ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:55
    Шоуто на Канала /п/
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Чиста кръв тв филм /57 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 73
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.7
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 325-327
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    VIB /п./
  • 14:30
    Брюксел 1 /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Великите - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Менторът - документална поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 13:20
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
  • 14:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:05
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 16, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 15:50
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 10, екшън, семеен, Италия, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Епизод 4
  • 14:40
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Невидимият гущер
  • 15:35
    В аквариума: Аквариуми за празниците
  • 16:30
    Речни чудовища: Похитителят
Пълна програма
  • 14:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 16:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 17:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:30
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 12:55
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:55
    Потребителската кошница /п/
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 14:00
    Часът на зрителите /п/
  • 14:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:45
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 14:15
    What's New Scooby-Doo?
  • 14:40
    BOOM BOOM BOOM: Pink Panther and Pals
  • 15:45
    Oddbods
Пълна програма
  • 13:00
    "Лавантула 2" - ужас (САЩ, 2016), режисьор - Ник Саймън, актьори - Стийв Гутенберг, Майкъл Уинслоу, Мишел Уийвър и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.8
  • 16:00
    "Ренегат" - сериал,с.4, еп.7
  • 17:00
    "Опасни улици" - сериал, с.5, еп.9
Пълна програма
  • 13:30
    "Незабравимо" - с.3, еп.12
  • 14:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.11
  • 15:30
    "Агора" -  драма, исторически, приключенски, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор - Алехандро Аменабар, актьори - Оскар Айзък, Рейчъл Уайз, Макс Мингела, Рупърт Евънс, Ошри Коен и др.
  • 18:15
    "Земя на престъпници" - драма,комедия,трилър (САЩ, 2006), режисьор - Майкъл Калео, актьори - Майкъл Кийтън, Брендън Фрейзър, Нийл Макдонъг, Амбър Валета и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 14:30
    "Столичани в повече" /п./- комедиен сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./ - комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно предаване
Пълна програма
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.49
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 2
  • 17:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Доктор Пространствени Джинси (CARTOON TOON TOON: Dr. Dimensionpants)
  • 14:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 15:10
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
Пълна програма
  • 14:00
    "Падението на Игби", комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Бър Стиърс, с Кийран Кълкин, Клеър Дейнс, Джеф Голдблум, Джарид Харис, Сюзан Сарандън, [15+]
  • 15:40
    "Съдилището", драма, България, 2014; реж. Стефан Командарев, с Асен Блатечки, Ованес Торосян, Ина Николова, Мики Манойлович, Параскева Джукелова, [12+]
  • 17:30
    "Паприка (2006)", анимация - научна фантастика, Япония, 2006; реж. Сатоши Кон, с Кацоносуке Хори, [12+]
  • 19:00
    "Млада кръв", драма, Франция, 2015; реж. Емануел Берко, с Катрин Деньов, Род Парадот, Беноа Мажимел, Сара Форестие, Диан Роксел, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    "Тъмен кон", драма, Нова Зеландия, 2014; реж. Джеймс Непиър Робъртсън, с Клиф Къртис, Джеймс Ролстън, Кърк Торънс, Мириама МакДауъл, Ксавиер Хоран, [12+]
  • 15:05
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 16:40
    "Юдит", военна драма, САЩ, 1966; реж. Даниел Ман, със София Лорен, Питър Финч, Джак Хоукинс, Ханс Вернер, Франк Уолф, [15+]
  • 18:25
    "Дейзи Милър", романтична драма, САЩ, 1974; реж. Питър Богданович, със Сибил Шепърд, Бари Браун, Клорис Личман, Милдред Натуик, Айлийн Бренан, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Световен спорт
  • 14:15
    Азиатско издание
  • 14:30
    Европа отблизо
  • 15:30
    Световни репортажи
Пълна програма
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10
  • 15:30
    "Бон апети", /п/
  • 16:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 15:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Али Баба и четиридесетте разбойници" - приключенски с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., I част, /п/
  • 18:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 14:00
    Да продадеш колата си: Ягуар Е
  • 15:00
    Да продадеш колата си: Мини Моук
  • 16:00
    Треска за злато: Капитан Моника
  • 17:00
    Аукционни войни в Канада: Всичко е добре, когато завършва абсурдно
Пълна програма
  • 13:50
    Енергията на бъдещето: Постигане на баланс
  • 14:38
    Ловци на митове: Митове за храната
  • 15:26
    Какво може да се обърка?: Царете на хаоса
  • 16:14
    Ловци на митове: Грипни измислици
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Групата на Алекс
  • 15:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 14:00
    "Имало едно време"
  • 14:30
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 15:00
    "Артзука"
  • 15:30
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 13:30
    Книга за джунглата - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 31 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
  • 16:45
    Конен спорт: Световна купа Базел
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Хигинс - Алън, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 21:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 13:30
    Войните на роботите, еп. 4
  • 14:35
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 15:25
    Големият див север, еп. 3
  • 16:10
    72 опасни места за живеене, еп. 5
Пълна програма
  • 13:25
    Night Of The Jumps
  • 14:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 15:15
    Monster Jam
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 13:50
    Живот на остров
  • 14:15
    Живот на остров
  • 14:45
    От скъпо в евтино
  • 15:10
    От скъпо в евтино
Пълна програма
  • 13:20
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 12
  • 14:15
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 7
  • 14:40
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 8
  • 15:10
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 12:55
    Броукънуд - първи сезон, еп. 2
  • 14:55
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 3
  • 15:25
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 18
  • 16:20
    Извън играта - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 14:00
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 15:50
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 17:40
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 19:30
    "Гореща гонка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ан Флетчър, с Рийз Уидърспуун, София Вергара, Матю Дел Негро, Майкъл Мозли, Робърт Казински, [12+]
Пълна програма
  • 13:50
    Личният живот на Тюдорите еп. 3
  • 14:35
    Erich Mielke - Master Of Fear еп. 0
  • 15:30
    Ловци на митове еп. 5
  • 16:25
    Конспирация еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последна защита за колекционера
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Училищният пансион
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последният шанс на комарджията
  • 15:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Грешките
Пълна програма
  • 14:00
    "Чурулик"
  • 14:25
    "Паленца"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:00
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:25
    Телемаркет
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:55
    "Крайпътна къща 66" - комедия с Уилям Дефо, Джъдж Райнхолд, Карен Лий, Кейт Върнън.
  • 15:30
    "Синьо небе" - драма с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 17:10
    "Човек на страстта" - комедия с Антъни Куин, Мод Адамс, Рей Уолстън.
  • 18:45
    "Детективи двойкаджии" - комедия с Дейвид Ландсберг, Лорин Драйфус.
Пълна програма
  • 14:00
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 14:45
    STOP AND GO
  • 14:55
    HERO CUP
  • 15:45
    ADAC GT MASTERS BEST OF
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Труден живот
  • 15:30
    Труден живот
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 13:00
    This Week's MTV Top 20
  • 14:30
    Brits 2017: The Nominees
  • 16:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Ariana Grande's Biggest Pop...
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни еп. 11
  • 14:20
    Най-дивият град в Аляска еп. 11
  • 14:50
    Училище за дивата природа еп. 2
  • 15:45
    Тайният живот на зоопарка еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Нито Едното, еп. 1
  • 14:05
    Нито Едното, еп. 2
  • 14:30
    Brain Games 3, еп. 9
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 3
Пълна програма
  • 13:26
    Дивият Север: Възродени
  • 14:17
    Вълчи планини
  • 15:04
    Тайното царство на Борнео: Гората на летящите змии
  • 15:51
    Най-опасните животни в света: Бездната
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Рединг - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 15:00
    Футбол: Ница - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 17:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 19:00
    Футбол: Марсилия - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:10
    "Мъжко / Женско" (16+)
  • 16:00
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
  • 17:00
    Вечерни новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България / Песен без граници" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Каляри - Дженоа
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Рома
  • 18:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 20:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 15:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 19:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 20:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Детективите Волошек правят разкрития" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:45
    "От упор" /повторение/
  • 14:15
    "Паралакс" /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "От всякъде те гледат очи" - Документален филм
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 14:00
    Tom und Jerry
  • 14:35
    Sally Bollywood
  • 15:00
    Angelo!
  • 15:35
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 6 епизод
  • 15:25
    Щрак
  • 15:40
    Проект Земя - документална поредица - 6 епизод
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Зоологическата градина
  • 15:00
    На почивка в реалността: Гамбия
  • 16:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 2
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Островът на мечтите"
Пълна програма
  • 14:00
    Полска наука
  • 14:30
    Полска наука
  • 15:00
    Елена
  • 15:30
    Историята на Джинуичи
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 13:40
    Изгубени в превода, комедия/драма/романтичен, 2003
  • 15:30
    Момиче от предградието, САЩ, комедия/драма/романтичен,2007
  • 17:15
    Светлините на стадиона, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 19:15
    Моето небе над Луизиана,САЩ, реж. Адам Аркин, 2001
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 15:00
    На баба момчето - кулинарно предаване, еп. 10
  • 15:30
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 6
  • 16:30
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Ужас! Пълен гардероб, нищо за обличане" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "БиоЛогика" - документална поредица
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Eкология
  • 16:00
    Здравословен живот/п/
Пълна програма
  • 13:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 9
  • 14:25
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 10
  • 14:50
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 11
  • 15:20
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 15:00
    FASHION FILMS
  • 15:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "На косъм" - 16 и 17 еп.
  • 14:05
    "Истински спасителни операции" - 1 еп.
  • 14:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 11 еп.
  • 15:20
    "Кола примамка" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    Новини
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 13:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 14:25
    Как охотились наши деды
  • 14:50
    Донская рыбалка
  • 15:15
    Сомы Европы
Пълна програма
  • 14:00
    "Да преживееш Коледа" - комедия с уч. на Бен Афлек, Кристина Апългейт, Катрийн О'Хара, Джеймс Гандолфини, Джош Цукерман, Бил Мейси, Дженифър Морисън и др., /п/
  • 16:00
    "Ваканцията на мистър Бийн" - комедия с уч. на Роуън Аткинсън, Уилям Дефо, Жан Рошфор, Стив Пембертън, Карел Родън и др., /п/
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:30
    Extreme Engineering: Venice Flood Gates
  • 14:15
    Smash Lab: High-Rise Escape
  • 15:00
    Groomer Has It: Down to Business
  • 15:45
    Deadliest Catch: Sea Of Misery
Пълна програма
  • 14:00
    EPIC
  • 15:40
    KEEP FIT
  • 15:55
    NATIONAL PARKS
  • 16:00
    NEWS AND WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 14:00
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 14:30
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 15:00
    Chopped
  • 16:00
    The Kitchen
Пълна програма
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
  • 15:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
  • 16:45
    Конен спорт: Световна купа Базел
Пълна програма
  • 14:00
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 15:50
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 17:40
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 19:30
    "Гореща гонка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ан Флетчър, с Рийз Уидърспуун, София Вергара, Матю Дел Негро, Майкъл Мозли, Робърт Казински, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:40
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:10
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:35
    Jake and the Never Land Pirates
  • 15:00
    Captain Jake and the Never...
Пълна програма
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
  • 15:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:59
    80s Vs 90s
  • 14:59
    Smells Like The 90s
  • 16:59
    90s Vs 00s
  • 17:59
    Monday Memories
Пълна програма
  • 13:40
    Vanity Fair Confidential: Love's Deadly Harness
  • 14:30
    Suspicion: The Boogieman
  • 15:20
    Blood Relatives: Dead in the Water
  • 16:10
    Web of Lies: The Honeytrap
Пълна програма
  • 13:45
    TRACE The Contenders: Episode 16
  • 14:10
    TRACE The Contenders: Ghana
  • 14:40
    Clubland: Episode 51
  • 15:05
    Top: Sexy Calendars
Пълна програма
  • 13:55
    Madfin Shark Series
  • 14:20
    Madfin Shark Series
  • 14:45
    Penn's Big Water Adventure
  • 15:10
    Penn's Big Water Adventure
Пълна програма
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последна защита за колекционера
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Училищният пансион
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последният шанс на комарджията
  • 15:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Грешките
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 3
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 16
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 1
  • 17:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 73
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.7
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 325-327
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, 2013
  • 14:30
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 12, драма, САЩ, 2015
  • 15:30
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 22, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 14:15
    Родина; сезон 6, епизод 13, драма, семеен, Канада, 2013
  • 15:15
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 16:10
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Удушвача от Съфолк
  • 15:00
    Първите 48 часа: Разбити стъкла
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Съдбата е по-страшна от смъртта
  • 17:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Хлапета в гората
Пълна програма
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/ - ІІ част
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "Без ограничение" - публицистично предаване /повторение/
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 14:00
    Punk'd
  • 14:30
    Instant Mom
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 14:00
    How To Please A Sleaze (18+)
  • 14:23
    Settling The Score (18+)
  • 14:46
    Gettin' Racy With Lacy (18+)
  • 15:00
    Blow Job On The Balcony (18+)
Пълна програма
  • 14:00
    "Операция Айсберг: Животът и смъртта на един берг" - 1 еп., документален филм
  • 15:00
    "Всичко за котките: Лъвът в скута ни" - 2 еп., документален филм
  • 16:00
    "Командоси герои" - документален филм
  • 17:00
    "Нефертити - потайната царица на Египет" - документален филм
Пълна програма
  • 13:35
    Извън играта
  • 14:05
    Спортни новини
  • 14:15
    Шампионска лига по хокей на лед: Фролунда Гьотеборг /Швеция/ - Фрибур - Готерон /Швейцария/ полуфинална среща
  • 16:00
    Спортна треска
Пълна програма
  • 12:55
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 14:15
    Чичо Нино
  • 16:00
    Сниф и летящия фантом
  • 17:35
    Жаби и жабчета
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 14:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - PAPUA NEW GUINEA
  • 15:00
    LOW COST - PARIS
  • 15:30
    LOW COST - PRAGUE
  • 16:00
    AFRICA: THE SERENGETI
Пълна програма
  • 14:00
    Explosion Fight Night
  • 14:55
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 13:40
    Клара и тайната на мечките
  • 15:15
    Разлика между поколенията
  • 16:45
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 18:10
    Семейство в пустошта
Пълна програма
  • 14:00
    Moments
  • 14:30
    Firsthand
  • 15:00
    Firsthand
  • 15:30
    American Misfits
Пълна програма
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
Пълна програма
  • 14:00
    "Ключът към успеха" - предаване за предприемчивите
  • 14:30
    Документален филм
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 13:00
    Баскетбол: Чикаго Булс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, повторение
  • 15:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Пирин - Ботев Пловдив (2015-16), повторение
  • 16:00
    Футбол: Пирин - Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 18:00
    "Ритуали" - 4 еп., документален филм
  • 19:00
    "Как спътниците управляват живота ни?" - документален филм
  • 20:00
    ...
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Евертън - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, запис
  • 17:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 20-и епизод
Пълна програма
  • 13:40
    Поверително от Венити Феър: Смъртоносните окови на любовта
  • 14:30
    Подозирам те: Караконджулът
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Смърт във водата
  • 16:10
    Мрежа от лъжи: В капан
Пълна програма
  • 12:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
  • 14:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
Пълна програма
  • 14:00
    Дебнене - Лов на лопатар
  • 14:30
    Пейтер Пал Халми - Старият дъб и фиданката
  • 15:00
    Оръжеен магазин - Subaru Forester
  • 15:30
    The Fishing TV Show - Скат шоу
Пълна програма
  • 13:15
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
  • 15:15
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
  • 17:05
    "Бизнес преговори ІІ, 4 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2014; реж. Мишел Тикомиров, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Габриел Годой, [15+]
  • 17:55
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лоурънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 15:35
    "Филми и звезди VІІІ, 50 еп.", документален, Холандия, 2016, [All+]
  • 16:05
    "Стая (2015)", драма, Канада, 2015; реж. Лени Ейбръхамсън, с Бри Ларсън, Джейкъб Трембли, Джоан Алън, Шон Бриджис, Уилям Х. Мейси, [15+]
  • 18:00
    "Златен живот ІІ, 2 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Behind The Scene
  • 14:15
    Style
  • 14:30
    Front Row
  • 14:45
    Behind The Scene
Пълна програма
  • 14:00
    Габровският Соколски Манастир (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Майданоз или уханието на един град (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./
Fox Life 14:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 1
Viasat History 14:20
Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
AXN 14:30
Медиум; сезон 3, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2006

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
VTV 14:30
Спорт
BNT HD 14:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Лестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}