ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 11:20
    Дързост и красота тв филм /3867 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 76
Пълна програма
  • 09:30
    "Новият Първи" - извънредно студио
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Клик /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Investbook с Велко Каменов/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:50
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 11:40
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 12:30
    4исла; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 10:05
    В аквариума: Обвързващи правила
  • 11:00
    Най-очарователните домашни любимци на Америка: Епизод 6
  • 11:55
    С човекоподобните маймуни: Завръщане в гората
  • 12:20
    С човекоподобните маймуни: Надежда
Пълна програма
  • 10:10
    Народна музика
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой зае това?" - куиз шоу с Кай Плауме
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /15 епизод/
  • 10:25
    Дързост и красота тв сериал /3860 епизод/п/
  • 10:45
    Космически кораб "Догстар" 2 анимационен филм /10 епизод/
  • 11:10
    Арабела сериен детски тв филм /7 епизод/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва сутрешен блок
  • 11:20
    Алпийски висоти научнопопулярен филм
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
Пълна програма
  • 10:00
    Baby Looney Tunes
  • 10:55
    LazyTown
  • 11:25
    LazyTown
  • 11:55
    Krypto: The Superdog
Пълна програма
  • 10:00
    "Ренегат"/п./ - сериал,с.4, еп.9
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 1
  • 12:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.2, еп.1
  • 13:00
    "Емпайър Стейт" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Дито Монтиел, актьори - Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън - Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др.
Пълна програма
  • 10:15
    "Феята на зъбките" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Лимбек, актьори - Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др.
  • 12:30
    "Престъпления от класа" - с.5, еп.13
  • 13:30
    "Незабравимо" - с.4, еп.2
  • 14:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.14
Пълна програма
  • 10:00
    "Път с предимство" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Тод Филипс, актьори - Зак Галифанакис, Робърт Дауни-мл., Мишел Монаган, Джейми Фокс, Мат Грифитс, Джеймс Мартин Кели, Йосиф Харолд, Джулиет Луис и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 14:30
    "Столичани в повече" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Завръщане" - сериал, еп.89
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.52
Пълна програма
  • 10:15
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 10:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 11:25
    Пълна Драма All Stars (Total Drama: All Stars)
  • 11:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
Пълна програма
  • 09:00
    "Йестърдей", драма, ЮАР, 2004; реж. Даръл Джеймс Рууд, с Лелети Кумало, Лиле Мвелас, Кенет Камбюл, Хариет Лехаб, Камила Уокър, [12+]
  • 10:35
    "Земя на мечти", комедийна драма, Великобритания, 2002; реж. Деймиън О'Донъл, с Майкъл Шийн, Марк Ади, Джим Картър, Силия Имри, Рут Джоунс, [12+]
  • 12:10
    "Тепепа", приключенски уестърн, Италия, 1969; реж. Джулио Петрони, с Томас Милиан, Орсън Уелс, Джон Стайнър, Хосе Торес, Лучано Казамоника, [12+]
  • 13:55
    "Аз и Камински", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Волфганг Бекер, с Даниел Брюл, Йеспер Кристенсен, Амира Касар, Дени Лаван, Джералдин Чаплин, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Заради теб", драма, Италия, 2015; реж. Джузепе М. Гаудино, с Валерия Голино, Масимилиано Гало, Адриано Джанини, Елизабета Мира, Едуард Кро, [12+]
  • 10:40
    "Законът на пазара", драма, Франция, 2015; реж. Стефан Бризе, с Венсан Линдон, Ив Ори, Карин Дьо Мирбек, Матийо Шалер, Ксавие Матийо, [12+]
  • 12:10
    "Сблъсък", драма, Египет, 2016; реж. Мохамед Диаб, с Нели Карим, Хани Адел, Тарек Абдел Азиз, Ахмед Малек, Ахмед Даш, [15+]
  • 13:50
    "Време за война", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джон Франкенхаймър, с Майкъл Гамбън, Доналд Съдърланд, Алек Болдуин, Брус МакГил, Джеймс Фрейн, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Тази сутрин
  • 10:30
    Спорт
  • 11:00
    Лари Кинг
  • 12:30
    Бизнес Азия
Пълна програма
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- сериен филм, /п/
  • 10:20
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10, /п/
  • 11:30
    "Ифет" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 10:15
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:10
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 10:00
    Треска за злато: Златото на Годзила
  • 11:00
    Голи и уплашени: По-лесно е да се каже, отколкото да се направи
  • 12:00
    Злато в Берингово море: Златни мечти
  • 13:00
    Злато в Берингово море: Ден на бащата
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 25
  • 10:38
    Как работят тези машини?: епизод 1
  • 11:26
    Ловци на митове: Лък-автомат
  • 12:14
    Джо Роган се съмнява във всичко: Човешкият хибрид Голямата стъпка
Пълна програма
  • 10:10
    7 д
  • 10:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:00
    Star Vs The Forces Of Evil S2 Splits
  • 11:20
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 10:15
    "Фокуси"
  • 10:30
    "Артзука"
  • 11:00
    "Марви Хамър"
  • 11:30
    "Фактология"
Пълна програма
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 11:00
    Агросектор - Аграрно
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Дон Матео - 69 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:30
    Биатлон, Световна купа Антхолц: 15 км (жени), пряко
  • 16:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Четвъртфинал, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 21:10
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 09:40
    Супер-превозвачи, еп. 1
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 4
  • 11:10
    Братски проекти в къщата, еп. 1
  • 11:30
    Братски проекти в къщата, еп. 1
Пълна програма
  • 09:45
    Alpine Adventurer Series 3
  • 10:40
    Monster Jam
  • 11:35
    Travellers With Skiis
  • 12:05
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:25
    Ловци на къщи
  • 10:50
    Ловци на къщи
  • 11:15
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 10:05
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 12
  • 10:35
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 3
  • 11:00
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 4
  • 11:30
    Присъда - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 09:30
    Отдел "Антимафия" - четвърти сезон, еп. 9
  • 10:35
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 5
  • 11:05
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 15
  • 12:00
    Медиум - шести сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 09:05
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [0+]
  • 10:40
    "Филми и звезди ІХ, 2 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 11:10
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 13:10
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Страхотни изобретения еп. 8
  • 10:25
    Страхотни изобретения еп. 9
  • 10:55
    Майстори на шпионажа еп. 3
  • 11:45
    Конспирация еп. 9
Пълна програма
  • 10:00
    В търсене на Хитлер: Тайното нацистко леговище
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бъркотия в Северен Холивуд
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой пусна Дейв и другарчетата му?
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
Пълна програма
  • 10:10
    "Чурулик"
  • 10:35
    "Кипър"
  • 10:55
    "Приключенията на делфинчето Муму"
  • 11:05
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 09:05
    "Парламентът на живо"
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:05
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:05
    "Той е моето момиче" - комедия с Дейвид Холидей, Т.К. Картър, Дженифър Тили.
  • 11:50
    "Хвърли мама от влака" - комедия с Дани Де Вито, Били Кристъл, Ким Грайст, Ан Рамси.
  • 13:15
    "От мошеник нагоре" - комедия / криминален със Стийв Мартин, Майкъл Кейн.
  • 15:05
    "Манхатън" - комедия / романтичен с Уди Алън, Даян Кийтън.
Пълна програма
  • 09:45
    P1 AQUACROSS UK REVIEW
  • 10:35
    HERO CUP
  • 11:25
    2016 RETRO FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP
  • 12:20
    CANADIAN RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 10:00
    Къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Срещи катастрофи
  • 11:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 09:00
    Ariana Grande's Biggest Pop...
  • 10:30
    Brits 2017: The Nominees
  • 12:00
    Little Mix: MTV Crashes Plymouth
  • 12:25
    Jason Derulo 2015: World Stage
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 09:40
    Голяма гневна риба еп. 1
  • 10:25
    Супер-ветеринар еп. 5
  • 11:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 8
  • 11:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 1
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 13:05
    Лудите учени, еп. 12
Пълна програма
  • 10:16
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски убиец на акули
  • 11:05
    Животински боен клуб: Сблъсъкът на титаните
  • 11:53
    Подивели животни: Бързи и яростни
  • 12:42
    Дивата неопитомена Бразилия: Брегът на делфините
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Фулъм - Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 20-и епизод, повторение
  • 13:00
    Класика от Висшата Лига - Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър (1994-95), повторение
  • 13:30
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 09:55
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:20
    Сериал: "Гъркинята". (16+)
  • 13:05
    "Отгатни мелодията" (12+)
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 11:10
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:35
    "По средата" - сериал
  • 12:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А:  Торино - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 14:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 16:00
    Испания, Купа на Краля: 
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 10:35
    Вести-Москва
  • 11:00
    Вести
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:15
    Calimero
  • 10:35
    Leo Lausemaus
  • 10:45
    Leo Lausemaus
  • 10:50
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:20
    Светът на бъдещето - документална поредица - 9 епизод
  • 11:10
    Биографии на прочути личности: Принцесите на света
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 29
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 30
  • 11:00
    На почивка в реалността: Кения
  • 12:00
    Кралят на тортите: Епизод 25
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Графит, Египетски лешояд
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    За професиите - еп.25
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:50
    Секси ботуши, Великобритания-САЩ, комедия/драма, 2005
  • 11:35
    Местни новини, САЩ, драма, 2 номинации Златен глобус, 2001
  • 13:25
    Ще танцуваме ли?, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 15:10
    Мисия "Серенити", САЩ, екшън/ научна фантастика, 2005
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 13
  • 10:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 13
  • 11:00
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 7
  • 11:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 31
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Здравословен живот/п/
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Документален филм/п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 09:50
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 13
  • 10:45
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 16
  • 11:40
    Кости - четвърти сезон, еп. 22
  • 12:35
    "Ченс" - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 09:40
    Ibiza Chill
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    FASHION FILMS
  • 10:30
    FASHION FILMS
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Четвъртфинал, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 21:10
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Нерешени случаи с Донал Макинтаяр" - 9 еп.
  • 10:45
    ":Майстори на сделките" - 34 еп.
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 45 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 197 и 198 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Топ шоп
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    Бъдете здрави
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:10
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 10:40
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 11:10
    Охота и рыбалка в Якутии
  • 11:35
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 09:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 10:45
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:40
    "Тенекиеният човек" - приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., III част, /п/
  • 13:40
    "Човекът, който знаеше твърде много" - трилър с уч. на Джеймс Стюарт, Дорис Дей и др.
Пълна програма
  • 09:45
    Smash Lab: Fluidised Sand
  • 10:30
    Deadliest Catch: Ends Of The Earth
  • 11:15
    Groomer Has It: The Championship Dog Show
  • 12:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Sixth Sense?
Пълна програма
  • 10:10
    BASIC LEXIS
  • 10:20
    STEP BY STEP
  • 10:25
    EVOLUTION
  • 10:30
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 10:00
    Valerie's Home Cooking
  • 10:30
    Valerie's Home Cooking
  • 11:00
    The Kitchen
  • 12:00
    The Pioneer Woman
Пълна програма
  • 09:55
    Костенурките нинджа
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:45
    The Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:30
    Биатлон, Световна купа Антхолц: 15 км (жени), пряко
  • 16:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
Пълна програма
  • 09:05
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [0+]
  • 10:40
    "Филми и звезди ІХ, 2 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 11:10
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 13:10
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:15
    Captain Jake and the Never...
  • 10:30
    Minnie's Bow-Toons
  • 10:35
    Sofia The First
  • 11:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 09:55
    Костенурките нинджа
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:45
    The Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 08:59
    Nothing But Classics
  • 10:59
    Guess The Year
  • 11:59
    We Are The 80s
  • 13:59
    80s Vs 90s
Пълна програма
  • 09:30
    Web of Lies: Bittersweet Sixteen
  • 10:20
    Blood Relatives: It's Your Funeral
  • 11:10
    Disappeared: A Family Man
  • 12:00
    Momsters: When Moms Go Bad: Madam Mummy
Пълна програма
  • 10:05
    Star Rated: Sporting Egos
  • 10:35
    Star Rated: Off-Field Antics
  • 11:00
    Star Rated: Sporting Cheats
  • 11:30
    Star Rated: Sporting Love Rats
Пълна програма
  • 10:10
    Live 2 Hunt With Cody Robbins
  • 10:35
    Live 2 Hunt With Cody Robbins
  • 11:00
    Journey, The
  • 11:25
    Journey, The
Пълна програма
  • 10:00
    В търсене на Хитлер: Тайното нацистко леговище
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бъркотия в Северен Холивуд
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой пусна Дейв и другарчетата му?
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 1
  • 11:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 12:05
    Лудите учени, еп. 12
  • 12:30
    Нито Едното, еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 76
Пълна програма
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 2, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, 2013
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Царство; сезон 3, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:00
    Кошмари в кампуса: Убийствата в университета "Галъдет"
  • 11:00
    Кошмари в кампуса: Малтретиране в Калифорнийския университет
  • 12:00
    Кошмари в кампуса: Преследвачът в Университета на Сев. Каролина
  • 13:00
    Г-жа Убийство
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Храмове на българската памет - Одрин" - документален филм
  • 11:00
    "Сезони 2009" - конкурс за млади изпълнители /1 част
Пълна програма
  • 10:00
    Instant Mom
  • 10:30
    Stand Up and More
  • 11:00
    Stand Up and More
  • 11:30
    Second Generation Wayans
Пълна програма
  • 10:07
    Don't Cross The Maid (18+)
  • 10:30
    Candy Ass Bitch (18+)
  • 10:53
    Let's Have Fun Together (18+)
  • 11:16
    Pussy Pinching (18+)
Пълна програма
  • 09:35
    Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
  • 10:25
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/
  • 11:45
    Шампионска лига по хокей на лед: Фрибур - Готерон /Швейцария/ - Фролунда Гьотеборг /Швеция/ полуфинална среща
  • 13:30
    Часът на БНТ HD
Пълна програма
  • 10:15
    История на храните - повт.
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (5)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (6)
  • 11:00
    Бебета в зоопарка (1)
  • 11:25
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • 10:00
    "Пъстра трапеза" - рецептите на шеф Иванов
  • 10:30
    Българска популярна музика
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 25-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Ботев Враца - Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Монтана - Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Волейбол: Миньор - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Суонси Сити - Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 11:00
    Футбол: Преиграване за Купата на Футболната Асоциация, мач, повторение
  • 13:00
    "Премиър Лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2016-17), 19-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Уотфорд - Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Мрежа от лъжи: Само на шестнайсет
  • 10:20
    Кръвожадни роднини: Това е твоето погребение
  • 11:10
    Изчезнали: Семеен мъж
  • 12:00
    Чудовищни майки: Мадам мама
Пълна програма
  • 09:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:00
    "Нашите герои"
  • 11:30
    Избрано: "КултурНо"
Пълна програма
  • 10:00
    Риболовни излети- В сянката на бабката
  • 10:30
    Пражки шаранджийски маратон
  • 11:00
    Риболов без граници- Предпазливи каракуди
  • 11:30
    XI. EPBC Маконка 2016.
Пълна програма
  • 08:35
    "Барабатистка: Нов ритъм", драма, САЩ, 2014; реж. Бил Уудръф, с Александра Шип, Леонард Робъртс, Джордан Калоуей, Джеф Пиер, Марио Ван Пийбълс, [12+]
  • 10:20
    "Малки великани", семейна комедия, САЩ, 1994; реж. Дюуейн Дънам, с Рик Моранис, Ед О'Нийл, Джон Мадън, Шоуна Уолдрън, Мери Елън Трейнър, [12+]
  • 12:05
    "Роденсия и зъбът на принцесата", анимация - фентъзи, Перу, 2012; реж. Дейвид Бисбано, [0+]
  • 13:35
    "Безсмъртните "Маршъл"", драма, САЩ, 2006; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Матю МакКонъхи, Матю Фокс, Иън Макшейн, Антъни Маки, Кейт Мара, [12+]
Пълна програма
  • 10:05
    "Пиксели", фантастика - комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Кълъмбъс, с Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монаган, Питър Динклидж, Джош Гад, [12+]
  • 11:50
    "Момичета ІV, 7 еп. - Питай ме как се казвам", комедия, САЩ, 2015; реж. Триша Брок, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 12:15
    "Момичета ІV, 8 еп. - Тад и Лорийн и Ави и Шаназ", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейми Бабит, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 12:50
    "Ант-мен", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Боби Канавалe, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    Spotlight
  • 10:30
    Behind The Scene
  • 10:45
    Front Row
  • 11:15
    Events
Пълна програма
  • 10:00
    Асеновград - Небесният Ерусалим / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Никола Манев. Възрожденец по дух и наследство (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}