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Земекис, с Джоузеф Гордън-Левит, Бен Кингсли, Шарлот Льо Бон, Джеймс Бадж Дейл, Клемон Сибони, [12+]
  • 07:00
    "Семейство Флинтстоун: Разбиване през Каменната ера", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Спайк Бранд, Тони Сервон, [0+]
  • 07:50
    "Барселона", комедийна драма, САЩ, 1994; реж. Уит Стилман, с Тайлър Никълс, Крис Иджман, Ташка Бъргън, Мира Сорвино, Пеп Мъне, [12+]
  • 09:30
    "Добрият динозавър", анимация, САЩ, 2015; реж. Питър Сон, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    ART ATTACK
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 05:20
    Уинкс Клуб
  • 05:45
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 02:59
    All Night Long!
  • 06:59
    Nothing But The 90s
  • 12:59
    Nothing But The 90s
  • 18:59
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 05:24
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
  • 06:12
    I Almost Got Away With It: Got to Burn a Truck
  • 07:00
    I'd Kill for You: First to Die
  • 07:50
    I'd Kill for You: Badge of Blood
Пълна програма
  • 05:31
    Up Close With: Ole Bischof
  • 06:00
    TRACE The Contenders: Ivory Coast
  • 06:25
    TRACE The Contenders: Episode 14
  • 06:55
    TRACE The Contenders: Episode 15
Пълна програма
  • 05:20
    Best of the West, The
  • 06:00
    Bow Madness
  • 06:25
    Bow Madness
  • 06:50
    Elk Chronicles
Пълна програма
  • 05:20
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Нека решим въпроса
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Прилив е
  • 06:10
    Спецове в заложната къща - Австралия: Пребледнял от умора
  • 06:35
    Спецове в заложната къща - Австралия: Старият морски владетел
Пълна програма
  • 05:20
    Мегаполиси, еп. 4
  • 05:45
    Нито Едното, еп. 9
  • 06:10
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
Пълна програма
  • 05:10
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 06:00
    "Кунг-фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с. 5, еп.18,19
  • 08:00
    "Тази неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Спасител на автокъщи; сезон 1, епизод 8, документално риалити, САЩ, 2012
  • 11:10
    Атлантическо предизвикателство: Един океан, една надпревара; спорт, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Царство; сезон 2, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Обладан от демон: Каръл/Хана
  • 06:00
    Първите 48 часа: В тъмни води
  • 07:00
    Първите 48 часа: Червената тухла/Последна целувка
  • 08:00
    Истории за престъпления: Палача: Дутри и Савидж
Пълна програма
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 05:30
    Класическа музика: Концерт на ученици от Музикално училище - Бургас /1 част
  • 06:00
    "Фолклорна дъга": ДЮФА "Орфей" - Смолян - "Децата на Орфей"
  • 06:30
    "Дежа вю" - метъл-балет /2 част
  • 07:00
    "Църквата "Св.Николай Софийски" - документален филм
Пълна програма
  • 05:10
    Подмена. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:20
    Jackass
  • 05:45
    Jackass
  • 06:10
    See Dad Run
  • 06:35
    Wendell & Vinnie
Пълна програма
  • 05:27
    Aqua Pleasure (18+)
  • 05:46
    Prison Pussy (18+)
  • 06:00
    Allison's Ass Blast (18+)
  • 06:21
    Enhanced Interrogation (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Виждаш ли това, което виждм аз?" - документален филм
  • 06:00
    "Земята под вода: Най- голямото предизвикателство" - документален филм
  • 07:00
    "С всяка глътка въздух... Какво представлява атмосферата?" - документален филм
  • 08:00
    "Павлопетри - градът под вълните" - документален филм
Пълна програма
  • 05:40
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 06:35
    Световна купа по бобслей репортаж от Алтенберг /Германия/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Ритъмът на миналото лято документален филм за УЕФА Евро 2016
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    NEXOS - THE SHARED LANDS
  • 06:00
    SAMUCHA: THE LAST JOURNEY OF A SHEPHERD
  • 07:00
    DISCOVERING THE WORLD - JAPAN - ZEN
  • 08:00
    IN CONCERT - XLA
Пълна програма
  • 06:10
    Explosion Fight Night
  • 07:05
    Ultimate First League
  • 08:00
    World Series of Boxing - WSB
  • 08:45
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 05:30
    World of X Games 2014
  • 06:30
    Feast of the East
  • 07:00
    SURFRIDERs 25th Anniversary Gala
  • 07:30
    Chris Fairbanks "Fairly Uncertain"
Пълна програма
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
  • 06:59
    END
  • 07:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
Пълна програма
  • 05:30
    "Студентски етюди"- Нов Български Университет
  • 06:00
    "Шпионката на Коко"
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:00
    Час за медитация
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 06:30
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: Лориен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 09:30
    Футбол: Рен - Пери Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    "Денонощни куриерски услуги" - документален филм
  • 06:00
    "Командоси герои" - документален филм
  • 07:00
    "Династията на Плантагенетите: Дяволското лепило" - 1 еп., документален филм
  • 08:00
    "Живот след смъртта: Странната наука за разлагането" - документален филм
Пълна програма
  • 01:50
    Край на програмата
  • 14:25
    Студио "Висша Лига", директно
  • 17:00
    Футбол: Суонси Сити - Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша Лига", директно
Пълна програма
  • 05:24
    Почти ми се размина: Пиратски филми
  • 06:12
    Почти ми се размина: Камионите
  • 07:00
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 07:50
    Убивам заради теб: Значка от кръв
Пълна програма
  • 03:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 06:30
    "Минало (не)свършено" с Евгений Михайлов, нов сезон, (п)
  • 07:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
  • 08:00
    Документален филм на Би Ай Ти, (п)
Пълна програма
  • 03:10
    "13 часа: Тайните войници на Бенгази", военен екшън, САЩ, 2016; реж. Майкъл Бай, с Джеймс Бадж Дейл, Джон Красински, Макс Мартини, Пабло Шрайбър, Дейвид Денман, [18+]
  • 05:45
    "Лигата на справедливостта: Богове и чудовища", анимация - екшън, САЩ, 2015; реж. Сам Лиу, [12+]
  • 07:00
    "Малки великани", семейна комедия, САЩ, 1994; реж. Дюуейн Дънам, с Рик Моранис, Ед О'Нийл, Джон Мадън, Шоуна Уолдрън, Мери Елън Трейнър, [12+]
  • 08:50
    "Хартиени градове", драма, САЩ, 2015; реж. Джейк Шрайър, с Нат Уолф, Кара Делевин, Остин Абрамс, Джъстис Смит, Халстън Сейдж, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Семейство Сопрано ІІ, 13 еп. - Забавлението никога не свършва", криминална драма, САЩ, 2000; реж. Джон Патерсън, с Джеймс Гандолфини, Лорейн Брако, Еди Фалко, Майкъл Империоли, Нанси Марчанд, [18+]
  • 06:20
    "В кадър ХІІІ, 49 еп.", документален, САЩ, 2016, [All+]
  • 07:00
    "Ясмин", драма, Бруней Даруссалам, 2014; реж. Сити Камалудин, Ман-Чинг Чан, с Лияна Юс, Реза Рахадиан, Агуш Кункоро, Дуи Сасоно, Надя Уахид, [12+]
  • 08:50
    "Филми и звезди VІІІ, 49 еп.", документален, Холандия, 2016, [All+]
Пълна програма
  • 05:15
    Front Row
  • 05:45
    Menswear
  • 06:00
    After Midnight
  • 06:15
    Style
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

PRO 7 05:50
"Малколм" - сериал
Хоби ТВ 06:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.2, еп.3
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3
bTV Lady 06:00
"Милост" - сериал, с.1, еп.19

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport 2 06:00
Формула Е: Състезание в Рим, обзор
Eurosport HD 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Mtel Sport 1 06:00
Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
Mtel Sport 2 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:45
"Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+] 
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация
bTV HD 06:00
"Легендата за Кора" - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}