ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
Пълна програма
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с.6, еп.12,13
  • 08:00
    "Тази събота" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:55
    Темида - за правосъдието в полза на хората, новинарско предаване с автор Димитър Абрашев/п./
  • 07:25
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Новините ON AIR
  • 08:20
    Днес в събота с Бойка Делиева
Пълна програма
  • 07:00
    Русия, според Райън - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Велко Каменов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 07:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 08:40
    Медиум; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 09:30
    Медиум; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 07:00
    С човекоподобните маймуни: Преодоляване на страха
  • 07:25
    Най-големите и най-лошите: Анаконда
  • 08:15
    Да хванеш огромна риба тон: Битка за риба тон
  • 09:10
    Смъртоносни и полезни животни в Австралия: Епизод 3
Пълна програма
  • 05:00
    Народна музика
  • 08:00
    Най-доброто от "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Народна музика
Пълна програма
  • 07:20
    "Прасенцето Руди Ръсел" - сериал
  • 08:20
    "Паула и дивите животни" - документална поредица
  • 09:00
    "Чекер Тоби"
  • 09:35
    "Как да превъзпитам родителите си" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:00
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 07:30
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 07:00
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Петко Бочаров. Живот в три Българии документален филм /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Пълна програма
  • 07:00
    NEW Robin Hood - Mischief in Sherwood
  • 08:00
    Tiny Toon Adventures
  • 08:25
    Tiny Toon Adventures
  • 08:50
    Tom & Jerry Kids
Пълна програма
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.5, еп.16,17,18
  • 11:00
    "Наемникът" - екшън,трилър (Великобритания, 2014), режисьор - Томас Икими, актьори: Айнсли Бубико, Джон Колтън, Марк Хайделбергер, Кайл Хестър, Марк Джейкъбсън и др.
  • 12:30
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
Пълна програма
  • 06:00
    " Революция Z" - сериал, с.3, еп.13
  • 07:30
    "Светлина в тунела" - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
  • 10:00
    "Братовчед ми Вини" - комедия (САЩ, 1992), режисьор -Джонатан Лин, актьори - Джо Пеши, Ралф Мачо, Мариса Томей, Мичъл Уитфилд, Брус Макгил, Лейн Смит и др.
  • 12:30
     "Арго" - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован,  Виктор Гарбър и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с. 9
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 09:00
    "Майк и Моли"- сериал, с.4
  • 10:00
    "Лора от сутрин до вечер" - драма (България, 2011), режисьор - Димитър Коцев-Шошо, актьори - Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 07:40
    Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
  • 08:15
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 08:35
    Бен 10 (Ben 10)
Пълна програма
  • 07:00
    "Лятото на Сангайле", романтична драма, Литва, 2015; реж. Аланте Каваите, с Юлия Степонайтите, Айсте Диржюте, Юрате Содите, Мартин Будрайтис Лауринас Юргелис, [12+]
  • 08:30
    "Пътят на Юпитер", приключенски - фенъзи, САЩ, 2014; реж. Анди Уашовски, Лана Уашовски, с Мила Кунис, Чанинг Тейтъм, Шон Бийн, Еди Редмейн, Дъглас Буут, [12+]
  • 10:40
    "Амнезия (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Барбет Шрьодер, с Марте Келер, Макс Риймелт, Бруно Ганц, Корина Кирхоф, Джоел Базман, [12+]
  • 12:15
    "Светът на Уейн", комедия, САЩ, 1992; реж. Пенелопе Сферийс, с Майк Майърс, Дейна Карви, Роб Лоу, Тиа Карере, Брайън Дойл-Мъри, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Ключ, дом, огледало", драма, Дания, 2015; реж. Микел Ноар, с Гита Норби, Свен Волтер, Трине Палесен, Йенс Брена, [12+]
  • 08:35
    "Прекрачих границата", драма, САЩ, 1970; реж. Джон Франкенхаймър, с Грегъри Пек, Тюсдей Уелд, Естел Парсънс, Ралф Мийкър, Чарлс Дърнинг, [12+]
  • 10:10
    "Странни приказки", хорър - мистерия, Люксембург, 2014; реж. Раул Гарсия, [15+]
  • 11:20
    "Токийската годеница", драма, Белгия, 2014; реж. Стефан Либерски, с Полин Етиен, Таичи Иноуе, Жули Льо Бретон, Алис Дьо Льонкса, Акими Ота, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    Open Court
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    Erin Burnett OutFront
Пълна програма
  • 05:40
    "Клонинг" - сериал, 2 епизода
  • 07:40
    "Малката булка" - сериен филм
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
  • 12:15
    "Къщата на тайните" - романтична драма с уч. на Сузан Анбее, Ингеборг Вестфал, Туре Райфенщайн и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6, 2 епизода
  • 10:00
    "Ченгето от Бевърли Хилс 2" - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Юрген Прохнов, Рони Кокс, Джон Аштън, Бригите Нилсен и др., /п/
  • 12:00
    "Национална лотария" /п/
Пълна програма
  • 06:50
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джеймс Марсдън
  • 07:40
    Двойно оцеляване: Суампландия
  • 08:35
    Менхънт: Флорида
  • 09:30
    Как се прави...: Бетонни стени, 3D принтери, Телескопични кранове и керосинови лампи
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 07:26
    Фабрика за храна: Какво голямо парче
  • 07:50
    Фабрика за храна: Танци около шоколада
  • 08:14
    Фабрика за храна: Епизод 21
Пълна програма
  • 07:20
    Lolirock
  • 07:50
    Къмпиране
  • 08:20
    Светът на наследниците
  • 08:30
    Джеси
Пълна програма
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Марви Хамър"
  • 08:30
    "За ума"
  • 09:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Бакуган - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 10:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Гигантски слалом (мъже)
  • 08:30
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (жени)
  • 09:30
    "Днес в зимните спортове"
  • 10:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (жени), първи манш, пряко
Пълна програма
  • 06:30
    Ски-скокове: Световна купа Пьончан
  • 07:30
    Снукър: "Уелш оупън"
  • 09:00
    Сноуборд: Световна купа Фелдберг
  • 09:30
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Двойки (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 07:15
    Царе на дърворезбата, еп. 11
  • 07:35
    Царе на дърворезбата, еп. 12
  • 08:00
    Царе на дърворезбата, еп. 13
  • 08:25
    Царе на дърворезбата, еп. 14
Пълна програма
  • 07:00
    World of X Games
  • 07:55
    Monster Jam
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:25
    Ловци на къщи
  • 07:50
    Джада вкъщи
  • 08:15
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Имало едно време - трети сезон, еп. 7
  • 07:45
    В страната на чудесата - първи сезон, еп. 13
  • 08:40
    В страната на чудесата - първи сезон, еп. 14
  • 09:35
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 06:55
    Служебен дълг - втори сезон, еп. 6
  • 08:05
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 3
  • 09:55
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 7
  • 10:50
    Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Голямото приключение на Пух: Търсенето на Кристофър Робин", анимация, САЩ, 1997; реж. Карл Джиърс, [0+]
  • 08:15
    "Ясмин", драма, Бруней Даруссалам, 2014; реж. Сити Камалудин, Ман-Чинг Чан, с Лияна Юс, Реза Рахадиан, Агуш Кункоро, Дуи Сасоно, Надя Уахид, [12+]
  • 10:05
    "В кадър ХІV, 7 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 10:35
    "В навечерието на Коледа", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джей Ръсел, с Ан Хечи, Кевин Даниелс, Карлос Гомес, Грифин Кейн, Алиса Сковбай, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Втората световна война: цената на империята, еп. 11
  • 07:55
    Тайната война, еп. 3
  • 08:55
    Великата война под земята, еп. 1
  • 09:45
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Фалшивата травма
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Обсебването
  • 08:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Марко в Страната на чудесата
Пълна програма
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 07:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:45
    "Чурулик"
  • 08:10
    "Твоят универсум"
  • 08:20
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 07:15
    "Спорт в обектива"/п/
  • 08:00
    "Часът на кмета"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 07:00
    "Госпожица Юлия" - драма със Сафрон Бъроуз, Питър Милън, Дойл Кенеди.
  • 08:55
    "Кварталът на мечтите" - комедия със Сюзан Дей, Том Хълк, Майкъл Боуен.
  • 10:25
    "Блекджек" - комедия с Бет Мидлър, Рип Торн, Кен Уол.
  • 12:05
    "Лекар за милиони" - комедия с Дан Акройд, Уолтър Матау, Дона Диксън, Чарлз Гродин.
Пълна програма
  • 06:45
    KING OF EUROPE DRIFT SERIES
  • 08:00
    24H SERIES
  • 08:50
    SUPERCARS CHAMPIONSHIP 2016 BEST OF
  • 10:35
    RC RACING SEASON 10
Пълна програма
  • 07:00
    Световна сцена
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 07:00
    This Week's MTV Top 20
  • 08:30
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 10:30
    MTV Essentials: Super Sexy R&B
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:10
    Голяма гневна риба, еп. 7
  • 07:55
    Голяма гневна риба, еп. 8
  • 08:40
    Патрулиращи кучета, еп. 7
  • 09:05
    Патрулиращи кучета, еп. 8
Пълна програма
  • 07:10
    Сервиз SOS 2, еп. 7
  • 08:05
    Сервиз SOS 2, еп. 8
  • 09:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 13
  • 10:00
    Арестувани зад граница 5, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Надпревара за живот: Подводни хищници
  • 07:24
    Надпревара за живот: Защитни механизми под водата
  • 07:50
    Най-чудатите мозъци и малки: Странни малки
  • 08:37
    Най-чудатите мозъци и малки: Гениални животни
Пълна програма
  • 03:50
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Валенсия - Хербалайф Гран Канария, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 11:30
    Баскетбол: Барселона Ласа - Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 13:00
    Класика от Висшата Лига - Блекбърн Роувърс - Манчестър Юнайтед (1996-97), повторение
Пълна програма
  • 07:05
    "Свири хармонико любима!"
  • 08:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени" (12+)
  • 08:40
    "Слово на пастора"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:10
    "Играта" - сериал
  • 08:05
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:55
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 09:20
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Палермо
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Борусия Д
Пълна програма
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:50
    Концерт
  • 09:00
    Вести
  • 09:35
    Игрален филм
  • 13:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:20
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:05
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 07:00
    "Гложенския манастир" - Документален филм
  • 07:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 07:45
    Храмове на българската памет
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 06:35
    Wolfi
  • 07:30
    Mike der Ritter
  • 07:40
    Mike der Ritter
  • 07:50
    Mike der Ritter
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - 31 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - 3 епизод
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Кожени маншони и неверни приятели
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Булки срещу шаферки
  • 08:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: История за роклите на две шаферки
  • 08:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Забранено за мъже
Пълна програма
  • 07:00
    Приказка за нашия дом
  • 07:30
    Импресия - Дяволски водопади
  • 08:00
    Историческият музей в Колорадо
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:45
    Местни новини (2001), САЩ, 2001
  • 08:40
    Бетовен, САЩ, комедия/семеен, 1992
  • 10:10
    Мъжоретки (2009), САЩ, 2009
  • 11:45
    Обичам те до смърт (1990), САЩ, 1990
Пълна програма
  • 06:30
    "Последната вечер на Променадните концерти" - 1 част, концерт
  • 08:00
    "Големите любовни истории на XX век: Клемънтайн и Уинстън Чърчил" - 6 еп., документален филм
  • 08:30
    "Часът на да Винчи" - образователна поредица за деца
  • 09:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Валентин Узунов" - 109 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 07:15
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 6
  • 07:45
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 7
  • 08:05
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 5
  • 08:30
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Топ 50: Любовта е във въздуха!
Пълна програма
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "ВИП Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Публицистика/п/
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    "Открития" - документална поредица
  • 08:30
    Eкология
Пълна програма
  • 06:45
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 10
  • 07:35
    Специален доклад - първи сезон, еп. 1
  • 08:25
    Специален доклад - първи сезон, еп. 2
  • 09:20
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 08:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 08:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 87 и 88 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 5 и 6 еп.
  • 09:30
    "Спешни случаи" - 6 и 7 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 3 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    новини
  • 09:45
    Спортна седмица
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    Рыбалка без границ
  • 07:30
    Сезон охоты
  • 07:55
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 08:20
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 07:00
    "Шаферка под прикритие" - романтичен с уч. на Брук Бърнс, Грегъри Харисън, Джъстин Балдони, Никол Паджи и др., /п/
  • 09:20
    "МВП: Маймунски Върхови Постижения"- семейна комедия с уч. на Кевин Зигърс, Джими Рене Смит, Дейв Томъс, Филип Гранджър, Рик Дюкомън, Джейн Соуърби и др.
  • 11:20
    "Това познато чувство" - комедия с уч. на Бет Мидлър, Денис Фарина, Пола Маршал, Гейл О'Грейди и др. , /п/
  • 13:30
    "Добрият пастир" - трилър с уч. на Мат Деймън, Анджелина Джоли, Робърт Де Ниро, Алек Болдуин, Тами Бланчард, Били Крудъп, Майкъл Гамбън, Уилям Хърт, Тимъти Хътън и др., /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Gold Rush: Frozen Out
  • 07:45
    Gold Rush: Judgment Day
  • 08:30
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
  • 09:15
    Flying Wild Alaska: Life or Death
Пълна програма
  • 07:20
    HERE AND THERE
  • 07:30
    PERFECT ENGLISH
  • 07:40
    ENGLISH UP
  • 07:50
    SPEAK UP
Пълна програма
  • 07:00
    Режи!
  • 08:00
    Босата контеса
  • 08:30
    Босата контеса
  • 09:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Zack & Quack
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    Пес патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Гигантски слалом (мъже)
  • 08:30
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (жени)
  • 09:30
    "Днес в зимните спортове"
  • 10:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (жени), първи манш, пряко
Пълна програма
  • 07:00
    "Голямото приключение на Пух: Търсенето на Кристофър Робин", анимация, САЩ, 1997; реж. Карл Джиърс, [0+]
  • 08:15
    "Ясмин", драма, Бруней Даруссалам, 2014; реж. Сити Камалудин, Ман-Чинг Чан, с Лияна Юс, Реза Рахадиан, Агуш Кункоро, Дуи Сасоно, Надя Уахид, [12+]
  • 10:05
    "В кадър ХІV, 7 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 10:35
    "В навечерието на Коледа", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джей Ръсел, с Ан Хечи, Кевин Даниелс, Карлос Гомес, Грифин Кейн, Алиса Сковбай, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Zack & Quack
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    Пес патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 07:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Ана Никол Смит
  • 07:50
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Обрат на съдбата
  • 08:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Убиец на кастинга
  • 09:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 10
Пълна програма
  • 07:20
    Top: Cheaters
  • 07:50
    Star Rated: Sporting Love Rats
  • 08:15
    Top: Football Sex Scandals
  • 08:45
    Top: Evolution of Summer
Пълна програма
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:40
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 08:05
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 08:30
    Off Road Overhaul
Пълна програма
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Фалшивата травма
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Обсебването
  • 08:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Марко в Страната на чудесата
Пълна програма
  • 07:05
    Сервиз SOS 2, еп. 8
  • 08:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 13
  • 09:00
    Арестувани зад граница 5, еп. 1
  • 10:00
    Мегазаводи, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с.6, еп.12,13
  • 08:00
    "Тази събота" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 4, риалити, САЩ, 2014
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 5, риалити, САЩ, 2014
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 1, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 2, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа: Краят на работния ден/Семейни дела
  • 08:00
    Бандите във Великобритания: Източен и Западен Лондон
  • 09:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Нощния преследвач: Делрой Грант
  • 10:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийцата в детското отделение: Бевърли Алит
Пълна програма
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 07:00
    "Богатството на иконите" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    See Dad Run
Пълна програма
  • 07:00
    The Mommy Method (18+)
  • 07:25
    Young Harlots: Girls Dorm (18+)
  • 07:46
    Nothing Is Better Than Sex (18+)
  • 08:15
    Sexual Activity (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Пряко: Тенис: Memphis Open, Мемфис - IV четвъртфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 07:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 08:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Пътят към Русия магазинно предаване /18 епизод/
  • 08:00
    Обзор "Лига Европа"
  • 08:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 07:00
    Герои
  • 08:45
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 10:10
    Коко
  • 11:45
    Крокодилите 2
Пълна програма
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - премиера
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - MINI MARSUPIALS
  • 08:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 1
  • 08:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 2
  • 09:00
    IN CONCERT - ALPHA THIAM
Пълна програма
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 09:00
    OZ Academy
  • 10:00
    Fights of Glory - Los Angeles
Пълна програма
  • 07:10
    Къде е конят на Уинки?
  • 08:30
    Фьоксия - малката вълшебница
  • 09:55
    Неговото дело и слава
  • 11:45
    Индианецът
Пълна програма
  • 06:30
    World of X Games 2015
  • 07:30
    Parko's Perfect Day
  • 08:00
    Thrillbillies
  • 08:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 07:15
    Бебета в зоопарка (1)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (2)
  • 08:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 09:05
    Животински лудории (11)
Пълна програма
  • 07:00
    Час за медитация
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:55
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Добруджа - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Предизвикателство за изгряващите звезди от НБА, мач на изявените млади играчи през сезона, повторение
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Пряко: Тенис: Memphis Open, Мемфис - IV четвъртфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 07:30
    "Опознай себе си: Делфи - центърът на Древния свят" - документален филм
  • 08:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    "Панорама: Терор в Ирак" - документален филм
Пълна програма
  • 06:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: АФК Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Ана Никол Смит
  • 07:50
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Обрат на съдбата
  • 08:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Убиец на кастинга
  • 09:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 10
Пълна програма
  • 07:00
    еМисия България (п)
  • 08:00
    "Съветите на Лазар" безопасни и полезни тренировки за добър тонус
  • 08:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:30
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, премиера
Пълна програма
  • 07:00
    Исландия - Изворът на древните води 1. част
  • 07:30
    Исландия - Изворът на древните води 2. част
  • 08:00
    Дневник на любителя на фин монтаж- Знаменателен тур1. част
  • 08:30
    Фидермания - На фидер в Кишкуншаг
Пълна програма
  • 07:00
    "Рики и Флаш", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Деми, с Мерил Стрийп, Мейми Гъмър, Рик Спрингфийлд, Кевин Клайн, Одра МакДоналд, [12+]
  • 08:40
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
  • 10:45
    "Секретариат", спортна драма, САЩ, 2010; реж. Рандъл Уолъс, с Даян Лейн, Джон Малкович, Дилън Уолш, Дилън Бейкър, Марго Мартиндейл, [12+]
  • 12:50
    "Миньоните", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Болда, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Шоуто на Трейси Улман I, 1 еп.", комедия, Великобритания, 2016; реж. Доминик Бригсток, с Трейси Улман, [15+]
  • 07:30
    "Шоуто на Трейси Улман I, 2 еп.", комедийно скеч шоу, Великобритания, 2016; реж. Доминик Бригсток, с Трейси Улман, [15+]
  • 08:05
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 09:55
    "Тайният живот на Мерилин Монро, първа част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    From the Runway
  • 07:30
    Russian Fashion: Autumn/Winter
  • 08:00
    From the Runway
  • 09:00
    Photographers
Пълна програма
  • 07:00
    Тракийските храмове в Старосел (образователен документален филм на TVT)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Скици от Троян (образователен документален филм на TVT)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Часът на Байерн ТВ - Инголщат - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига, повторение
  • 07:30
    Голф: Пърт Супер9, трети кръг, директно
  • 08:00
    Голф: Пърт Супер9, трети кръг, директно
  • 11:00
    Тенис: Открито първенство на Ротердам, първи четвъртфинал мач, повторение
Пълна програма

Сериали

Viasat History 07:25
Мускетарите, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}