ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 99
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    VIB /п./
  • 14:00
    Авиошоу /п./
Пълна програма
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:20
    Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 12:55
    4исла; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 13:45
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 6, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 12
  • 12:50
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Клиника в пералното
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Епизод 9
  • 14:40
    Мисията на дивака: Хващане и падане
Пълна програма
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Плюс това /п/
  • 13:30
    Отблизо с Мира Добрева /п/
Пълна програма
  • 11:55
    Krypto: The Superdog
  • 12:45
    The Garfield Show
  • 13:45
    NEW The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 13:55
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 11:00
    "Стрелата" - с.2, еп. 1
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.11
  • 13:00
    "Параноя" - драма, трилър (Великобритания, 2013), режисьор - Робърт Лукетич, актьори - Ричард Драйфус, Джош Холоуей, Джулиан МакМеан, Лукас Тил, Гари Олдман, Харисън Форд, Лиъм Хемсуърт и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, с.2, еп.13
Пълна програма
  • 08:15
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Джон Р
  • 12:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
  • 13:15
    "Изгубена" - с.4, еп.12
  • 14:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.15
Пълна програма
  • 10:00
    "Някой като теб" - комедия, романтичен (САЩ, 2001), режисьор - Тони Голдуин, актьори - Ашли Джъд, Грег Киниър, Хю Джакман, Мариса Томей, Елън Бъркин,  Катрин Дент и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 14:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.75
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:15
    CARTOON TOON TOON: Скуби-Ду мистерия оод (CARTOON TOON TOON: Scooby-Doo Mystery Inc.)
  • 12:00
    CARTOON TOON TOON: Шаолински хроники (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Chronicles)
  • 13:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 13:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
Пълна програма
  • 10:05
    "Ритъм и блъф", драма, САЩ, 2005; реж. Крейг Брюър, с Терънс Хауърд, Антъни Андерсън, Тарин Манинг, Тараджи Пенда Хенсън, Ди Джей Куолс, [15+]
  • 12:00
    "Подземен аромат", драма, Франция, 2015; реж. Пенг Фей Сонг, със Зе Инг, Уенджи Луо, Фую Зао, Сиаоуи Ли, Ксиаочу Лин, [12+]
  • 13:15
    "Гарвънът (1963)", хорър - комедия, САЩ, 1963; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Питър Лори, Борис Карлоф, Хейзъл Корт, Джак Никълсън, [12+]
  • 14:40
    "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Чарли Кауфман, Дюк Джонсън, [15+]
Пълна програма
  • 11:05
    "Най-великата битка на Мохамед Али", драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Фриърс, с Кристофър Плъмър, Франк Лангела, Бенджамин Уокър, Дани Глоувър, Бари Левинсън, [12+]
  • 12:40
    "Планината на девствеността", драма, Исландия, 2015; реж. Дагур Кари, с Гунар Йонсон, Илмур Кристиянсдотир, Сигурьон Кяртансон, Франциска Уна Дагсдотир, Маргрет Хелга Йохансдотир, [12+]
  • 14:15
    "Раят ще почака", комедия - фентъзи, САЩ, 1978; реж. Уорън Бийти, Бък Хенри, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Джеймс Мейсън, Джак Уордън, Чарлз Гродин, [12+]
  • 15:55
    "Тепепа", приключенски уестърн, Италия, 1969; реж. Джулио Петрони, с Томас Милиан, Орсън Уелс, Джон Стайнър, Хосе Торес, Лучано Казамоника, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    CNNMoney View with Nina Dos Santos
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    World Sport
  • 13:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • 11:30
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11
Пълна програма
  • 11:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, /п/
  • 13:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
Пълна програма
  • 11:30
    Да продадеш колата си: Мерцедес Косуърт - втора част
  • 12:00
    Островът на змиите и скритото съкровище: Епизод 3
  • 13:00
    Островът на змиите и скритото съкровище: Епизод 4
  • 14:00
    Островът на змиите и скритото съкровище: Епизод 5
Пълна програма
  • 11:26
    Как изобретихме света: Автомобили
  • 12:14
    Ловци на митове: Права линия
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 13:26
    Фабрика за храна: Шест на осем
Пълна програма
  • 11:50
    Ханк Зипзър
  • 12:20
    Кей Си Под Прикритие
  • 12:50
    Sunny Bunnies S1
  • 12:55
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "Нормално"
  • 15:30
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 16:00
    Битки за места за паркиране: Внимание! Глоби!
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "Удивителни създания"
  • 12:15
    "Гастрономи"
  • 12:30
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 57 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (жени)
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (мъже)
  • 14:00
    Ски-скокове: Световна купа Оберстдорф
Пълна програма
  • 11:00
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Обзор
  • 12:30
    Футбол: Легенди на световните първенства
  • 14:30
    Снукър: "Уелш оупън", финал
  • 16:00
    "ФИФА футбол магазин"
Пълна програма
  • 11:55
    Моят плаващ дом, еп. 11
  • 12:20
    Дроновете, еп. 7
  • 12:45
    Призраци от автоморгата, еп. 11
  • 13:30
    Войните на роботите, еп. 11
Пълна програма
  • 11:35
    Wild Ride
  • 12:05
    MTB Heroes
  • 12:30
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 12:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 11:40
    Евтин дом на плажа
  • 12:10
    Джада вкъщи
  • 12:35
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:30
    Нереално -втори сезон, еп. 5
  • 12:25
    Игра на лъжи - първи сезон, еп. 10
  • 13:20
    Поднови или продай - риалити, еп. 37
  • 13:45
    Поднови или продай - риалити, еп. 38
Пълна програма
  • 11:05
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 15
  • 12:00
    Разобличаване - седми сезон, еп. 10
  • 12:55
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 23
  • 13:55
    Убийци - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 11:25
    "Шампионите", комедия, САЩ, 2000; реж. Кристофър Гест, с Юджийн Леви, Катрин О'Хара, Кристофър Гест, Паркър Поузи, Джон Майкъл Хигинс, [12+]
  • 12:55
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 14:55
    "Една среща", романтична комедия, Франция, 2014; реж. Лиза Азуелос, със Софи Марсо, Франсоа Клузе, Лиза Азуелос, Александър Асти, Артур Бензакен, [12+]
  • 16:15
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
Пълна програма
  • 11:45
    Най-големите измами в историята, еп. 1
  • 12:35
    Средновековните мъртъвци, еп. 1
  • 13:25
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 6
  • 14:20
    Втората световна война: Забравената война в Китай, еп. 1
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи в атака
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Прозрението
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 13:00
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Нека решим въпроса
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 12:30
    Риболовен филм - Америка
  • 13:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 12:00
    "Строителят Боб"
  • 12:10
    "Пингу"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
  • 12:10
    "Всеки следобед с Криси"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:15
    "Да нарушиш правилата" - комедия с Джонатан Силвърман, Ани Потс, Джейсън Бейтман.
  • 12:55
    "Нужни са двама" - комедия с Джордж Нюбърн, Лесли Хоуп, Кимбърли Фостър.
  • 14:15
    " Екстремните приключения на Супер Дейв" - комедия с Боб Айнщайн, Дан Хедая, Джиа Каридес.
  • 15:45
    "Превземането на Бевърли Хилс" - трилър с Кен Уол.
Пълна програма
  • 11:55
    RC RACING SEASON 10
  • 12:20
    BATHURST 12 HOURS
  • 14:00
    FIM MOTOCROSS OF NATIONS - MAGGIORA 2016
  • 16:35
    NZ TOYOTA RACING SERIES
Пълна програма
  • 11:30
    Срещи катастрофи
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Charli XCX
  • 12:25
    Charli XCX: MTV Brand New...
  • 12:50
    DNCE Live @ V Festival 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:40
    Удивителни раждания при животните, еп. 1
  • 12:05
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 11
  • 12:35
    Животински лудории, еп. 11
  • 13:05
    Удивителни животни, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 2
  • 12:00
    Апокалипсис: Първа Световна война, еп. 1
  • 13:00
    Апокалипсис: Първа Световна война, еп. 2
  • 14:00
    Апокалипсис: Първа Световна война, еп. 3
Пълна програма
  • 11:53
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски сом убиец
  • 12:42
    Небесно сафари
  • 13:26
    Диви острови: Занзибар
  • 14:17
    Змии в града: Епизод 1
Пълна програма
  • 10:00
    Билярд: Мастърс 2017, втори ден, първа сесия, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Баскония - Иберостар Тенерифе, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Реал Мадрид - Морабанк Андора, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 17:00
    Билярд: Мастърс 2017, втори ден, втора сесия, повторение
Пълна програма
  • 11:15
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
  • 12:20
    "Времето ще покаже" (16+)
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    "Времето ще покаже" (16+)
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:55
    "По средата" - сериал
  • 12:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 13:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 14:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: ПСЖ - Барселона
  • 12:00
    УЕФА Шампионска Лига: Бенфика - Борусия Д
  • 14:00
    УЕФА Шампионска Лига: Байерн М - Арсенал
  • 16:00
    УЕФА Шампионска Лига: Реал М - Наполи
Пълна програма
  • 06:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 14:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 15:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
Пълна програма
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" /повторение/
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Angelo!
  • 12:25
    Sally Bollywood
  • 12:50
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 13:10
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
Пълна програма
  • 11:20
    Биографии на прочути личности: Убийството на Джон Кенеди
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 14
  • 12:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Предложение в града
  • 13:00
    Аз съм Джаз: Сблъсък с омразата
  • 14:00
    Оженени от мама и татко: Голямото разкриване
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
  • 12:30
    Виж България - Храмовете на Кюстендил
  • 13:00
    Архитектурно - парков комплекс Двореца Балчик
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Най-големите загадки
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Най-големите загадки
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:45
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, 1999
  • 12:40
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 1 номинация за Оскар, 2003
  • 14:45
    Обичам те до смърт (1990), САЩ, 1990
  • 16:20
    Проклетият Лийдс Юнайтед, Великобритания, 2009
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 54
  • 12:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 12
  • 12:45
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 90
  • 13:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Ужас! Пълен гардероб, нищо за обличане" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Публицистика /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Пъзел" - Румъния, драма, романтичен, режисьор Анджей Зинка, в ролите: Родица Мандаш, Каталина Мустата, Дан Нуту и др./п/
  • 14:00
    "БиоЛогика" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Кости - пети сезон, еп. 18
  • 12:35
    Семейство Симпсън - четиринадесети сезон, еп. 21
  • 13:05
    Семейство Симпсън - четиринадесети сезон, еп. 22
  • 13:30
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:30
    FASHION FLIX
  • 12:00
    FASHION FLIX
  • 12:30
    FASHION FLIX
  • 13:00
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 11:00
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Обзор
  • 12:30
    Футбол: Легенди на световните първенства
  • 14:30
    Снукър: "Уелш оупън", финал
  • 16:00
    "ФИФА футбол магазин"
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 16 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 243 и 244 еп.
  • 12:50
    "Необичайна медицина" - 2 еп.
  • 13:15
    "Кеш и Кари" - 13 и 1 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:35
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 12:05
    Прикладная ихтиология
  • 12:35
    Сезон охоты
  • 13:00
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 11:00
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др., /п/
  • 13:00
    "Шемет" - трилър с уч. на Джеймс Стюарт, Ким Новак, Барбара Бел Гедис и др.
  • 15:45
    "Алиса в страната на чудесата" - фантастика с уч. на Джони Деп, Миа Вашиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Мат Лукас, Криспин Глоувър и др., /п/
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 11:30
    Flying Wild Alaska: Tundra Taxis
  • 12:15
    Tanked: For Love of the Game... or Money?
  • 13:00
    Mega Builders: Big Bosphorus Dig - Turkey
  • 13:45
    Extreme Couponing: Jane and Judy
Пълна програма
  • 11:45
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
Пълна програма
  • 11:00
    Кухнята
  • 12:00
    Гражданка в ранчото
  • 12:30
    Гражданка в ранчото
  • 13:00
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (жени)
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (мъже)
  • 14:00
    Ски-скокове: Световна купа Оберстдорф
Пълна програма
  • 11:25
    "Шампионите", комедия, САЩ, 2000; реж. Кристофър Гест, с Юджийн Леви, Катрин О'Хара, Кристофър Гест, Паркър Поузи, Джон Майкъл Хигинс, [12+]
  • 12:55
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 14:55
    "Една среща", романтична комедия, Франция, 2014; реж. Лиза Азуелос, със Софи Марсо, Франсоа Клузе, Лиза Азуелос, Александър Асти, Артур Бензакен, [12+]
  • 16:15
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:55
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 12:20
    My Friends Tigger & Pooh
  • 12:50
    Sheriff Callie's Wild West
  • 13:15
    Gummi Bears
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Мрежа от лъжи: Покосена от любов
  • 12:00
    Убиха ме: Фатален кръстопът
  • 12:25
    Убиха ме: Извратена любов
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство с брадва
Пълна програма
  • 11:55
    Football Headliners: Cesc Fabregas
  • 12:20
    Top: MVP Basketball
  • 12:50
    Special: Dream Team 92
  • 13:15
    Special: NBA: from All Star to Africa
Пълна програма
  • 11:50
    Primos TRUTH About Hunting
  • 12:15
    Deadliest Hunts
  • 12:40
    Deadliest Hunts
  • 13:05
    Deadliest Hunts
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи в атака
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Прозрението
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 13:00
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Нека решим въпроса
Пълна програма
  • 11:00
    Апокалипсис: Първа Световна война, еп. 1
  • 12:00
    Апокалипсис: Първа Световна война, еп. 2
  • 13:00
    Апокалипсис: Първа Световна война, еп. 3
  • 14:00
    Апокалипсис: Първа Световна война, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 99
Пълна програма
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 4, риалити, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 18, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:00
    Сатанински жени: Трейси Рихтър
  • 12:00
    Сатанински жени: Дана Сю Грей
  • 13:00
    "Холоуей": Жени зад решетките
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Ливай Белфилд
Пълна програма
  • 11:45
    "Заблеяло ми агънце" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:30
    Ridiculousness
  • 12:00
    Ridiculousness
  • 12:30
    Punk'd
  • 13:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 11:46
    Spinner Gags On A Dick (18+)
  • 12:16
    Tital Wave (18+)
  • 12:40
    The Postman Always Cums Twice (18+)
  • 13:00
    Prison Sluts With Big Butts (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ECUADOR OPEN - Кито (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - четвъртфинали, повторение)
  • 17:45
    Мото: FIA F3 World Cup - Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
Пълна програма
  • 10:35
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: Супер-Г /мъже/
  • 12:10
    Световен рали шампионат: Рали Швеция - финален етап
  • 13:30
    Арена Баскет обзорно предаване
  • 14:20
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:00
    Ограбеният крадец
  • 12:05
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II
  • 13:40
    Винаги ще те чакам
  • 15:30
    Боливудски ритми
Пълна програма
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:00
    KARMA TREKKER - IRELAND
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF THE SHERPAS, THE (NEPAL)
  • 13:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CAPE TOWN
  • 13:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SENEGAL
Пълна програма
  • 11:05
    NEW Extreme IV
  • 12:05
    Ultimate First League
  • 13:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:05
    Fights of Glory - Los Angeles
Пълна програма
  • 11:55
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 13:10
    Рисковете на любовта
  • 14:35
    Регресия
  • 16:15
    Ледени мечти
Пълна програма
  • 11:30
    Standard Snowboard Show
  • 12:00
    New Pollution
  • 12:30
    New Pollution
  • 13:00
    Check 1,2
Пълна програма
  • 11:55
    Бебета в зоопарка (1)
  • 12:20
    Бебета в зоопарка (2)
  • 12:50
    Планетата Европа (2)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (1)
Пълна програма
  • 11:30
    Документален филм
  • 12:00
    "Viva la musica!"
  • 14:00
    Документален филм
  • 15:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Нефтохимик - Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Верея - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Предизвикателство за изгряващите звезди от НБА, мач на изявените млади играчи през сезона, повторение
  • 16:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 13:00
    Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 15:00
    Футбол: Бърнли - Линкълн Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 17:00
    Футбол: Сътън Юнайтед - Арсенал, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Мрежа от лъжи: Покосена от любов
  • 12:00
    Убиха ме: Фатален кръстопът
  • 12:25
    Убиха ме: Извратена любов
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство с брадва
Пълна програма
  • 11:30
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, (п)
  • 12:00
    "Нашите герои"
  • 12:30
    Новини LIVE
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
Пълна програма
  • 11:30
    Поколение шарани - Зимният сезон
  • 12:00
    Зимен риболов с Коппань и Пупа
  • 12:30
    Решенията на Валтер - Фино на едно малко езеро
  • 13:00
    Carpzoom - Страстно пролетно бойли
Пълна програма
  • 10:45
    "Мадам Бовари (2014)", романтична драма, Великобритания, 2014; реж. Софи Бартс, с Миа Уасиковска, Пол Джамати, Езра Милър, Рис Айфънс, Хенри Лойд-Хюз, [12+]
  • 12:45
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 15:10
    "Филми и звезди ІХ, 7 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 15:40
    "Тайният живот на Мерилин Монро, втора част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
Пълна програма
  • 11:40
    "Нюзрум ІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Джеръми Подесуа, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 12:35
    "Силициевата долина ІІ. 9 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:05
    "Силициевата долина ІІ. 10 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:35
    "Бизнес преговори ІІ, 9 еп.", комедия, Бразилия, 2014; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Габриел Годой, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Photographers
  • 12:00
    From the Runway
  • 12:30
    Invitation Only
  • 13:00
    What's Haute
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол: Часът на Барса ТВ - Пари Сен Жермен - Барселона, първи осминафинален мач за Шампионската лига, повторение
  • 12:30
    Обзор на кръга в холандската Ередивизи (2016-17), 22-и епизод, повторение
  • 13:30
    Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, първи мач, повторение
  • 15:30
    Професионални майстори на родеото: Състезание в Казас Сити, запис
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
bTV Action 12:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 18
bTV Comedy 12:00
"Фитнес Тони" - комедиен сериал
Diema 12:00
"Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
e-kids 12:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
Nova Sport 12:05
Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Sky Sports 12:30
Футбол
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Михаил Саздов. Да уловиш красотата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 12:00
"Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
Cinemax 12:05
"Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
AXN 12:15
4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 15:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 15:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}