ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Кучешка прическа: Шегата настрана
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 10
  • 12:50
    Как живеят ветеринарите: Епизод 5
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Мисия в Мексико
Пълна програма
  • 11:30
    Да продадеш колата си: От "Костенурка" до бъги - втора част
  • 12:00
    Речни чудовища: Убиецът сред студените води на Аляска
  • 13:00
    Речни чудовища: Канадски ужас
  • 14:00
    Речни чудовища: Ужаси сред южния Тих океан
Пълна програма
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Епизод 10
  • 12:14
    Ловци на митове: Хартиена броня
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 13:26
    Фабрика за храна: Пътуване до Дижон
Пълна програма
  • 11:30
    Братски проекти в къщата, еп. 9
  • 11:55
    Моят плаващ дом, еп. 9
  • 12:20
    Дроновете, еп. 5
  • 12:45
    Призраци от автоморгата, еп. 9
Пълна програма
  • 11:00
    Конспирация, еп. 5
  • 11:50
    Най-големите измами в историята, еп. 5
  • 12:40
    Средновековните мъртъвци, еп. 5
  • 13:30
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 4
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Председателят на хранилището
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Обединени, ще устоим
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Мечтите на Маккуин
  • 13:00
    Война за доставки: Голямата Берта и експрес "Молар"
Пълна програма
  • 11:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
  • 11:40
    Удивителни раждания при животните, еп. 5
  • 12:05
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 9
  • 12:35
    Животински лудории, еп. 9
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 13:00
    Основен ремонт на Земята, еп. 1
  • 14:00
    Вярно ли е?, еп. 9
Пълна програма
  • 11:05
    Най-опасните животни на Австралия: Брегът на акулите
  • 11:53
    Нападението на големите котки
  • 12:42
    Райски места: Каньоните - Дивият запад на Америка
  • 13:26
    Дивата Коста Рика
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 12:30
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 13:00
    Свещарска гробница
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 11:35
Малкълм - седми сезон
e-kids 11:50
Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
Fox Life 11:55
Кое е това момиче? - първи сезон
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
Хоби ТВ 12:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
"Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
Eurosport 12:00
Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Eurosport HD 12:00
Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Mtel Sport 2 12:00
Тенис: WTA Гщаад 2017

Всички предавания

Филми

HBO 11:40
"Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
HBO HD 11:40
"Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
MGM 11:45
"Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
Skat+ 11:45
"Бъди благословена" - документален филм /повторение/
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}