ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня информационно предаване
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 645
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 55
Пълна програма
  • 16:30
    "Малката булка" - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:40
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
Пълна програма
  • 17:05
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 20:00
    Investbook с Велко Каменов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 17:30
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014
  • 18:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 20:05
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 12, екшън, семеен, Италия, 2015
Пълна програма
  • 17:25
    Опасно правосъдие: Прибирането на пушките
  • 18:20
    Тексаски закони: Хванати на местопрестъплението
  • 19:15
    В аквариума: Здравословна доза ATM
  • 20:10
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Октоподът имитатор
Пълна програма
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    Интервютата на Алфа Тв
  • 18:30
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок
  • 19:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 17:10
    "Луди по морето" - поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Дързост и красота тв сериал /3859 епизод/
  • 18:25
    Многоликата Япония: Земята е само една Уагаши-японските сладкиши
  • 18:50
    Планински хроники документална поредица
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня информационно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 17:50
    What's New Scooby-Doo?
  • 18:15
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:25
    NEW bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 18:35
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 17:00
    "Опасни улици" - сериал, с.5, еп.10
  • 18:00
    "Супергърл" - еп. 20
  • 19:00
    Премиера: "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.7
  • 20:00
    Премиера: "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12
Пълна програма
  • 16:00
    "Специални отношения" - историческа драма (Великобритания, САЩ, 2010), режисьор - Ричард Лонкрейн, актьори - Майкъл Шийн, Денис Куейд, Марк Риуфо, Марк Бейзли, Хелън Маккрори, Хоуп Дейвис и др.
  • 18:15
    "Отвлечен: Историята на Тифани Рубин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Гари Харви, актьори: Тараджи П. Хенсън, Тери О'Куин, Дейвид Хейдън и др.
  • 20:00
    " Революция Z" - сериал, с.2, еп.2
  • 21:00
    Премиера: "Това не си ти" - драма (САЩ, 2014) , режисьор - Джордж К. Улф, актьори - Хилари Суонк, Ейми Росъм, Джош Дюамел, Стефани Беатриз, Джейсън Ритър, Джулиан МакМеан и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 18:30
    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал, с. 8
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "Север юг" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.42
  • 21:00
    "Завръщане" - сериал, еп.88
Пълна програма
  • 17:35
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 17:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 18:35
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 19:00
    НОВ! Стивън Вселенски (NEW! Steven Universe)
Пълна програма
  • 17:45
    "Аз съм войник", драма, Франция, 2015; реж. Лоран Ларивиер, с Луиз Бургуан, Жан-Юго Англад, Ан Беноа, Лоран Капелуту, Нина Морис, [15+]
  • 19:20
    "Шмитке", комедия - мистерия, Германия, 2014; реж. Степан Алтрихтер, с Петър Курт, Йохан Юргенс, Хелена Дворакова, Якуб Жачек, Петр Вършек, [12+]
  • 21:00
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 22:20
    "Гомор ІІ, 11 еп.", криминална драма, Италия, 2016; реж. Клаудио Купелини, с Марко Д'Аморе, Фортунато Черлино, Салваторе Еспозито, Марко Плавети, Кристиана Дел'Анна, [18+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Най-великата битка на Мохамед Али", драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Фриърс, с Кристофър Плъмър, Франк Лангела, Бенджамин Уокър, Дани Глоувър, Бари Левинсън, [12+]
  • 18:10
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате", комедия, САЩ, 1972; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Джон Карадайн, Лу Якоби, Луиз Ласър, Антъни Куейл, [12+]
  • 19:40
    "Медитеранеа", драма, Италия, 2015; реж. Джонас Карпиняно, с Кудус Сейон, Аласан Си, Пий Амато, Франческо Папасерджо, Винченцина Сичилиано, [12+]
  • 21:30
    "Отлети сам", драма, Индия, 2015; реж. Нийрадж Гайван, с Рича Чада, Санджай Мишра, Вики Каушал, Панкадж Трипати, Винит Кумар, [12+]
Пълна програма
  • 17:30
    Спорт
  • 18:30
    Световен ритъм
  • 19:00
    Лари Кинг
  • 21:30
    Световен бизнес
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Ифет" - сериен филм
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Малката булка" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 16:00
    "Делта Форс" - екшън с уч. Джо Бишъп, Хана Шигула, Джордж Кенеди, Мартин Болсъм, Лий Марвин, Робърт Форстър и др., /п/
  • 18:30
    "Теория за големия взрив" (премиера) - сериал, сезон 9
  • 19:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Пожарникарите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 12
  • 18:00
    Голи и уплашени: Гнездо на змии
  • 19:00
    Създадени от разруха: Рамки за картини, пръстени и лодки
  • 19:30
    Как се прави...: Скейтборди, плетени сладкиши
Пълна програма
  • 17:50
    Джо Роган се съмнява във всичко: Взривоопасно време
  • 18:40
    Ловци на митове: Истории с кучета
  • 19:30
    Джо Роган се съмнява във всичко: Шпиони в ума
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 17:30
    Bizaardvark S1
  • 18:00
    Soy Luna
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 17:30
    "Да изобретяваме"
  • 18:00
    "Имало едно време"
  • 18:30
    "Сръчни пръсти"
  • 18:45
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 16:45
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 20:00
    Тенис: "Изборът на Матс"
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Робъртсън - Картър, пряко
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Тръмп - Фу, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 21:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:45
    Империя за скрап, еп. 6
  • 18:20
    Братски проекти, еп. 12
  • 18:45
    Войните на роботите, еп. 6
  • 19:45
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 12
Пълна програма
  • 17:30
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 18:00
    Crusty Demons: No Borders 10
  • 18:25
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 18:55
    Dew Tour Beach
Пълна програма
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:40
    Основен ремонт с Даръл Хол
  • 18:05
    Карибски живот
  • 18:30
    Карибски живот
  • 19:00
    Шедьоври от битпазара
Пълна програма
  • 17:05
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 1
  • 18:00
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 24
  • 19:00
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 1
  • 19:25
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 17:15
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 5
  • 18:20
    Медиум - шести сезон, еп. 8
  • 19:15
    Престъпни намерения - десети сезон, еп. 23
  • 20:10
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 17:20
    "Рики и Флаш", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Деми, с Мерил Стрийп, Мейми Гъмър, Рик Спрингфийлд, Кевин Клайн, Одра МакДоналд, [12+]
  • 19:00
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
  • 21:00
    "Златен живот ІІ, 2 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
  • 22:00
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
Пълна програма
  • 17:10
    Втората световна война: цената на империята еп. 7
  • 18:05
    Страхотни изобретения еп. 7
  • 18:40
    Загадки в музея еп. 7
  • 19:30
    Най-големите измами в историята еп. 0
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Луди авантюристи
  • 18:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 18:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
Пълна програма
  • 17:35
    "Бож"
  • 18:00
    "ЯЯ и Зук"
  • 18:10
    "Кит и Кейт"
  • 18:20
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 17:00
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 17:00
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
  • 19:25
    "Мистър Джонсън" - драма с Пиърс Броснан, Едуард Удуърд.
  • 21:05
    "Горещо място" - съспенс с Дон Джонсън, Вирджиния Медсън, Дженифър Конъли.
  • 23:15
    "В обувките на Сатаната 4.06" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    SUPERCARS CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 19:15
    NZ JETSPRINTS
  • 19:40
    NZ JETSPRINTS
  • 20:05
    BEST OF CRASH 2016
Пълна програма
  • 17:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 18:00
    Само хитове
  • 19:00
    Пич, оправи ми колата
  • 19:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 16:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    This Week's MTV Top 20
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    MTV Asks Little Mix
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 17:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 7
  • 18:10
    Дебели домашни любимци еп. 4
  • 19:00
    Гиганти от ледниковия период еп. 1
  • 20:00
    Планетата Европа еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Морски вълци, еп. 3
  • 18:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 19:00
    Магистрала през ада, еп. 12
  • 20:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
Пълна програма
  • 17:24
    Националните паркове на Америка: Сагуаро
  • 18:11
    Най-чудатите домашни любимци: Мега размер
  • 19:00
    Вълчи планини
  • 19:48
    Дивата природа на Европа: Живот под нулата
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 19:30
    Класика от Висшата Лига - Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър (2011-12), повторение
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 17:45
    "Хайде да се оженим!" (16+)
  • 18:55
    "Нека говорят" с Андрей Малахов (16+)
  • 20:00
    "Време"
  • 20:35
    Премиера. Сериал: "Гъркинята". (16+)
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Испания, Купа на Краля: Барселона - Атлетик Б
  • 18:00
    Испания, Купа на Краля: Севиля - Реал М
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 20:30
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 17:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 19:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 20:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Детективите Волошек правят разкрития" - доку-поредица
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 17:20
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 18:10
    Sally Bollywood
  • 18:40
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 19:40
    WOW Die Entdeckerzone
Пълна програма
  • 16:50
    Биографии на прочути личности: Кристиано Роналдо - португалското чудо
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия -7 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Теглене на Новогодишната томбола на Телекабел
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Книгата с приказките"
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 13
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 14
  • 19:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 35
Пълна програма
  • 17:30
    Сахара - По - малките Богове, част 1
  • 18:00
    Архитектурно - парков комплекс Двореца Балчик
  • 18:30
    Община Мирково - Необикновеното откритие
  • 19:00
    Легендите оживяват - Копривщица, с.2 еп.9
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:15
    Ще танцуваме ли?, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 19:00
    Гладиатор, САЩ, екшън/драма, 5 награди Оскар, 2000
  • 21:30
    Светлините на стадиона, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 23:25
    Превъзходството на Борн, САЩ, екшън/трилър, 2004
Пълна програма
  • 17:50
    "Красотата на книгите: Средновековни шедьоври" - 2 еп., документален филм
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 17:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 10
  • 18:30
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 6
  • 19:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 59
  • 19:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 30
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм
  • 18:00
    Публицистика
  • 19:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица - премиера
  • 20:00
    "Животът днес" - документална поредица /п/
Пълна програма
  • 17:10
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 18:05
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 14
  • 19:00
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 12
  • 20:00
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 17:40
    Ibiza Chill
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 17:30
    FASHION FILMS
  • 18:00
    FASHION FILMS
  • 18:30
    FASHION FILMS
  • 19:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Нерешени случаи с Донал Макинтаяр" - 7 еп.
  • 18:40
    "Бърз отклик" - 7 еп.
  • 19:05
    "Съдебни медици - 38 eп.
  • 19:30
    "Кола примамка" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    Прогноза за времето
  • 18:20
    Спорт
Пълна програма
  • 17:35
    Сомы Европы
  • 18:05
    Рыбалка без границ
  • 18:30
    Охотничьи меридианы
  • 19:00
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 15:40
    "Прозорец към двора" - мистерия с уч. на Джеймс Стюарт, Грейс Кели, Уендел Кори, Телма Ритър и др.
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 17:37
    Kitchen Boss: Hoboken Style, Baby!
  • 18:00
    Mega Engineering: Personal Pods
  • 18:45
    Smash Lab: Runaway Trailer
  • 19:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are There More Than 3 Dimensions?
Пълна програма
  • 17:30
    Valerie's Home Cooking
  • 18:00
    Chopped
  • 19:00
    Iron Chef America
  • 20:00
    Diners, Drive-Ins and Dives
Пълна програма
  • 17:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 16:45
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 20:00
    Тенис: "Изборът на Матс"
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Робъртсън - Картър, пряко
Пълна програма
  • 17:20
    "Рики и Флаш", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Деми, с Мерил Стрийп, Мейми Гъмър, Рик Спрингфийлд, Кевин Клайн, Одра МакДоналд, [12+]
  • 19:00
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
  • 21:00
    "Златен живот ІІ, 2 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
  • 22:00
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
Пълна програма
  • 17:50
    PJ Masks
  • 18:15
    Sofia the First
  • 18:40
    Doc McStuffins
  • 19:05
    Jake and the Never Land Pirates
Пълна програма
  • 17:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 16:59
    90s Vs 00s
  • 17:59
    Timeless Tuesdays
  • 21:59
    Guess The Year
  • 22:59
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:50
    I Almost Got Away With It: Got to Make a Dummy Out of Sheets
  • 18:40
    On the Case with Paula Zahn: Deadly Lessons
  • 19:30
    Web of Lies: Bittersweet Sixteen
  • 20:20
    Blood Relatives: It's Your Funeral
Пълна програма
  • 17:51
    Legends: Evander Holyfield
  • 18:16
    Rising Star: Jose Ramirez
  • 18:45
    Up Close With: Kevin Seraphin
  • 19:10
    Top: Sexy Calendars
Пълна програма
  • 17:40
    Hunting The Country
  • 18:05
    Hunting The Country
  • 18:30
    Archer's Choice
  • 18:55
    Archer's Choice
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Луди авантюристи
  • 18:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 18:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
Пълна програма
  • 17:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 18:00
    Магистрала през ада, еп. 12
  • 19:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 20:00
    Изследовател, еп. 10
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 645
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 55
Пълна програма
  • 17:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, 2013
  • 18:05
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 1, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 19:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 20:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 17:05
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 18:00
    Родина; сезон 6, епизод 15, драма, семеен, Канада, 2013
  • 19:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 6, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 20:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 7, семеен, екшън, Италия, 2014
Пълна програма
  • 17:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Чудовището от Уърстър
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
  • 19:00
    Градски кошмари: Да убиеш истината
  • 20:00
    Първите 48 часа: Посред бял ден
Пълна програма
  • 17:50
    "Анастасия Костова" - фолклорен филм
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": "Зима в Златоград" /2 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Един народ сме" - документален филм
Пълна програма
  • 17:30
    Wendell & Vinnie
  • 18:00
    Wendell & Vinnie
  • 18:30
    Lip Sync Battle
  • 19:30
    Instant Mom
Пълна програма
  • 17:47
    Tour Of London Part Two (18+)
  • 18:11
    Cum On Bush (18+)
  • 18:35
    Brooklyn Lee Nymphomaniac (18+)
  • 19:04
    Don't Cross The Maid (18+)
Пълна програма
  • 17:00
    "Рембранд" - документален филм
  • 18:00
    "Малките големи светове" - 9 еп., документален филм
  • 18:30
    "Изкуството на Америка: В търсене на рая" - 1 еп., документален филм
  • 19:30
    Футбол: Барселона - Лас Палмас (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 17:25
    Глухаря сериен филм /28 епизод/
  • 18:15
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 19:30
    Шампионска лига по хокей на лед: Спарта /Прага/- Ваксьо Лейкърс /Швеция/ полуфинална среща, пряко предаване от Прага
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:30
    FORCE OF THE SEA, THE - INSULAR
  • 18:00
    SCEPTICS - DID WE REALLY LAND A MAN ON THE MOON
  • 19:00
    GREENPEACE, THE STORY
  • 20:00
    KITCHEN RUSH - MUNICH - RESTAURANTS VITRUV & GANDL
Пълна програма
  • 17:00
    OZ Academy
  • 18:00
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 17:30
    Strangers in Danger
  • 18:00
    O'Marisquino XV
  • 18:30
    Blue Carpet Special
  • 19:00
    Punk Payback with Bas Rutten
Пълна програма
  • 17:15
    Тайният живот на езерата (3)
  • 18:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:30
    Научнопопулярни филми
  • 18:00
    "Пъстра шeвица" - фолклор
  • 18:15
    "Нотни булеварди"
  • 18:30
    Сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    Футбол: Локомотив ГО - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    Волейбол: Миньор - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Бърнли - Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, запис
  • 18:00
    Футбол: Евертън - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 20:00
    "Премиър Лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2016-17), 19-и епизод, директно
  • 21:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 23-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 17:50
    Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
  • 18:40
    Пола Зан разглежда случая: Смъртоносни уроци
  • 19:30
    Мрежа от лъжи: Само на шестнайсет
  • 20:20
    Кръвожадни роднини: Това е твоето погребение
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    Кино Европа: "В мрак", драма,Полша, Германия, Канада, 2011г., Режисьор Агнешка Холанд, В ролите: Роберт Виенцкевич, Бено Фурман, Агнешка Гроховска, Мария Шрадер, Кинга Прайс и др.
  • 22:30
    Би Ай Ти Новините LIVE
Пълна програма
  • 16:45
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 18:25
    "Миньоните", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Болда, [0+]
  • 20:00
    "Марсианецът", фантастична драма, САЩ, 2015; реж. Ридли Скот, с Мат Деймън, Джесика Частейн, Кристън Уийг, Джеф Даниълс, Майкъл Пеня, [12+]
  • 22:20
    "Смъртоносна азбука", ужаси - мистерия, САЩ, 2014; реж. Стайлс Уайт, с Оливия Куук, Дъглас Смит, Бианка Сантос, Дарън Кагасоф, Ана Кото, [18+]
Пълна програма
  • 17:15
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [All+]
  • 18:50
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
  • 20:15
    "Момичета ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Ричард Шепърд, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 20:40
    "Момичета ІV, 6 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Ричард Шепърд, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
Пълна програма
  • 17:35
    Самый-самый. "Севмаш"
  • 18:05
    Самый-самый. МС-21
  • 18:35
    Станция "Восток". На пороге жизни
  • 20:25
    Полигон. Корветы. Часть первая
Пълна програма
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Стара Загора - свидетелят на историята / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Асеновград - Небесният Ерусалим / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма

Сериали

e-kids 17:55
Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
Viasat Nature 17:55
Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 3
AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Fox Life 18:00
Американска съпруга - втори сезон
Kino Nova 18:00
"Не така, брат!" - сериал, 4 епизода

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
БНТ 18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
BNT HD 18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

Skat+ 17:50
"Юртата на древните българи" - документален филм
AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 18:00
"Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Planeta Folk 18:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema 18:00
"Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}