ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:55
    Непозната земя
  • 17:25
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Как е устроена земята документална поредица /4 епизод/
Пълна програма
  • 16:00
    "Ангкюр през вековете" - документален филм
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 16:00
    "Етажна собственост" - комедиен сериал, 2 сезон
  • 17:00
    "Комбина"- предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 16:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаванеза измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
Пълна програма
  • 12:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 20:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:20
    4исла; сезон 4, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 17:10
    Ангелите на Чарли; сезон 1, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 2011
  • 17:55
    Ангелите на Чарли; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2011
  • 18:40
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 16:30
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Скритохрилникът
  • 17:25
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Невидимият гущер
  • 18:20
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
  • 19:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Още един шанс
Пълна програма
  • 16:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
  • 20:00
    "Ако не го направиш ти, ще го направя аз" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 16:30
    СК ски в Тоблах, спринт отборно мъже и жени - пряко
  • 17:00
    СК скискокове във Висла - пряко
  • 17:50
    СК ски скокове в Сапоро, жени - репортаж
  • 18:10
    СК скискокове във Висла - пряко
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:05
    Преходът или какво стана с нас документален филм, режисьор Атанас Киряков /първа част/п/
  • 17:05
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
  • 17:35
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 18:35
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 16:50
    Афиш културно-информационно предаване
  • 17:05
    Животът е вкусен
  • 18:05
    История.bg Българската мисия на Цариградската конференция /п/
  • 19:00
    Съвременници: "Прохождането" документален филм
Пълна програма
  • 15:30
    Scooby-Doo and the Samurai Sword
  • 17:00
    Pink Panther and Pals
  • 17:20
    Bunnicula
  • 17:50
    The new Tom & Jerry Show
Пълна програма
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.9,10
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "Супер коли" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "А отборът" - екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2010), режисьор - Джо Карнахан, актьори - Бриджит Джесика Бийл, Брадли Купър, Шарлто Копли, Лиам Нийсън, Патрик Уилсън, Джерард Макрани, Куинтън Джаксън и др.
Пълна програма
  • 16:30
    "Купон: Незабравима нощ" - комедия (САЩ ,2013), режисьор - Дарин Скот, актьори - Текан Ричмънд, Зак Гудспийд, Тристин Мейс, Алекс Макгрегър, Джереми Боадо, Аланка Крафърт, Джулиън Уъркс и др.
  • 18:30
    "Без име" - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Жауме Колет-Сера, актьори - Лиъм Нийсън, Даян Крюгер, Ейдън Куин, Дженюъри Джоунс, Франк Лангела, Карл Маркович, Мидо Хамада,Бруно Ганц и др.
  • 21:00
    "Агора" -  драма, исторически, приключенски, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор - Алехандро Аменабар, актьори - Оскар Айзък, Рейчъл Уайз, Макс Мингела, Рупърт Евънс, Ошри Коен и др.
  • 23:30
    "127 часа" - драма (САЩ, Великобритания 2010), режисьор - Дани Бойл, актьори - Джеймс Франко, Лизи Каплан, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Кейт Бъртън и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 19:30
    "Майк и Моли" /п./- сериал
  • 20:30
    "Призраци на бивши гаджета" - романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Марк Уотърс, актьори - Лейси Чабърт, Робърт Форстър, Ан Арчър, Брекин Мейър, Даниел Сунджата, Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Ема Стоун, Кристина Милиан, Майкъл Дъглас и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "България търси талант"
  • 18:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Зимни маратони: Невероятният свят на Гъмбол (Winter Marathons: The Amazing World of Gumball)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 15:05
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 17:05
    "Акушерката", романтична драма, Финландия, 2015; реж. Анти Йокинен, с Криста Косонен, Лаури Тилканен, Пирка-Пека Петелиус, Томи Корпела, Леа Клемола, [15+]
  • 19:00
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
  • 21:00
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
Пълна програма
  • 16:20
    "Световен играч", комедийна драма, Германия, 2013; реж. Ханес Щьор, с Кристоф Бах, Валтер Шултхайс, Инка Фридрих, Улрике Фолкерс, Щефан Халмайер, [12+]
  • 18:05
    "Червен колан", драма - екшън, САЩ, 2008; реж. Дейвид Мамет, с Чиуитъл Еджиофор, Тим Алън, Алис Брага, Джо Мантеня, Емили Мортимър, [15+]
  • 19:45
    "Г-н Холмс", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Бил Кондон, с Йън МакКелън, Лора Лини, Майло Паркър, Хироюки Санада, Хати Морахан, [12+]
  • 21:30
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    Африка отблизо
  • 17:30
    Спорт
  • 18:30
    Новини от шоубизнеса
  • 19:00
    Късно издание
Пълна програма
  • 16:00
    "Огледален свят" - сериен филм, 2 епизода
  • 18:00
    "Законите на съдбата" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 20:00
    "Моята мечтана роля" - романтична комедия с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др.
  • 22:00
    "Загадки от Флоренция" - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др., /п/
Пълна програма
  • 16:30
    "Гаражът на Джей Лено" (премиера) - риалити, сезон 2
  • 17:30
    "Шотландски боец"- приключенски екшън с уч. на Кристоф Ламбер, Шон Конъри, Роксан Харт, Кланси Браун, Бети Едни, Шейла Гиш, Бил Хартман и др.
  • 20:00
    "Али Баба и четиридесетте разбойници" - приключенски с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., I част
  • 22:10
    "Трафик на хора" - екшън с уч. Долф Лундгрен, Тони Джа, Майкъл Джей Уайт, Рон Пърлман, Селина Джейд, Питър Уелър, Майк Допуд и др.
Пълна програма
  • 16:00
    Треска за злато: Кръв, пот и злато
  • 18:00
    Мъжете от Юкон: Последната битка на Танана
  • 19:00
    Дивото семейство от Аляска: Историята на...: Гейб
  • 20:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джеймс Марсдън
Пълна програма
  • 16:38
    Фабрика за храна: Мини кейкове
  • 17:02
    Фабрика за храна: Всички за един
  • 17:26
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 17:50
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 16:35
    7 д
  • 17:00
    Светът на наследниците
  • 17:05
    Пен Зироу: Почасов герой
  • 17:35
    Отвлякоха татко
Пълна програма
  • 16:30
    "Уголемена наука"
  • 17:00
    "Чудата наука"
  • 17:30
    "Всичко за изкуството"
  • 18:00
    "История на изкуството"
Пълна програма
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Приключенията на Чък и приятели - 7 и 8 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:45
    Ски-скокове: Световна купа Висла, пряко
  • 18:45
    Ски-бягане, Световна купа Добиако: Отборен спринт
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Преследване (жени)
  • 19:55
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": О`Съливан - Лян, пряко
  • 18:00
    Фрийстайл ски: Световна купа Фонт Ромеу, пряко
  • 19:30
    Спускане с шейни, Световна купа Сигулда: Спринт
  • 20:15
    Шорттрек: Европейско първенство
Пълна програма
  • 16:15
    Войните на роботите еп.3
  • 17:15
    Войните на роботите еп.4
  • 18:15
    Супер конструкция, супер кола еп.1
  • 19:05
    Опасни пътища еп.2
Пълна програма
  • 16:40
    X-Traordinary
  • 17:05
    World Of X Games
  • 18:00
    Winter X Games - Aspen 2014
  • 18:55
    Winter X Games - Aspen 2014
Пълна програма
  • 14:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:30
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:25
    Ловец на антики
  • 17:15
    Най-отчайващите кухни в Америка
  • 17:40
    Най-отчайващите кухни в Америка
  • 18:05
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 16:50
    Агнешко - първи сезон, еп. 4
  • 17:15
    "Ако имах криле" - игрален филм
  • 19:00
    Присъда - първи сезон, еп. 10
  • 20:00
    Имало едно време - шести сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 16:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 23
  • 17:05
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 1
  • 18:00
    Транспортер - втори сезон, еп. 11
  • 19:00
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 16:30
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 18:40
    "В кадър ХІV, 3 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 19:10
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 21:00
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
Пълна програма
  • 16:30
    Времето, което промени света еп.4
  • 17:00
    Невидими убийци у дома след войната
  • 18:00
    Невидими убийци от Едуардианската епоха
  • 19:00
    Невидими убийци от епохата на Тюдорите
Пълна програма
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Полунощ в Гардена, за добро или зло
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последна защита за колекционера
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Училищният пансион
  • 18:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последният шанс на комарджията
Пълна програма
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 17:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 17 еп. /п/
  • 18:00
    Документален филм
  • 19:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 16:30
    "Барни и приятели"
  • 17:00
    "Паленца"
  • 17:25
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:35
    "Бож"
Пълна програма
  • 16:30
    "Интервю с Наделина Анева/п/
  • 17:00
    "Беновска пита"
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Патарински Live"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 16:40
    "Крайпътна къща 66" - комедия с Уилям Дефо, Джъдж Райнхолд, Карен Лий, Кейт Върнън.
  • 18:15
    "Нощният мениджър 1.2" - мини сериал
  • 19:15
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът, Хари Кери мл.
  • 21:15
    "Дулата на Великолепната седморка" - уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони.
Пълна програма
  • 16:10
    P1 AQUACROSS USA
  • 17:05
    P1 SUPERSTOCK USA
  • 17:55
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 18:45
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 16:30
    Къщурки - реалити шоу
  • 17:00
    Къщурки - реалити шоу
  • 17:30
    Къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 16:45
    Hot Spot: Green Day
  • 17:00
    Little Mix: MTV Crashes Plymouth
  • 17:25
    Jason Derulo 2015: World Stage
  • 18:10
    Fleur East: MTV Crashes Coventry
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 16:35
    Училище за дивата природа еп.2
  • 17:30
    Най-дивият град в Аляска еп.11
  • 17:55
    Най-дивият град в Аляска еп.12
  • 18:25
    Най-свирепите животни! еп.1
Пълна програма
  • 16:00
    Оцеляване в Америка, еп. 8
  • 17:00
    Човешката раса, еп. 1
  • 18:00
    Човешката раса, еп. 2
  • 19:05
    Сега или никога, еп. 1
Пълна програма
  • 16:37
    Брегът на хиените
  • 17:24
    Небесно сафари
  • 18:11
    Най-странната жива птица
  • 19:00
    Премиера Тайното царство на Борнео: Гората на летящите змии
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 20-и епизод
  • 19:05
    Студио "Баскетбол", директно
  • 19:30
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, директно
Пълна програма
  • 15:45
    Премиера. Едвард Радзинский. "Царството на жените"
  • 18:00
    "Абсолютно точно". Новогодишно издание (16+)
  • 20:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 21:30
    "Абсолютно точно". Новогодишно издание. Продължение (16+)
Пълна програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 18:00
    "15 години Планета ТВ" - концерт-спектакъл на звездите на "Пайнер" от "Арена Армеец", 4 част
  • 19:00
    "Това е България" - документален филм
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 15:40
    "Големите филми на Галилей: 50-те най-големи скандали през 2000-те" - шоу
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Удинезе - Рома
  • 18:00
    Екстремни спортове
  • 21:10
    Спортът от първо лице
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
Пълна програма
  • 15:05
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 18:45
    "Екслузивно - уикенд"
  • 19:45
    Актуален уикенд
  • 20:05
    "Търси се" - реалити
Пълна програма
  • 15:30
    Игрален филм
  • 17:05
    Игрален филм
  • 18:40
    Игрален филм
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 16:30
    "Руски кцент"
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
  • 19:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 15:40
    "Джак, убиецът на великани" - фентъзи филм, САЩ, 2013
  • 17:50
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Дуел на суперзвездите" - гейм шоу
Пълна програма
  • 16:00
    "Първото благо" с водещ Цветан Димитров /на живо/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Джон Лоутън представя ..........." - док.поредица
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога" с проф.Стамен Стаменов / на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:50
    Ninjago - Ein Neustart
  • 17:15
    Ninjago - Ein Neustart
  • 17:45
    Ninjago - Ein Neustart
  • 18:10
    Sally Bollywood
Пълна програма
  • 16:50
    Черна котка, бял котарак - комедия, Сърбия, режисьор Емир Костурица
  • 19:00
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:40
    Чудният Бокачо - историческа драма, Италия, 2015, режисьори: Паоло и Виторио Тавиани, с Лело Арена, Паола Кортелези, Каролина Кресчентини
  • 22:00
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 16:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 8
  • 17:00
    Булките от Бевърли Хилс: Боб—кралят на лимузините
  • 17:30
    Булките от Бевърли Хилс: Силиконовата престъпничка
  • 18:00
    Нещо ново, нещо назаем: Млада и без рокля
Пълна програма
  • 16:30
    За професиите - еп.21
  • 17:00
    Зелената революция преобразява градските покриви
  • 17:30
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 18:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.5
Пълна програма
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Затворени и погребани
  • 17:30
    Затворени и погребани
  • 18:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Затворени и погребани
  • 17:30
    Затворени и погребани
  • 18:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 15:00
    Кралството - САЩ, Трилър/Драма, 2007 г.
  • 17:00
    Поздрави от Холивуд - Номинирана за "Оскар" комедийна драма - САЩ, 1990 г.
  • 18:55
    Голяма риба - САЩ, приключенска фантастика, 2003
  • 21:00
    Изгубени в превода - САЩ/Япония, удостоена с "Оскар" романтична комедийна драма, 2003 г.
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 4
  • 17:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 24
  • 17:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 25
  • 18:00
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Най-доброто от 2014 г. : Топ 50
  • 17:00
    Вечни хитове
  • 23:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 15:30
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Предлагам ръждясала трошка, търся колата мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Тв сериал /п/
  • 18:00
    Документален филм/п/
  • 18:30
    Eкология
  • 19:30
    "Бирария "Романтика"- Белгия, Франция, Люксембург, режисьор Жоел Ванхоенбрук ; в ролите: Сара де Роо, Вутер Хендрих, Филип Пийтерс, Рут Беко, Барбара Сарафян, Матю
Пълна програма
  • 13:55
    Зеленият път - игрален филм
  • 17:35
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 2
  • 18:35
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 3
  • 19:30
    Да загубиш разсъдъка си - игрален филм
Пълна програма
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 16:30
    FASHION FILMS
  • 17:00
    DESIGNERS
  • 17:30
    DESIGNERS
  • 18:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": О`Съливан - Лян, пряко
  • 18:00
    Фрийстайл ски: Световна купа Фонт Ромеу, пряко
  • 19:30
    Спускане с шейни, Световна купа Сигулда: Спринт
  • 20:15
    Шорттрек: Европейско първенство
Пълна програма
  • 14:40
    A-List Playlist
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 13 еп.
  • 17:00
    "Джигити" - 7-10 еп.
  • 18:40
    "Истински спасителни операции" - 18 еп.
  • 19:30
    "Полицайките от Синсинати" - 4 еп.
Пълна програма
  • 16:40
    Бъдете здрави - здравно предаване
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    Hовини
Пълна програма
  • 16:50
    Зимняя рыбалка в Приволжье_int.
  • 17:05
    Охотничьи меридианы_Int.
  • 17:35
    Донская рыбалка_Int.
  • 18:05
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом_Int.
Пълна програма
  • 15:10
    "Мистър Бийн" - комедия с уч. на Роуън Аткинсън, Уилям Дефо, Жан Рошфор, Стив Пембертън, Карел Родън и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Ваканцията на мистър Бийн" - комедия с уч. на Роуън Аткинсън, Уилям Дефо, Жан Рошфор, Стив Пембертън, Карел Родън и др.
Пълна програма
  • 16:30
    Deadliest Catch: Sea Of Misery
  • 17:15
    Smash Lab: Earthquake Proof House
  • 18:00
    Smash Lab: Train Crash
  • 18:45
    Smash Lab: High-Rise Escape
Пълна програма
  • 16:50
    NATIONAL PARKS
  • 17:00
    WEEK IN REVIEW & WEATHER FORECAST
  • 17:20
    3WAYS2
  • 17:35
    ENGLISH 911
Пълна програма
  • 16:30
    The Pioneer Woman
  • 17:00
    Siba's Table
  • 17:30
    Siba's Table
  • 18:00
    Anna Olson: Bake
Пълна програма
  • 16:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 17:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 17:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 16:45
    Ски-скокове: Световна купа Висла, пряко
  • 18:45
    Ски-бягане, Световна купа Добиако: Отборен спринт
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Преследване (жени)
  • 19:55
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 18:40
    "В кадър ХІV, 3 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 19:10
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 21:00
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:30
    Jake and the Never Land Pirates
  • 17:00
    The Lion Guard
  • 17:25
    PJ Masks
  • 17:55
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 16:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 17:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 17:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:59
    Nothing But The 90s
  • 18:59
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 16:10
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Taunting Evil
  • 17:00
    Blood Relatives: Fresh Heir
  • 17:50
    Blood Relatives: I, Thee Dead
  • 18:40
    Blood Relatives: At the Stroke of Madness
Пълна програма
  • 16:55
    Spirit of Sport: Episode 73
  • 17:20
    Top: Peace Songs
  • 17:50
    Premiere Spirit of Sport: Episode 74
  • 18:15
    Top: Peace Loving Celebrities
Пълна програма
  • 16:50
    Uncharted
  • 17:40
    Uncharted
  • 18:30
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 18:55
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Полунощ в Гардена, за добро или зло
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последна защита за колекционера
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Училищният пансион
  • 18:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последният шанс на комарджията
Пълна програма
  • 16:00
    Човешката раса, еп. 1
  • 17:00
    Човешката раса, еп. 2
  • 18:05
    Сега или никога, еп. 1
  • 18:30
    Сега или никога, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    "Ангкюр през вековете" - документален филм
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 16:05
    Спасител на автокъщи; сезон 1, епизод 8, документално риалити, САЩ, 2012
  • 17:05
    Атлантическо предизвикателство: Един океан, една надпревара; спорт, САЩ, 2016
  • 18:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 16:05
    Морски детективи; сезон 9, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2011
  • 17:05
    Морски детективи; сезон 9, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2011
  • 18:05
    Морски детективи; сезон 9, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2011
  • 19:05
    Морски детективи; сезон 9, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 16:00
    До живот, за да останеш жив: Тревър Харди
  • 17:00
    Чудовището в семейството ми: Кийт Джеспърсън
  • 18:00
    Ловецът на убийци: Шарън Коулман
  • 19:00
    Ловецът на убийци: Кървавочервената магистрала
Пълна програма
  • 16:00
    "Тайм-код"
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
Пълна програма
  • 16:40
    "По следите на старата българска къща" - документален филм /повторение/ /1 епизод
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Заблеяло ми агънце" - документален филм
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 16:30
    The King of Queens
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:30
    Ridiculousness
  • 18:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 16:43
    Our Secret Place (18+)
  • 17:00
    Abella's Ass Is In Danger (18+)
  • 17:23
    I Dream Of Anal (18+)
  • 17:45
    I'm All Yours (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    "Завръщането на Черната смърт" - документален филм
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 19:15
    "Опасни магистрали" - документален филм
  • 20:15
    "Виждаш ли това, което виждм аз?" - документален филм
Пълна програма
  • 16:10
    Шампионска лига по хокей на лед: Ваксьо Лейкърс /Швеция/ - Спарта /Прага/ полуфинална среща
  • 18:00
    Ски-скок: Състезание от веригата "Четирите шанци"
  • 19:45
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 21:00
    Извън играта
Пълна програма
  • 15:45
    Лято без пропуски
  • 17:30
    Нашата първа Коледа
  • 18:55
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
  • 20:30
    Тигрови очи
Пълна програма
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - THE MYSTERY OF THE THYLACINE
  • 17:00
    SCEPTICS - ALTERNATIVE MEDICINE
  • 18:00
    BONE DIGGERS
  • 19:00
    KOMI: A JOURNEY ACROSS THE ARCTIC
Пълна програма
  • 15:50
    Деликатност
  • 17:40
    Неотменимото обещание
  • 19:05
    Любов и други неприятности
  • 20:35
    Вън от гората
Пълна програма
  • 16:30
    Chris Fairbanks "Fairly Uncertain"
  • 17:00
    Pull
  • 17:30
    Pull
  • 18:00
    SLAM!
Пълна програма
  • 16:45
    Животински лудории (12)
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 16:30
    "Фортисимо Фамилия" - музика на деца и родители
  • 17:00
    "Нотни булеварди"
  • 17:15
    "Студентски етюди"- НХА представя
  • 17:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Евертън - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 17:25
    Студио "Висша Лига", директно
  • 18:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 19:55
    Студио "Висша Лига", директно
Пълна програма
  • 16:00
    "Рицари и изменници: Стогодишната война - Семейни неприятности 1337 - 1360 г." - 1 еп., документален филм
  • 17:00
    "Китай - триумф и хаос: Императори" - 1 еп., документален филм
  • 18:00
    "Ритуали" - 3 еп., документален филм
  • 19:00
    "Крайната граница? Пътеводител на "Хоризонт" за Вселената" - документален филм
Пълна програма
  • 14:25
    Студио "Висша Лига", директно
  • 17:00
    Футбол: Суонси Сити - Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша Лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша Лига, директно
Пълна програма
  • 16:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Епизод 2
  • 17:00
    Кръвожадни роднини: Нов наследник
  • 17:50
    Кръвожадни роднини: Аз и смъртта ти
  • 18:40
    Кръвожадни роднини: В пристъп на лудост
Пълна програма
  • 16:30
    "Нашите герои"
  • 17:00
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, (п)
  • 17:30
    "О!здравей", предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 18:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, премиера
Пълна програма
  • 16:30
    С Пупа - Cult and G carp 2.част
  • 17:00
    Риболов без граници- Предпазливи каракуди
  • 17:30
    Фидермания - С фидер на езеро Вадкан
  • 18:00
    Есенни шарани от Балатон
Пълна програма
  • 16:40
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [0+]
  • 18:25
    "Анонимни автори", комедия, САЩ, 2014; реж. Ели Канър, с Кейли Куоко, Крис Клайн, Денис Фарина, Тери Поло, Дилън Уолш, [12+]
  • 20:00
    "На път към неизвестното", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Илайджа Розенбърг, с Марк Стронг, Люк Уилсън, Санаа Латан, Чарлз Бейкър, Андерс Даниелсен Ли, [12+]
  • 21:30
    "13 часа: Тайните войници на Бенгази", военен екшън, САЩ, 2016; реж. Майкъл Бай, с Джеймс Бадж Дейл, Джон Красински, Макс Мартини, Пабло Шрайбър, Дейвид Денман, [18+]
Пълна програма
  • 16:45
    "Момичета ІV, 2 еп. - Отключване", комедия, САЩ, 2015; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 17:10
    "Момичета ІV, 3 еп. - Жените в литературата", комедия, САЩ, 2015; реж. Джеси Перец, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 17:35
    "Момичета ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Джеси Перец, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 18:05
    "Най-екзотичният хотел Мариголд 2", комедия, Великобритания, 2015; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Маги Смит, Бил Най, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
Пълна програма
  • 16:30
    Front Row
  • 17:00
    Get The Look
  • 17:30
    Front Row
  • 17:45
    Style
Пълна програма
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Златоустият. Филм за Йоан Екзарх (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Малко Търново - царство на светлината (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма

Сериали

bTV Action 17:00
"Стрелата" - сериал, еп.15
bTV Comedy 17:00
"Домашен арест" - сериал, с.3
SAT 1 17:00
"Клиниката на Зюдринг" - сериал
Telekabel 17:00
Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -25 епизод
Fox Life 17:05
Уитни- втори сезон, еп. 15

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Mtel Sport 2 17:00
Голф: "Светът на голфа"
AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Филми

БНТ 16:55
Градчето Сидер Коув тв филм /15 епизод/
TVT 17:00
Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Diema Family 17:00
"Моят живот"- сериен филм, /п/
Vivacom Arena 17:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
VTV 17:00
Документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}