ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
Пълна програма
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 11
  • 13:00
    "Призраци на бивши гаджета" - романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Марк Уотърс, актьори - Лейси Чабърт, Робърт Форстър, Ан Арчър, Брекин Мейър, Даниел Сунджата, Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Ема Стоун, Кристина Милиан, Майкъл Дъглас и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 13:00
    "Джордж от джунглата 2" - с уч. на Кристофър Шауърман, Джули Бенц, Ангъс Джоунс, Томас Хейдън Чърч и др.
Пълна програма
  • 11:35
    Синът на Сталин - исторически сериал /п./
  • 12:30
    С черпак в куфара - кулинарно пътешествие
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:35
    Дрязги - сериал, семейна комедия
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
  • 19:00
    Investbook с Велко Каменов - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:40
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 6
  • 12:50
    Косатките
  • 13:45
    Операция "Кит": Епизод 1
  • 14:40
    Операция "Кит": Епизод 2
Пълна програма
  • 11:40
    "Демократизирането" на света" - Геноцидът над индианците в Северна Америка - документален филм
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    СК двуместен боб в Кьонигзее, мъже - пряко
  • 12:15
    СК сноуборд в Бокванг, Корея, халфпайп, мъже - репортаж; СК свободен стил спускане по бабуни в Тазавако, Япония - репортаж
  • 12:25
    СК шейни в Пьонгчан, жени - пряко
  • 12:55
    СК ски дълго бягане в Отепя, Естония, спринт жени и мъже - пряко
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2013 г./, 23 епизод /п/
  • 12:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Шифт /п/
Пълна програма
  • 11:30
    В кадър Ток на пазара /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите
  • 13:00
    Инспекторът и нощта игрален филм /1963 г./, режисьор Рангел Вълчанов, оператор Димо Коларов, в ролите: Георги Калоянчев, Невена Коканова, Димитър Панов, Стефан Гъдуларов, Лео Конфорти и др.
Пълна програма
  • 11:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 12:00
    Boomerang Treasure Chest: Grizzy & The Lemmings
  • 13:25
    The Tom and Jerry Show
  • 14:00
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 11:00
    "Наемникът" - екшън,трилър (Великобритания, 2014), режисьор - Томас Икими, актьори: Айнсли Бубико, Джон Колтън, Марк Хайделбергер, Кайл Хестър, Марк Джейкъбсън и др.
  • 12:30
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.3,4
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 10:00
    "Братовчед ми Вини" - комедия (САЩ, 1992), режисьор -Джонатан Лин, актьори - Джо Пеши, Ралф Мачо, Мариса Томей, Мичъл Уитфилд, Брус Макгил, Лейн Смит и др.
  • 12:30
     "Арго" - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован,  Виктор Гарбър и др.
  • 15:15
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
Пълна програма
  • 10:00
    "Лора от сутрин до вечер" - драма (България, 2011), режисьор - Димитър Коцев-Шошо, актьори - Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "България търси талант"
Пълна програма
  • 11:40
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 12:05
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
  • 12:30
    Скуби-Ду мистерия оод (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
  • 12:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 10:40
    "Амнезия (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Барбет Шрьодер, с Марте Келер, Макс Риймелт, Бруно Ганц, Корина Кирхоф, Джоел Базман, [12+]
  • 12:15
    "Светът на Уейн", комедия, САЩ, 1992; реж. Пенелопе Сферийс, с Майк Майърс, Дейна Карви, Роб Лоу, Тиа Карере, Брайън Дойл-Мъри, [12+]
  • 13:50
    "Юдит", военна драма, САЩ, 1966; реж. Даниел Ман, със София Лорен, Питър Финч, Джак Хоукинс, Ханс Вернер, Франк Уолф, [15+]
  • 15:35
    "Никой не се спасява сам", романтична драма, Италия, 2015; реж. Серджо Кастелито, с Рикардо Скамарчо, Ясмине Тринка, Анна Галиена, Анджела Молина, Марина Роко, [15+]
Пълна програма
  • 11:20
    "Токийската годеница", драма, Белгия, 2014; реж. Стефан Либерски, с Полин Етиен, Таичи Иноуе, Жули Льо Бретон, Алис Дьо Льонкса, Акими Ота, [15+]
  • 13:00
    "Сблъсък", драма, Египет, 2016; реж. Мохамед Диаб, с Нели Карим, Хани Адел, Тарек Абдел Азиз, Ахмед Малек, Ахмед Даш, [15+]
  • 14:35
    "Саломе (2002)", драма, Испания, 2002; реж. Карлос Саура, с Аида Гомес, Пере Аркилуе, Пако Мора, Хавиер Тока, Кармен Вилена, [12+]
  • 16:00
    "Репетиция на оркестър", драма, Италия, 1978; реж. Федерико Фелини, с Балдуин Баас, Клара Колосимо, Елизабет Лаби, Роналдо Бонаки, Фердинандо Вилела, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    News Special
  • 12:30
    On China
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
  • 12:15
    "Къщата на тайните" - романтична драма с уч. на Сузан Анбее, Ингеборг Вестфал, Туре Райфенщайн и др.
  • 14:10
    "Да бъдеш себе си" - романтична драма с уч. на Кристин Нойбауер, Харди Крюгер мл., Сюзан Анбе, Рут Мария Кубечек и др.
  • 16:00
    "Огледален свят" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 10:00
    "Ченгето от Бевърли Хилс 2" - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Юрген Прохнов, Рони Кокс, Джон Аштън, Бригите Нилсен и др., /п/
  • 12:00
    "Национална лотария" /п/
  • 12:30
    Студио "Първа лига", директно
  • 13:00
    Футбол: Нефтофимик - Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 11:30
    Авто акули: Кабриолетът и крузерът
  • 12:00
    Съкровища в склада: Епизод 2
  • 12:30
    Съкровища в склада: Епизод 3
  • 13:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
Пълна програма
  • 11:26
    Срещи с извънземни: Оплитане
  • 12:14
    Срещи с извънземни: Пророчества
  • 13:02
    Срещи с извънземни: Ескалация
  • 13:50
    Срещи с извънземни: Войната
Пълна програма
  • 11:30
    КОЛИТЕ
  • 13:30
    Най-добри приятели завинаги
  • 14:00
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:30
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
Пълна програма
  • 11:30
    "Нормално"
  • 12:00
    Телешопинг
  • 13:00
    Битки за складово пространство
  • 13:55
    Футбол от Бундеслигата, жени: Фрайбург - Байерн Мюнхен - пряко
Пълна програма
  • 11:30
    "Чудата наука"
  • 12:00
    "За ума"
  • 12:30
    "Експресът на учените"
  • 13:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
  • 13:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:45
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: Спринт, пряко
  • 13:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (жени), втори манш, пряко
  • 15:00
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (мъже), пряко
  • 17:15
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Жени (втори манш)
Пълна програма
  • 10:30
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Спортни двойки (волна програма)
  • 12:00
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Жени (волна програма), пряко
  • 15:00
    Футбол, Бундеслига: Аугсбург - Байер
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Херта - Байерн, пряко
Пълна програма
  • 11:55
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 12:40
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 13:30
    Братски проекти, еп. 6
  • 13:50
    Братски проекти, еп. 7
Пълна програма
  • 11:35
    Extreme Sports Channel 2013
  • 12:30
    World of X Games
  • 13:25
    Monster Jam
  • 14:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 11:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 13:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 11:40
    Преобразяване на двора
  • 12:10
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:35
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 11:25
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 6
  • 12:25
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 21
  • 13:20
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 22
  • 14:15
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 11:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 18
  • 12:25
    Втори шанс - първи сезон, еп. 3
  • 13:20
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 18
  • 14:15
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 10:35
    "В навечерието на Коледа", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джей Ръсел, с Ан Хечи, Кевин Даниелс, Карлос Гомес, Грифин Кейн, Алиса Сковбай, [12+]
  • 12:00
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
  • 13:55
    "Зоотрополис", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Байрън Хауърд, Рич Мур, Джаред Буш, [0+]
  • 15:45
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
Пълна програма
  • 11:45
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 3
  • 12:45
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 4
  • 13:45
    Викингите, еп. 3
  • 14:40
    Средновековните мъртъвци, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    В търсене на Хитлер: Приятели във висшите кръгове
  • 12:00
    В търсене на Хитлер: Самолетът на Хитлер
  • 13:00
    Лиипу и Питбула: Пресилване
  • 14:00
    Лиипу и Питбула: Дива надпревара
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
  • 12:00
    Риболов на чудовища - тв поредица, Америка, пети сезон, 2 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 11:00
    "Строителят Боб: Рицарите на Кеналот"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
  • 12:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 13:00
    "Паленца"
Пълна програма
  • 11:45
    "Без монтаж"
  • 12:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 13:00
    Времето, календар, хороскоп
  • 13:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 10:25
    "Блекджек" - комедия с Бет Мидлър, Рип Торн, Кен Уол.
  • 12:05
    "Лекар за милиони" - комедия с Дан Акройд, Уолтър Матау, Дона Диксън, Чарлз Гродин.
  • 13:40
    "Отбой в полунощ" - военен с Итън Хоук, Кевин Дилън, Гари Синийз.
  • 15:25
    "Програмата" - драма с Холи Бери, Джеймс Каан, Омар Епс, Кристи Суонсън.
Пълна програма
  • 11:50
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 12:45
    FIA WRC BEST OF
  • 13:35
    GSERIES
  • 14:00
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:30
    Видеолюбов
  • 12:00
    Видеолюбов
  • 12:30
    Видеолюбов
  • 13:00
    Класация Евро Топ
Пълна програма
  • 10:30
    MTV Essentials: Super Sexy R&B
  • 12:00
    Louisa Johnson In The Zone
  • 13:00
    Laura Whitmore's Hits From The...
  • 14:30
    MTV Asks Robbie Williams
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 11:35
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 9
  • 12:00
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 10
  • 12:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
  • 12:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Мегазаводи, еп. 5
  • 12:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 13:00
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 14:00
    Магистрала през ада, еп. 8
Пълна програма
  • 11:53
    Най-чудатите мозъци и малки: Гениални животни
  • 12:42
    Най-чудатите мозъци и малки: Странни малки
  • 13:26
    Най-чудатите твари в света: Незабелязани нападения
  • 14:17
    Най-чудатите твари в света: Чудатости
Пълна програма
  • 11:30
    Баскетбол: Барселона Ласа - Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 13:00
    Класика от Висшата Лига - Блекбърн Роувърс - Манчестър Юнайтед (1996-97), повторение
  • 13:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 24-и епизод, повторение
  • 14:00
    Билярд: Мастърс 2017, втори ден, първа сесия, директно
Пълна програма
  • 11:20
    "Идеален ремонт"
  • 12:35
    Сергей Горобченко, Олга Ломоносова в многосерийния филм "Няма бивши" (16+)
  • 16:10
    Премиера. Концерт на Зара
  • 17:00
    Вечерни новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 12:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 13:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 13:35
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Палермо
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Борусия Д
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Арсенал
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Наполи
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 14:45
    "Ruck Zuck" - шоу
  • 15:45
    "Колелото на късмета" - шоу
  • 16:45
    "Jeopardy!" - шоу
Пълна програма
  • 09:35
    Игрален филм
  • 13:00
    "Бялото студио"
  • 13:40
    "Романтиката на романса"
  • 14:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 11:05
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    "Левски - символ и епоха" - "Левски пред турския съд "
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:35
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:00
    Scooby-Doo!
  • 13:00
    Barbie - Eine Prinzessin im Rockstar Camp
  • 14:20
    Friends - Die Talentshow
Пълна програма
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    Една различна Коледа - семейна комедия, САЩ, 1996, с Шери Лонг, Бари Бостуик, Нейтън Лоурънс, Нанси Маклафлин, Майкъл Найт, Брус Кърби и др
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Експерти
  • 12:00
    Маниаци-чистофайници: Лесли, Тюздей и Соня, Вини и Робин
  • 13:00
    Маниаци-чистофайници: Джейд и Дебора, Линси и Скот
  • 14:00
    Животът на високите: Линдзи превзема света
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Неизвървените пътеки на Пирин
  • 12:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 13:00
    Белоградчишки скали и Белоградчишка крепост
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:45
    Обичам те до смърт (1990), САЩ, 1990
  • 13:25
    Американски мечти, САЩ, комедия, 2006
  • 15:15
    Завръщане в бъдещето III, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1990
  • 17:20
    Втората майка, САЩ, комедия/драма/семеен, 1998
Пълна програма
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 6
  • 12:00
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 7
  • 12:30
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 8
  • 13:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Топ 50: Любовта е във въздуха!
  • 18:00
    Топ 50: Велики любовни песни
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
Пълна програма
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "ВИП Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:30
    "Животът днес" - документална поредица /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    Документална поредица /п/
  • 13:00
    "Марина" - биографичен, Белгия-Италия, реж. Стийн Конингс, участват: Луиджи Ло Кашо, Донатела Финокиаро, Ивелин Босман, Кристиан Кампаня и др.
Пълна програма
  • 11:35
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 3
  • 12:05
    От местопрестъплението: Маями, еп. 21
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 22
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:30
    FASHION FLIX
  • 12:00
    FASHION FLIX
  • 12:30
    FASHION FLIX
  • 13:00
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 10:30
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Спортни двойки (волна програма)
  • 12:00
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Жени (волна програма), пряко
  • 15:00
    Футбол, Бундеслига: Аугсбург - Байер
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Херта - Байерн, пряко
Пълна програма
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 14:40
    A-List Playlist
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 11:10
    "Истории за осиновявания" - 6 и 7 еп.
  • 12:00
    "Градска болница" - 19 еп.
  • 12:50
    "Удивителни медицински истории" - 1 еп.
  • 13:40
    "Кошмарни наематели, бедни хязаи" - 14 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Спорт
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:30
    По следам Хемингуэя
  • 12:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 12:35
    Я и моя собака
  • 13:00
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 11:20
    "Това познато чувство" - комедия с уч. на Бет Мидлър, Денис Фарина, Пола Маршал, Гейл О'Грейди и др. , /п/
  • 13:30
    "Добрият пастир" - трилър с уч. на Мат Деймън, Анджелина Джоли, Робърт Де Ниро, Алек Болдуин, Тами Бланчард, Били Крудъп, Майкъл Гамбън, Уилям Хърт, Тимъти Хътън и др., /п/
  • 17:00
    "Актьорско студио"- токшоу, сезон 17
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 2 епизода, /п/
Пълна програма
  • 11:52
    Extreme Couponing: Missy and Nicole
  • 12:15
    Extreme Couponing: Joyce and Aprille
  • 12:37
    Extreme Couponing: Lisa and April
  • 13:00
    Extreme Couponing: Erin and Dominique
Пълна програма
  • 11:55
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
Пълна програма
  • 11:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:00
    Човек, огън, храна
  • 12:30
    Човек, огън, храна
  • 13:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Ники Дюс
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:45
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: Спринт, пряко
  • 13:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (жени), втори манш, пряко
  • 15:00
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (мъже), пряко
  • 17:15
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Жени (втори манш)
Пълна програма
  • 10:35
    "В навечерието на Коледа", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джей Ръсел, с Ан Хечи, Кевин Даниелс, Карлос Гомес, Грифин Кейн, Алиса Сковбай, [12+]
  • 12:00
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
  • 13:55
    "Зоотрополис", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Байрън Хауърд, Рич Мур, Джаред Буш, [0+]
  • 15:45
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 12:15
    Miles From Tomorrow
  • 12:45
    PJ Masks
  • 13:10
    Captain Jake and the Never...
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Ники Дюс
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 11:10
    Престъплението, което ще се помни: Инцидент на Бъниън стрийт
  • 12:00
    Почти ми се размина: Провинциални момичета
  • 12:50
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
  • 13:40
    Почти ми се размина: Красавецът
Пълна програма
  • 11:55
    Top: Football Sex Scandals
  • 12:21
    Entourage: Atherton Family
  • 12:50
    Up Close With: Matthias Dandois
  • 13:15
    Freesports: Buff Epic Run
Пълна програма
  • 11:50
    Obsession of Carter Andrews, The
  • 12:15
    Outdoors In the Heartland
  • 12:40
    Outdoors In the Heartland
  • 13:05
    Outdoors In the Heartland
Пълна програма
  • 11:00
    В търсене на Хитлер: Приятели във висшите кръгове
  • 12:00
    В търсене на Хитлер: Самолетът на Хитлер
  • 13:00
    Лиипу и Питбула: Пресилване
  • 14:00
    Лиипу и Питбула: Дива надпревара
Пълна програма
  • 11:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 12:00
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 13:00
    Магистрала през ада, еп. 8
  • 14:00
    Магистрала през ада, еп. 13
Пълна програма
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 11
  • 13:00
    "Призраци на бивши гаджета" - романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Марк Уотърс, актьори - Лейси Чабърт, Робърт Форстър, Ан Арчър, Брекин Мейър, Даниел Сунджата, Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Ема Стоун, Кристина Милиан, Майкъл Дъглас и др.
Пълна програма
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 5, риалити, САЩ, 2014
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 14:55
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 1, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 2, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Измамник, двуженец, крадец: Уил Джордан
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Ливай Белфилд
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Иван Грозни: Айвън Пейн
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изнасилвача от магистралата
Пълна програма
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:45
    "Гложенският манастир" - документален филм
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": Китка народни песни
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 12:45
    "От архивите на "СКАТ": "Час по България" с участието на Николай Хайтов на тема "Гробът на Левски"
Пълна програма
  • 11:30
    I Live With Models
  • 12:00
    Instant Mom
  • 12:30
    Instant Mom
  • 13:00
    Instant Mom
Пълна програма
  • 11:58
    Czech Mates (18+)
  • 12:21
    To Stalk A Cock (18+)
  • 12:46
    Fill In The Fucking Assistant (18+)
  • 13:00
    Bubble Butt Gets A Juicy Double (18+)
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    Пряко: Футбол: Спортинг /Хихон/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 16:00
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:40
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /жени/, І манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Копенхаген - среща от 1/16-финалите на "Лига Европа"
  • 13:45
    Спортни новини
  • 13:55
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /жени/, ІІ манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
Пълна програма
  • 11:45
    Крокодилите 2
  • 13:15
    Скаутско приключение
  • 14:40
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
  • 16:15
    Пипи в Южните морета
Пълна програма
  • 11:30
    Флора и фауна - премиера
  • 12:00
    Акценти
  • 12:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - IRON CURTAIN, THE (EASTERN EUROPE)
  • 13:00
    REINDEER POLICE
  • 14:00
    AFRICA: THE SERENGETI
Пълна програма
  • 11:00
    Ultimate First League
  • 12:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 13:05
    Superkombat Fighting Championship
  • 14:50
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 11:45
    Индианецът
  • 13:05
    Кунфуист убиец, еп.1
  • 14:35
    Броукън Хил
  • 16:15
    Вратичката
Пълна програма
  • 11:30
    GKA
  • 12:00
    Blauvelts Backcountry
  • 12:30
    World of X Games 2015
  • 13:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 13:05
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 13:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 12:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п/
  • 13:00
    "Фортисимо Фамилия" представя
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Предизвикателство за изгряващите звезди от НБА, мач на изявените млади играчи през сезона, повторение
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Монтана - Ботев Пловдив (2015-16), повторение
  • 14:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    "Панорама: Терор в Ирак" - документален филм
  • 13:30
    "Афганистан отвътре: Как живеят талибаните?" - документален филм
  • 14:00
    Пряко: Футбол: Спортинг /Хихон/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: АФК Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 14:00
    Студио "Купа на Футболната Асоциация", директно
  • 14:30
    Футбол: Бърнли - Линкълн Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, директно
Пълна програма
  • 11:10
    Престъплението, което ще се помни: Инцидент на Бъниън стрийт
  • 12:00
    Почти ми се размина: Провинциални момичета
  • 12:50
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
  • 13:40
    Почти ми се размина: Красавецът
Пълна програма
  • 11:30
    "Американски истории"
  • 12:00
    Избрано: "КултурНо"
  • 12:30
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 13:00
    "Джаки и Райън", драма, САЩ, 2014 г., режисьор: Ейми Канаан Ман; в ролите: Катрин Хейгъл, Бен Барнес, Шерил Лий, Емили Алин Линд, Клеа ДюВал, Нейтан Стивънс, Райън Бингхам, Челси Гудуин и др.
Пълна програма
  • 11:30
    Риболов на фин монтаж с Колмич - За червеноперки с Йожеф Варга
  • 12:00
    Професионални РВ продукти - Крайни монтажи 3. част
  • 12:30
    Зеленият ад
  • 13:00
    На фокус - Йожеф Ач - По пресечен терен
Пълна програма
  • 10:45
    "Секретариат", спортна драма, САЩ, 2010; реж. Рандъл Уолъс, с Даян Лейн, Джон Малкович, Дилън Уолш, Дилън Бейкър, Марго Мартиндейл, [12+]
  • 12:50
    "Миньоните", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Болда, [0+]
  • 14:20
    "Рокаджията", музикална комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Катанео, с Рейн Уилсън, Кристина Апългейт, Джеф Гарлин, Джош Гад, Теди Гайгър, [12+]
  • 16:05
    "Рики и Флаш", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Деми, с Мерил Стрийп, Мейми Гъмър, Рик Спрингфийлд, Кевин Клайн, Одра МакДоналд, [12+]
Пълна програма
  • 11:25
    "Тайният живот на Мерилин Монро, втора част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
  • 12:55
    "В кадър ХІV, 5 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 13:25
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 1 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 14:00
    "Силициевата долина ІІ. 9 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Photographers
  • 12:00
    From the Runway
  • 12:30
    Russian Fashion: Autumn/Winter
  • 13:00
    What's Haute
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Без пътека. Мътивир (образователен филм за екстремен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Без пътека. В снеговете... (образователен филм за екстремен туризъм)
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Открито първенство на Ротердам, първи четвъртфинал мач, повторение
  • 13:00
    Хокей на лед: Кълъмбъс Блу Джакетс - Питсбърг Пенгуинс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 15:30
    Студио "Тенис", директно
  • 16:00
    Тенис: Открито първенство на Ротердам, първи полуфинал, директно
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
bTV Action 12:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 18
bTV Comedy 12:00
"Фитнес Тони" - комедиен сериал
Diema 12:00
"Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
e-kids 12:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
Nova Sport 12:05
Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Sky Sports 12:30
Футбол
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Михаил Саздов. Да уловиш красотата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 12:00
"Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
Cinemax 12:05
"Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
AXN 12:15
4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 15:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 15:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}