ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    В кадър Ной от Орешака/п/
  • 14:30
    Изкуството на 21 век
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Чиста кръв тв филм /60 епизод/
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 76
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.10
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 334-336
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    Характери /п./
  • 14:30
    Провокативно с Милена Фучеджиева /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Великите - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Менторът - документална поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 13:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 3, драма, криминален, Франция, 2014
  • 14:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:05
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:55
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Епизод 7
  • 14:40
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Морски пегас
  • 15:35
    В аквариума: Обвързващи правила
  • 16:30
    Речни чудовища: Убиецът сред студените води на Аляска
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Около света" - документален филм
  • 14:40
    На нож: Сръбско-българската война от 1885 г. - документален филм
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 12:55
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:55
    Най-големите музеи в света Париж на куртизанките /п/
  • 15:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 13:30
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 14:30
    Винаги първи тв новела на Евровизия
  • 14:45
    Животът е вкусен /п/
  • 15:45
    Малки истории
Пълна програма
  • 13:45
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 14:15
    What's New Scooby-Doo?
  • 14:40
    Animaniacs
  • 15:45
    Oddbods
Пълна програма
  • 13:00
    "Емпайър Стейт" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Дито Монтиел, актьори - Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън - Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.11
  • 16:00
    "Ренегат" - сериал,с.4, еп.10
  • 17:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.2, еп.2
Пълна програма
  • 13:30
    "Незабравимо" - с.4, еп.2
  • 14:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.14
  • 15:30
    "Това не си ти" - драма (САЩ, 2014) , режисьор - Джордж К. Улф, актьори - Хилари Суонк, Ейми Росъм, Джош Дюамел, Стефани Беатриз, Джейсън Ритър, Джулиан МакМеан и др.
  • 17:45
    "Любовта се случва" - драма, романтичен (САЩ, 2009), режисьор - Брандън Кемп, актьори - Франсис Конрой, Арън Екхарт, Дженифър Анистън, Саша Александър, Мартин Шийн, Джон Каръл Линч, Джуди Гриър и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 14:30
    "Столичани в повече" /п./- комедиен сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./ - комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.52
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 2
  • 17:00
    "Истински истории" - риалити поредица
Пълна програма
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Джони Тест (CARTOON TOON TOON: Johnny Test)
  • 14:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 15:10
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
Пълна програма
  • 13:55
    "Аз и Камински", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Волфганг Бекер, с Даниел Брюл, Йеспер Кристенсен, Амира Касар, Дени Лаван, Джералдин Чаплин, [12+]
  • 16:00
    "Джеймс Уайт", драма, САЩ, 2015; реж. Джош Монд, с Кристофър Абът, Синтия Никсън, Скот Мескюди, Рон Ливингстън, Макензи Лий, [15+]
  • 17:30
    "Йестърдей", драма, ЮАР, 2004; реж. Даръл Джеймс Рууд, с Лелети Кумало, Лиле Мвелас, Кенет Камбюл, Хариет Лехаб, Камила Уокър, [12+]
  • 19:05
    "Черно море", приключенски трилър, Великобритания, 2014; реж. Кевин МакДоналд, с Джуд Лоу, Скут МакНайри, Бен Менделсън, Дейвид Трелфол, Джоди Уитакър, [15+]
Пълна програма
  • 13:50
    "Време за война", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джон Франкенхаймър, с Майкъл Гамбън, Доналд Съдърланд, Алек Болдуин, Брус МакГил, Джеймс Фрейн, [12+]
  • 16:35
    "Емпайър Фолс, първа част", драма, САЩ, 2005; реж. Фред Шепизи, с Ед Харис, Хелън Хънт, Филип Сиймур Хофман, Пол Нюман, Робин Райт Пен, [15+]
  • 18:25
    "Емпайър Фолс, втора част", драма, САЩ, 2005; реж. Фред Шепизи, с Ед Харис, Хелън Хънт, Филип Сиймур Хофман, Пол Нюман, Робин Райт Пен, [15+]
  • 19:50
    "Падането (2014)", драма - мистерия, Великобритания, 2014; реж. Керъл Морли, с Мейзи Уилямс, Флорънс Пю, Максин Пийк, Грета Скаки, Моника Долан, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Световен спорт
  • 14:15
    Азиатско издание
  • 14:30
    Артклуб
  • 15:30
    Световни репортажи
Пълна програма
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10
  • 15:30
    "Бон апети", /п/
  • 16:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 15:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода, /п/
  • 18:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 14:00
    Злато в Берингово море: Необичайно партньорство
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Точка на пречупване
  • 16:00
    Треска за злато: Планина за милион долара
  • 17:00
    Аукционни войни в Канада: Номерът на Рой
Пълна програма
  • 13:50
    Създай прототип: Дистанционно контролиран автомобил
  • 14:38
    Как работят тези машини?: епизод 1
  • 15:26
    Джо Роган се съмнява във всичко: Човешкият хибрид Голямата стъпка
  • 16:14
    Ловци на митове: Лък-автомат
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Групата на Алекс
  • 15:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 14:00
    "Имало едно време"
  • 14:30
    "Сръчни пръсти"
  • 14:45
    "Фокуси"
  • 15:00
    "Артзука"
Пълна програма
  • 13:30
    Спастелят на Редуол - анимац. филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 34 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:30
    Биатлон, Световна купа Антхолц: 15 км (жени), пряко
  • 16:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Четвъртфинал, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 21:10
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 13:30
    Войните на роботите, еп. 1
  • 14:35
    Каубои в студени води, еп. 6
  • 15:25
    Големият див север, еп. 6
  • 16:10
    72 опасни места за живеене, еп. 2
Пълна програма
  • 13:25
    Night Of The Jumps
  • 14:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 15:15
    Monster Jam
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 13:50
    Живот на остров
  • 14:15
    Живот на остров
  • 14:45
    От скъпо в евтино
  • 15:10
    От скъпо в евтино
Пълна програма
  • 13:20
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 15
  • 14:15
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 13
  • 14:40
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 14
  • 15:10
    Отчаяни съпруги, еп. 3
Пълна програма
  • 13:55
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 6
  • 14:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 1
  • 15:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - втори сезон, еп. 2
  • 16:20
    Честни измамници - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 13:10
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 15:05
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 17:20
    "Хакер", криминален трилър, САЩ, 2015; реж. Майкъл Ман, с Крис Хемсуърт, Лийхом Уанг, Уей Танг, Виола Дейвис, Холт МакКалани, [15+]
  • 19:30
    "Северен полюс", фентъзи, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [0+]
Пълна програма
  • 13:20
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли еп. 3
  • 14:20
    Рим: империя без предел еп. 2
  • 15:25
    Ловци на митове еп. 8
  • 16:20
    Конспирация еп. 8
Пълна програма
  • 14:00
    Американски антиквари: Сладки находки в родната Алабама
  • 15:00
    Американски антиквари: Нужна е скорост
  • 16:00
    Планинари: Ад върху леда
  • 17:00
    Американски антиквари: Кралете на аркадните игри
Пълна програма
  • 14:00
    "Чурулик"
  • 14:25
    "Паленца"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:00
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:25
    Телемаркет
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:15
    "От мошеник нагоре" - комедия / криминален със Стийв Мартин, Майкъл Кейн.
  • 15:05
    "Манхатън" - комедия / романтичен с Уди Алън, Даян Кийтън.
  • 16:40
    "Ловци на скалпове" - комедия с Бърт Ланкастър, Шели Уинтърс, Оси Дейвис.
  • 18:20
    "Ще те пипна, копеле!" - комедия с Кийнън Айвъри Уейанс, Бърни Кейси.
Пълна програма
  • 14:00
    AUTOSPORT SHOW HIGLIGHTS
  • 14:55
    FIA WEC 2016 BEST OF
  • 15:45
    NZ JETSPRINTS
  • 16:10
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Труден живот
  • 15:30
    Труден живот
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 14:00
    Ella Eyre: MTV Live Lockdown
  • 14:25
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 14:50
    Krept & Konan: MTV Live Lockdown
  • 15:15
    Martin Garrix 2015: World Stage
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни еп. 14
  • 14:10
    Най-дивият град в Аляска еп. 1
  • 14:35
    Котки или кучета: Какво е по-добре? еп. 2
  • 15:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 3
Пълна програма
  • 13:30
    Нито Едното, еп. 7
  • 14:05
    Нито Едното, еп. 8
  • 14:30
    Brain Games 3, еп. 12
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 6
Пълна програма
  • 13:26
    Дивият Север: Специалисти по оцеляване
  • 14:17
    Последната Шангри-Ла
  • 15:04
    Животински боен клуб: Сблъсъкът на титаните
  • 15:51
    Кралици на усойниците
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 15:30
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 17:30
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 19:00
    Футбол: Лориен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:10
    "Мъжко / Женско" (16+)
  • 16:00
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
  • 17:00
    Вечерни новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България / Песен без граници" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:55
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 16:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 18:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 20:00
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 15:20
    "Бялата гвардия"
  • 16:50
    "Изкуственият отбор"
  • 17:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Детективите Волошек правят разкрития" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Дълбочината на цветовете" - Документален филм
  • 15:30
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 14:00
    Tom und Jerry
  • 14:35
    Sally Bollywood
  • 15:00
    Angelo!
  • 16:00
    Wir sind die Croods!
Пълна програма
  • 14:00
    Моят Чирпан - документален филм за художника Никола Манев
  • 14:30
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 9 епизод
  • 15:25
    Щрак
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Цветовете на любовта: Епизод 9
  • 15:00
    На почивка в реалността: Кения
  • 16:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 5
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Международният конкурс "Новите лица на Мисури"
Пълна програма
  • 14:00
    Полска наука
  • 14:30
    Полска наука
  • 15:00
    По следите на старата българска къща, част 1,
  • 15:30
    Магията на Китай - Кайпинг Диаолоу
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 13:25
    Ще танцуваме ли?, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 15:10
    Мисия "Серенити", САЩ, екшън/ научна фантастика, 2005
  • 16:58
    Моето небе над Луизиана, САЩ, реж. Адам Аркин, 2001
  • 18:40
    Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1989
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 6
  • 15:00
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 19
  • 15:30
    Бойният клуб на Джейми и Джими - трети сезон, еп. 4
  • 16:30
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Ужас! Пълен гардероб, нищо за обличане" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "БиоЛогика" - документална поредица
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Eкология
  • 16:00
    Здравословен живот/п/
Пълна програма
  • 13:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 21
  • 14:25
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 22
  • 14:50
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 23
  • 15:20
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 15:00
    FASHION FILMS
  • 15:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "На косъм" - 12 и 13 еп.
  • 14:05
    "Истински спасителни операции" - 4 еп.
  • 14:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 14 еп.
  • 15:20
    "Кола примамка" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    Новини
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 14:00
    Охота и рыбалка в Якутии
  • 14:25
    Рыбалка без границ
  • 14:50
    Охотничьи меридианы
  • 15:20
    Клевое место
Пълна програма
  • 13:40
    "Човекът, който знаеше твърде много" - трилър с уч. на Джеймс Стюарт, Дорис Дей и др.
  • 16:00
    "Алиса"- фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., II част
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:30
    Alaska Mega Machines: The Yeti Strikes Back
  • 14:15
    Smash Lab: Fluidised Sand
  • 15:00
    Beverly Hills Groomer: A New Artist in Town
  • 15:22
    Beverly Hills Groomer: It's a Dog Eat Dog World
Пълна програма
  • 14:00
    THE SECRET OF KELLS
  • 15:30
    ECTV EXTREME
  • 15:40
    KEEP FIT
  • 15:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 14:00
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 14:30
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 15:00
    Chopped
  • 16:00
    The Kitchen
Пълна програма
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
  • 15:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:30
    Биатлон, Световна купа Антхолц: 15 км (жени), пряко
  • 16:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
Пълна програма
  • 13:10
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 15:05
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 17:20
    "Хакер", криминален трилър, САЩ, 2015; реж. Майкъл Ман, с Крис Хемсуърт, Лийхом Уанг, Уей Танг, Виола Дейвис, Холт МакКалани, [15+]
  • 19:30
    "Северен полюс", фентъзи, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:40
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:10
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:35
    Jake and the Never Land Pirates
  • 15:00
    Jake and the Never Land Pirates
Пълна програма
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
  • 15:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:59
    80s Vs 90s
  • 14:59
    Smells Like The 90s
  • 16:59
    90s Vs 00s
  • 17:59
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 13:40
    On the Case with Paula Zahn: A Death in the Desert
  • 14:30
    Web of Lies: Fatal Friendship
  • 15:20
    Blood Relatives: No Bones About It
  • 16:10
    Swamp Murders: Misty River
Пълна програма
  • 13:45
    Ultimate Clash: Ali vs Tyson
  • 14:11
    Legends: Evander Holyfield
  • 14:41
    Rising Star: Jose Ramirez
  • 15:05
    Top: Golfing Pros
Пълна програма
  • 13:55
    Remington Country
  • 14:20
    Remington Country
  • 14:45
    Live 2 Hunt With Cody Robbins
  • 15:10
    Live 2 Hunt With Cody Robbins
Пълна програма
  • 14:00
    Американски антиквари: Сладки находки в родната Алабама
  • 15:00
    Американски антиквари: Нужна е скорост
  • 16:00
    Планинари: Ад върху леда
  • 17:00
    Американски антиквари: Кралете на аркадните игри
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 6
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 7
  • 17:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 76
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.10
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 334-336
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:20
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, 2013
  • 14:50
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 2, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 13:15
    Царство; сезон 3, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 14:10
    Родина; сезон 6, епизод 16, драма, семеен, Канада, 2013
  • 15:10
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 16:10
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът похитител
  • 15:00
    Първите 48 часа: Червената тухла/Последна целувка
  • 16:00
    Ловецът на убийци: В хватката на смъртта
  • 17:00
    Бандите във Великобритания: Глазгоу
Пълна програма
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 14:00
    Punk'd
  • 14:30
    Instant Mom
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 14:00
    Those Aren't So Little... (18+)
  • 14:13
    Take Your Daughter to Twerk Day (18+)
  • 14:37
    Aletta's Anatomy (18+)
  • 15:00
    Spellpound (18+)
Пълна програма
  • 13:55
    Шампионска лига по хокей на лед: Спарта /Прага/ - Ваксьо Лейкърс /Швеция/ полуфинална среща
  • 15:40
    Баскетбол: Лукойл Академик - Енисей /Красноярск/ - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 17:25
    Митове и легенди документален филм /4 епизод/
  • 17:50
    Глухаря сериен филм /30 епизод/
Пълна програма
  • 13:05
    Винаги ще те чакам
  • 14:55
    Сниф участва във войната
  • 16:35
    Лято без пропуски
  • 18:20
    Ограбеният крадец
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 14:00
    FRENCH SECRET SERVICES, A DECLASSIFIED HISTORY EP 2
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - GUIDE DOGS
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LEOPARD CONTRACEPTION
  • 16:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SHANGHAI
Пълна програма
  • 12:55
    FightBox King of Kings Heroes Series, Tallinn
  • 15:00
    Journey Fight
  • 15:40
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:30
    Beyond MMA - Muay Thai
Пълна програма
  • 12:30
    Лили Давид
  • 14:05
    Черният кон
  • 15:55
    Неотменимото обещание
  • 17:20
    Кметицата-кексче
Пълна програма
  • 14:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 14:30
    Firsthand
  • 15:00
    Firsthand
  • 15:30
    American Misfits
Пълна програма
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:05
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
Пълна програма
  • 13:45
    "Фортисимо Фамилия" - музика за деца и родители
  • 14:15
    "Студентски етюди" - НХА
  • 14:30
    Документален филм
  • 15:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Монтана - Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Волейбол: Миньор - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
  • 17:00
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    Футбол: Славия - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Уотфорд - Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Преиграване за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 18:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 23-и епизод
  • 18:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2016-17), 21-и епизод
Пълна програма
  • 13:40
    Пола Зан разглежда случая: Смърт в пустинята
  • 14:30
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Цялата истина в очите
  • 16:10
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
Пълна програма
  • 12:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
  • 14:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 15:30
    "Едно такова място", документален филм на Би Ай Ти, (п)
  • 16:00
    "Аз уча английски" с Николая,(п)
Пълна програма
  • 14:00
    Дебнене - Лов на дива коза в сняг и мъгла
  • 14:30
    Майстор-оръжейник - Монокълът 1.част
  • 15:00
    Майстор-оръжейник - Монокълът 2.част
  • 15:30
    Риболов в Австралия - За риба с каяк
Пълна програма
  • 13:35
    "Безсмъртните "Маршъл"", драма, САЩ, 2006; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Матю МакКонъхи, Матю Фокс, Иън Макшейн, Антъни Маки, Кейт Мара, [12+]
  • 15:45
    "Отвътре навън", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Пийт Доктър, Рони Дел Кармен, с Ейми Поулър, Филис Смит, Ричард Кайнд, Бил Хедър, Люис Блек, [0+]
  • 17:20
    "Силициевата долина І, 7 еп. - Доказване на концепцията", комедия, САЩ, 2014; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Аманда Крю, [12+]
  • 17:50
    "Силициевата долина І, 8 еп. - Оптимална ефикасност", комедийна драма, САЩ, 2014; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Аманда Крю, [12+]
Пълна програма
  • 12:50
    "Ант-мен", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Боби Канавалe, [12+]
  • 14:50
    "Най-дългото пътуване", драма, САЩ, 2015; реж. Джордж Тилман Джуниър, с Брит Робъртсън, Скот Истууд, Алън Алда, Джак Хюстън, Уна Чаплин, [12+]
  • 17:00
    "Фъстъчетата: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Стив Мартино, [All+]
  • 18:30
    "Ан от фермата "Грийн гейбълс"", семейна драма, Канада, 2016; реж. Джон Кент Харисън, с Ела Балантайн, Сара Ботсфорд, Мартин Шийн, Джулия Лалонд, Линда Каш, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Photographer's Piece
  • 14:30
    Front Row
  • 14:45
    Behind The Scene
  • 15:00
    Spotlight
Пълна програма
  • 14:00
    Златоустият. Филм за Йоан Екзарх (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Светлина ни е потребна (образователен филм за семеен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./
Fox Life 14:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 1
Viasat History 14:20
Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
AXN 14:30
Медиум; сезон 3, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2006

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
VTV 14:30
Спорт
BNT HD 14:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Лестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}