ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрания
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Япония днес /п/
  • 14:25
    Открито с Валя Ахчиева /п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 77
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Клик /п./
  • 14:00
    VIB /п./
Пълна програма
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:45
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 12:35
    4исла; сезон 4, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 13:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 4, драма, криминален, Франция, 2014
  • 14:20
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Силата на волята
  • 11:55
    С човекоподобните маймуни: Помощ
  • 12:20
    С човекоподобните маймуни: Няма връщане назад
  • 12:50
    Как живеят ветеринарите: Ало, Хюстън
Пълна програма
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой зае това?" - куиз шоу с Кай Плауме
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:50
    Европа днес /п/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Варна/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 11:30
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Референдум /п/
  • 13:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 11:25
    LazyTown
  • 11:55
    Krypto: The Superdog
  • 12:45
    The Garfield Show
  • 13:45
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 2
  • 12:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.2, еп.2
  • 13:00
    "Опасна зона" - екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор - Стивън Сегал, актьори - Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • 10:15
    "Феята на зъбките 2" - комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор - Алекс Зам, актьори - Лари Кейбъл Гай, Дейвид Маккей, Ерин Бот, Брейди Рейтър, Джон Комън, Боб Липка и др.
  • 12:15
    "Престъпления от класа" - с.6, еп.1
  • 13:15
    "Незабравимо" - с.4, еп.3
  • 14:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.15
Пълна програма
  • 10:00
    "И се роди звезда" - комедия (Италия, 2012), режисьор - Лучио Пелегрини, актьори - Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 14:30
    "Столичани в повече" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.53
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON: Шаолински двубои (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Showdown)
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Лабораторията на Декстър (CARTOON TOON TOON: Dexter's Laboratory)
  • 14:10
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 11:50
    "Захар", драма, САЩ, 2008; реж. Ана Боден, Райън Флек, с Алхенис Перес Сото, Алина Варгас, Андре Холанд, Ан Уитни, Елъри Портърфийлд, [12+]
  • 13:45
    "На следващата сутрин", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шанра Дж. Кел, с Ванеса Евиган, Мишел Ломбардо, Роберто Агуайър, Бен Еслър, Мейсън Трублуд, [12+]
  • 15:05
    "През май прави каквото си искаш", военна драма, Франция, 2015; реж. Кристиан Карион, с Огуст Дил, Оливие Гурме, Матилд Сение, Алис Изас, Матю Рис, [12+]
  • 17:00
    "Късче мъгла", шпионски трилър, Великобритания, 2015; реж. Майкъл Ленъкс, със Стивън Граам, Конлет Хил, Лара Пулвър, Ашър Али, Стюарт Греъм, [12+]
Пълна програма
  • 10:45
    "Падането (2014)", драма - мистерия, Великобритания, 2014; реж. Керъл Морли, с Мейзи Уилямс, Флорънс Пю, Максин Пийк, Грета Скаки, Моника Долан, [12+]
  • 12:25
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 13:55
    "Ашби", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Тони МакНамара, с Мики Рук, Нат Уолф, Ема Робъртс, Сара Силвърман, Кевин Дън, [12+]
  • 15:40
    "Официалната версия", драма, Аржентина, 1985; реж. Луис Пуенцо, с Норма Алеандро, Ектор Алтерио, Чела Руиз, Чунчуна Виляфане, Уго Арана, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Лари Кинг
  • 12:30
    Бизнес Азия
  • 13:30
    Световен спорт
  • 14:15
    Азиатско издание
Пълна програма
  • 11:30
    "Ифет" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10
Пълна програма
  • 11:10
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
  • 13:50
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 11:00
    Голи и уплашени: Страх от неизвестното
  • 12:00
    Опасно за живота: Кралете на касапницата
  • 13:00
    Опасно за живота: Демонстрации
  • 14:00
    Опасно за живота: Пътят към върха
Пълна програма
  • 11:26
    Ловци на митове: Идиоми - втора част
  • 12:14
    Джо Роган се съмнява във всичко: Биопокалипсис
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 13:26
    Фабрика за храна: Епизод 26
Пълна програма
  • 11:50
    Хрониките на Евърмур
  • 12:20
    Кей Си Под Прикритие
  • 12:50
    Замръзналото кралство Северно сияние
  • 12:55
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Ликвидаторът
  • 16:00
    Тексас: Купуване, реновиране и транспортирани на празни къщи
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "Всичко за изкуството"
  • 12:30
    "Експресът на учените"
  • 13:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 12:00
    Дон Матео - 70 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 35 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:30
    Биатлон, Световна купа Антхолц: 20 км (мъже), пряко
  • 16:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Четвъртфинал, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 20:00
    Футбол, Бундеслига: "Гол: Специално"
Пълна програма
  • 11:30
    Братски проекти в къщата, еп. 2
  • 11:55
    Моят плаващ дом, еп. 2
  • 12:20
    Дроновете, еп. 5
  • 12:45
    Призраци от автоморгата, еп. 2
Пълна програма
  • 11:35
    Travellers With Skiis
  • 12:05
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 12:30
    Crusty Demons: No Borders 13
  • 12:55
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:40
    Преобразяване на двора
  • 12:10
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:35
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 11:30
    Това сме ние - първи сезон, еп. 11
  • 12:25
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 2
  • 13:20
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 16
  • 14:15
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 15
Пълна програма
  • 11:05
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 16
  • 12:00
    Медиум - шести сезон, еп. 10
  • 12:55
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 2
  • 13:50
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 11:25
    "Последните пет години", музикална комедия, САЩ, 2014; реж. Ричард ЛаГравенес, с Анна Кендрик, Джеръми Джордан, Тамара Минц, Касандра Инман, Кейт Мелцър, [12+]
  • 13:00
    "Рататуи", анимация, САЩ, 2007; реж. Брад Бърд, Ян Пинкава, [0+]
  • 14:55
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 17:20
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
Пълна програма
  • 11:45
    Конспирация еп. 10
  • 12:30
    Средновековните мъртъвци еп. 4
  • 13:20
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли еп. 1
  • 14:20
    Хинденбург и Хитлер еп. 1
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хазарт с тронове
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Новият Старец
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Билети за лудешко преживяване
  • 13:00
    Война за доставки: Стъклопласт, стомана и желязна воля
Пълна програма
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 12:00
    "Строителят Боб"
  • 12:10
    "Пингу"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 11:25
    Castle
  • 12:15
    Without a Trace -Spurlos verschwunden
  • 13:05
    Numb3rs -Die Logik des Verbrechens
  • 14:00
    Cold Case -Kein Opfer ist je vergessen
Пълна програма
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
  • 12:10
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:15
    "Роботът на моя живот" - комедия с Джон Малкович, Ан Магнусон, Глен Хедли, Лори Меткаф.
  • 11:55
    "Чери 2000" - екшън с Мелани Грифит, Дейвид Андрюс, Бен Джонсън.
  • 13:30
    "Мистър Джонсън" - драма с Пиърс Броснан, Едуард Удуърд.
  • 15:10
    "Летен лагер 3" - комедия с Бил Мъри, Харви Аткин, Кейт Линч.
Пълна програма
  • 11:25
    EUROFORMULA OPEN CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 14:00
    BEST OF CRASH 2016
  • 14:30
    HERO CUP
  • 15:20
    ROOF OF AFRICA
Пълна програма
  • 11:30
    Срещи катастрофи
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Неприлично предложение
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Little Mix
  • 12:25
    Hot Spot: Little Mix
  • 13:00
    MTV Asks Lady Gaga
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 3
  • 12:05
    Удивителни раждания при животните еп. 3
  • 12:30
    Най-добрият приятел на кучето еп. 2
  • 12:55
    Дебели домашни любимци еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 2
  • 12:00
    Рейгън: Опитът за убийство, еп. 1
  • 13:05
    Да убиеш Линкълн, еп. 1
  • 15:00
    Лице в лице, еп. 4
Пълна програма
  • 11:53
    Змии в града: Паника по улиците
  • 12:42
    Дивата неопитомена Бразилия: Сянка на орел
  • 13:26
    Дива зима
  • 14:17
    Кралят на кенгурутата
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Каен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Футбол: Рединг - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 20-и епизод, повторение
  • 15:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:20
    Сериал: "Гъркинята". (16+)
  • 13:05
    "Отгатни мелодията" (12+)
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:10
    "Мъжко / Женско" (16+)
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:40
    "По средата" - сериал
  • 12:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 14:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 12:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 14:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 16:00
    Италия, Серия А:  Торино - Милан
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:55
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 11:55
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кьолн 50667" - реалити
  • 14:55
    "Берлин - през деня и през нощта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Вести
  • 12:00
    "Хуморина"
  • 13:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 15:30
    Концерт
Пълна програма
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни"
  • 13:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /повторение/
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Die Dschungelhelden
  • 11:55
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 12:20
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:50
    5 Freunde - Fur alle Falle
Пълна програма
  • 11:25
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:00
    На почивка в реалността: Ямайка
  • 12:00
    Материалистка: Епизод 3
  • 12:30
    Материалистка: Епизод 4
  • 13:00
    Модна присъда: Народът срещу Лейди Брет
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 12:30
    Виж България - Троян,Троя и Троянският кон
  • 13:00
    Магията на Китай
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:20
    Светлините на стадиона, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 12:20
    Уличен боец: Легендата за Чун Ли, Канада-САЩ, екшън/криминален/фентъзи/трилър, 2009
  • 13:55
    Остин Пауърс: Международният потаен мъж, САЩ, екшън/комедия, 1997
  • 15:35
    Ченге в детската градина, САЩ, комедия, 1990
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 32
  • 12:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 6
  • 12:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 68
  • 13:00
    От любов към храната - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Най-доброто от 2013 г.: Топ 50
  • 17:00
    Добро настроение в петък!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм/п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Пъзел" - Румъния, драма, романтичен, режисьор Анджей Зинка, в ролите: Родица Мандаш, Каталина Мустата, Дан Нуту и др./п/
  • 14:00
    "БиоЛогика" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Кости - четвърти сезон, еп. 23
  • 12:35
    Семейство Симпсън - четиринадесети сезон, еп. 7
  • 13:05
    Семейство Симпсън - четиринадесети сезон, еп. 8
  • 13:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:30
    FASHION FILMS
  • 12:00
    FASHION FILMS
  • 12:30
    FASHION FILMS
  • 13:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Четвъртфинал, пряко
  • 18:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 20:00
    Футбол, Бундеслига: "Гол: Специално"
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 11:10
    "Законът на Бърк" - еп.8
  • 12:00
    "Медицински разследвания" - еп.3
  • 12:50
    "Велополицаи" - 19 еп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.9
Пълна програма
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 46 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 199 и 200 еп.
  • 12:50
    "Бърз отклик" - 10 еп.
  • 13:15
    "На косъм" - 14 и 15 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 12:05
    Сезон охоты
  • 12:30
    Сомы Европы
  • 13:00
    Универсальный фидер
Пълна програма
  • 11:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3, /п/
  • 12:00
    "Падащи звезди през август" - романтичен с уч. на Елена Улиг, Оливър Буц, Ники фон Темпелхоф, Хайди Келер и др.
  • 14:00
    "Зеленият път" - драма с уч. на Том Ханкс, Майкъл Кларк Дънкън, Дейвид Морс, Джеймс Кромуел, Сам Рокуел, Бони Хънт, Патриша Кларксън, Дъг Хътчисън, Бари Пепър, Майкъл Джетър, Греъм Грийн и др., /п/
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 11:37
    Beverly Hills Groomer: It's a Dog Eat Dog World
  • 12:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are There Parallel Universes?
  • 12:45
    Kitchen Boss: Pasta Classics
  • 13:07
    Kitchen Boss: Hot and Spicy
Пълна програма
  • 11:45
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
Пълна програма
  • 11:00
    The Kitchen
  • 12:00
    The Pioneer Woman
  • 12:30
    The Pioneer Woman
  • 13:00
    Siba's Table
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 15:30
    Биатлон, Световна купа Антхолц: 20 км (мъже), пряко
  • 16:45
    Тенис: "Изборът на Матс"
Пълна програма
  • 11:25
    "Последните пет години", музикална комедия, САЩ, 2014; реж. Ричард ЛаГравенес, с Анна Кендрик, Джеръми Джордан, Тамара Минц, Касандра Инман, Кейт Мелцър, [12+]
  • 13:00
    "Рататуи", анимация, САЩ, 2007; реж. Брад Бърд, Ян Пинкава, [0+]
  • 14:55
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 17:20
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:30
    Doc McStuffins
  • 11:55
    Doc McStuffins
  • 12:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 12:50
    Sheriff Callie's Wild West
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 10:59
    Guess The Year
  • 11:59
    We Are The 80s
  • 13:59
    80s Vs 90s
  • 14:59
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Swamp Murders: Misty River
  • 12:00
    Momsters: When Moms Go Bad: House of Horrors
  • 12:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Home Scary Home
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Pretend I'm a Priest
Пълна програма
  • 11:44
    Spirit of Champions: Shogun
  • 11:55
    Fight Stars: Episode 3
  • 12:20
    The Truth About...: Worst of 2016
  • 12:50
    Star Rated: Sporting Egos
Пълна програма
  • 11:50
    The Gunfather
  • 12:15
    Midway USA's Gun Stories
  • 12:40
    Midway USA's Gun Stories
  • 13:05
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хазарт с тронове
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Новият Старец
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Билети за лудешко преживяване
  • 13:00
    Война за доставки: Стъклопласт, стомана и желязна воля
Пълна програма
  • 11:00
    Рейгън: Опитът за убийство, еп. 1
  • 12:05
    Да убиеш Линкълн, еп. 1
  • 14:00
    Лице в лице, еп. 4
  • 15:05
    Да убиеш Кенеди, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 77
Пълна програма
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, 2013
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Царство; сезон 3, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:00
    Стъпки в снега
  • 12:00
    О Джей разказва: Скритите записи
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът от "Фейсбук"
  • 15:00
    Първите 48 часа: Убийство в Треме
Пълна програма
  • 11:45
    "Некрополът" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2004" /1 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 11:30
    I Live With Models
  • 12:00
    I Live With Models
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 13:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:48
    The Next Step (18+)
  • 12:13
    Nothing Like A Good Fuck (18+)
  • 12:40
    Let's Play Whore (18+)
  • 13:00
    Amateur Girls Beg For Anal: Bubble Butt Teen's First Anal (18+)
Пълна програма
  • 10:05
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, комбинация /жени/
  • 12:25
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/ пряко предаване от Кицбюл/Австрия/
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    Формула Е: Операция Лед документален филм
Пълна програма
  • 10:45
    Деликатност
  • 12:35
    Т.И.М.
  • 14:00
    Неговото дело и слава
  • 15:50
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
Пълна програма
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:00
    THE NEOLITHIC MOUNTAINS
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - VOLGA
  • 13:00
    NEXOS - IN CENTRAL ASIA
  • 14:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - CROAKING FROGS
Пълна програма
  • 11:10
    World Series of Boxing - WSB
  • 12:05
    Fights of Glory - Denmark
  • 12:20
    Fights of Glory - Los Angeles
  • 12:35
    Fights of Glory - Amsterdam
Пълна програма
  • 11:10
    Невидимо за очите
  • 12:35
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 14:05
    Коледна целувка
  • 15:35
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 11:30
    Standard Snowboard Show
  • 12:00
    World of X Games 2014
  • 13:00
    Drive Thru Europe
  • 13:30
    Drive Thru Europe
Пълна програма
  • 11:00
    Животни, които са променили историята (3)
  • 11:55
    Гепардите от дълбините на океана
  • 12:50
    Планетата Европа (5)
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (7)
Пълна програма
  • 11:30
    Документален филм
  • 12:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Документален филм
  • 15:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 11:00
    Волейбол: Миньор - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
  • 13:00
    Футбол: Лудогорец - Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 25-и епизод, повторение
  • 16:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Преиграване за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 13:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2016-17), 21-и епизод, повторение
  • 13:30
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 23-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Хъл Сити - АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
  • 12:00
    Чудовищни майки: Къщата на ужасите
  • 12:25
    Чудовищни майки: Ужасяващият дом
  • 12:50
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
Пълна програма
  • 11:30
    "Наследството на Обама" , док. филм на Би Ай Ти, (п)
  • 12:00
    Кратки Новини
  • 12:05
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, (п)
  • 12:35
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
Пълна програма
  • 11:30
    Професионални РВ продукти - Крайни монтажи 3.част
  • 12:00
    Зона за рибари - Бърз улов на шарани
  • 12:30
    Най-доброто от Пупа 2016.
  • 13:00
    На бойли ня езерото Золтан и Диана
Пълна програма
  • 11:30
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 13:30
    "В кадър ХІV, 3 еп.", документален, САЩ, 2017, [0+]
  • 14:00
    "Всичко е изгубено", драма, САЩ, 2013; реж. Джей Си Чандор, с Робърт Редфорд, [12+]
  • 15:45
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    "Ан от фермата "Грийн гейбълс"", семейна драма, Канада, 2016; реж. Джон Кент Харисън, с Ела Балантайн, Сара Ботсфорд, Мартин Шийн, Джулия Лалонд, Линда Каш, [12+]
  • 12:10
    "Момичета ІV, 9 еп. - Проблеми с татко", комедия, САЩ, 2015; реж. Джеси Перец, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 12:40
    "Момичета ІV, 10 еп. - Домашно раждане", комедия, САЩ, 2015; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 13:20
    "Алекс от Венеция", драма, САЩ, 2014; реж. Крис Месина, с Мери Елизабет Уинстеед, Дон Джонсън, Дерек Люк, Кейти Нера, Крис Месина, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Photographer's Piece
  • 12:00
    Spotlight
  • 12:15
    Front Row
  • 12:30
    Events
Пълна програма
  • 11:45
    Жить морем. Часть вторая
  • 12:40
    Охотники за сокровищами. Алмазная лихорадка
  • 13:30
    Тайны острова Матуа
  • 14:20
    Неудержимый Макс. Спасатели. Выпуск первый
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
AXN 12:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
bTV Comedy 12:00
"Новите съседи " /п./- комедиен сериал
bTV Lady 12:00
"Не ме оставяй" - сериал
Bulgaria ON AIR 12:00
Как станах руснак - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Mtel Sport 1 12:00
Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
Mtel Sport 2 12:00
Тенис: Открито първенство на Унгария 2017
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus HD 12:00
Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
ARD 1 12:00
"Трите златни косъма на дявола" - филм приказка, ФРГ, 2013
AXN 12:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
12:00
Документален филм
MGM 12:05
"Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}