ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:10
    Мисията на дивака: Хаос в животинска пещера
  • 20:35
    Мисията на дивака: Обяд със свинско
  • 21:05
    Най-големите и най-лошите: Анаконда
  • 22:00
    Золтан и животните от филмите: Епизод 5
Пълна програма
  • 20:00
    Най-ужасните в света...: Бури
  • 21:00
    Мъжете от Юкон: Последният изстрел
  • 22:00
    Аляска: Последната граница: Денят на благодарността
  • 23:00
    Смешни провали: Епизод 12
Пълна програма
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 20:45
    Фабрика за храна: За утоляване на жаждата
  • 21:10
    Срещи с извънземни: Машината на времето
  • 22:00
    Ловци на митове: Истории от окопите
Пълна програма
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 4
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 22:00
    Търсачи на съкровища, еп. 7
  • 22:45
    Екстремна наука, еп. 2
Пълна програма
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 4
  • 21:10
    Най-големите измами в историята, еп. 5
  • 22:00
    Убийци от древността, еп. 1
  • 22:50
    Убийци от древността, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Дървосекачи: Обучението на Шелби
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Упорството носи късмет
  • 22:00
    Флагът на Америка от 11 септември: Възроден от пепелта
  • 23:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 20:30
    Животински лудории, еп. 12
  • 21:00
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 9
  • 21:25
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 10
  • 21:50
    Животински лудории, еп. 10
Пълна програма
  • 20:00
    Технически постижения, еп. 1
  • 21:00
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 22:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 23:00
    Мегаколи, еп. 1
Пълна програма
  • 19:48
    Диво царство: Светлата глутница
  • 20:37
    Човек срещу страшилище: Крилат убиец
  • 21:26
    Райски места: Каньоните - Дивият запад на Америка
  • 22:15
    Дивата Коста Рика
Пълна програма
  • 20:30
    Витоша, моя любов
  • 21:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 21:30
    Рай на края на земята
  • 22:00
    Богинята майка Рила, част 1
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:45
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 20:45
Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
Viasat History 21:00
Селцето, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:30
Тенис: Жереми Шарди - Стефанос Циципас (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Mtel Sport 1 21:00
Футбол: Байерн ТВ
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Nova Sport 21:15
Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, повторение

Всички предавания

Филми

BNT2 20:45
Отведи ме у дома игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Сам Джагър, в ролите Сам Джагър, Лин Шей, Бренън Елиът, Брий Търнър, Мишел Крусик и др.
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
HBO HD 21:00
"Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
RTVi 21:00
Игрален филм
TVT 21:00
Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}