ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:40
    BOOM BOOM BOOM: The Scooby Doo Show
  • 16:00
    NEW My Knight and Me
  • 16:10
    My Knight and Me
  • 16:30
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 14:35
    Нексо Рицари (Nexo Knights)
  • 14:55
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 15:20
    Бен 10 (Ben 10)
  • 15:30
    Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Групата на Алекс
  • 15:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:00
    "Време за игра"
  • 15:10
    "Герои на града"
  • 15:35
    "Познай колко те обичам"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.9, еп.3
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./- комедиен сериал
bTV HD 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

MGM 14:55
"Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}