ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:55
    България от край до край 4 /7 епизод/
  • 13:25
    Непозната земя
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 12
  • 13:00
    Премиера: "Бел" - драма (Великобритания, 2013), режисьор - Амма Асанте, актьори - Матю Гууд, Гугу Мбата Роу, Том Фелтън, Сам Рейд, Пенелопа Уилтън, Миранда Ричардсън, Емили Уотсън, Сара Гадон, Том Уилкинсън, Наташа Уилямс, Алан Маккина и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Семейството на добрата вещица" - с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др.
  • 14:15
    "Сватба през зимата" - с уч. на Брук Д'Орси, Марилу Хенър, Уес Браун, Джерард Плънкет и др.
Пълна програма
  • 11:30
    Сърцето на самурая - исторически сериал/п./
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:35
    Дрязги - сериал, семейна комедия
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 3, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 12:50
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 4, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 13:40
    Медиум; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 7
  • 12:50
    Мисията на дивака: Видра в езерото
  • 13:15
    Мисията на дивака: Мяукащ Апокалипсис
  • 13:45
    Мисията на дивака: Нападението на калното чудовище
Пълна програма
  • 11:40
    Интервютата на Алфа Тв
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:40
    "Добърско - Духът на самуиловите войни" - документален филм
Пълна програма
  • 11:30
    СК двуместен боб в Кьонигзее, мъже - пряко
  • 12:05
    СК шейни в Пьонгчан, мъже - пряко
  • 12:20
    СП биатлон в Хохфилцен, 12.5 км масов старт, жени - пряко
  • 13:20
    СК двуместен боб в Кьонигзее, мъже - пряко
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 9 епизод/
  • 12:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Афиш културно-информационно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:55
    Извън играта
  • 13:30
    Библиотеката
Пълна програма
  • 11:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 12:00
    The Garfield Show
  • 13:15
    Oddbods
  • 13:25
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Двойна игра" - драма, трилър, мистерия (САЩ, 2011), режисьор - Майкъл Бранд, актьори - Ричард Гиър, Топър Грейс, Мартин Шийн, Тамер Хасан, Одет Юстман, Стана Катич, Стивън Мойер, Крис Маркет, Джефри Пиърс и др.
  • 13:00
    "Парола: Риба меч" - драма, екшън, трилър (САЩ, 2001), режисьор - Доминик Сена, актьори - Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.5,6
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:45
    "Господар и командир: Далечният край на света" - екшън,  драма,  приключенски (САЩ, 2003), режисьор - Питър Уеър, актьори -  Джеймс Д'Арси, Ръсел Кроу, Ричард Маккейб, Пол Бетани, Били Бойд, Лий Ингълби, Джордж Инес, Марк Луис Джонс, Крис Ларкин и др.
  • 14:45
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
  • 17:15
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Джон Р
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Войната е опиат" - военен,драма,екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Гай Пиърс, Джеръми Ренър, Антъни Маки, Браян Джирати, Ралф Файнс, Сам Редфорд, Еванджелин Лили и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама" - приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори - Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори -  Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Р
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "България търси талант"
Пълна програма
  • 11:40
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 12:05
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
  • 12:30
    Скуби-Ду мистерия оод (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
  • 12:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 10:25
    "Стокхолм, Пенсилвания", драма, САЩ, 2015; реж. Никол Бекуит, със Саоирс Ронан, Синтия Никсън, Джейсън Айзъкс, Дейвид Уаршофски, Розалинд Чао, [12+]
  • 12:05
    "Глас човешки", късометражна драма, Италия, 2014; реж. Едоардо Понти, със София Лорен, Енрико Ло Версо, Алесандра Бонарота, Вирджиния Да Бреша, [12+]
  • 12:35
    "Светът на Уейн 2", комедия, САЩ, 1993; реж. Стивън Сърджик, с Майк Майърс, Дейна Карви, Кристофър Уокън, Тиа Карере, Ким Бейсингър, [12+]
  • 14:15
    "Червен колан", драма - екшън, САЩ, 2008; реж. Дейвид Мамет, с Чиуитъл Еджиофор, Тим Алън, Алис Брага, Джо Мантеня, Емили Мортимър, [15+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Телевизионна мрежа", комедийна драма, САЩ, 1976; реж. Сидни Лъмет, с Питър Финч, Фей Дънауей, Уилям Холдън, Робърт Дювал, Нед Бийти, [15+]
  • 12:35
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
  • 14:35
    "Ще го задържим", романтична драма, Белгия, 2015; реж. Гийом Сьонез, с Кесей Моте Клайн, Галатея Белуги, Катрин Сале, Сам Луик, Летисия Дош, [12+]
  • 16:10
    "Пеперудите са свободни", комедийна драма, САЩ, 1972; реж. Милтън Кацелас, с Голди Хоун, Едуард Алберт, Айлийн Хекарт, Пол Майкъл Глейзър, Майк Уорън, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
  • 12:15
    "Мечтата на Паула"- романтичен филм с уч. на Ева Херциг, Харди Крюгер мл., Енци Фукс, Лоурънс Руп и др.
  • 14:10
    "От Амстердам с любов" - романтична драма с уч. на Жезин Кукровски, Киара Шорас, Дан Шуурманс, Артур Брауз и др.
  • 16:00
    "Огледален свят" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 11:00
    "Бойна звезда: Галактика кръв и хром" - екшън-фантастика с уч. на Люк Паскуалино, Бен Котън, Лили Бордан и др.
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 14:30
    "Пума боецът" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Бойни ботове: Епизод 5
  • 12:00
    Ликвидаторът: Поглед към наградата
  • 12:30
    Ликвидаторът: Точната комбинация
  • 13:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 9
Пълна програма
  • 11:26
    Ловци на митове: Скрий се от куршума
  • 12:14
    Ловци на митове: Ремонт на апартамент
  • 13:02
    Ловци на митове: Нека бъде светлина
  • 13:50
    Ловци на митове: Хартиена броня
Пълна програма
  • 11:00
    Аз съм по средата
  • 13:10
    7 д
  • 13:25
    Descendants Wicked World S2
  • 13:30
    Най-добри приятели завинаги
Пълна програма
  • 11:15
    Футбол от Бундеслигата, 21 кръг: всички мачове, всички голове
  • 13:00
    "Двоен пас" - на живо
  • 15:15
    Футбол от Бундеслигата, 21 кръг: всички мачове, всички голове
  • 16:55
    Хандбал от ГХЛ: топсреща - пряко
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "За ума"
  • 12:30
    "ГЕОлино"
  • 13:00
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
Пълна програма
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
  • 13:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 13:00
    Ранчо Кадилак - Драма
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:45
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (жени), пряко
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (мъже), втори манш, пряко
  • 15:15
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (мъже), пряко
  • 16:30
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Мъже (втори манш)
Пълна програма
  • 11:15
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 10 км (жени), пряко
  • 12:45
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 15 км (мъже), пряко
  • 14:30
    Сноуборд: Световна купа Квебек
  • 15:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал, пряко
Пълна програма
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 12
  • 12:35
    Австралийски търсачи на злато, еп. 6
  • 13:20
    Австралийски търсачи на злато, еп. 7
  • 14:05
    Търсачи на съкровища, еп. 10
Пълна програма
  • 11:35
    Extreme Sports Channel 2013
  • 12:30
    World of X Games
  • 12:55
    Natural Games
  • 13:25
    Monster Jam
Пълна програма
  • 11:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 13:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 11:40
    Преобразяване на двора
  • 12:10
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:35
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 11:25
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 9
  • 12:25
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 23
  • 13:20
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 24
  • 14:15
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 10:55
    Броукънуд - втори сезон, еп. 3
  • 12:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 19
  • 13:20
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 20
  • 14:15
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 10:50
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
  • 12:20
    "Филми и звезди ІХ, 7 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 12:50
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 14:35
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
Пълна програма
  • 11:55
    Най-големите измами в историята, еп. 3
  • 12:45
    Най-големите измами в историята, еп. 4
  • 13:35
    Най-големите измами в историята, еп. 5
  • 14:25
    Страхотни изобретения, еп. 7
Пълна програма
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Игра с мечове
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
  • 12:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Бари Уайс
  • 13:00
    Флагът на Америка от 11 септември: Възроден от пепелта
Пълна програма
  • 11:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 20 еп. /п/
  • 12:00
    Документален филм
  • 13:00
    Киноложка изложба
  • 13:30
    Риби и такъми - четвърти сезон - 13 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    "Катури"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
  • 12:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 13:00
    "Паленца"
Пълна програма
  • 11:45
    "Без монтаж"
  • 12:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 13:00
    Време, календар, хороскоп
  • 13:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 11:05
    "От мошеник нагоре" - комедия / криминален със Стийв Мартин, Майкъл Кейн.
  • 12:55
    "Янгблъд" - екшън с Патрик Суейзи, Роб Лоу, Синтия Гиб.
  • 14:45
    "Танковете на смъртта" - военен с Брус Дейвисън, Оливър Рийд, Дейвид Карадайн.
  • 16:30
    "Бандата на Спайкс" - уестърн с Лий Марвин, Рон Хауърд, Гари Граймс.
Пълна програма
  • 11:55
    TOYOTA NZ 86 CHAMPIONSHIP
  • 12:45
    MRF CHALLENGE
  • 13:10
    KING OF EUROPE DRIFT SERIES
  • 13:35
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 11:00
    The Ride
  • 12:00
    The Ride
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 11:00
    This Week's MTV Top 20
  • 12:30
    Hot Right Now!
  • 13:00
    Troye Sivan's Viral Vids
  • 14:30
    Zara Larsson's Lush Pop 20
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 11:35
    Супер-ветеринар, еп. 17
  • 12:25
    Супер-ветеринар, еп. 18
  • 13:15
    Супер-ветеринар, еп. 19
  • 14:05
    Супер-ветеринар, еп. 20
Пълна програма
  • 11:00
    Без закони, еп. 3
  • 12:00
    Без закони, еп. 4
  • 13:00
    Без закони, еп. 5
  • 14:00
    Богатство в открито море, еп. 5
Пълна програма
  • 11:53
    Дивата Шотландия: Хайлендс: Пролет
  • 12:42
    Дивата Шотландия: Хайлендс: Лято
  • 13:26
    Дивата Шотландия: Хайлендс: Есен и зима
  • 14:17
    Дивата Шотландия: Хайлендс: Шотландски бойци
Пълна програма
  • 11:30
    Футбол: Марсилия - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 13:30
    Класика от Висшата Лига - Блекбърн Роувърс - Манчестър Юнайтед (2005-06), повторение
  • 14:00
    Билярд: Мастърс 2017, трети ден, първа сесия, директно
  • 16:00
    Футбол: Бордо - Гингам, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 11:45
    "Теория на заговора" (16+)
  • 12:40
    Семьон Морозов, Владимир Ивашов, Рина Зельоная във филма на Ролан Биков "Седем бавачки"
  • 14:00
    Комедията на Елдар Рязанов "Невероятните приключения на италианци в Русия"
  • 15:45
    Алиса Фрейндлих, Андрей Мягков, Лия Ахеджакова, Олег Басилашвили в комедята "Служебен роман"
Пълна програма
  • 11:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:05
    "Вероятното момиче" - драма / комедия, САЩ, 2012
  • 12:55
    "Любовта е опиат" - / комедия, САЩ, 2002
  • 15:00
    "Победи звездата" - шоу
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:30
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Наполи
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Болоня - Интер
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Киево - Наполи
Пълна програма
  • 08:30
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:30
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 14:30
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 16:30
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Игрален филм
  • 13:30
    Игрален филм
  • 15:05
    Игрален филм
  • 16:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 11:40
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 14:10
    "Бевърли Хилс Чихуахуа" - комедия, САЩ, 2008
  • 15:55
    "Костенурките нинджа" - фантастичен филм, САЩ, 2014
  • 17:45
    "Перфектна илюзия" - развлекателно шоу
Пълна програма
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
  • 14:00
    Решение на Комисията по култура за поставяне паметната плоча /архив от 10.07.07
Пълна програма
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:35
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:00
    Scooby-Doo!
  • 12:25
    Sally Bollywood
  • 13:00
    Astro Boy - Der Film
Пълна програма
  • 11:25
    Градски бисери - забавно предаване - първа част
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    Скрийте усмивките си - драма, САЩ, 2013,реж.Даниел Патрик Карбън, с Райън Джоунс, Нейтън Варнсън
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    Кралят на пекарната: Сладкарницата на Дрю
  • 12:00
    Кралят на пекарната: Специалната сладкарничка на Лаура
  • 13:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 29
  • 13:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 30
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Водопадите
  • 12:30
    Майстор на акварела
  • 13:00
    Велико Търново
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Еврест Еър
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Еврест Еър
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 11:32
    Превъзходството на Борн, екшън/трилър, с Мат Деймън, 2004
  • 13:16
    Раздялата (2006), САЩ, комедия/романтичен, с Дженифър Анистън и Винс Вон, 2006
  • 15:05
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 1 номинация за Оскар, 2003
  • 17:10
    Кралството, екшън/трилър, с Джейми Фокс и Дженифър Гарнър, 2007
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 12:00
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 9
  • 12:30
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 10
  • 13:00
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Топ 50: Велики любовни песни
  • 17:00
    Вечни хитове
Пълна програма
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:30
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 11:30
    "Животът днес" - документална поредица /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    Документална поредица /п/
  • 13:00
    "Влюбените" - драма, Франция / Великобритания, режисьор Кристоф Оноре; в ролите: Катрин Деньов, Людвин Сание и Киара Мастнояни и др./п/
Пълна програма
  • 11:35
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 9
  • 12:05
    От местопрестъплението: Маями, еп. 24
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 11:30
    DESSOUS
  • 12:00
    DESSOUS
  • 12:30
    DESSOUS
  • 13:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 11:15
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 10 км (жени), пряко
  • 12:45
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 15 км (мъже), пряко
  • 14:30
    Сноуборд: Световна купа Квебек
  • 15:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал, пряко
Пълна програма
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 14:40
    A-List Playlist
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 11:10
    "Истории за осиновявания" - 8 и 9 еп.
  • 12:00
    "Градска болница" - 20 еп.
  • 12:50
    "Удивителни медицински истории" - 2 еп.
  • 13:40
    "Кошмарни наематели, бедни хязаи" - 15 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Спорт
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    "В обектива"
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:45
    Следопыты
  • 12:45
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 13:00
    Рыбалка без границ
  • 13:30
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 10:00
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 12:00
    "Блинки Бил" - анимационен филм
  • 14:00
    "Трансформърс " - приключенска фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Тайръс Гипсън, Рейчъл Тейлър, Антъни Андерсън, Джон Войт, Джон Туртуро, Кевин Дън и др. , /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
Пълна програма
  • 11:30
    Mega Builders: World Class Stadium - South Africa
  • 12:15
    Mega Builders: Peak Power - Toba River, Canada
  • 13:00
    Mega Builders: Spanning The Saigon - Phu My Bridge
  • 13:45
    Mega Builders: London 2012 Aquatics Centre
Пълна програма
  • 11:55
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WEATHER FORECAST
  • 12:05
    BASIC LEXIS
  • 12:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 11:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:00
    Човек, огън, храна
  • 12:30
    Човек, огън, храна
  • 13:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Хатауей и духовете
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:45
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (жени), пряко
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (мъже), втори манш, пряко
  • 15:15
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (мъже), пряко
  • 16:30
    Спускане с шейни, Световна купа Пьончан: Мъже (втори манш)
Пълна програма
  • 10:50
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
  • 12:20
    "Филми и звезди ІХ, 7 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 12:50
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 14:35
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 12:15
    Miles From Tomorrow
  • 12:45
    PJ Masks
  • 13:10
    Jake and the Never Land Pirates
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Хатауей и духовете
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 11:10
    Кошмарни съседи: Епизод 2
  • 12:00
    Кръвожадни роднини: Светци и грешници
  • 12:50
    Кръвожадни роднини: Плът и кръв
  • 13:40
    Кръвожадни роднини: Доморазрушителка
Пълна програма
  • 11:55
    Clubland: Episode 56
  • 12:20
    Top: Bad Love Stories
  • 12:50
    Love vs Sport: Love vs Scandals
  • 13:15
    Star Rated: Embarrassing Love Lives
Пълна програма
  • 11:50
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 12:15
    Tecomate Whitetail Nation
  • 12:40
    Tecomate Whitetail Nation
  • 13:05
    Tecomate Whitetail Nation
Пълна програма
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Игра с мечове
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
  • 12:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Бари Уайс
  • 13:00
    Флагът на Америка от 11 септември: Възроден от пепелта
Пълна програма
  • 11:00
    Без закони, еп. 4
  • 12:00
    Без закони, еп. 5
  • 13:00
    Богатство в открито море, еп. 5
  • 14:00
    Богатство в открито море, еп. 6
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 12
  • 13:00
    Премиера: "Бел" - драма (Великобритания, 2013), режисьор - Амма Асанте, актьори - Матю Гууд, Гугу Мбата Роу, Том Фелтън, Сам Рейд, Пенелопа Уилтън, Миранда Ричардсън, Емили Уотсън, Сара Гадон, Том Уилкинсън, Наташа Уилямс, Алан Маккина и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 9, криминален, САЩ, 2014
  • 14:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 3, епизод 6, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Царство; сезон 3, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:30
    Какво е нужно за убийство: Проповедникът, любовницата му и убийството
  • 12:00
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 12:30
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с щастливо лице
  • 13:00
    Чудовището в семейството ми: Кийт Джеспърсън
Пълна програма
  • 11:00
    "Израиль за неделю"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:45
    "Песните на Йова" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 12:45
    Класическа музика: Музикални празници "Емил Чакъров 2001" - Софийски солисти
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:30
    I Live With Models
  • 12:00
    Stand Up and More
  • 12:30
    Instant Mom
  • 13:00
    Instant Mom
Пълна програма
  • 11:39
    Lara Sweet's Sweet Ass (18+)
  • 12:06
    The Getaway: Part 3 (18+)
  • 12:28
    Sex Ed (18+)
  • 13:00
    Chores For A Whore (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 15:00
    "Изгубените ленти от убийството на Кенеди" - документален филм
  • 16:45
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 10:40
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
  • 12:20
    Световно първенство по биатлон: масов старт /жени/ пряко предаване от Хохфилцен /Австрия/
  • 13:15
    Обзор "Лига Европа"
  • 13:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:55
    Крокодилите 3
  • 12:20
    В ритъма на рока
  • 14:00
    Път към Рая
  • 15:30
    ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
Пълна програма
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Акценти
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:00
    MALICE OR MUTINY
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF PHILIPPINE, THE
  • 13:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
  • 13:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
Пълна програма
  • 11:10
    NEW Snakepit
  • 13:45
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 16:15
    Fights of Glory - Amsterdam
  • 16:30
    Fights of Glory - Virginia
Пълна програма
  • 11:15
    Островът на шепотите
  • 12:35
    Кунфуист убиец, еп.2
  • 14:05
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 15:35
    Диско
Пълна програма
  • 09:30
    Many Classic Moments
  • 12:00
    World of X Games 2015
  • 13:00
    Pull
  • 13:30
    Pull
Пълна програма
  • 11:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 12:15
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 12:40
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
  • 13:35
    Зоопаркът - Дъблин (1)
Пълна програма
  • 11:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 13:30
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 14:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
Пълна програма
  • 10:00
    НБА: "Звездна събота", състезание по баскетболни умения, стрелба за три точки и забивки, повторение
  • 12:30
    Волейбол: Добруджа - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
  • 14:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 29-и епизод, повторение
  • 15:30
    Студио "Купа на Футболната Асоциация", директно
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: ECUADOR OPEN - Кито (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    "Ловци от южните морета: Ловците на китове от Ламанера" - 1 еп., документален филм
  • 13:00
    "Рембранд" - документален филм
  • 14:00
    Тенис: Open Sud de France - Монпелие (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 12:30
    Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
  • 14:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 11:10
    Кошмарни съседи: Епизод 2
  • 12:00
    Кръвожадни роднини: Светци и грешници
  • 12:50
    Кръвожадни роднини: Плът и кръв
  • 13:40
    Кръвожадни роднини: Доморазрушителка
Пълна програма
  • 11:30
    Документален филм на Би Ай Ти
  • 12:00
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити (п)
  • 12:30
    Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова
  • 13:00
    "Зимна нощ в Барселона", драма, Испания, 2015 г., Режисьор: Дани де ла Орден. С участието на Александра Хименес, Абел Фолк и др.
Пълна програма
  • 11:30
    Риболов без граници - Скобари през зимата
  • 12:00
    Риболов на фин монтаж с Колмич - За шаран с фидер-прът
  • 12:30
    Чудовищни шарани от Маймунската скала
  • 13:00
    Енергофиш Магазин 3. част
Пълна програма
  • 10:55
    "Къща чудовище", анимация, САЩ, 2006; реж. Джил Кенан , [12+]
  • 12:25
    "Гангстери на терена", драма, САЩ, 2006; реж. Фил Джану, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Алвин "Екзибит" Джойнър, Л. Скот Калдуел, Лион Рипи, Кевин Дън, [12+]
  • 14:30
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 15:45
    "Най-добра възможност", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Маркус Х. Розенмюлер, с Ана Мария Щурм, Розали Томас, Фолкер Брух, Фердинанд Шмидт-Модров, Хайнц-Йозеф Браун, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    "Нищо лично ІІ, 1 еп.", криминална комедия, Великобритания, 2017; реж. Катрин Морзхед, с
  • 12:35
    "Олив Китридж, 1 част", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Лиса Колоденко, с Франсис МакДорманд, Ричард Дженкинс, Бил Мъри, Джон Галахър - Младши, Зоуи Казан, [12+]
  • 13:40
    "Олив Китридж, 2 част", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Лиса Колоденко, с Франсис МакДорманд, Ричард Дженкинс, Бил Мъри, Джон Галахър - Младши, Зоуи Казан, [12+]
  • 14:35
    "Олив Китридж, 3 част", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Лиса Колоденко, с Франсис МакДорманд, Ричард Дженкинс, Бил Мъри, Джон Галахър - Младши, Зоуи Казан, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    From the Runway
  • 12:00
    Photographers
  • 12:30
    Invitation Only
  • 13:00
    What's Haute
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Непознатата Беласица (образователен филм за еко туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Биоразнообразието на Беласица (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Открито първенство на Ротердам, първи полуфинал мач, повторение
  • 13:00
    Наскар: Monster Energy Cup Series, Advance Auto Parts Clash, повторение
  • 15:00
    "ATP WT Uncovered", магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 7-и епизод, повторение
  • 15:30
    "Удар със стик", обзор на деня в Националната хокейна лига, 47-и епизод, първа част
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
bTV Action 12:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 18
bTV Comedy 12:00
"Фитнес Тони" - комедиен сериал
Diema 12:00
"Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
e-kids 12:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
Nova Sport 12:05
Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Sky Sports 12:30
Футбол
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Михаил Саздов. Да уловиш красотата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 12:00
"Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
Cinemax 12:05
"Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
AXN 12:15
4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 15:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 15:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}