ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Труден живот
  • 15:30
    Труден живот
Пълна програма
  • 12:00
    2016 MTV Video Music Awards
  • 14:00
    Kwabs: MTV Live Lockdown
  • 14:25
    Sam Smith Live @ V Festival 2015
  • 14:50
    Ellie Goulding Live @ V...
Пълна програма
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма

Сериали

AXN White 13:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
bTV 13:30
Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 103
bTV Comedy 13:30
"Мутра по заместване" - сериал
bTV HD 13:30
Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 103
bTV Lady 13:30
"Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.79

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
Eurosport 2 14:00
Футбол, Бундеслига: Обзор на двадесет и втория кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 14:00
Футбол, Бундеслига: Обзор на двадесет и втория кръг
Mtel Sport 1 14:00
Тенис: Открито първенство на Дубай 2017, втори мач, директно
Nova Sport 14:00
Баскетбол: Мовистар Естудиантес - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 13:10
"Без граници", драма, Иран, 2014; реж. Амирхосеин Асгари, с Алиреза Баледи, Араш Мерабан, Арсалан Алипуораин, Зейнаб Назерпур, [12+]
AXN White 13:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
БНТ 13:25
Лошите добри приятели детски тв филм /5 епизод/
e-kids 13:30
Граф Монте Кристо - анимационен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}