ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:55
    В сянката на Тюдорите тв филм /4 епизод/(12)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Детективи от "Серангун Роуд" тв филм /9 епизод/(12)
Пълна програма
  • 21:30
    "Истински истории" - риалити поредица
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 22:00
    Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
  • 23:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 23:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 22:00
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Велко Каменов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:50
    Медиум; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 22:40
    Бесни кучета; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 23:40
    Бесни кучета; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Операция по спасяване на бухалчета
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Епизод 5
  • 23:50
    Речни чудовища: Похитителят
Пълна програма
  • 22:00
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева /п/
  • 23:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 22:00
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    Документация
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:45
    Америка днес /п/
  • 22:45
    Принцовете на романтизма концерт на Софийската филхармония
  • 23:45
    Сцени от модерния живот в Китай Среща на сляпо
  • 23:55
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Концерт на Йордан Караджов
  • 22:40
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:50
    What's New Scooby-Doo?
  • 22:15
    Oddbods
  • 22:25
    The Owl & Co
  • 23:00
    LazyTown
Пълна програма
  • 22:00
    "Избрана жертва"- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Геролмо, актьори - Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Приземяване: Добре дошли в Източна Европа" - екшън, комедия (Литва, Великобритания  2014), режисьор - Емилис Веливис,актьори - Вини Джоунс, Скот Уилямс, Джил Дарнел, Оливър Джаксън, Антъни Стречън, Андрюс Жюраускас, Моника Вайчулите и др.
  • 23:00
    "Специални отношения" - историческа драма (Великобритания, САЩ, 2010), режисьор - Ричард Лонкрейн, актьори - Майкъл Шийн, Денис Куейд, Марк Риуфо, Марк Бейзли, Хелън Маккрори, Хоуп Дейвис и др.
Пълна програма
  • 21:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 9
  • 22:30
    "Приятели" - комедиен сериал, с.3
Пълна програма
  • 21:00
    "Завръщане" - сериал, еп.87
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 23:10
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 21:00
    "Виртуален тормоз", драма, Великобритания, 2015; реж. Бен Чанън, с Мейзи Уилямс, Ела Пърнел, Харука Абе, Джейк Дейвис, Дейзи Уотърстуон, [12+]
  • 22:05
    "Бункерът", хорър - комедия, Германия, 2015; реж. Никиас Крисос, с Пит Буковски, Даниел Фрипан, Она Фон Майдел, Давид Шелер, [15+]
  • 23:35
    "Корабът (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Хулио Кинтана, с Мартин Шийн, Лукас Кинтана, Жаклин Дюпре, Арис Мехиас, Хайрам Делгадо, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Соларис (1972)", научно-фантастична драма, Русия, 1972; реж. Андрей Тарковски, с Донатас Банионис, Наталия Бондарчук, Юри Ярвет, Анатолий Солоницин, Владислав Дворжетский, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    Световен бизнес
  • 22:30
    Въпроси и отговори
  • 23:30
    В дълбочина
Пълна програма
  • 21:30
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Делта Форс" - екшън с уч. Джо Бишъп, Хана Шигула, Джордж Кенеди, Мартин Болсъм, Лий Марвин, Робърт Форстър и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Треска за злато: Чудо в планината
  • 23:00
    Смешни провали: Епизод 32
  • 23:30
    Смешни провали: Епизод 36
Пълна програма
  • 22:00
    Американски титани: Дейли срещу Кларк
  • 22:50
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
  • 23:40
    Ловци на митове: Ловци на бури
Пълна програма
  • 22:00
    Късмет, Чарли
  • 22:30
    Късмет, Чарли
  • 23:00
    Ханк Зипзър
  • 23:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 21:00
    Битки за контейнерите
Пълна програма
  • 22:00
    "В търсене на щастие"
  • 22:30
    "Квант"
  • 23:00
    "e? Проект"
  • 23:30
    "В търсене на съвършенство"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Бингъм - Пери, пряко
Пълна програма
  • 21:35
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
Пълна програма
  • 22:00
    Царе на дърворезбата, еп. 5
  • 22:20
    Царе на дърворезбата, еп. 6
  • 22:45
    Супер конструкция, супер кола, еп. 2
  • 23:30
    Войните на роботите, еп. 3
Пълна програма
  • 21:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 22:35
    Travellers With Skiis
  • 23:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 23:30
    Efc
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Строежи за милион долара
  • 22:30
    Строежи за милион долара
  • 22:55
    Най-отчайващите кухни в Америка
  • 23:20
    Най-отчайващите кухни в Америка
Пълна програма
  • 21:00
    Селест в града - игрален филм
  • 22:55
    Отчаяни съпруги, еп. 1
  • 23:55
    Тайнствени афери - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 22:00
    Престъпни намерения, еп. 3
  • 23:00
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 22
  • 23:55
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    "Младият папа I, 4 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 23:00
    "Завръщането", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Леонардо ДиКаприо, Том Харди, Домнал Глийсън, Уил Полтър, Форест Гудлак, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Най-големите измами в историята еп. 0
  • 22:50
    Хинденбург и Хитлер еп. 1
  • 23:45
    Втората световна война: цената на империята еп. 12
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 22:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Стратегиите
  • 23:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
Пълна програма
  • 22:00
    "Чулурик"
  • 22:25
    "Време за игра"
  • 22:35
    "Сега знаеш"
  • 22:50
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 21:15
    Die drei Musketiere
  • 23:25
    First Strike -Jackie Chans Erstschlag
Пълна програма
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Имате думата"/п/
  • 23:20
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 21:45
    US Топ
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 22:00
    "Нощният мениджър 1.3" - мини сериал
  • 23:00
    "Хап и Ленърд 1.3" - сериал / драма
  • 23:45
    "Имението "Две луни"" - съспенс с Шерилин Фен, Ричард Тайсън, Луис Флетчър.
Пълна програма
  • 21:50
    2016 RETRO FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP
  • 22:40
    CANADIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 23:05
    HERO CUP
  • 23:55
    PORSCHE 924 RESTORATION
Пълна програма
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:00
    Ella Eyre: MTV Live Lockdown
  • 22:25
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 22:50
    Krept & Konan: MTV Live Lockdown
  • 23:15
    Martin Garrix 2015: World Stage
Пълна програма
  • 22:00
    Monday Mosh
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 21:40
    Дебели домашни любимци еп. 3
  • 22:30
    Най-свирепите животни! еп. 2
  • 23:20
    Най-дивият град в Аляска еп. 13
  • 23:45
    Най-дивият град в Аляска еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Арестувани зад граница, еп. 1
  • 23:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 1
Пълна програма
  • 21:26
    Дивите 24 часа: Бойното поле на Скалистите планини
  • 22:15
    Дивите 24 часа: Бразилия: смъртоносният рай
  • 23:03
    Най-опасните животни в света: От пустинята до саваната
  • 23:52
    Най-опасните животни в света: Коста Рика
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Каен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 23:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Пълна програма
  • 20:35
    Премиера. Сериал: "Гъркинята". (16+)
  • 22:10
    Премиера
  • 23:10
    Нощни новини
  • 23:25
    "Насаме с всички" (16+)
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино - Милан
  • 23:40
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
Пълна програма
  • 21:15
    "Кой ще стане милионер?" - тв шоу игра
  • 22:15
    "Шеф под прикритие" - документация
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 21:15
    "Кой ще стане милионер?" - тв шоу игра
  • 22:15
    "Шеф под прикритие" - документация
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 21:15
    "Семейство Гайсен" - доку-поредица
  • 22:15
    "Семейство Рейман: Един необикновен живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Специален отряд на морската пехота" - криминален сериал
  • 22:15
    "Специален отряд на морската пехота: Ню Орлиънс" - криминален сериал
  • 23:10
    "Елементарно" - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    "Директно за икономика " с Григор Лилов /повторение/
Пълна програма
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:15
    Lie To Me
  • 22:10
    Lie To Me
  • 23:10
    Crossing Jordan - Pathologin mit Profil
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Пъзел - драма, романтичен, Румъния, 2013, режисьор: Андрей Зинка, с Родика Мандаке, Каталина Мустата, Дан Нуту
Пълна програма
  • 22:00
    Клубът за понита на Кейти Прайс: Епизод 2
  • 23:00
    Призраци в лудницата: Бойният кораб "Едсън?
Пълна програма
  • 21:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 22:30
    Пъстра трапеза - Нова Загора
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.2
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 22:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 23:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 22:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 23:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 21:00
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/научна фантастика/трилър, 2004
  • 23:15
    Откраднати животи, САЩ, крими/драма/мистерия, 2009
Пълна програма
  • 22:00
    "Пътуващите антиквари" - сезон 36, 25 еп., документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 23:00
    На баба момчето - кулинарно предаване, еп. 10
  • 23:30
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 21:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
Пълна програма
  • 21:00
    "Фани" - драма , Франция, режисьор Даниел Отьой; в ролите: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан Пиер Дарусeн, Мари Ан Шазел и др.
  • 23:00
    Филм
Пълна програма
  • 22:00
    Екзорсистът - първи сезон, еп. 2
  • 22:55
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 23:50
    Кости - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 22:00
    FASHION FILMS
  • 22:30
    FASHION FILMS
  • 23:00
    DESIGNERS
  • 23:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 21:35
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
Пълна програма
  • 22:00
    "Полицейска жилка" - еп.13
  • 22:50
    "От време на време" - еп.22
  • 23:40
    "Невероятен късмет" - еп.21
Пълна програма
  • 22:00
    "Нерешени случаи с Донал Макинтаяр" - 6 еп..
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 10 еп.
  • 23:40
    "Мътните води на престъпността" - 1 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
  • 22:30
    Новини
  • 22:45
    Спорт
Пълна програма
  • 21:50
    Энциклопедия охоты
  • 22:20
    Сомы Европы
  • 22:50
    Зимняя рыбалка в Приволжье
  • 23:05
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 21:00
    "Смъртоносна надпревара" - екшън с уч. Джейсън Стейтъм, Тайрийз Гибсън, Иън Макшейн, Джоан Алън, Натали Мартинез, Джейкъб Варгас, Макс Райън и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 21:45
    The Unexplained Files: Freaky Fires & Ghost Yacht
  • 22:30
    Amish Mafia: Prodigal Son
  • 23:15
    I Almost Got Away With It: Got to Escape in My Underwear
Пълна програма
  • 22:00
    NEWS AND WEATHER FORECAST
  • 22:10
    BASIC LEXIS
  • 22:20
    STEP BY STEP
  • 22:25
    EVOLUTION
Пълна програма
  • 22:00
    Restaurant Takeover
  • 23:00
    Iron Chef America
Пълна програма
  • 21:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
  • 22:55
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Бингъм - Пери, пряко
Пълна програма
  • 22:00
    "Младият папа I, 4 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 23:00
    "Завръщането", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Леонардо ДиКаприо, Том Харди, Домнал Глийсън, Уил Полтър, Форест Гудлак, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 22:25
    Gummi Bears
  • 22:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 23:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 21:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
  • 22:55
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:55
    Bubble Guppies
  • 22:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 22:40
    Zack and Quack
  • 22:50
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 21:59
    Guess The Year
  • 22:59
    Classic Power Ballads
  • 23:59
    The Rock Show
Пълна програма
  • 22:00
    Killer Instinct with Chris Hansen: Deadline: Thanksgiving
  • 22:50
    Poisoned Passions: Sadistic Pleasure
  • 23:40
    The Perfect Murder: Death And The Maiden
Пълна програма
  • 21:55
    The Truth About...: David Beckham
  • 22:20
    Cream of the Crop: MLS Stories
  • 22:50
    Special: David Beckham
  • 23:15
    My Style: David Beckham
Пълна програма
  • 21:50
    Shawn Michael's MRA
  • 22:15
    Trout Unlimited On The Rise
  • 22:40
    Trout Unlimited On The Rise
  • 23:05
    Trout Unlimited On The Rise
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 22:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Стратегиите
  • 23:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
Пълна програма
  • 22:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 1
  • 23:00
    Подземен свят ООД, еп. 4
  • 23:55
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    "Истински истории" - риалити поредица
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 23, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 23:00
    От здрач до зори; сезон 1, епизод 2, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 22:05
    Профилиране; сезон 6, епизод 4, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 23:15
    Профилиране; сезон 6, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Ловецът на убийци: Молитва за умиращите
  • 23:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Насилие, дрога и проституция: Убийството на Кърсти Грабнам
Пълна програма
  • 22:00
    "Фолклорна дъга": "Мари Марийко, карагьозлийко" - любими песни от Странджа
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 22:50
    "Скалните манастири" - документален филм /1 част
  • 23:00
    "Цвете за Гошо 2010" - Валди Тотев
Пълна програма
  • 22:00
    Rules of Engagement
  • 22:30
    Rules of Engagement
  • 23:00
    South Park
  • 23:30
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    How To Please A Sleaze (18+)
  • 22:23
    Settling The Score (18+)
  • 22:46
    Gettin' Racy With Lacy (18+)
  • 23:00
    Let's Have Fun Together (18+)
Пълна програма
  • 22:00
    Глухаря сериен филм /28 епизод/
  • 22:50
    Стронгмен суперсериите
  • 23:40
    Световна купа по биатлон: щафета /мъже/
Пълна програма
  • 22:00
    Бебета в епруветки
  • 23:45
    Ловна дружинка
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
  • 22:15
    Агротема
Пълна програма
  • 22:00
    METRONOME
  • 23:00
    ANIMAL X - USA: BIGFOOT EXPEDITION - THE SKOOKUM CAST
  • 23:30
    ANIMAL X - UK: ESSEX PANTHER
Пълна програма
  • 14:55
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 22:00
    Фалшификатори
  • 23:40
    Влюбени жени
Пълна програма
  • 22:00
    Strangers in Danger
  • 22:30
    Strangers in Danger
  • 23:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 23:30
    American Misfits
Пълна програма
  • 21:50
    Подемът на цивилизацията (3)
  • 22:45
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 23:40
    Инквизиция (1)
Пълна програма
  • 20:30
    Игрален филм
  • 22:15
    "Нотни булеварди"
  • 22:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Верея - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Брентфорд - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
  • 23:40
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 22:00
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Краен срок: Денят на благодарността
  • 22:50
    Отровни страсти: Садистично удоволствие
  • 23:40
    Перфектното убийство: Смъртта и девойката
Пълна програма
  • 22:00
    Американски истории
  • 22:30
    Би Ай Ти Новините LIVE
  • 23:00
    еМисия България (п)
Пълна програма
  • 22:00
    Ловна треска - Поваляне на първия самец в Мадярнандор
  • 22:30
    Пейтер Пал Халми - Кунхедьеш
  • 23:00
    Рибен рай - По следите на едрите шарани 16.част - За шарани със Stick миксове
  • 23:30
    Зеленият ад
Пълна програма
  • 20:00
    "Умирай трудно 4.0 ", екшън - трилър, САЩ, 2007; реж. Лен Уайзмън, с Брус Уилис, Тимъти Олифант, Джъстин Лонг, Клиф Къртис, Маги Кю, Мери Елизабет Уинстед, [15+]
  • 22:10
    "Агент полуинтелигент", шпионска комедия, Великобритания, 2016; реж. Луис Летериер, със Саша Барон Коен, Марк Стронг, Айла Фишър, Рeбъл Уилсън, Пенелопе Крус, [18+]
  • 23:35
    "Хирургът I, 3 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Стивън Содърбърг, с Клайв Оуен, Андре Холанд, Ив Хюсън, Джулиет Райлънс, Джеръми Боб, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Младият папа I, 3 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 22:55
    "Младият папа I, 4 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 23:55
    "Превратът", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Джон Ерик Даудъл, с Оуен Уилсън, Лейк Бел, Стърлинг Джеринс, Клеър Гиър, Пиърс Броснан, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Trend Watch Ep1
  • 22:30
    Front Row
  • 22:45
    Behind The Scene
  • 23:00
    Fashion on a Plate Season 2 Ep5
Пълна програма
  • 21:35
    Самый-самый. МС-21
  • 22:05
    Станция "Восток". На пороге жизни
  • 23:55
    Полигон. Корветы. Часть первая
Пълна програма

Сериали

Fox Life 22:00
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 5
Fox Channel 22:00
Куантико - втори сезон, еп. 9
Fox Crime 22:00
Д-р Розууд - втори сезон, еп. 12
Nova TV 22:00
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Utilisima 22:00
Свежата Анабел - трети сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 22:00
Футбол: Преиграване за Купата на Футболната Асоциация, директно
Mtel Sport 1 22:00
Футбол: Часът на Барса ТВ - Атлетико Мадрид - Барселона, мач от испанската Примера Дивисион, запис
ТВ Европа 22:20
Спорт
Eurosport 2 22:30
Колоездене: "Гран При Самин"
Eurosport 2 No Bundesliga 22:30
Колоездене: "Гран При Самин"

Всички предавания

Филми

AXN Black 22:05
Тийн вълк; сезон 5, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
AXN White 22:05
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2016
Bulgaria ON AIR 22:10
Нервакът - комедия, романтичен, САЩ, 2006 г.; режисьор: Том Ди Чило; в ролите: Стив Бушеми, Джина Гършон, Майкъл Пит
BNT2 22:15
Дивият Франк в Африка 6-сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 1 епизод
HBO 2 22:15
"Готини колкото мен", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Макс Мейър, със Сара Болгър, Томас Ман, Джеймс Марсдън, Клеър Дейнс, Джеръми Систо, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}