ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:55
    Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Слалом /2 манш, мъже/ пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
  • 15:25
    Малвина игрален филм /Чехия, 2003г./, режисьор Карел Янак, в ролите: Матоуш Румл, Моника Тимкова, Марош Крамар и др.
  • 16:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 17:25
    Великите българи: Васил Левски документален филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Връзки" - сериал, с.2, еп. 3
  • 16:00
    "Тоскана - сърцето на Италия" - документален филм
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:15
    "Сватба през зимата" - с уч. на Брук Д'Орси, Марилу Хенър, Уес Браун, Джерард Плънкет и др.
  • 16:00
    "Етажна собственост" - комедиен сериал, 2 сезон
  • 17:00
    "Комбина"- предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 16:00
    Игри на ума - филм
  • 16:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
Пълна програма
  • 12:00
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 14:30
    Медиум; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 15:20
    4исла; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 16:10
    4исла; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 17:00
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 14:40
    Мисията на дивака: Невъоръжени и опасни
  • 15:05
    Мисията на дивака: Прогонването на змиите
  • 15:35
    Мисията на дивака: Зловещият Хелоуин
  • 16:00
    Мисията на дивака: Градът на животните
Пълна програма
  • 14:00
    "Незавършена пиеса за механично пиано" - игрален филм
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Няма вече Европа има Еврабия" - филм за Ориана Фалачи
  • 16:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 13:55
    СК ски алпийски дисциплини в Сейнт Мориц, слалом мъже - пряко
  • 15:10
    СК шейни в Пьонгчан, отборна щафета - пряко
  • 15:30
    СП биатлон в Хохфилцен, 15 км масов старт, мъже - пряко
  • 16:40
    СП параолимпийски игри ски във Финстерау, ски северни дисциплини - репортаж
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:00
    Моето куче-спасител тв новела на Евровизия
  • 15:15
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 15:45
    Изкуството на 21 век
  • 16:15
    1872 документален филм за Васил Левски /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Животът е вкусен
  • 16:00
    Баскетбол /мъже/ среща за трето място за Купата на България - пряко предаване от Пловдив
  • 17:55
    Възпоменателна церемония по повод 144 години от гибелта на Апостола на Свободата пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
  • 18:35
    Черна легенда документален филм
Пълна програма
  • 14:35
    Scooby-Doo and Scrappy-Doo
  • 15:05
    Scooby-Doo and Scrappy-Doo
  • 15:30
    Alpha and Omega 6: Dino Digs
  • 16:30
    Pink Panther and Pals
Пълна програма
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.5,6
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "Супер коли" - автомобилно предаване
  • 18:30
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
Пълна програма
  • 14:45
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
  • 17:15
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Джон Р
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Войната е опиат" - военен,драма,екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Гай Пиърс, Джеръми Ренър, Антъни Маки, Браян Джирати, Ралф Файнс, Сам Редфорд, Еванджелин Лили и др.
  • 23:30
    Месец на Оскарите: "Хичкок" - биографичен, драма (САЩ, 2012), режисьор - Саша Джервази, актьори - Тони Колет, Джеймс Д'Арси, Дани Хюстън, Джесика Бийл,Хелън Мирън, Скарлет Йохансон,Антъни Хопкинс и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 18:30
    "Приятели" /п./ - сериал
  • 19:30
    "Майк и Моли" /п./- сериал
Пълна програма
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "България търси талант"
  • 18:30
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
  • 14:55
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 15:20
    Кларънс (Clarence)
  • 15:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 16:25
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 14:15
    "Червен колан", драма - екшън, САЩ, 2008; реж. Дейвид Мамет, с Чиуитъл Еджиофор, Тим Алън, Алис Брага, Джо Мантеня, Емили Мортимър, [15+]
  • 16:00
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате", комедия, САЩ, 1972; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Джон Карадайн, Лу Якоби, Луиз Ласър, Антъни Куейл, [12+]
  • 17:30
    "Затегнете коланите", комедийна драма, Италия, 2014; реж. Ферзан Йозпетек, с Казя Смутняк, Франческо Арка, Филипо Шикитано, Каролина Крешентини, Франческо Шана, [12+]
  • 19:20
    "Фанатик", драма, Австралия, 2015; реж. Ариел Клайман, с Венсан Касел, Джереми Шабриъл, Флоранс Мезара, Найджъл Барбър, Тимъти Стайлс, [12+]
Пълна програма
  • 14:35
    "Ще го задържим", романтична драма, Белгия, 2015; реж. Гийом Сьонез, с Кесей Моте Клайн, Галатея Белуги, Катрин Сале, Сам Луик, Летисия Дош, [12+]
  • 16:10
    "Пеперудите са свободни", комедийна драма, САЩ, 1972; реж. Милтън Кацелас, с Голди Хоун, Едуард Алберт, Айлийн Хекарт, Пол Майкъл Глейзър, Майк Уорън, [12+]
  • 18:00
    "Плачът на планината", драма, Китай, 2015; реж. Лари Янг, с Юейтинг Ланг, Зий Уанг, Джин Гуо, Тайшенг Чен, Айлей Ю, [15+]
  • 19:45
    "Дамата, която живее в своя ван", комедийна драма, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 16:00
    Reliable Sources
  • 17:00
    World Sport
  • 17:30
    Open Court
Пълна програма
  • 14:10
    "От Амстердам с любов" - романтична драма с уч. на Жезин Кукровски, Киара Шорас, Дан Шуурманс, Артур Брауз и др.
  • 16:00
    "Огледален свят" - сериен филм, 2 епизода
  • 18:00
    "Законите на съдбата" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 20:00
    "Възможно щастие" - романтична комедия с уч. на Юлия Брендлер, Щефан Лука, Хайнц Хьониг, Мартин Грюбер и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Пума боецът" - сериал
  • 15:30
    "Гореща зона" - сериал
  • 16:30
    "Гаражът на Джей Лено" (премиера) - риалити, сезон 2
  • 17:45
    "Завръщане в бъдещето II"- екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Криспин Глоувър, Леа Томпсън, Били Зейн и др., /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Крале на аукциона: Автомат М16 / Музикален стол
  • 15:30
    Крале на аукциона: Нож от първата световна война / Лиценз за опиум
  • 16:00
    Треска за злато: Остров на съкровищата
  • 17:00
    Злато в Берингово море: Епизод 22
Пълна програма
  • 14:38
    Ловци на митове: Най-голямата люлка на Нютон
  • 15:26
    Фабрика за храна: Какво голямо парче
  • 15:50
    Фабрика за храна: Танци около шоколада
  • 16:14
    Фабрика за храна: Епизод 21
Пълна програма
  • 15:00
    Аз съм по средата
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    МИКИ МАУС
  • 16:05
    Джеси
Пълна програма
  • 13:00
    "Двоен пас" - на живо
  • 15:15
    Футбол от Бундеслигата, 21 кръг: всички мачове, всички голове
  • 16:55
    Хандбал от ГХЛ: топсреща - пряко
  • 18:30
    Хокей на лед от ГХЛ: топсреща - пряко
Пълна програма
  • 15:00
    "Арзука"
  • 15:30
    "Въпроси от науката"
  • 16:00
    "Удивителни създания"
  • 16:15
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 16:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Ангели и приятели - 7и 8 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (мъже), втори манш, пряко
  • 15:15
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (мъже), пряко
  • 16:30
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Мъже (втори манш)
  • 17:15
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Щафета
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал, пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Лайпциг, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Шалке, пряко
  • 20:30
    Футбол, Бундеслига: Обзор на двадесет и първия кръг
Пълна програма
  • 14:45
    Търсачи на съкровища, еп. 11
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, еп. 1
  • 16:15
    Войните на роботите, еп. 5
  • 17:15
    Войните на роботите, еп. 6
Пълна програма
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Liquid Edge
  • 16:10
    Mantracker Season 4
  • 17:05
    Extreme Sports Channel 2013
Пълна програма
  • 13:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:45
    Платинени сватби
  • 15:10
    Платинени сватби
  • 15:35
    Щастлив живот в малка къща
  • 16:00
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 14:15
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 15
  • 15:10
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 16
  • 16:05
    Кристела - първи сезон, еп. 15
  • 16:30
    Кристела - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 14:15
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 21
  • 15:10
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 22
  • 16:10
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 5
  • 17:05
    Бекстром - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 14:35
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
  • 16:40
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 18:20
    "В кадър ХІV, 8 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 18:50
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация", трилър, САЩ, 2015; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Винг Реймс, [12+]
Пълна програма
  • 14:50
    Страхотни изобретения, еп. 8
  • 15:25
    Изгубените кралици на Египет, еп. 0
  • 16:30
    Помпей: нови разкрити тайни, еп. 1
  • 18:15
    В търсене на изгубения свят на Александър, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стълба към Хемит
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да караш г-ца Бари
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека да вали, момиче
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направете път!
Пълна програма
  • 15:00
    С въдица в ръка - втори сезон - 74 еп.
  • 15:30
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 17:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 20 еп. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Паленца"
  • 15:20
    "Герои на града"
  • 15:35
    "Познай колко те обичам"
  • 16:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 14:00
    Mein Lokal, Dein Lokal -Wo schmeckt's am besten?
  • 17:00
    kabel eins news
  • 17:10
    Rosins Restaurants -Ein Sternekoch raumt auf!
  • 19:10
    Rosins Restaurants -Ein Sternekoch raumt auf!
Пълна програма
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:20
    "Всеки следобед с Криси", избрано
  • 15:45
    Tоп Шоп
  • 16:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 14:45
    "Танковете на смъртта" - военен с Брус Дейвисън, Оливър Рийд, Дейвид Карадайн.
  • 16:30
    "Бандата на Спайкс" - уестърн с Лий Марвин, Рон Хауърд, Гари Граймс.
  • 18:05
    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор, Дейвид Фийлд.
  • 19:35
    "Семейство Перес" - комедия с Мариса Томей, Анджелика Хюстън, Алфред Молина.
Пълна програма
  • 14:25
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 15:20
    MONTE-CARLO CLASSIC RALLY
  • 16:10
    FIA WRC BEST OF
  • 17:05
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Къщурки - реалити шоу
  • 16:30
    Къщурки - реалити шоу
  • 17:00
    Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 14:30
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 16:00
    Olly Murs: In The Zone
  • 17:00
    MTV Asks Charli XCX
  • 17:25
    Charli XCX: MTV Brand New...
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 14:55
    Ветеринар на хълма, еп. 1
  • 15:45
    Удивителни раждания при животните, еп. 1
  • 16:10
    Удивителни раждания при животните, еп. 2
  • 16:35
    Един лъв на име Муги, еп. 0
Пълна програма
  • 15:00
    Богатство в открито море, еп. 6
  • 16:00
    Богатство в открито море, еп. 7
  • 17:00
    Богатство в открито море, еп. 8
  • 18:00
    Човешката раса, еп. 9
Пълна програма
  • 14:17
    Дивата Шотландия: Хайлендс: Шотландски бойци
  • 15:04
    Светът на дивото: Амазонската дъждовна гора
  • 15:30
    Светът на дивото: Пустини
  • 15:51
    Най-опасните животни в света: Амазония
Пълна програма
  • 14:00
    Билярд: Мастърс 2017, трети ден, първа сесия, директно
  • 16:00
    Футбол: Бордо - Гингам, мач от френската Лига 1, директно
  • 18:00
    Футбол: Лион - Дижон, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Комедията на Елдар Рязанов "Невероятните приключения на италианци в Русия"
  • 15:45
    Алиса Фрейндлих, Андрей Мягков, Лия Ахеджакова, Олег Басилашвили в комедята "Служебен роман"
  • 18:30
    Премиера. "Най-добър от всички!"
  • 20:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
Пълна програма
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България / Песен без граници" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 15:00
    "Победи звездата" - шоу
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Болоня - Интер
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Киево - Наполи
  • 18:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 14:30
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 16:30
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 18:45
    "Екслузивно - уикенд"
  • 19:45
    Актуален уикенд
Пълна програма
  • 13:30
    Игрален филм
  • 15:05
    Игрален филм
  • 16:40
    Игрален филм
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
Пълна програма
  • 14:10
    "Бевърли Хилс Чихуахуа" - комедия, САЩ, 2008
  • 15:55
    "Костенурките нинджа" - фантастичен филм, САЩ, 2014
  • 17:45
    "Перфектна илюзия" - развлекателно шоу
  • 18:45
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
Пълна програма
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    Революционната дейност на Левски в Тетевен и Голям извор -
  • 16:30
    Конференция посветена на годишнина от гибелта на Левски
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 14:25
    Barbie und der geheimnisvolle Pegasus
  • 18:40
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 19:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 19:35
    Einfach tierisch
Пълна програма
  • 14:30
    Насрещно движение - телевизионен сериал - 2 епизод
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - 33 епизод
  • 16:00
    Детски свят - Покахонтас - 5 епизод
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Финансови проблеми
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Да бъдеш булка
  • 16:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейни връзки
  • 16:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля без стрес
Пълна програма
  • 15:00
    Професия турист - Дубай, част 4
  • 15:30
    Зелен свят - агроекология и природосъобразно земеделие
  • 16:00
    Община Мирково - Необикновеното откритие
  • 16:30
    Виж България - Копривщица, градът музей
Пълна програма
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Затворени и погребани
Пълна програма
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Затворени и погребани
Пълна програма
  • 13:16
    Раздялата (2006), САЩ, комедия/романтичен, с Дженифър Анистън и Винс Вон, 2006
  • 15:05
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 1 номинация за Оскар, 2003
  • 17:10
    Кралството, екшън/трилър, с Джейми Фокс и Дженифър Гарнър, 2007
  • 19:00
    Кралят на скорпионите, екшън/приключенски/фентъзи, с Дуейн Джонсън - Скалата, 2002
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 3
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 4
  • 16:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 3
  • 16:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Топ 50: Велики любовни песни
  • 17:00
    Вечни хитове
  • 23:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:30
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 14:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    "Открития" - документална поредица/п/
  • 16:30
    Тв сериал /п/
Пълна програма
  • 14:25
    Хокинг - игрален филм
  • 16:20
    Малкълм - пети сезон, еп. 22
  • 16:50
    Кости - четвърти сезон, еп. 10
  • 17:40
    Кости - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 15:00
    Maillot de bain
  • 15:30
    Maillot de bain
  • 16:00
    Maillot de bain
  • 16:30
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал, пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Лайпциг, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Шалке, пряко
  • 20:30
    Футбол, Бундеслига: Обзор на двадесет и първия кръг
Пълна програма
  • 14:40
    A-List Playlist
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.26-30
  • 17:50
    "Федерален шериф" - еп.10-13 и 1
  • 22:00
    "Остров Харпър" - еп.3
  • 22:50
    "Невероятен късмет" - еп.1-5
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 246-250 еп.
  • 16:35
    "На косъм" - 10 еп.
  • 17:00
    "Кеш и Кари" - 5-8 еп.
  • 18:40
    "Истински спасителни операции" - 8 еп.
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:25
    прогноза за времето
  • 15:30
    новини
  • 15:35
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 14:20
    Рыболовные путешествия
  • 15:20
    Рыболов-эксперт
  • 15:45
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 16:15
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 14:00
    "Трансформърс " - приключенска фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Тайръс Гипсън, Рейчъл Тейлър, Антъни Андерсън, Джон Войт, Джон Туртуро, Кевин Дън и др. , /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Гадни копилета" - военна драма с уч. на Брад Пит, Даян Крюгер, Майк Майерс, Гедеон Буркхард, Мелани Лоран, Кристоф Валц, Илай Рот и др.
Пълна програма
  • 14:30
    Gold Rush: Frozen Out
  • 15:15
    Gold Rush: Judgment Day
  • 16:00
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
  • 16:45
    Flying Wild Alaska: Life or Death
Пълна програма
  • 14:10
    WE BOUGHT A ZOO
  • 16:15
    STEP BY STEP
  • 16:20
    EVOLUTION
  • 16:25
    ENGLISH UP
Пълна програма
  • 15:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 15:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 16:00
    Гражданка в ранчото
  • 16:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:00
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 15:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 15:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 16:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (мъже), втори манш, пряко
  • 15:15
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (мъже), пряко
  • 16:30
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Мъже (втори манш)
  • 17:15
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Щафета
Пълна програма
  • 14:35
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
  • 16:40
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 18:20
    "В кадър ХІV, 8 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 18:50
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация", трилър, САЩ, 2015; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Винг Реймс, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    Miles From Tomorrow
  • 16:00
    Peter Pan
  • 17:25
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 15:00
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 15:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 15:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 16:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 14:30
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Семейни драми
  • 16:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изплаща се в случай на смърт
  • 17:00
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
Пълна програма
  • 14:40
    Top: Football Sex Scandals
  • 15:05
    Top: Most Stylish New York Teams
  • 15:30
    Up Close With: Laird Hamilton
  • 16:00
    Top: MVP Basketball
Пълна програма
  • 14:45
    Solo Hunter
  • 15:10
    Solo Hunter
  • 15:35
    Solo Hunter
  • 16:00
    Jim Shockey's Hunting Adventures
Пълна програма
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стълба към Хемит
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да караш г-ца Бари
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека да вали, момиче
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направете път!
Пълна програма
  • 15:00
    Богатство в открито море, еп. 7
  • 16:00
    Богатство в открито море, еп. 8
  • 17:00
    Човешката раса, еп. 9
  • 18:00
    Човешката раса, еп. 10
Пълна програма
  • 15:00
    "Връзки" - сериал, с.2, еп. 3
  • 16:00
    "Тоскана - сърцето на Италия" - документален филм
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:50
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, 2012
  • 15:25
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 4, риалити, САЩ, 2014
  • 16:20
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 5, риалити, САЩ, 2014
  • 17:20
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 9, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 14:15
    Царство; сезон 3, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 15:15
    Царство; сезон 3, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 16:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 3, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 17:20
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 4, семеен, екшън, Италия, 2014
Пълна програма
  • 14:00
    О Джей разказва: Скритите записи
  • 16:00
    Убих най-добрия си приятел: Подвластен на смъртоносна магия
  • 17:00
    Убих най-добрия си приятел: Моя приятелка, моя любима, моя убийца
  • 18:00
    Съпруги убийци: Убийство заради печалбата
Пълна програма
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    "Тайм-код"
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:40
    "От архивите на "СКАТ" /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
Пълна програма
  • 15:00
    The King of Queens
  • 15:30
    The King of Queens
  • 16:00
    The King of Queens
  • 16:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:00
    Eva And Alektra Get Nasty (18+)
  • 15:22
    Babes Of The Apocalypse (18+)
  • 15:49
    18th Birthday Surprise (18+)
  • 16:16
    Academy: Bad Girls (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    "Изгубените ленти от убийството на Кенеди" - документален филм
  • 16:45
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Валенсия - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17, В паузата: Коментарно студио)
  • 19:05
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 13:55
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, ІІ манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
  • 15:45
    Световно първенство по биатлон: масов старт /мъже/ пряко предаване от Хохфилцен /Австрия/
  • 16:30
    Часът на БНТ HD
  • 16:45
    Футбол: Лудогорец - Копенхаген - среща от 1/16-финалите на "Лига Европа"
Пълна програма
  • 14:00
    Път към Рая
  • 15:30
    ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
  • 16:00
    ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
  • 16:30
    Нечий герой
Пълна програма
  • 15:00
    Акценти
  • 15:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:25
    Борсова информация
  • 15:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 15:00
    SCEPTICS - ALTERNATIVE MEDICINE
  • 16:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 17:00
    KOMI: A JOURNEY ACROSS THE ARCTIC
  • 18:00
    CULTURAL FLAVOURS - KOREA
Пълна програма
  • 13:45
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 16:15
    Fights of Glory - Amsterdam
  • 16:30
    Fights of Glory - Virginia
  • 16:40
    Fights of Glory - New Jersey
Пълна програма
  • 14:05
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 15:35
    Диско
  • 17:15
    Пясъчният човек
  • 18:45
    Кунфуистка
Пълна програма
  • 15:00
    Camp Woodward Beijing
  • 15:30
    Rockstar Masa Pro 2007
  • 16:00
    Bucky's Backyard Bowl-B-Q
  • 16:30
    GKA
Пълна програма
  • 14:55
    Бебета в зоопарка (2)
  • 15:20
    Животни, които са променили историята (3)
  • 16:15
    Животински лудории (11)
  • 16:45
    Животински лудории (12)
Пълна програма
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 15:30
    Документален филм
  • 16:30
    "Фортисимо Фамилия" - музика на деца и родители
  • 17:00
    "Нотни булеварди"
Пълна програма
  • 14:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 29-и епизод, повторение
  • 15:30
    Студио "Купа на Футболната Асоциация", директно
  • 16:00
    Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач за Купата на Футболната Асоциация, директно
  • 17:55
    Студио "Купа на Футболната Асоциация", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Open Sud de France - Монпелие (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:15
    "Най-силните мъже на света" - 3 еп., спортно-забавно предаване
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Барселона - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Славия - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
  • 16:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 26-и епизод
  • 18:00
    "Премиър Лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2016-17), 23-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 14:30
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Семейни драми
  • 16:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изплаща се в случай на смърт
  • 17:00
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
Пълна програма
  • 15:00
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
  • 15:30
    "АПРИЛЪ" документален филм на Би Ай Ти
  • 16:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 16:30
    "Хора като нас", документален филм
Пълна програма
  • 15:00
    Балаж Хайба - Есенна роса 2. част
  • 15:30
    Зимна увертюра
  • 16:00
    На фокус - Йожеф Ач - Най-доброто от 2016
  • 16:30
    Риболов в джунглата -Индия 1. част
Пълна програма
  • 14:30
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 15:45
    "Най-добра възможност", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Маркус Х. Розенмюлер, с Ана Мария Щурм, Розали Томас, Фолкер Брух, Фердинанд Шмидт-Модров, Хайнц-Йозеф Браун, [12+]
  • 17:30
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 20:00
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
Пълна програма
  • 14:35
    "Олив Китридж, 3 част", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Лиса Колоденко, с Франсис МакДорманд, Ричард Дженкинс, Бил Мъри, Джон Галахър - Младши, Зоуи Казан, [12+]
  • 15:30
    "Олив Китридж, 4 част", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Лиса Колоденко, с Франсис МакДорманд, Ричард Дженкинс, Бил Мъри, Джон Галахър - Младши, Зоуи Казан, [12+]
  • 16:35
    "Момичета V, 1 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 17:00
    "Момичета V, 2 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    Photographers
  • 15:30
    Art, Fashion & Design Season 2 Ep2
  • 16:00
    Street Style
  • 16:15
    Model Camp Ep1
Пълна програма
  • 13:20
    Война за воду
  • 15:20
    Сила племени. Арктическая закалка
  • 16:15
    Освободители. Танкисты
  • 17:10
    Русское оружие
Пълна програма
  • 15:00
    "ATP WT Uncovered", магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 7-и епизод, повторение
  • 15:30
    "Удар със стик", обзор на деня в Националната хокейна лига, 47-и епизод, първа част
  • 16:00
    Студио "Тенис", директно
  • 16:30
    Тенис: Открито първенство на Ротердам, финал, директно
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 15:00
"Приятели" - комедиен сериал
bTV Action 15:00
Премиера: "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп.3,4
e-kids 15:00
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, Унгария, 2016
RTVi 15:00
Сериал: "Автобусът"

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 15:30
Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
RTL 15:45
Формула 1 за Голямата награда на Азербайджан, квалификация
AXN Black 15:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
Diema Sport 2 16:00
Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Азербайджан, директно

Всички предавания

Филми

MGM 15:10
"Домът е там, където е сърцето" - комедия с Валри Бромфилд, Стивън Милър.
Kino Nova 15:15
"Роки 3" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др., /п/
Skat 15:15
"През планини и морета" - Документален филм
HBO 15:25
"Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
HBO HD 15:25
"Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}