ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Александра гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:20
    Дързост и красота тв филм /3865 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 73
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Характери /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Investbook с Велко Каменов/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:50
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 16, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 11:35
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 10, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 12:30
    4исла; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 10:05
    В аквариума: Аквариуми за празниците
  • 11:00
    Най-очарователните домашни любимци на Америка: Кучета: щастливите кучета
  • 11:55
    Училище за горили: Огън и вода
  • 12:20
    Училище за горили: Да умееш да чакаш
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 1 част /п/
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 2 част /п/
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    "Кажи просто Да!" - игрален филм, ФРГ, 2001
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой зае това?" - куиз шоу с Кай Плауме
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 10:30
    Дързост и красота тв сериал /3857 епизод/п/
  • 10:55
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 11:10
    През коридорите на времето Загадката на черните дупки /документална поредица, 6 епизод/п/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
  • 11:20
    Антарктически профили документална поредица
  • 11:30
    Непозната земя
Пълна програма
  • 10:00
    Baby Looney Tunes
  • 10:55
    LazyTown
  • 11:25
    LazyTown
  • 11:55
    Krypto: The Superdog
Пълна програма
  • 10:00
    "Ренегат"/п./ - сериал,с.4, еп.6
  • 11:00
    "Супергърл" - еп. 18
  • 12:00
    "Опасни улици" - сериал, с.5, еп.8
  • 13:00
    "Лавантула 2" - ужас (САЩ, 2016), режисьор - Ник Саймън, актьори - Стийв Гутенберг, Майкъл Уинслоу, Мишел Уийвър и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.10
  • 10:15
    "Купон: Незабравима нощ" - комедия (САЩ ,2013), режисьор - Дарин Скот, актьори - Текан Ричмънд, Зак Гудспийд, Тристин Мейс, Алекс Макгрегър, Джереми Боадо, Аланка Крафърт, Джулиън Уъркс и др.
  • 12:30
    "Престъпления от класа" - с.5, еп.10
  • 13:30
    "Незабравимо" - с.3, еп.12
Пълна програма
  • 10:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 14:30
    "Столичани в повече" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Завръщане" - сериал, еп.86
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.49
Пълна програма
  • 09:50
    Кларънс (Clarence)
  • 10:15
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 10:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 11:25
    Пълна Драма All Stars (Total Drama: All Stars)
Пълна програма
  • 09:40
    "Малкият Кенкен 4", криминална комедия, Франция, 2014; реж. Брюно Дюмон, с Алeн Дуле, Луси Карон, Бернар Пруво, Филип Жар, Филип Певьон, [15+]
  • 10:35
    "Лукас и Аспергер", късометражна драма, Дания, 2015; реж. Андреас Густафсон, с Карл Оскар Майер, Ерик Шмид, Йен Майер, Регице Еструп, [12+]
  • 11:05
    "Вива, Макс!", комдия, САЩ, 1969; реж. Джери Парис, с Питър Устинов, Памела Тифин, Джонатан Уинтърс, Джон Остин, Кийнан Уин, [15+]
  • 12:40
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    "Дейзи Милър", романтична драма, САЩ, 1974; реж. Питър Богданович, със Сибил Шепърд, Бари Браун, Клорис Личман, Милдред Натуик, Айлийн Бренан, [12+]
  • 10:40
    "Театърът представя II - Г-н Разбран", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Кейт Харди, с Том Брук, Томи МакДонъл, Нийл Дъджен, Клер Скинър, Ейми Мидсън, [12+]
  • 11:05
    "Далечен гръм", драма, САЩ, 1988; реж. Рик Розентал, с Ралф Макио, Джон Литгоу, Кери Кийн, Реб Браун, Джанет Марголин, [15+]
  • 13:00
    "Тъмен кон", драма, Нова Зеландия, 2014; реж. Джеймс Непиър Робъртсън, с Клиф Къртис, Джеймс Ролстън, Кърк Торънс, Мириама МакДауъл, Ксавиер Хоран, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Тази сутрин
  • 10:30
    Спорт
  • 11:00
    CNN & TIME
  • 12:30
    Бизнес Азия
Пълна програма
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:20
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10, /п/
  • 11:30
    "Ифет" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 09:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8, /п/
  • 10:15
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:10
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Треска за злато: Паркър
  • 11:00
    Голи и уплашени: Градината на злото
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Волво P1800S
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Субаро Импреса
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 10:14
    Фабрика за храна: Всички за един
  • 10:38
    Ловци на митове: Митове за храната
  • 11:26
    Ловци на митове: Грипни измислици
Пълна програма
  • 10:10
    7 д
  • 10:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:00
    Щурите Ронкс
  • 11:20
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 10:00
    "Сръчни пръсти"
  • 10:15
    "Фокуси"
  • 10:30
    "Артзука"
  • 11:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 12:00
    Дон Матео - 67 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Хигинс - Алън, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 21:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 09:40
    Супер-превозвачи, еп. 4
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 1
  • 11:10
    Братски проекти в къщата, еп. 11
  • 11:30
    Братски проекти в къщата, еп. 11
Пълна програма
  • 09:45
    Alpine Adventurer Series 3
  • 10:40
    Monster Jam
  • 11:35
    Travellers With Skiis
  • 12:05
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:25
    Ловци на къщи
  • 10:50
    Ловци на къщи
  • 11:15
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 10:05
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 6
  • 10:35
    Майка бунтар - първи сезон, еп. 7
  • 11:00
    Майка бунтар - първи сезон, еп. 8
  • 11:30
    "Ако имах криле" - игрален филм
Пълна програма
  • 09:30
    Отдел "Антимафия" - четвърти сезон, еп. 6
  • 10:35
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 2
  • 11:05
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 12
  • 12:00
    Медиум - шести сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 08:25
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 10:35
    "Мъпетите", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Джеймс Бобин, с Джейсън Сигъл, Ейми Адамс, Крис Купър, Рашида Джоунс, Алън Аркин, [0+]
  • 12:15
    "Момчето в огледалото", приключенски - семеен, Бразилия, 2014; реж. Гилерме Фиуза Зеня, с Лино Фасиоли, Матеус Солано, Режиани Алвес, Рикардо Блат, Жизел Фроис, [12+]
  • 13:30
    "В кадър ХІV, 3 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Загадки в музея еп. 6
  • 10:50
    Страхотни изобретения еп. 6
  • 11:20
    Майстори на шпионажа еп. 6
  • 12:10
    Конспирация еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Проклятието на остров Оук: Сондажи през 4-и сезон
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Танци по време на търг
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Фестивал на складовите хранилища
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
Пълна програма
  • 10:10
    "Чурулик"
  • 10:35
    "Кипър"
  • 10:55
    "Приключенията на делфинчето Муму"
  • 11:05
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 09:05
    "Офанзива"/п/
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:40
    "Дулата на Великолепната седморка" - уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони.
  • 10:25
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът, Хари Кери мл.
  • 12:25
    "Петзвезден затвор" - комедия с Джуди Ландерс, Бърт Янг, Ланс Кинси.
  • 13:55
    "Крайпътна къща 66" - комедия с Уилям Дефо, Джъдж Райнхолд, Карен Лий, Кейт Върнън.
Пълна програма
  • 09:20
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 10:35
    PORSCHE CARRERA CUP AUSTRALIA
  • 11:25
    NZ JETSPRINTS
  • 11:55
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 10:00
    Къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Срещи катастрофи
  • 11:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 09:00
    MTV Essentials: Worldwide Dance...
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Olly Murs: In The Zone
  • 13:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 09:55
    Голяма гневна риба еп. 11
  • 10:40
    Супер-ветеринар еп. 1
  • 11:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 2
  • 11:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 3
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 13:05
    Лудите учени, еп. 9
Пълна програма
  • 09:26
    Дивият Север: Възродени
  • 10:16
    На куката: Риболов на чудовища: Риба вампир
  • 11:05
    Тайното царство на Борнео: Гората на летящите змии
  • 11:53
    Дивата неопитомена Бразилия: Брегът на делфините
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 11:30
    Баскетбол: Баскония - РЕТАбет Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Рединг - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 15:00
    Футбол: Ница - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 09:55
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:20
    Сериал: "Гъркинята". (16+)
  • 13:05
    "Отгатни мелодията" (12+)
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:00
    "Превъзходство: Transcendence" - фантастичен филм, САЩ, 2013
  • 11:10
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:40
    "По средата" - сериал
  • 12:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Италия, Серия А: Интер - Киево
  • 14:00
    Италия, Серия А: Каляри - Дженоа
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Рома
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 10:35
    Вести-Москва
  • 11:00
    Вести
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за икономика " с Григор Лилов /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:50
    Der kleine Tiger Daniel
  • 10:35
    Leo Lausemaus
  • 10:45
    Leo Lausemaus
  • 10:50
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:20
    Светът на бъдещето - документална поредица - 6 епизод
  • 11:10
    Биографии на прочути личности: Кралският живот на принц Уилям
Пълна програма
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 23
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 24
  • 11:00
    На почивка в реалността: Гамбия
  • 12:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 13
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Надежда за царския орел
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    За професиите - еп.22
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:35
    Могъщият (1998), САЩ, комедия/романтика, 1998
  • 10:15
    Родители, комадия/романтика, 1989
  • 12:15
    Тайната на умните мишоци,САЩ, приключенски/анимация/семеен, 1982
  • 13:40
    Изгубени в превода, комедия/драма/романтичен, 2003
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 10
  • 10:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 10
  • 11:00
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 4
  • 11:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 28
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
Пълна програма
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Здравословен живот/п/
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Публицистика /п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 09:50
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 10
  • 10:45
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 13
  • 11:40
    Кости - четвърти сезон, еп. 19
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 09:40
    Ibiza Chill
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    FASHION FILMS
  • 10:30
    FASHION FILMS
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Хигинс - Алън, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 21:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Нерешени случаи с Донал Макинтаяр" - 6 еп.
  • 10:45
    ":Майстори на сделките" - 31 еп.
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 37 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 191 и 192 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Топ шоп
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    "Авторевю"
Пълна програма
  • 09:45
    Особенности охоты на Руси
  • 10:15
    Клевое место
  • 10:40
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:10
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 10:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "В търсене на Дядо Коледа" - комедия с уч. на Лора Вандервурт, Ник Зано, Пола Бранкати, Кейти Грифин и др., /п/
  • 14:00
    "Да преживееш Коледа" - комедия с уч. на Бен Афлек, Кристина Апългейт, Катрийн О'Хара, Джеймс Гандолфини, Джош Цукерман, Бил Мейси, Дженифър Морисън и др., /п/
Пълна програма
  • 09:45
    Smash Lab: High-Rise Escape
  • 10:30
    Deadliest Catch: Sea Of Misery
  • 11:15
    Groomer Has It: House Calls
  • 12:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There an Edge to the Universe?
Пълна програма
  • 10:10
    BASIC LEXIS
  • 10:20
    STEP BY STEP
  • 10:25
    EVOLUTION
  • 10:30
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 10:00
    Anna Olson: Bake
  • 10:30
    Anna Olson: Bake
  • 11:00
    The Kitchen
  • 12:00
    The Pioneer Woman
Пълна програма
  • 09:55
    Костенурките нинджа
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:45
    The Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
Пълна програма
  • 08:25
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 10:35
    "Мъпетите", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Джеймс Бобин, с Джейсън Сигъл, Ейми Адамс, Крис Купър, Рашида Джоунс, Алън Аркин, [0+]
  • 12:15
    "Момчето в огледалото", приключенски - семеен, Бразилия, 2014; реж. Гилерме Фиуза Зеня, с Лино Фасиоли, Матеус Солано, Режиани Алвес, Рикардо Блат, Жизел Фроис, [12+]
  • 13:30
    "В кадър ХІV, 3 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:15
    Captain Jake and the Never...
  • 10:30
    Minnie's Bow-Toons
  • 10:35
    Sofia The First
Пълна програма
  • 09:55
    Костенурките нинджа
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:45
    The Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 08:59
    Nothing But Classics
  • 10:59
    Guess The Year
  • 11:59
    We Are The 80s
  • 13:59
    80s Vs 90s
Пълна програма
  • 09:30
    Suspicion: Murder In The Family
  • 10:20
    Blood Relatives: Cradle of Lies
  • 11:10
    Nowhere to Hide: Hunting Evil
  • 12:00
    I'd Kill for You: Perfect Strangers
Пълна програма
  • 10:05
    Top: Events for Peace
  • 10:35
    Spirit of Sport: Episode 73
  • 11:00
    Top: Peace Songs
  • 11:30
    Spirit of Sport: Episode 74
Пълна програма
  • 10:10
    Madfin Shark Series
  • 10:35
    Madfin Shark Series
  • 11:00
    Penn's Big Water Adventure
  • 11:25
    Penn's Big Water Adventure
Пълна програма
  • 10:00
    Проклятието на остров Оук: Сондажи през 4-и сезон
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Танци по време на търг
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Фестивал на складовите хранилища
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
  • 11:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 12:05
    Лудите учени, еп. 9
  • 12:30
    Нито Едното, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 73
Пълна програма
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 12, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, 2013
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Убиецът до теб: Невинен съм
  • 10:30
    Убиецът до теб: Заради парите
  • 11:00
    Убиецът до теб: Тиха смърт
  • 11:30
    Убиецът до теб: Извратена любов
Пълна програма
  • 09:45
    "От архивите на "СКАТ": "Изгнаници клети" с Михран Бохосян/ или "Слънчева Трявна" - документален филм
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Заблеяло ми агънце" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Instant Mom
  • 10:30
    See Dad Run
  • 11:00
    See Dad Run
  • 11:30
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 10:00
    Yoga Retreat (18+)
  • 10:19
    Necklace (18+)
  • 10:43
    Selling My Wife's Hole (18+)
  • 11:10
    Orange Is The New Rack (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Лас Палмас (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    "Инспектор в ресторанта" - 2 еп., документален филм
  • 13:00
    "Великите шотландци: Уолтър Скот" - 2 еп., документален филм
  • 14:00
    "Операция Айсберг: Животът и смъртта на един берг" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, комбинация /жени/
  • 12:20
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 13:35
    Извън играта
  • 14:05
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
Пълна програма
  • 10:10
    Зооспасители 24/7 (20)
  • 11:00
    Животински лудории (9)
  • 11:25
    Животински лудории (10)
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
Пълна програма
  • 09:30
    "Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища /п./
  • 10:30
    Българска популярна музика
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 24-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Етър - ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Чикаго Булс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, повторение
  • 15:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Пирин - Ботев Пловдив (2015-16), повторение
Пълна програма
  • 10:00
    "Рупърт Мърдок" - 1 еп., документален филм
  • 11:00
    "Династията на Плантагенетите: Смъртта на кралете" - 3 еп., документален филм
  • 12:00
    Футбол: Севиля - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Ню Йорк Никс, мач от НБА, повторение
  • 12:30
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 23-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Евертън - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, запис
Пълна програма
  • 09:30
    Подозирам те: Убийство в семейството
  • 10:20
    Кръвожадни роднини: Люлка на лъжи
  • 11:10
    Не можеш да се скриеш: В преследване на злото
  • 12:00
    Убивам заради теб: Абсолютно непознати
Пълна програма
  • 09:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 12:00
    Кратки Новини
  • 12:05
    "Нашите герои"
  • 12:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
Пълна програма
  • 10:00
    Кухнята на любителите на риба - Със Саболч Йегер
  • 10:30
    Бъди там - В Имрикфалва
  • 11:00
    Исландия - Извор на древни води, 1 част
  • 11:30
    Исландия - Извор на древни води 2 част
Пълна програма
  • 09:10
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [0+]
  • 11:00
    "Х-Мен 2", фентъзи - екшън, САЩ, 2003; реж. Брайън Сингър, с Патрик Стюарт, Хю Джакман, Йън Маккелън, Холи Бери, Фамке Янсен, [12+]
  • 13:15
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
  • 15:15
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 10:35
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 12:15
    "Тежестта на нацията І, 2 еп. - Избори", документален, САЩ, 2012; реж. Дан Чейкин, [12+]
  • 13:30
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Trend Watch Ep1
  • 10:30
    Spotlight
  • 10:45
    Front Row
  • 11:15
    Style
Пълна програма
  • 10:00
    Асеновград - Небесният Ерусалим / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Бели Осъм (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}