ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:00
    Дойче Веле: Шифт
  • 11:15
    Паралелни вселени: Реални ли са? документален филм /САЩ, 2011г./
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 97
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Клик /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:30
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 4, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 10:20
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 11:05
    Морски детективи; сезон 9, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:55
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 23, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 09:35
    Мисията на дивака: Градът на животните
  • 10:05
    В аквариума: Шеги и закачки!
  • 11:00
    Кучешка прическа: Шегата настрана
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    СП ски алпийски дисциплини в Сейнт Мориц, гигантски слалом, мъже - пряко
  • 12:00
    СК сноуборд в Бокванг, Корея - репортаж
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /24 епизод/
  • 10:25
    Дързост и красота тв сериал /3881 епизод/п/
  • 10:50
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
  • 11:00
    Иво Папазов и оркестър "Тракия" /Ибряма на 65 години/ концерт /2007 г./
  • 11:30
    Шест правила как да станеш най-добрият футболист тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 09:40
    Tom & Jerry Kids
  • 10:00
    Miss Moon
  • 10:30
    Baby Looney Tunes
  • 10:55
    LazyTown
Пълна програма
  • 09:00
    "Кости" - сериал, с.8, еп.15
  • 10:00
    "Ренегат"/п./ - сериал,с.5, еп.7
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 21
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.8
Пълна програма
  • 09:15
    "Островът на изгубените души" - екшън, приключенски, фентъзи (Дания, 2007), режисьор - Николай Аркел, актьори - Сара Лангебек Гаарман, Лукас Мунк Билинг, Лас Борг, Николай Коперникус, Ларс Микелсен и др.
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.3
  • 12:30
    "Изгубена" - с.4, еп.10
  • 13:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.13
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Събудих се в Мексико" - комедия, приключенски  (САЩ ,2014), режисьор - Скот Армстронг, актьори - Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Удуард,  Алисън Бри, Джейсън Мантзукас, Кристен Ритер,  Роса Салазар и др. 
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 10:25
    Total Drama: Pahkitew Island (Total Drama: Pahkitew Island)
  • 10:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 11:15
    CARTOON TOON TOON: Шаолински двубои (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Showdown)
Пълна програма
  • 08:25
    "Женски работи", драма, Франция, 1988; реж. Клод Шаброл, с Изабел Юпер, Франсоа Клузе, Мари Трентинян, Нилс Таверние, Лолита Шама, [15+]
  • 10:10
    "Театърът представя III - Нощна смяна", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Брус Гудисън, с Даниел Мейс, Ашли Уолтърс, Скарлет Алис Джонсън, Риа Змитрович, Тед Райли, [12+]
  • 10:35
    "По-шумно от бoмби", семейна драма, Норвегия, 2015; реж. Йоахим Триер, с Гейбриъл Бърн, Изабел Юпер, Джеси Айзенбърг, Девин Друид, Ейми Райън, [12+]
  • 12:25
    "Камикадзе", комедийна драма, Испания, 2014; реж. Алекс Пина, с Алекс Гарсия, Едуардо Бланко, Вероника Ечегуи, Кармен Мачи, Летисия Долера, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    "Преобразуване на живота", документален, САЩ, 1988; реж. Годфри Реджио, [12+]
  • 10:50
    "Прехвърляне", късометражен трилър, Франция, 2015; реж. Микаел Накаш, с Джъстин Уочсбъргър, Чарли Бюли, Чък Хитингър, [12+]
  • 11:15
    "45 години", романтична драма, Великобритания, 2015; реж. Андрю Хейф, с Шарлот Рамплинг, Том Кортни, Джералдин Джеймс, Доли Уелс, Дейвид Сибли, [12+]
  • 12:50
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    African Voices
  • 10:00
    Amanpour.
  • 10:30
    News Special
  • 11:00
    CNNMoney View with Nina Dos Santos
Пълна програма
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11, /п/
  • 11:30
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, /п/
Пълна програма
  • 09:35
    Аукционни войни в Канада: Лош ден за Богарт
  • 10:00
    Злато в Берингово море: Необичайно партньорство
  • 11:00
    Да продадеш колата си: От "Костенурка" до бъги - първа част
  • 11:30
    Да продадеш колата си: От "Костенурка" до бъги - втора част
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 10:14
    Фабрика за храна: Пътуване до Дижон
  • 10:38
    Не можеш да оближеш лакътя си: Болка и постижение
  • 11:03
    Не можеш да оближеш лакътя си: Самоконтрол
Пълна програма
  • 09:40
    Групата на Алекс
  • 10:05
    Counterfeit Cat (Shorts)
  • 10:10
    7 д
  • 10:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 09:30
    "Да изобретяваме"
  • 10:00
    "Сръчни пръсти"
  • 10:15
    "Фокуси"
  • 10:30
    "Артзука"
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 11:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 12:00
    Дон Матео - 86 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    "Днес в зимните спортове"
  • 10:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Гигантски слалом (мъже), първи манш, пряко
  • 11:45
    Биатлон, Световно първенство: 20 км (мъже)
  • 12:30
    Биатлон, Световно първенство: 15 км (жени)
Пълна програма
  • 09:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (втори етап)
  • 10:00
    Фрийстайл ски: Световна купа Квебек
  • 10:30
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Танцови двойки (волна програма)
  • 12:00
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Мъже (кратка програма), пряко
Пълна програма
  • 09:40
    Супер-превозвачи, еп. 4
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 1
  • 11:10
    Братски проекти, еп. 9
  • 11:30
    Братски проекти в къщата, еп. 9
Пълна програма
  • 09:45
    Strongman Champions League
  • 10:40
    Pro Bull Riders
  • 11:35
    Wild Ride
  • 12:05
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Грандиозни ремонти на кухни
  • 10:00
    Братовчеди на повикване
  • 10:25
    Предизвикателството на бялата стая
  • 10:50
    Предизвикателството на бялата стая
Пълна програма
  • 09:40
    Бивши - трети сезон, еп. 5
  • 10:05
    Бивши - трети сезон, еп. 6
  • 10:35
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 4
  • 11:00
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    Стари кучета - девети сезон, еп. 10
  • 10:40
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 21
  • 11:05
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 13
  • 12:00
    Разобличаване - седми сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 08:15
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 09:55
    "Безсмъртните "Маршъл"", драма, САЩ, 2006; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Матю МакКонъхи, Матю Фокс, Иън Макшейн, Антъни Маки, Кейт Мара, [12+]
  • 12:05
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 13:30
    "Треска за шоу 3", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Директър Екс, с Никол Муньос, Питър Галахър, Кени Уормалд, Клои Лукашиак, Саша Радецки, [12+]
Пълна програма
  • 09:35
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 3
  • 10:30
    Страхотни изобретения, еп. 30
  • 11:00
    Конспирация, еп. 5
  • 11:50
    Най-големите измами в историята, еп. 5
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Великото бягство
  • 10:00
    Сам: На произвола на съдбата
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Обир по "богаташки"
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Председателят на хранилището
Пълна програма
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
  • 10:35
    "Кипър"
  • 10:55
    "Приключенията на делфинчето Муму"
Пълна програма
  • 09:05
    "Спорт в обектива"
  • 10:00
    "Без монтаж"
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:45
    "Крайпътна къща 66" - комедия с Уилям Дефо, Джъдж Райнхолд, Карен Лий, Кейт Върнън.
  • 10:20
    "Детективи двойкаджии" - комедия с Дейвид Ландсберг, Лорин Драйфус.
  • 11:50
    "Хвърли мама от влака" - комедия с Дани Де Вито, Били Кристъл, Ким Грайст, Ан Рамси.
  • 13:20
    "Безгрижните" - драма с Албърт Фини, Ейдън Куин, Робин Райт.
Пълна програма
  • 09:45
    GSERIES
  • 10:10
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
  • 11:00
    LE TOUQUET ENDUROPALE HIGHLIGHTS
  • 13:35
    RC RACING SEASON 10
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Ретро къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Необикновени къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 09:00
    This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Best Of British! Top 20
  • 12:00
    2016 MTV Video Music Awards
  • 14:00
    Kwabs: MTV Live Lockdown
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 09:50
    Супер-ветеринар, еп. 19
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 1
  • 11:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
  • 11:40
    Удивителни раждания при животните, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 10:00
    Разглоби ме 2, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
Пълна програма
  • 09:26
    Дивата Коста Рика
  • 10:16
    Фатално приличане
  • 11:05
    Най-опасните животни на Австралия: Брегът на акулите
  • 11:53
    Нападението на големите котки
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-и епизод, повторение
  • 10:30
    Баскетбол: Баскония - Иберостар Тенерифе, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Морабанк Андора, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
Пълна програма
  • 09:05
    "Живей здравословно!" (12+)
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
Пълна програма
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 11:10
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:35
    "По средата" - сериал
  • 12:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:30
    УЕФА Лига Европа: Атлетик Б - Апоел Никозия
  • 11:30
    УЕФА Лига Европа: Гент - Тотнъм
  • 13:30
    УЕФА Лига Европа: Виляреал - Рома
  • 15:30
    УЕФА Лига Европа - обзори
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 09:35
    Вести-Москва
  • 10:00
    Вести
  • 11:00
    "Хуморина"
  • 12:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:50
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 10:00
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 10:15
    Mister Maker
  • 10:35
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 09:30
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
  • 10:25
    Проект земя - документална поредица - 5 епизод
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Новите момичета в квартала: Транссексуални 101
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 39
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 40
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 9
Пълна програма
  • 09:00
    Българската следа в "Рали Дакар", част 2
  • 10:00
    Поддържан Резерват Тъмната гора
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Локър Арт център
Пълна програма
  • 09:00
    Строителство в Аляска
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в Белия дом
Пълна програма
  • 09:00
    Строителство в Аляска
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в Белия дом
Пълна програма
  • 09:00
    Вестникът, САЩ, 1994
  • 10:47
    Рок радио, комедия/драма/музикален, с Филип Сиймур Хофман, Кенет Брана, Бил Най, 2009
  • 13:02
    Бялата графиня (2005), 2005
  • 15:12
    Знак на съдбата, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 3
  • 10:00
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 24
  • 10:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 8
  • 11:00
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Топ 50: Любовта е във въздуха!
  • 17:00
    Добро настроение в петък!
Пълна програма
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Здравословен живот/п/
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Документален филм/п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 09:50
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 12
  • 10:45
    Империя - първи сезон, еп. 5
  • 11:40
    Кости - пети сезон, еп. 17
  • 12:35
    Легион - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 09:40
    Ibiza Chill
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    FASHION FLIX
  • 10:00
    FASHION FLIX
  • 10:30
    FASHION FLIX
  • 11:00
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 09:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (втори етап)
  • 10:00
    Фрийстайл ски: Световна купа Квебек
  • 10:30
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Танцови двойки (волна програма)
  • 12:00
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Мъже (кратка програма), пряко
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 15 еп.
  • 09:55
    "Полицайките от окр.Брауърд" - 7 еп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 5 еп.
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 14 eп.
Пълна програма
  • 09:50
    Спорт
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Рыбалка без границ
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:40
    Я и моя собака
Пълна програма
  • 09:50
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2, /п/
  • 11:00
    "Сън наяве" - романтичен с уч. на Джени Гарт, Камерън Матисън, Мери Кей Плейс, Кристин Бут и др.
  • 13:00
    "Моят ирландски меден месец" - романтичен с уч. на Николет Шеридан, Патрик Балади, Виктория Смърфит и др.
  • 15:00
    "Късметлията " - драма с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати, Брус Макгил, Крейг Биерко, Пади Консидин и др., /п/
Пълна програма
  • 09:37
    Extreme Couponing: Jeff and Kelly
  • 10:00
    Codes and Conspiracies: Experimental Soldiers
  • 10:45
    America: Facts vs. Fiction: The Inventors
  • 11:07
    America: Facts vs. Fiction: The New World
Пълна програма
  • 09:40
    KEEP FIT
  • 09:55
    NATIONAL PARKS
  • 10:00
    NEWS AND WEATHER FORECAST
  • 10:10
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 09:30
    Трапезата на Сиба
  • 10:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 10:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 11:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:30
    "Днес в зимните спортове"
  • 10:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Гигантски слалом (мъже), първи манш, пряко
  • 11:45
    Биатлон, Световно първенство: 20 км (мъже)
  • 12:30
    Биатлон, Световно първенство: 15 км (жени)
Пълна програма
  • 08:15
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 09:55
    "Безсмъртните "Маршъл"", драма, САЩ, 2006; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Матю МакКонъхи, Матю Фокс, Иън Макшейн, Антъни Маки, Кейт Мара, [12+]
  • 12:05
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 13:30
    "Треска за шоу 3", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Директър Екс, с Никол Муньос, Питър Галахър, Кени Уормалд, Клои Лукашиак, Саша Радецки, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:50
    Doc McStuffins
  • 10:00
    Goldie & Bear
  • 10:15
    PJ Masks
  • 10:30
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
Пълна програма
  • 09:30
    Кръвожадни роднини: Доморазрушителка
  • 10:20
    Кошмарни съседи: Отвличане посред бял ден
  • 11:10
    Убийства в тресавището: В дълбоки води
  • 12:00
    Убиха ме: Смъртоносна връзка
Пълна програма
  • 09:41
    Entourage: Atherton Family
  • 10:05
    Up Close With: Matthias Dandois
  • 10:35
    Freesports: Buff Epic Run
  • 11:01
    Up Close With: S?bastien Foucan
Пълна програма
  • 09:45
    World Class Sports Fishing
  • 10:10
    Outfitter Bootcamp
  • 10:35
    Outfitter Bootcamp
  • 11:00
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Великото бягство
  • 10:00
    Сам: На произвола на съдбата
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Обир по "богаташки"
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Председателят на хранилището
Пълна програма
  • 09:00
    Разглоби ме 2, еп. 2
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 11:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 12:00
    Основен ремонт на Земята, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 97
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 2, риалити, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Убиец продуцент
  • 10:00
    Истории за престъпления: Призракът от "Батън руж": Дерик Тод Лий
  • 11:00
    Истории за престъпления: Смъртоносна мания: Ърл Брамблет
  • 12:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
Пълна програма
  • 09:45
    "От архивите на "СКАТ": "Изгнаници клети" с Михран Бохосян/ или "Небето на Велека" - документален филм /5 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Храмове на българската памет - Устра" - документален филм
Пълна програма
  • 09:30
    Brotherhood
  • 10:00
    Brotherhood
  • 10:30
    I Live With Models
  • 11:00
    I Live With Models
Пълна програма
  • 09:41
    Horny Wife Wants A Stranger (18+)
  • 10:03
    School Sucks Balls (18+)
  • 10:27
    Let Me Help You Out (18+)
  • 10:54
    Get A Deep Stretch (18+)
Пълна програма
  • 08:40
    Тенис: "Гаранти коза София оупън 2017" - финал
  • 10:40
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
  • 12:15
    Баскетбол: Купа на България - четвъртфинал
  • 13:55
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/, ІІ манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:20
    Планетата Европа (4)
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (7)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 11:00
    Животни, които са променили историята (3)
Пълна програма
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Царско село - Левски, мач за Купата на България, повторение
  • 10:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2016-17), 20-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 29-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Монтана - Лудогорец, осминафинален мач за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    "Премиър Лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2016-17), 23-и епизод, повторение
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Съндърланд - Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Ливърпул - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Кръвожадни роднини: Доморазрушителка
  • 10:20
    Кошмарни съседи: Отвличане посред бял ден
  • 11:10
    Убийства в тресавището: В дълбоки води
  • 12:00
    Убиха ме: Смъртоносна връзка
Пълна програма
  • 09:30
    "Американски истории"
  • 10:00
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:00
    "Нашите герои"
Пълна програма
  • 09:30
    Чудовищни шарани от Маймунската скала
  • 10:00
    На фокус - Йожеф Ач - Представя се The One Gold
  • 10:30
    Риболов в джунглата -Индия 1. част
  • 11:00
    Дневник на любителя на фин монтаж - По топли води в студено време
Пълна програма
  • 08:50
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 10:35
    "В кадър ХІV, 7 еп.", документален, САЩ, 2017, [0+]
  • 11:05
    "Седмият син", екшън - фентъзи, САЩ, 2014; реж. Сергей Бодров, с Джеф Бриджис, Бен Барнс, Джулиан Мур, Алиша Викандер, Анте Трауе, [15+]
  • 12:50
    "Жива стомана", екшън - фантастика, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 10:50
    "Том и Джери: Шпионска мисия", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Спайк Бранд, Тони Сервон, [0+]
  • 12:05
    "Нюзрум ІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Алън Пол, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 13:00
    "Лоракс", анимационна комедия, САЩ, 2012; реж. Кайл Болда, Крис Рено, със Зак Ефрън, Бети Уайт, Тейлър Суифт, Дани ДеВито, Ед Хелмс, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Invitation Only
  • 10:00
    From the Runway
  • 10:30
    What's Haute
  • 11:00
    Model Yoga Season 3 Ep1
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Майсторите, които върнаха времето (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Белинташ (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:50
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 6
AXN Black 10:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Diema 10:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 5, /п/
RTVi Russia 10:00
Сериал "Не в последний раз" 16+
bTV Action 10:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 10:00
Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 10:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Eurosport HD 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Film Plus 10:00
Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Забравените гори (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
bTV Comedy 10:00
"Запознай се с един приятел" - комедия (Италия, 2010) , режисьор - Карло Ванзина, актьори - Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др.
HBO 2 10:05
"След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
HBO3 10:05
"В кадър ХІV, 45 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}