ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня информационно предаване
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 670
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 80
Пълна програма
  • 17:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
Пълна програма
  • 17:05
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 20:00
    Investbook с Велко Каменов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 17:40
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 18:30
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:20
    Морски детективи; сезон 9, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 17:25
    Опасно правосъдие: Това не са плюшени мечета
  • 18:20
    Да хванеш огромна риба тон: Титанична риба тон
  • 19:15
    В аквариума: Завъртете бутилките
  • 20:10
    Мисията на дивака: Чудовището в тунела
Пълна програма
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    Интервютата на Алфа Тв
  • 18:30
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 19:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 17:10
    "Бяла мечка, маймуна и ко" - поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Дързост и красота тв сериал /3884 епизод/
  • 18:25
    Китай на фокус: Тайната на кулите от пръст
  • 18:50
    Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /3 епизод/
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня информационно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 17:20
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 17:50
    What's New Scooby-Doo?
  • 18:15
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:25
    NEW bugs! A Looney Tunes PROD.
Пълна програма
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.12
  • 18:00
    "Стрелата" - еп. 2, еп.2
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.8, еп.19
  • 20:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.7
Пълна програма
  • 17:15
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
  • 20:00
    " Революция Z" - сериал, с.3, еп.15
  • 21:00
    Месец на Оскарите: Премиера: "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
  • 23:00
    Месец на Оскарите: "Черен лебед" - драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Дарън Аронофски, актьори - Мила Кунис, Натали Портман, Уинона Райдър, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Мутра по заместване" - сериал, с.1
  • 19:00
    "Да отгледаш Хоуп" - комедиен сериал, с. 3
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "Черни планини" - сериал
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.68
Пълна програма
  • 17:35
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 18:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 18:25
    Кларънс (Clarence)
  • 18:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
Пълна програма
  • 17:45
    "Едно и две", научно-фантастична драма, САЩ, 2015; реж. Андрю Дроз Палермо, с Кирнан Шипка, Тимъти Чаламет, Грант Боулър, Елизабет Рийсър, Кайл Бел, [12+]
  • 19:15
    "Посипани с пепел", военна драма, Латвия, 2016; реж. Дейвис Симанис Джуниър, с Улрих Матес, Агнесе Кируле, Дмитрий Ялдовс, Леонид Ленц, Том Липайниекс, [15+]
  • 21:00
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 22:40
    "Аш срещу злите мъртви ІІ, 4 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2016; реж. Майкъл Дж. Басет, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана Делоренцо, Луси Лоулес, Мишел Хърд, [18+]
Пълна програма
  • 17:35
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 19:35
    "Съвсем Нов завет", комедия - фентъзи, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
  • 21:30
    "Манон на изворите", драма, Италия, 1986; реж. Клод Бери, с Ив Монтан, Даниел Отьой, Еманюел Беар, Иполит Жирардо, Маргарита Лозано, [12+]
  • 23:20
    "Изгнание", драма, Испания, 2015; реж. Артуро Руиз Серано, с Хоан Карлес Суау, Ерик Франсес, Моника Ковалска, Чани Мартин, [18+]
Пълна програма
  • 17:30
    News Special
  • 18:00
    Wolf
  • 19:00
    Amanpour.
  • 19:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Малката булка" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 16:00
    "Операция Делта форс 3: Ясна мишена" - екшън с уч. Джим Фитцпатрик, Браян Дженъс, Грег Колинс, Джон Саймън Джоунс, Гавин Худ, Дейвид Дюкас и др., /п/
  • 18:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 17:30
    Аукционни войни в Канада: Това е светът на Дон
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Порше 928 - първа част
  • 18:30
    Да продадеш колата си: Порше 928 - втора част
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 6
Пълна програма
  • 17:27
    Близки срещи с извънземни: Епизод 2
  • 17:50
    Как изобретихме света: Самолети
  • 18:40
    Ловци на митове: Байкъри и базуки
  • 19:30
    Оръжията на бъдещето: Невидима мисия
Пълна програма
  • 17:00
    Къмпиране
  • 18:00
    Soy Luna
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 17:30
    "Да изобретяваме"
  • 18:00
    "Имало едно време"
  • 18:30
    "Сръчни пръсти"
  • 18:45
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 16:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал
  • 18:00
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (жени)
  • 19:00
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (мъже)
  • 20:00
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 17:30
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 10 км (жени)
  • 18:15
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 15 км (мъже)
  • 19:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
Пълна програма
  • 17:10
    Супер-превозвачи, еп. 1
  • 17:55
    Империя за скрап, еп. 1
  • 18:25
    Братски проекти, еп. 11
  • 18:45
    Войните на роботите, еп. 12
Пълна програма
  • 17:30
    MTB Heroes
  • 18:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 18:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 18:55
    Winter X Games - Aspen 2014
Пълна програма
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:40
    Избери по-малко жилище, живей където поискаш
  • 18:05
    Карибски живот
  • 18:30
    Карибски живот
  • 19:00
    Шедьоври от битпазара
Пълна програма
  • 17:05
    Любовни авантюри, еп. 13
  • 18:00
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 24
  • 19:00
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 10
  • 19:25
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 17:15
    Мистериите на Мис Фишър - първи сезон, еп. 6
  • 18:20
    Разобличаване - седми сезон, еп. 11
  • 19:15
    Военна прокуратура - втори сезон, еп. 3
  • 20:10
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 16:15
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 18:05
    "Мъжът от U.N.C.L.E.", екшън - комедия, САЩ, 2015; реж. Гай Ричи, с Хенри Кавил, Арми Хамър, Алисия Викандер, Елизабет Дебики, Хю Грант, [12+]
  • 20:00
    "Големите малки лъжи I, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Александър Скарсгард, [15+]
  • 21:00
    "Златен живот ІІ, 7 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Арон Матиаси, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 2
  • 18:00
    Страхотни изобретения, еп. 2
  • 18:30
    Загадки в музея, еп. 32
  • 19:20
    Втората световна война: Забравената война в Китай, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 18:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мащабна акция в Мексико
  • 18:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи - мутанти нинджа на средна възраст
  • 19:00
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Оценките
Пълна програма
  • 17:00
    Документален филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 18:30
    Риболовен филм - Америка
  • 19:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 17:35
    "Бож"
  • 18:00
    "ЯЯ и Зук"
  • 18:10
    "Кит и Кейт"
  • 18:20
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 17:00
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 17:20
    "Момичето от долината" - комедия с Никълъс Кейдж, Фредерик Форест, Дебора Форман, Елизабет Дейли.
  • 19:00
    "Чери 2000" - екшън с Мелани Грифит, Дейвид Андрюс, Бен Джонсън.
  • 20:35
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви 2.3" - сериал
Пълна програма
  • 17:30
    TOYOTA NZ 86 CHAMPIONSHIP
  • 18:20
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
  • 19:15
    BATHURST 12 HOURS
  • 20:55
    AUTO MUNDIAL
Пълна програма
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Само хитове
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 16:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    This Week's MTV Top 20
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    MTV Asks Little Mix
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 17:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 8
  • 18:10
    Животински лудории, еп. 12
  • 18:40
    Удивителни животни, еп. 3
  • 19:10
    Най-големите миграции в природата, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Апокалипсис: Битката при Вердюн, еп. 1
  • 18:00
    Апокалипсис: Битката при Вердюн, еп. 2
  • 19:00
    Без закони, еп. 5
  • 20:00
    Без закони, еп. 6
Пълна програма
  • 17:24
    Кървави врагове: лъв срещу бизон
  • 18:11
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми
  • 19:00
    Дивата Франция с Рей Миърс: Епизод 1
  • 19:30
    Дивата Франция с Рей Миърс: Епизод 2
Пълна програма
  • 17:00
    Билярд: Мастърс 2017, втори ден, втора сесия, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 25-и епизод, повторение
  • 21:45
    Футбол: Пари Сен Жермен - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 17:00
    "Първо студио" - пряко (16+)
  • 19:00
    "Нека говорят" с Андрей Малахов (16+)
  • 20:00
    "Време"
  • 20:35
    Премиера. Сериал: "Гъркинята". (16+)
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
  • 18:30
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска Лига: Реал М - Наполи
  • 18:00
    Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 18:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Детективите Волошек правят разкрития" - доку-поредица
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 17:40
    Scooby-Doo!
  • 18:10
    Sally Bollywood
  • 18:40
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 19:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 17:00
    Биографии на прочути личности: Пеле - кралят на футбола
  • 18:00
    СПОРТ ПЛЮС: Волейбол - "Хебър"/Пз/ - "Нефтохимик"/Бургас/ - среща от турнира за Купата на България - директно излъчване от СЗ "Васил Левски"
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 14
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Трудна задача
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Антуражът
  • 19:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 53
Пълна програма
  • 17:30
    Тунис, Сус
  • 18:00
    Зима - Ски
  • 18:30
    Община Враца - Митичната земя
  • 19:00
    Легендите оживяват - с.Тешово, еп.7
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:20
    Проклетият Лийдс Юнайтед, Великобритания, 2009
  • 18:00
    Превъзходството на Борн, екшън/трилър, с Мат Деймън, 2004
  • 19:30
    Раздялата (2006), САЩ, комедия/романтичен, с Дженифър Анистън и Винс Вон, 2006
  • 21:30
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спорт, 2005
Пълна програма
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Истории с животни: Кучешка история" - документален филм
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 5
  • 18:30
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 13
  • 19:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 7
  • 19:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 55
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм
  • 18:00
    Публицистика
  • 19:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    "Животът днес" - документална поредица /п/
Пълна програма
  • 17:10
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 18:05
    Империя - първи сезон, еп. 7
  • 19:00
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 15
  • 20:00
    Последният мъж на света - пети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 17:40
    Ibiza Chill
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 17:30
    DESSOUS
  • 18:00
    DESSOUS
  • 18:30
    DESSOUS
  • 19:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 7 еп.
  • 17:50
    "Полицайките от окр.Брауърд" - 10 еп.
  • 18:40
    "Необичайна медицина" - 2 еп.
  • 19:05
    "Съдебни медици - 16 eп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    Прогноза за времето
  • 18:20
    Спорт
Пълна програма
  • 17:25
    Нахлыст на разных широтах
  • 17:55
    По рекам России
  • 18:20
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 18:35
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 15:45
    "Алиса в страната на чудесата" - фантастика с уч. на Джони Деп, Миа Вашиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Мат Лукас, Криспин Глоувър и др., /п/
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 19:00
    "Осмо чувство" - сериал, сезон 8
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 17:30
    Mega Builders: Big Bosphorus Dig - Turkey
  • 18:15
    Extreme Couponing: Rudy and Gia
  • 18:37
    Extreme Couponing: Pam and Broderick
  • 19:00
    American Loggers: Hurricane on the Horizon
Пълна програма
  • 17:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 18:00
    Режи!
  • 19:00
    Надпревара в супермаркета
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 17:45
    100 неща за правене преди гимназията to Do Before High School
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 16:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал
  • 18:00
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (жени)
  • 19:00
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (мъже)
  • 20:00
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 16:15
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 18:05
    "Мъжът от U.N.C.L.E.", екшън - комедия, САЩ, 2015; реж. Гай Ричи, с Хенри Кавил, Арми Хамър, Алисия Викандер, Елизабет Дебики, Хю Грант, [12+]
  • 20:00
    "Големите малки лъжи I, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Александър Скарсгард, [15+]
  • 21:00
    "Златен живот ІІ, 7 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Арон Матиаси, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
Пълна програма
  • 17:20
    Goldie & Bear
  • 17:50
    PJ Masks
  • 18:15
    Sofia the First
  • 18:40
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 17:45
    100 неща за правене преди гимназията to Do Before High School
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:25
    Убиха ме: Убийство на Нова Година
  • 17:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 18:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Захапка, куршум и разбито сърце
  • 19:30
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
Пълна програма
  • 17:20
    Top: Champions in Adverts
  • 17:50
    Top: Funniest Commercials
  • 18:15
    Star Rated: Sport Music Videos
  • 18:46
    Up Close With: Katherine Legge
Пълна програма
  • 17:40
    Deadliest Hunts
  • 18:05
    Deadliest Hunts
  • 18:30
    Driven With Pat & Nicole
  • 18:55
    Driven With Pat & Nicole
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 18:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мащабна акция в Мексико
  • 18:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи - мутанти нинджа на средна възраст
  • 19:00
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Оценките
Пълна програма
  • 17:00
    Апокалипсис: Битката при Вердюн, еп. 2
  • 18:00
    Без закони, еп. 5
  • 19:00
    Без закони, еп. 6
  • 20:00
    Кралете на мините, еп. 4
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 670
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 80
Пълна програма
  • 17:00
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 5, риалити, САЩ, 2015
  • 17:55
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 18:50
    Фалко; сезон 2, епизод 2, екшън, криминален, Франция, 2014
  • 20:00
    Фалко; сезон 2, епизод 3, екшън, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:10
    Царство; сезон 3, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 19:05
    Хоторн; сезон 3, епизод 6, драма, САЩ, 2011
  • 20:05
    Хоторн; сезон 3, епизод 7, драма, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 17:00
    Градски кошмари: Детективи под наблюдение
  • 18:00
    Първите 48 часа: Третият мъж/Убийство за дребни пари
  • 19:00
    Първите 48 часа: Убийство в Треме
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Кристофър Фостър
Пълна програма
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Храмове на българската памет - Велюса" - документален филм
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /1 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:30
    Lip Sync Battle
  • 18:00
    Lip Sync Battle
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 17:38
    The Getaway: Part 3 (18+)
  • 18:00
    Storm Of Kings Parody: Part 3 (18+)
  • 18:29
    Fucking The Floorfellow (18+)
  • 18:56
    Eva And Alektra Get Nasty (18+)
Пълна програма
  • 17:45
    Мото: FIA F3 World Cup - Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
  • 19:30
    Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 22:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 17:30
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /5 епизод/
  • 18:00
    Ликвидация сериен филм /1 епизод/(12)
  • 18:45
    Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
  • 19:45
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Сен Етиен - среща от 1/16-финалите на "Лига Европа"
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 7
  • 18:00
    LOOKING FOR SARKOZY
  • 19:00
    RIVERS OF OUR TIME - BICOL RIVERT, PHILIPPINES
  • 19:30
    DISTANT SHORES - THE SAINTES
Пълна програма
  • 17:00
    OZ Academy
  • 18:00
    World Series of Boxing - WSB
  • 19:00
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 21:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 17:30
    Check 1,2
  • 18:00
    Suzuki 9 Queens 2016
  • 18:30
    Built To Shred
  • 19:00
    Punk Payback with Bas Rutten
Пълна програма
  • 17:15
    Тайният живот на езерата (3)
  • 18:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:30
    Научнопопулярни филми
  • 18:00
    "Пъстра шeвица" - фолклор
  • 18:15
    "Нотни булеварди"
  • 18:30
    Сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Славия - Локомотив Пловдив (2014-15), повторение
  • 18:00
    Футбол: Пирин - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    Футбол: Славия - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Сътън Юнайтед - Арсенал, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 15-и епизод, директно
  • 20:00
    Класика от Висшата Лига - Тотнъм Хотспър - Стоук Сити (2010-11), повторение
  • 20:30
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Манчестър Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
Пълна програма
  • 17:25
    Убиха ме: Убийство на Нова Година
  • 17:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 18:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Захапка, куршум и разбито сърце
  • 19:30
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    Кино Европа: "Мьобиус" , драма , Франция, Белгия, Люксембург, 2013, режисьор: Жан Дюжарден, Уендел Пиарс, Бранка Катич, Дийн Контантин Гайгани, Дмитрий Назаров, Джон Линч, Тим Рот, Сесил Дьо Франс, Емили Дьокен и др.
  • 22:00
    "Хора като нас", документален филм
Пълна програма
  • 17:40
    "Сблъсъци I, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джъд Апътоу , с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
  • 18:15
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [0+]
  • 20:00
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
  • 21:55
    "Досиетата Х: Искам да повярвам", научно - фантастичен трилър, САЩ, 2008; реж. Крис Картър, с Дейвид Духовни, Джилиан Андерсън, Аманда Пийт, Били Конъли, Алвин "Екзибит" Джойнър, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Стая (2015)", драма, Канада, 2015; реж. Лени Ейбръхамсън, с Бри Ларсън, Джейкъб Трембли, Джоан Алън, Шон Бриджис, Уилям Х. Мейси, [15+]
  • 18:25
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
  • 20:05
    "Нюзрум ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Лесли Линка Глатър, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 21:05
    "Истинска кръв ІV, 9 еп. - Да се махаме от тук", драма - фентъзи, САЩ, 2011; реж. Ромео Тайрън, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
Пълна програма
  • 17:45
    Следственный эксперимент. Дело о ДНК
  • 18:15
    Следственный эксперимент. Запах преступления
  • 18:45
    Русское оружие
  • 19:10
    Самый-самый. АН-124-100 "Руслан"
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Часът на Барса ТВ - Барселона - Леганес, мач от испанската Примера Дивисион, запис
  • 19:30
    "Светът на голфа", телевизионен дневник, 27-и епизод
  • 20:30
    "ATP WT Uncovered", магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 7-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Удар със стик", обзор на деня в Националната хокейна лига, 49-и епизод
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 17:50
Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 7
e-kids 17:55
Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
Viasat Nature 17:55
Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 3
AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Fox Life 18:00
Американска съпруга - втори сезон

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
БНТ 18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
BNT HD 18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

Skat+ 17:50
"Юртата на древните българи" - документален филм
AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 18:00
"Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Planeta Folk 18:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema 18:00
"Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}