ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 01:45
    Мускетарите тв филм /9 епизод/п/
  • 02:40
    Чиста кръв тв филм /61 епизод/п/
  • 03:25
    Бежанците тв филм /3 епизод/п/(12)
Пълна програма
  • 00:50
    "Север юг" - сериал, с. 2, еп. 64
  • 01:40
    bTV Новините /п./
  • 02:10
    "Преди обед" /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 04:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 517
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 4 сезон
  • 02:00
    "Законите на съдбата"- сериен филм
  • 03:15
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 01:40
    Темида /п./
  • 02:10
    Дзенга
  • 02:20
    Гол с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев/п./
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
  • 09:00
    Иноватори - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 00:40
    Изкуството на войната 3; екшън, трилър, САЩ, 2009
  • 02:15
    Медиум; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 03:00
    Медиум; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 03:45
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 1, криминален, риалити, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 00:45
    С човекоподобните маймуни: Последен шанс
  • 01:10
    С човекоподобните маймуни: Преодоляване на страха
  • 01:40
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: 40 змии и се увеличават
  • 02:35
    В аквариума: Тайните на занаята
Пълна програма
  • 01:00
    Добро утро, българи" /п/
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:15
    Нощен журнал
  • 01:35
    "Местопрестъплението: Шок" - тв филм, Австрия, 2017
  • 03:10
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 04:25
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 00:40
    В сянката на властта тв сериен филм /3 епизод/п/
  • 01:30
    Регионални новини /п/
  • 02:15
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Още от деня информационно предаване /п/
  • 01:40
    Местно време /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:10
    България днес информационен блок /п/
  • 03:40
    Алпийски висоти научнопопулярен филм /п/
Пълна програма
  • 00:15
    The Garfield Show
  • 01:05
    Inspector Gadget
  • 01:45
    The Owl & Co
  • 02:05
    LazyTown
Пълна програма
  • 01:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.2, еп.4
  • 02:00
    "Под наблюдение"/п./ - сериал, с.5, еп. 11
  • 03:00
    "Ренегат" /п./- сериал, с.4, еп.12
  • 04:00
    "Стрелата" - еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    "Мечтател" - драма (САЩ, 2005), режисьор - Джон Гатинс, актьори - Крис Кристофърсън, Кърт Ръсел, Дакота Фанинг, Елизабет Шу, Луис Гузмън и др.
  • 02:00
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.6
  • 06:00
    "Престъпления от класа" - с.6, еп.1
  • 07:00
    "Незабравимо" - с.4, еп.3
Пълна програма
  • 00:00
    "Елхи 1914" - комедия (Русия , 2014), режисьори - Тимур Бекмамбетов, Юрий Биков, актьори - Леонид Архангелский, Дато Бахтадзе, Антон Богданов Иван Бред, Анна Килкевич и др.
  • 02:00
    "Стажанти" /п./ - комедиен сериал
  • 03:00
    "Клуб Веселие" /п./ - комедиен сериал
  • 04:00
    "Стажанти" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Малки сладки лъжкини" - сериал
  • 02:20
    "Тайните на времето" - сериал
  • 03:30
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 05:00
    MasterChef - кулинарно шоу
Пълна програма
  • 00:45
    Роботбой (Robotboy)
  • 01:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 01:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 02:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
Пълна програма
  • 00:50
    "Побеснели", криминален трилър, Австралия, 2014; реж. Тони Айрес, със Съливан Стейпълтън, Алекс Ръсел, Джесика Де Гоу, Меган Холоуей, Кери Уокър, [15+]
  • 02:25
    "Гомор ІІ, 12 еп.", криминална драма, Италия, 2016; реж. Клаудио Купелини, с Марко Д'Аморе, Фортунато Черлино, Салваторе Еспозито, Марко Плавети, Кристиана Дел'Анна, [18+]
  • 03:15
    "Напрагнати времена", драма, Испания, 2015; реж. Андрес Луке, Самуел Мартин Матеос, с Хуана Акоста, Адриана Угарте, Кармело Гомес, Феликс Гомес, Тони Акоста, [18+]
  • 06:35
    "Хубава история", късометражна драма, Германия, 2013; реж. Мартин Кристофър Боде, с Петра Келинг, Михаел Трегор, Патрик Мьолекен, Ана Стралман, Андрей Райман, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Тримей: Музика след "Катрина" ІІ, 6 еп. - Като дъжд", драма, САЩ, 2011; реж. Роксан Доусън, с Канди Александър, Роб Браун, Ким Дикенс, Индия Ененга, Мишел Хуисман, [18+]
  • 01:30
    "Детска игра", ужаси, САЩ, 1988; реж. Том Холанд, с Катрин Хикс, Крис Сарандън, Алекс Винсънт, Дайна Маноф, Томи Суердлоу, [18+]
  • 03:00
    "Аз се страхувам", криминална драма, Италия, 1977; реж. Дамиано Дамиани, с Джан Мария Волонте, Ерланд Джоузефсън, Марио Адорф, Анджелика Иполито, Джорджо Чериони, [15+]
  • 05:30
    "Паприка (2006)", анимация - научна фантастика, Япония, 2006; реж. Сатоши Кон, с Кацоносуке Хори, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Световен преглед
  • 01:30
    Пари
  • 02:30
    Азиатско издание
  • 02:45
    Азиатски бизнес
Пълна програма
  • 00:30
    "Индия: Любовна история" - теленовела
  • 01:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 03:30
    "Клоунът" - сериал, сезон 4, /п/
  • 06:15
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 9, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Злато в Берингово море: Всички заедно
  • 01:50
    Островът на змиите и скритото съкровище: Епизод 5
  • 02:40
    Дивото семейство от Аляска: Историята на...: Бърд
  • 03:30
    Треска за злато - специални епизоди от 7-ми сезон: Комарджията
Пълна програма
  • 00:55
    Фабрика за храна: От сладкиши до храни за бебета
  • 01:20
    Вселената на Стивън Хокинг: Пътуване във времето
  • 02:10
    Джо Роган се съмнява във всичко: Истински срещи от третия вид
  • 03:00
    Идващият свят: Забавленията на бъдещето
Пълна програма
  • 00:50
    Групата на Алекс
  • 01:15
    Бини и призракът
  • 01:40
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Стридок
Пълна програма
  • 01:15
    Футбол от Висшата лига: върховите моменти
  • 02:30
    "Гоол!" - журнал за международен футбол
  • 03:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
Пълна програма
  • 01:00
    "Природни технологии"
  • 02:00
    "Сурова наука"
  • 02:30
    "Да си построиш наука"
  • 03:00
    "Дешифраторът"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 04:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:00
    Ски-скокове: Световна купа Закопане
  • 01:30
    Тенис: "Гейм, сет, Матс"
  • 02:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
Пълна програма
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Снукър, "Мастърс": Финал
  • 04:00
    Ски-скокове: Световна купа Закопане
  • 11:00
    Скуош: "Турнир на шампионите"
Пълна програма
  • 00:30
    Градът на бялата мечка, еп. 1
  • 06:05
    Екстремна наука, еп. 3
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 3
  • 08:00
    Търсачи на съкровища, еп. 8
Пълна програма
  • 00:25
    Night Of The Jumps
  • 01:20
    Alpine Adventurer
  • 02:15
    Travellers With Skiis
  • 02:40
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:00
    Ловци на къщи
  • 01:30
    Ловци на къщи
  • 01:55
    От скъпо в евтино
  • 02:20
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 00:55
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 9
  • 01:20
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 10
  • 01:50
    Скандал - четвърти сезон, еп. 21
  • 02:35
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 17
Пълна програма
  • 01:00
    Медиум - шести сезон, еп. 12
  • 01:50
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 4
  • 02:35
    Отдел "Антимафия" - четвърти сезон, еп. 11
  • 03:25
    Честни измамници - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:45
    "Ex Machina: Бог от машината", психотрилър - фентъзи, Великобритания, 2015; реж. Алекс Гарланд, с Домнал Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Соноя Мизуно, Кори Джонсън, [18+]
  • 02:35
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
  • 04:10
    "Завет на младостта", драма, Великобритания, 2014; реж. Джеймс Кент, с Алисия Викандер, Кит Харингтън, Тарън Еджертън, Емили Уотсън, Доминик Уест, [12+]
  • 05:45
    "Под обстрел: Неразказаната история на Тони Вакаро", документален - биографичен, САЩ, 2016; реж. Макс Левкович, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    Хората на Хитлер еп. 1
  • 01:45
    Ловци на митове еп. 10
  • 02:40
    Тайните на подземния свят еп. 5
  • 03:30
    Средновековните мъртъвци еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Всички срещу динозавъра
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Пълен фалит
  • 02:00
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 03:00
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 00:55
    "Осуолд"
  • 01:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 01:35
    " Отгатни колко те обичам"
  • 02:00
    "Паленца"
Пълна програма
  • 00:20
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 01:10
    "Спорт в обектива"/п/
  • 02:00
    05:30 - Повторения
  • 05:30
    Времето, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
Пълна програма
  • 01:20
    "Пираня" - фантастика / филм на ужасите с Брадфорд Дилман, Киинан Уин, Хедър Мензис, Кевин МакКарти.
  • 02:55
    "Светлините на големия град" - драма с Майкъл Джей Фокс, Кийфър Съдърланд.
  • 04:40
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.9 - Кенет Брана" - поредица
  • 05:25
    "Фарго"
Пълна програма
  • 03:25
    GSERIES
  • 03:50
    SUPERCROSS DE PARIS-LILLE
  • 08:00
    RC RACING SEASON 10
  • 08:25
    PORSCHE 924 RESTORATION
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Джорди шор
  • 03:00
    Само хитове - маратон
Пълна програма
  • 00:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 01:30
    Olly Murs: In The Zone
  • 02:30
    Hot Right Now!
  • 04:00
    will.i.am's Dope Party Beats
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:00
    Супер-ветеринар еп. 1
  • 01:50
    Ветеринарна клиника за дребни животни еп. 1
  • 02:15
    Най-дивият град в Аляска еп. 3
  • 02:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 6
Пълна програма
  • 00:55
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 01:50
    Арестувани зад граница, еп. 2
  • 02:35
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 03:20
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 8
Пълна програма
  • 00:41
    Дивите 24 часа: Неопитоменият Нил
  • 01:30
    Дивите 24 часа: Животът на екватора
  • 02:18
    Дивото кралство на Перу
  • 03:06
    На куката: Риболов на чудовища: Кралят на тарпоните
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бастия - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 00:55
    "Мъжко / Женско" (16+)
  • 01:40
    "Нека говорят" с Андрей Малахов (16+)
  • 02:30
    "Хайде да се оженим!" (16+)
  • 03:25
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 01:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Нощна фиеста" - музикална програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 00:10
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 01:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 04:20
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Италия, Серия А: Палермо - Интер
  • 02:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
  • 04:00
    Италия, Серия А: Милан - Наполи
  • 05:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    "10 преди 11" - журнал за културата
  • 01:55
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
  • 03:10
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Вести
  • 01:35
    Вести-Москва
  • 01:50
    "За най-важното"
  • 02:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 00:10
    "Касъл" - криминален сериал
  • 01:05
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 02:05
    "Специален отряд на морската пехота" - криминален сериал
  • 02:50
    "Специален отряд на морската пехота: Ню Орлиънс" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    "От упор" / повторение/
  • 04:30
    Концерт на група "Епизод" - "25 години на сцената" -
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 00:00
    Crossing Jordan - Pathologin mit Profil
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
Пълна програма
  • 00:30
    Пъзел - драма, романтичен, Румъния, 2013, режисьор: Андрей Зинка, с Родика Мандаке, Каталина Мустата, Дан Нуту
  • 02:10
    Фолклорна трапеза - музикално предаване
  • 03:15
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:40
    Пророците на научната фантастика - 3 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Искам да изглеждам както преди: Епизод 6
  • 02:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Семейство Дъгар в пустошта
  • 02:48
    Клубът за понита на Кейти Прайс: Епизод 3
  • 03:36
    Призраци в лудницата: Затворът в Мисури
Пълна програма
  • 01:00
    Зелен свят - Любов за 1 лев
  • 01:30
    История на Ново село
  • 02:00
    Аз инженерът - 2015 еп.3
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 01:00
    Мистерии в замъка
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 04:00
    Титаник: Загадки в музея
Пълна програма
  • 01:00
    Мистерии в замъка
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 04:00
    Титаник: Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:30
    Шест степени на разделение, САЩ, Комедия/Драма/Мистерия, 1 номинация за Оскар, 1993
  • 04:18
    Hollywood's Best Directors: Жан Пиер Жьоне (2016)
  • 04:44
    Hollywood's Best Directors: M. Найт Шаямалан (2016)
  • 05:00
    Птиците на Америка, САЩ, комедийна драма, 2008
Пълна програма
  • 01:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Александър Хаджиангелов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да избереш еко козметика?" - забавно-информационно предаване филм
  • 03:00
    "Антично ранновизантийско селище, северно от село Караново" - II част, документален филм
Пълна програма
  • 00:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 7
  • 01:15
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
  • 01:45
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:40
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Вреден навик - Комедия, 2005, Режисьор: Майк Милс, В ролите: Киану Рийвс, Винс Вон, Тилда Суинтън, Бенджамин Брат, Лу Тейлър Пучи,
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 01:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 3
  • 01:45
    Заразата - първи сезон, еп. 10
  • 02:30
    Ловец на мисли - пети сезон, еп. 4
  • 03:15
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Big Tunes!
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 01:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 02:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 02:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Снукър, "Мастърс": Финал
  • 04:00
    Ски-скокове: Световна купа Закопане
  • 11:00
    Скуош: "Турнир на шампионите"
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 1 еп.
  • 01:25
    "Арестът на Лас Вегас" - 7 еп.
  • 01:50
    "Джигити" - 7 и 8 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 15 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    новини
Пълна програма
  • 01:00
    Горная охота
  • 01:25
    Охота и рыбалка в Якутии
  • 01:50
    Клевое место
  • 02:20
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 00:20
    "Купонът на живота ти" - комедия с уч. на Тофър Грейс, Ана Ферис, Дан Фоглър, Териса Палмър, Крис Прат, Майкъл Бийн и др., /п/
  • 05:45
    "Касъл " - сериал, сезон 4, /п/
  • 06:45
    "Виолета" - сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 08:45
    "Касъл " - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 00:45
    Beverly Hills Groomer: The Trouble With the Artist
  • 01:07
    Beverly Hills Groomer: Lasting Impressions
  • 01:30
    Deadliest Catch: Shipwrecked
  • 02:15
    I Almost Got Away With It: Got to Hide in a Swamp
Пълна програма
  • 01:00
    NEWS AND WEATHER FORECAST
  • 01:10
    BASIC LEXIS
  • 01:20
    STEP BY STEP
  • 01:25
    HERE AND THERE
Пълна програма
  • 01:00
    Mystery Diners
  • 01:30
    Mystery Diners
  • 02:00
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 02:30
    Diners, Drive-Ins and Dives
Пълна програма
  • 01:00
    Викторично
  • 01:20
    Викторично
  • 01:45
    Биг Тайм Ръш
  • 02:05
    Биг Тайм Ръш
Пълна програма
  • 01:00
    Ски-скокове: Световна купа Закопане
  • 01:30
    Тенис: "Гейм, сет, Матс"
  • 02:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
Пълна програма
  • 00:45
    "Ex Machina: Бог от машината", психотрилър - фентъзи, Великобритания, 2015; реж. Алекс Гарланд, с Домнал Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Соноя Мизуно, Кори Джонсън, [18+]
  • 02:35
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
  • 04:10
    "Завет на младостта", драма, Великобритания, 2014; реж. Джеймс Кент, с Алисия Викандер, Кит Харингтън, Тарън Еджертън, Емили Уотсън, Доминик Уест, [12+]
  • 05:45
    "Под обстрел: Неразказаната история на Тони Вакаро", документален - биографичен, САЩ, 2016; реж. Макс Левкович, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 01:15
    Calimero
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:50
    ZOU
Пълна програма
  • 01:00
    Викторично
  • 01:20
    Викторично
  • 01:45
    Биг Тайм Ръш
  • 02:05
    Биг Тайм Ръш
Пълна програма
  • 00:59
    All Night Long!
  • 06:59
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 08:59
    Nothing But Classics
  • 10:59
    Guess The Year
Пълна програма
  • 00:30
    Southern Fried Homicide: Directions to Hell
  • 01:20
    Obsession: Dark Desires: Silent Scream
  • 02:10
    Poisoned Passions: Love Thy Pastor
  • 03:00
    The Perfect Murder: The Honeymoon Killers
Пълна програма
  • 01:00
    Up Close With: Christian Taylor
  • 01:30
    The Truth About...: Life After Sport
  • 02:00
    Star Rated: Athletes Turned Actors
  • 02:31
    After Game: Henry Olonga
Пълна програма
  • 00:45
    Penn's Big Water Adventure
  • 01:10
    Penn's Big Water Adventure
  • 01:35
    Penn's Big Water Adventure
  • 02:00
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Всички срещу динозавъра
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Пълен фалит
  • 02:00
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 03:00
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 00:50
    Арестувани зад граница, еп. 2
  • 01:35
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 02:20
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 8
  • 02:45
    Строителна зона, еп. 25
Пълна програма
  • 00:50
    "Север юг" - сериал, с. 2, еп. 64
  • 01:40
    bTV Новините /п./
  • 02:10
    "Преди обед" /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 04:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 517
Пълна програма
  • 00:05
    От здрач до зори; сезон 1, епизод 8, ужаси, екшън, САЩ, 2014
  • 01:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 02:05
    От здрач до зори; сезон 1, епизод 8, ужаси, екшън, САЩ, 2014
  • 03:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, 2013
Пълна програма
  • 00:40
    Родина; сезон 7, епизод 1, драма, семеен, Канада, 2013
  • 01:40
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 11, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 02:40
    Профилиране; сезон 6, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    До живот, за да останеш жив: Джон Купър
  • 02:00
    Ловецът на убийци: Заподозрян номер 1
  • 03:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Пет убийства, едно семейство… и един убиец
  • 04:00
    Убийци: Отвъд мита: Канибала с арбалета
Пълна програма
  • 01:00
    "Храмове на българската памет - Цариброд" - документален филм /повторение/
  • 02:30
    "Бойка Присадова" - фолклорен филм /повторение/
  • 03:00
    "Рила" - документален филм
  • 03:30
    "Трявна" - документален филм /1 част
Пълна програма
  • 01:00
    Drawn Together
  • 01:30
    Ugly Americans
  • 02:00
    Jackass
  • 02:30
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 01:00
    Special Love (18+)
  • 01:26
    Hooked Up (18+)
  • 01:49
    Downton Grabby (18+)
  • 02:13
    Muff Diving (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    "Малките големи светове" - 14 еп., документален филм
  • 02:00
    "Инспектор в ресторанта" - 2 сезон, 1 еп., документален филм
  • 03:00
    "Ритуали" - 1 еп., документален филм
  • 04:00
    "Теория на престъпленията" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 01:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/
  • 03:15
    Шампионска лига по хокей на лед: Фрибур - Готерон /Швейцария/ - Фролунда Гьотеборг /Швеция/ полуфинална среща
  • 05:10
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, спускане /мъже/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 01:00
    Обсада
  • 02:30
    Софтбол модели
  • 03:50
    Стан Хелсинг
  • 06:40
    Изборът на Адел
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 01:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 02:00
    THE STATIONS AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT
  • 03:00
    A JOURNEY THROUGH THE EMBARGO
  • 04:00
    HOSPITAL FOR THE KING OF THE SKY, A
Пълна програма
  • 01:00
    Hip Show
  • 01:50
    Fight Exclusive Night
  • 05:05
    World Series of Boxing - WSB
  • 06:00
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 00:00
    Селото на вещиците
  • 01:30
    Скъпа Алис
  • 03:05
    Тялото
  • 04:40
    Преди да кажеш "Да"
Пълна програма
  • 01:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    New Pollution
  • 02:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 00:25
    Ловци на митове (1)
  • 01:20
    В търсене на изгубения свят на Александър (2)
  • 02:10
    Загадки в музея (10)
  • 03:00
    Смъртта на Сталин - краят на една епоха
Пълна програма
  • 00:30
    "Viva la musica!"
  • 02:30
    Документален филм - външна продукция
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Дунав - Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нефтохимик - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    "Рупърт Мърдок" - 2 еп., документален филм
  • 02:00
    "Геният на Мария Кюри: Жената озарила света" - документален филм
  • 03:00
    "Михаил Горбачов - човекът, който промени света" - документален филм
  • 04:00
    "Коронацията на кралица Елизабет II" - документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 22-и епизод, повторение
  • 02:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 21-и епизод, повторение
  • 03:00
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:30
    Убийство по южняшки: Пътят към ада
  • 01:20
    Мрачна обсебеност: Тих писък
  • 02:10
    Отровни страсти: Обичай своя пастор
  • 03:00
    Перфектното убийство: Убийство през медения месец
Пълна програма
  • 01:00
    Би Ай Ти Новините (п)
  • 01:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 04:30
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, (п)
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
Пълна програма
  • 01:00
    Поколение шарани -
  • 01:30
    Поколение шарани -
  • 02:00
    По следите на плячката - За фазан в Черната долина
  • 02:30
    Светът на стрелбата 1.част
Пълна програма
  • 00:25
    "Хирургът I, 6 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Стивън Содърбърг, с Клайв Оуен, Андре Холанд, Ив Хюсън, Джулиет Райлънс, Джеръми Боб, [15+]
  • 01:20
    "Писма от Иво Джима", военна драма, САЩ, 2006; реж. Клинт Истууд, с Кен Уатанабе, Kaцунари Ниномия, Тцуоши Ихара, Рио Кас, Шидо Накамура, [15+]
  • 03:40
    "Убиецът с щастливото лице", криминална драма, Канада, 2014; реж. Рик Бота, с Дейвид Аркет, Глория Рубен, Дарил Шатълуорт, Стефани фон Пфетен, Мелиса М. Монтгомъри, [15+]
  • 07:00
    "Миньоните", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Болда, [0+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Младият папа I, 5 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 02:15
    "Младият папа I, 6 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 03:15
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
  • 04:05
    "В търсене", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Хейф, с Джонатан Гроф, Франки Дж. Алваре, Мъри Бартлет, Лорън Уийдман, Ръсел Тови, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Events
  • 01:15
    Style
  • 01:30
    Front Row
  • 01:45
    Style
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Сурва (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

AXN White 01:05
4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
AXN Black 01:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
bTV Action 01:15
"Кости" - сериал, с.9, еп. 17
Fox Life 01:15
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 6
Kino Nova 01:20
"Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 12, /п/

Всички предавания

Спорт

AXN Black 01:45
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
BNT HD 01:45
Футбол: Астана - Макаби /Тел Авив/ - среща от турнира "Лига Европа"
PRO 7 01:50
Е-спорт
Eurosport 2 02:00
"ФИФА футбол мондиал"

Всички предавания

Филми

AXN White 01:05
4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
HBO 01:10
"Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
HBO HD 01:10
"Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
HBO 2 01:15
"Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
bTV Cinema 01:15
"Баща ми трябва да умре" - криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Елизабет Джилс, Синтия Стивънсън, Уилям Р. Моузес, Себастиян Пигот и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}