ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня информационно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:20
    Директно /п./
  • 06:00
    Новините ON AIR /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
  • 09:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 05:40
    Царство; сезон 1, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 07:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 07:25
    Царство; сезон 1, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 08:10
    4исла; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 05:02
    Речни чудовища: Похитителят
  • 05:49
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Операция по спасяване на бухалчета
  • 06:36
    Нощ: Биволи
  • 07:00
    Нощ: Жирафи
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Народна музика
Пълна програма
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 София/
Пълна програма
  • 05:45
    Европейски маршрути
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
Пълна програма
  • 05:45
    The Garfield Show
  • 06:30
    The Garfield Show
  • 07:00
    Tom & Jerry Tales
  • 07:25
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 04:45
    "Синовете на анархията"/п./ - сериал, с.7, еп.6
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Култ" - сериал, еп.4
  • 09:00
    "Под наблюдение"/п./ - сериал, с.5, еп.6
Пълна програма
  • 02:15
    "Убийството" - сериал, с.4, еп. 3
  • 06:00
    "Престъпления от класа" - с.5, еп.10
  • 07:00
    "Незабравимо" - с.3, еп.12
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп. 1
Пълна програма
  • 05:00
    "Различно еднакви" - сериал
  • 06:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал
  • 07:30
    "Клуб Веселие" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    MasterChef - кулинарно шоу
  • 06:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Север юг" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 06:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 06:35
    Нексо Рицари (Nexo Knights)
Пълна програма
  • 05:25
    "Паприка (2006)", анимация - научна фантастика, Япония, 2006; реж. Сатоши Кон, с Кацоносуке Хори, [12+]
  • 07:00
    "Аз, аз, аз и другите", комедия, Италия, 1966; реж. Алесандро Блазети, с Джина Лолобриджида, Силвана Мангано, Валтер Киари, Нино Манфреди, Марчело Мастрояни, [12+]
  • 08:45
    "Аз съм войник", драма, Франция, 2015; реж. Лоран Ларивиер, с Луиз Бургуан, Жан-Юго Англад, Ан Беноа, Лоран Капелуту, Нина Морис, [15+]
  • 10:20
    "Млада кръв", драма, Франция, 2015; реж. Емануел Берко, с Катрин Деньов, Род Парадот, Беноа Мажимел, Сара Форестие, Диан Роксел, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Тандем (1987)", комедийна драма, Франция, 1987; реж. Патрис Леконт, с Жерар Жюньо, Жан Рошфор, Силви Гранотие, Жули Жезекел, Жан-Клод Драйфус, [12+]
  • 06:35
    "Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
  • 07:00
    "Юдит", военна драма, САЩ, 1966; реж. Даниел Ман, със София Лорен, Питър Финч, Джак Хоукинс, Ханс Вернер, Франк Уолф, [15+]
  • 08:45
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате", комедия, САЩ, 1972; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Джон Карадайн, Лу Якоби, Луиз Ласър, Антъни Куейл, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Нюзрум
  • 06:30
    Американско издание
  • 07:00
    Тази сутрин
  • 07:30
    Бизнес
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:15
    "Огледален свят" - сериен филм, 2 епизода, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
Пълна програма
  • 02:50
    "Клоунът" - сериал, сезон 3, /п/
  • 06:15
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 9, /п/
  • 06:45
    "Клоунът" - сериал, сезон 3
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Как се прави...: Електрошокови пистолети/Супа в консерва/Водни трамплини
  • 06:00
    Бързи и шумни: Свръхзвуково Camaro, част II
  • 06:50
    Аляска: Последната граница: Пътешествие до Бисерните острови
  • 07:40
    Как са го направили?: Сгради/ Електричество/Балони
Пълна програма
  • 05:24
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
  • 06:12
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 06:36
    Фабрика за храна: Кралят на пиршествата
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 14
Пълна програма
  • 05:45
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Пазител на лъвските земи
  • 06:50
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 05:30
    "Супернаука"
  • 06:00
    "e? Проект"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 32 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 10:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Тръмп - Фу, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 21:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 00:30
    Градът на бялата мечка, еп. 10
  • 06:05
    Страхотни изобретения, еп. 21
  • 06:30
    Страхотни изобретения, еп. 22
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 12
Пълна програма
  • 05:00
    Dew Tour 2015 - Top 25 Moments Intl Show
  • 05:55
    Monster Jam
  • 07:00
    Dew Tour Beach
  • 07:55
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:45
    Ловци на къщи
  • 06:10
    Ловци на къщи
  • 06:35
    Евтин дом на плажа
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Скандал - четвърти сезон, еп. 16
  • 06:00
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 13
  • 06:50
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 13
  • 07:50
    Любовни авантюри - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 05:15
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 13
  • 06:00
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 5
  • 06:55
    Извън играта - трети сезон, еп. 16
  • 07:45
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 03:35
    "Възкресение", драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
  • 06:25
    "Филми и звезди ІХ, 2 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 07:00
    "Камбанка и тайната на крилете", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 08:20
    "Рокаджията", музикална комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Катанео, с Рейн Уилсън, Кристина Апългейт, Джеф Гарлин, Джош Гад, Теди Гайгър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Най-големите измами в историята еп. 0
  • 06:20
    Страхотни изобретения еп. 5
  • 07:00
    Втората световна война: цената на империята еп. 7
  • 07:55
    Страхотни изобретения еп. 6
Пълна програма
  • 05:45
    Война за доставки: Не нанасяй телесна повреда
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 07:00
    Война за доставки: Тананикащи и лентяи
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Приключенията на делфинчено Муму"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:20
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:50
    Информационна кампания на МЗХ
  • 07:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:25
    "Стомана и дантели" - научна фантастика с Брус Дейвисън, Дейвид Ноутън, Стейси Хайдук.
  • 07:00
    "Детективи двойкаджии" - комедия с Дейвид Ландсберг, Лорин Драйфус.
  • 08:30
    "Били двете шапки" - уестърн / уестърн с Грегъри Пек, Деси Арназ Джуниър, Джак Уордън, Сиен Б. Алън.
  • 10:10
    "Ничия земя" - драма с Чарли Шийн, Д.Б. Суини, Ранди Куейд.
Пълна програма
  • 05:30
    EUROFORMULA OPEN CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 08:00
    BEST OF CRASH 2016
  • 08:25
    HERO CUP
  • 09:20
    KING OF EUROPE DRIFT SERIES
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Загадки в спалнята - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:30
    MTV Asks Green Day
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Brits 2017: The Nominees
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:30
    Най-дивият град в Аляска еп. 10
  • 06:00
    Голяма гневна риба еп. 11
  • 06:45
    Дебели домашни любимци еп. 1
  • 07:35
    Най-добрият приятел на кучето еп. 11
Пълна програма
  • 05:40
    Претопяване, еп. 12
  • 06:00
    Господари на войната, еп. 5
  • 06:20
    Мегаполиси, еп. 9
  • 06:45
    Строителна зона, еп. 2
Пълна програма
  • 05:26
    Дивият Север: Възродени
  • 06:13
    Дивите 24 часа: Бойното поле на Скалистите планини
  • 07:00
    Светът на дивото: Големият бариерен риф
  • 07:24
    Светът на дивото: Арктика
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лориен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Фулъм - Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:30
    "Малколм" - сериал
  • 06:15
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 06:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 07:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Испания, Купа на Краля: Атлетико М - Лас Палмас
  • 10:00
    Испания, Купа на Краля: Алавес - Депортиво
Пълна програма
  • 05:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 05:55
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 08:00
    Вести
  • 08:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
Пълна програма
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 05:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
  • 06:35
    Olivia
Пълна програма
  • 04:00
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:50
    Пророците на научната фантастика - 7 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 11 епизод
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 12
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 3
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 4
  • 07:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Коледният конкурс "Звездата на Юга"
Пълна програма
  • 05:30
    Да бдим над терасите
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
  • 06:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 07:00
    Приказка за нашия дом
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    12 маймуни, САЩ, фентъзи/ научна фантастика/трилър, 1996
  • 07:05
    Уличен боец: Легендата за Чун Ли, Канада-САЩ, екшън/криминален/фентъзи/трилър, 2009
  • 08:40
    Деветките, САЩ, драма/фентъзи/мистерия, 2007
  • 10:20
    Теория на хаоса, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 05:30
    "Пътуващите антиквари" - сезон 36, 25 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 111
  • 06:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 29
  • 06:25
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 3
  • 06:50
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот
  • 07:00
    "Открития" - документална поредица
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на мисли - четвърти сезон, еп. 12
  • 06:00
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 8
  • 06:25
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 9
  • 06:45
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 05:30
    DESIGNERS
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 07:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 21-22 еп.
  • 06:00
    "Фелдшери" - 11 еп.
  • 07:00
    "Истории за осиновявания" - 23 и 24 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 2 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    Новини
  • 09:50
    Спорт
Пълна програма
  • 05:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 06:05
    Сезон охоты
  • 06:30
    Сомы Европы
  • 07:00
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 05:40
    "Касъл " - сериал, сезон 4, /п/
  • 06:40
    "Виолета" - сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 08:40
    "Касъл " - сериал, сезон 4
  • 09:40
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 05:37
    Kitchen Boss: Buddy's Best Breakfast Ever
  • 06:00
    Groomer Has It: Down to Business
  • 06:45
    Deadliest Catch: Lockout
  • 07:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Does Time Really Exist?
Пълна програма
  • 05:00
    Guy's Grocery Games
  • 06:00
    Barefoot Contessa
  • 06:30
    Barefoot Contessa
  • 07:00
    The Kitchen
Пълна програма
  • 05:25
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 10:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 03:35
    "Възкресение", драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
  • 06:25
    "Филми и звезди ІХ, 2 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 07:00
    "Камбанка и тайната на крилете", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 08:20
    "Рокаджията", музикална комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Катанео, с Рейн Уилсън, Кристина Апългейт, Джеф Гарлин, Джош Гад, Теди Гайгър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Пълна програма
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    ART ATTACK
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:45
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:25
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 00:59
    All Night Long!
  • 06:59
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 08:59
    Nothing But Classics
  • 10:59
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:24
    Web of Lies: The Honeytrap
  • 06:12
    Blood Relatives: Blood Is the New Black
  • 07:00
    I'd Kill for You: Perfect Strangers
  • 07:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Car Salesman
Пълна програма
  • 05:30
    Up Close With: Kevin Seraphin
  • 06:00
    The Truth About...: David Beckham
  • 06:25
    Cream of the Crop: MLS Stories
  • 06:55
    Special: David Beckham
Пълна програма
  • 05:20
    Trout Unlimited On The Rise
  • 06:00
    Shawn Michael's MRA
  • 06:25
    Shawn Michael's MRA
  • 06:50
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 05:45
    Война за доставки: Не нанасяй телесна повреда
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 07:00
    Война за доставки: Тананикащи и лентяи
Пълна програма
  • 05:45
    Строителна зона, еп. 2
  • 06:10
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 10
  • 06:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 1
  • 07:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 13, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, 2013
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    До живот, за да останеш жив: Ройстън Джаксън
  • 06:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Хлапета в гората
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изкормвача от Камдън
  • 08:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Чудовището от Уърстър
Пълна програма
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2005" /2 част
  • 06:00
    "Концерт-ът" - концерт на Николета Хайтова, Христо Йоцов и др. /2 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Либана" - САЩ
  • 07:00
    "По пътеките на Стара планина" - документален филм
Пълна програма
  • 05:45
    Punk'd
  • 06:10
    SpongeBob SquarePants
  • 06:35
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:29
    Tight (18+)
  • 06:00
    Angel's All Shades Of Babes (18+)
  • 06:30
    Boobie Nights (18+)
  • 07:00
    Let's Have Fun Together (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Всичко за котките: Лъвът в скута ни" - 2 еп., документален филм
  • 06:00
    "Времева скорост" - документален филм
  • 07:00
    "Рембранд" - документален филм
  • 08:00
    "Изкуството на Китай" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/
  • 07:00
    Арена Баскет обзорно предаване
  • 07:45
    Салто мортале документален филм /България, 2015 г./, режисьор Борислав Колев
  • 09:05
    Аз съм…
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 06:00
    TRACKING THE WHITE REINDEER
  • 07:00
    ALL ABOARD - INDIA, NORTH EAST EXPRESS
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - SRI LANKA
Пълна програма
  • 05:45
    Fighting Rookies
  • 06:35
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 07:10
    Beyond MMA - Muay Thai
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 05:00
    Stupidface
  • 06:00
    Stupidface
  • 06:30
    American Misfits
  • 07:00
    New Pollution
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (8)
  • 06:15
    Забранена история (2)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
Пълна програма
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Пъстра шевица"
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:00
    Час за медитация
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нант - Нанси, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 10:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Черно море - ЦСКА (2014-15), повторение
  • 10:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Славия - Левски (2014-15), повторение
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 21-и епизод, повторение
  • 09:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 11:00
    Футбол: Съндърланд - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, запис
Пълна програма
  • 05:24
    Мрежа от лъжи: В капан
  • 06:12
    Кръвожадни роднини: Кръвта е новото черно
  • 07:00
    Убивам заради теб: Абсолютно непознати
  • 07:50
    Почти ми се размина: Продавач на коли
Пълна програма
  • 05:00
    "Спорно за спорта", спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п)
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    "Спорно за спорта", спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 05:10
    "Петата вълна", научна фантастика, САЩ, 2016; реж. Джей Блексън, с Клои Грейс Мориц, Ник Робинсън, Рон Ливингстън, Маги Сиф, Алекс Роу, [15+]
  • 07:00
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
  • 08:45
    "В кадър ХІV, 3 еп.", документален, САЩ, 2017, [0+]
  • 09:10
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лоурънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Как да оцелееш на моминско парти", комедия, Испания, 2015; реж. Мануела Морено, с Наталия Де Молина, Урсула Корбело, Мария Ервас, Силия де Молина, Брийс Ефе, [15+]
  • 07:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 09:05
    "Стая (2015)", драма, Канада, 2015; реж. Лени Ейбръхамсън, с Бри Ларсън, Джейкъб Трембли, Джоан Алън, Шон Бриджис, Уилям Х. Мейси, [15+]
  • 11:00
    "Една среща", романтична комедия, Франция, 2014; реж. Лиза Азуелос, със Софи Марсо, Франсоа Клузе, Лиза Азуелос, Александър Асти, Артур Бензакен, [12+]
Пълна програма
  • 05:45
    Behind The Scene
  • 06:00
    Events
  • 06:15
    Style
  • 06:30
    Front Row
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Златоустият. Филм за Йоан Екзарх (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

PRO 7 05:50
"Малколм" - сериал
Хоби ТВ 06:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.2, еп.3
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3
bTV Lady 06:00
"Милост" - сериал, с.1, еп.19

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport 2 06:00
Формула Е: Състезание в Рим, обзор
Eurosport HD 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Mtel Sport 1 06:00
Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
Mtel Sport 2 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация
bTV HD 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
Skat+ 06:00
"Гласове от Странджа - Калинка Згурова" - фолклорен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}