ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 101
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Клик /п./
  • 14:00
    Характери /п./
Пълна програма
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 14:00
    Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Морски детективи; сезон 9, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 12:50
    4исла; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 13:40
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 8, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 14
  • 12:50
    Джунглата на янките: Голямото размразяване
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Епизод 1
  • 14:40
    Мисията на дивака: Трол във въглищата
Пълна програма
  • 11:30
    "Прокудените българи" - документален филм
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Малки истории /п/
  • 13:25
    Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
Пълна програма
  • 11:55
    Krypto: The Superdog
  • 12:45
    The Garfield Show
  • 13:45
    NEW The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 13:55
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 11:00
    "Стрелата" - с.2, еп. 3
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.13
  • 13:00
    "Наемникът" - екшън,трилър (Великобритания, 2014), режисьор - Томас Икими, актьори: Айнсли Бубико, Джон Колтън, Марк Хайделбергер, Кайл Хестър, Марк Джейкъбсън и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, с.2, еп.15
Пълна програма
  • 10:15
    "Джон Тъкър трябва да умре" - комедия (САЩ, 2006), режисьор -  Бети Томас, актьори -  Пен Бадгли, Джеси Меткалф, Британи Сноу, Ашанти, София Буш, Ариел Кебъл и др.
  • 12:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.7
  • 13:15
    Премиера: "Изгубена" - с.5, еп.1
  • 14:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.17
Пълна програма
  • 10:00
    "Денят на благодарността" - комедия, драма (САЩ, 2010), режисьор - Нийл Фърнли, актьори - Фей Дънауей, Дан Пейн, Дафне Зунига, Джина Холдън, Кенеди Клемънтс и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 14:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.77
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:15
    CARTOON TOON TOON: Зеленият Фенер (CARTOON TOON TOON: Green Lantern)
  • 12:00
    CARTOON TOON TOON: Джони Тест (CARTOON TOON TOON: Johnny Test)
  • 13:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 13:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
Пълна програма
  • 11:55
    "Жътвата", хорър - трилър, САЩ, 2013; реж. Джон МакНотън, със Саманта Мортън, Майкъл Шанън, Наташа Калис, Чарли Тахан, Питър Фонда, [15+]
  • 13:40
    "Издънка (2015)", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Бен Чесъл, с Джон Люк, Лили Съливан, Тимоти Спол, Кат Стюърт, Яцек Коман, [12+]
  • 15:20
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 16:45
    "Провинението", драма, Германия, 2015; реж. Герд Шнайдер, със Зебастиан Бломберг, Кай Шуман, Ян Месутат, Зандра Боргман, Валери Кох, [12+]
Пълна програма
  • 10:45
    "Медитеранеа", драма, Италия, 2015; реж. Джонас Карпиняно, с Кудус Сейон, Аласан Си, Пий Амато, Франческо Папасерджо, Винченцина Сичилиано, [12+]
  • 12:35
    "Дебелака и Малчугана", историческа драма, САЩ, 1989; реж. Роланд Жофе, с ол Нюман, Дуайт Шулц, Бони Белеия, Джон Кюсак, Лора Дърн, [12+]
  • 14:40
    "Ще го задържим", романтична драма, Белгия, 2015; реж. Гийом Сьонез, с Кесей Моте Клайн, Галатея Белуги, Катрин Сале, Сам Луик, Летисия Дош, [12+]
  • 16:15
    "Секси бoтуши", комедийна драма, Великобритания, 2005; реж. Джулиан Джаролд, с Джойл Едджертън, Чиуитъл Еджиофор, Сара Джейн Потс, Ник Фрост, Линда Басет, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    CNNMoney View with Nina Dos Santos
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    World Sport
  • 13:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • 11:30
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 12
Пълна програма
  • 11:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, /п/
  • 13:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
Пълна програма
  • 11:30
    Да продадеш колата си: Фолксваген 25 - втора част
  • 12:00
    Тираджии в пустошта: епизод 13
  • 13:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 14:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
Пълна програма
  • 11:26
    Как изобретихме света: Телефони
  • 12:14
    Ловци на митове: Летяща гилотина
  • 13:02
    Как са го направили?: Дъвка/ Рибарски кукички/ Леголанд
  • 13:26
    Фабрика за храна: Майстор на макаронени и тестени изделия
Пълна програма
  • 11:50
    Ханк Зипзър
  • 12:20
    Кей Си Под Прикритие
  • 12:50
    Sunny Bunnies S1
  • 12:55
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 16:00
    Битки за места за паркиране: Внимание! Глоби!
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 12:30
    "Експресът на учените"
  • 13:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Дон Матео - 89 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 59 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:15
    Ски-скокове: Световна купа Вилинген
  • 12:15
    Колоездене: Обиколка на Оман - Обзор
  • 13:15
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби (първи етап), пряко
  • 15:15
    Ски-скокове, Световно първенство: Жени (квалификация)
Пълна програма
  • 10:45
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Лангкауи (първи етап)
  • 12:15
    Куриози
  • 12:30
    Футбол: Легенди на европейските първенства
Пълна програма
  • 11:55
    Моят плаващ дом, еп. 13
  • 12:20
    Дроновете, еп. 9
  • 12:45
    Призраци от автоморгата, еп. 13
  • 13:30
    Войните на роботите, еп. 13
Пълна програма
  • 11:35
    Wild Ride
  • 12:05
    MTB Heroes
  • 12:30
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 12:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:40
    Евтин дом на плажа
  • 12:10
    Джада вкъщи
  • 12:35
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:55
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 4
  • 12:25
    Присъда - първи сезон, еп. 2
  • 13:20
    Поднови или продай - риалити, еп. 41
  • 13:45
    Поднови или продай - риалити, еп. 42
Пълна програма
  • 11:05
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 17
  • 12:00
    Разобличаване - седми сезон, еп. 12
  • 12:55
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 1
  • 13:55
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 10:55
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
  • 13:05
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 15:05
    "Любов в ефира", романтична комедия, Канада, 2015; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Джонатан Скарф, Кристал Балънт, Дейвид Люис, Винсънт Гейл, [12+]
  • 16:30
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
Пълна програма
  • 11:50
    Най-големите измами в историята, еп. 3
  • 12:40
    Средновековните мъртъвци, еп. 3
  • 13:30
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 2
  • 14:25
    Средновековните мъртъвци, еп. 7
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Враг на врага
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Тайното скривалище на Чъм
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Мини Рик
  • 13:00
    Американски антиквари: "Тъндърдоум"
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
  • 12:00
    ЗА РИБА – пети сезон – 17 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – пети сезон – 22 еп.
Пълна програма
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 12:00
    "Строителят Боб"
  • 12:10
    "Пингу"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 11:30
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
  • 12:10
    "Всеки следобед с Криси"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:10
    "Фицуили" - комедия с Дик Ван Дайк, Барбара Фелдън.
  • 12:50
    "Роботът на моя живот" - комедия с Джон Малкович, Ан Магнусон, Глен Хедли, Лори Меткаф.
  • 14:30
    "Много шум за нищо" - комедия с Кенет Брана, Ема Томпсън.
  • 16:20
    "Капоти" - драма с Филип Сиймур Хофман, Клифтън Колинс мл., Катрин Кийнър, Боб Балабан и др.
Пълна програма
  • 09:45
    FIM MX2 BEST OF
  • 13:35
    TOYOTA NZ 86 CHAMPIONSHIP
  • 14:30
    NZ JETSPRINTS
  • 14:55
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:30
    Срещи катастрофи
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Charli XCX
  • 12:25
    Charli XCX: MTV Brand New...
  • 12:50
    DNCE Live @ V Festival 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 10
  • 12:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 11
  • 12:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 1
  • 13:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 4
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
  • 13:00
    Тутанкамон - разкрит, еп. 1
  • 14:00
    Вярно ли е?, еп. 12
Пълна програма
  • 11:53
    Амазония: Воден свят
  • 12:42
    Прайд: Царе в беда
  • 13:26
    Диви острови: Мистериозни острови: Късчета рай
  • 14:17
    Змии в града: Епизод 3
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Барселона Ласа/Уникаха - Валенсия/Хербалайф Гран Канария, полуфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Реал Мадрид/Морабанк Андора - Баскония/Иберостар Тенерифе, полуфинален мач за Купата на Краля, повторение
Пълна програма
  • 11:15
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
  • 12:20
    "Времето ще покаже" (16+)
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    "Времето ще покаже" (16+)
Пълна програма
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:55
    "По средата" - сериал
  • 12:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 13:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 14:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Шампионска Лига: Байер Л - Атлетико М
  • 13:00
    УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - Монако
  • 15:00
    УЕФА Шампионска Лига: Севиля - Лестър
  • 17:00
    УЕФА Шампионска Лига:  Порто - Ювентус
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 13:20
    "Бялата гвардия"
  • 14:50
    "Изкуственият отбор"
  • 15:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:55
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:25
    Sally Bollywood
  • 12:50
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 13:10
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
Пълна програма
  • 11:20
    Биографии на прочути личности: В света на Бритни Спиърс
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 18
  • 12:00
    Животът на високите: Голяма височина
  • 13:00
    Обичай ме въпреки недостатъците ми: Епизод 4
  • 14:00
    Новите момичета в квартала: Изгубени в смяната на пола
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 12:30
    Виж България - Монтана, градът на спокойствието
  • 13:00
    Родопите - Планината на Орфей, Тракийското светилище при с.Татул
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Най-големите загадки
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Най-големите загадки
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:55
    Хелбой (2004), САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2004
  • 12:55
    РадвамсеБлагодаряОщеМоля, САЩ, комедия/драма, 2010
  • 14:30
    Бялата графиня, САЩ, драма/ исторически, с Ралф Файнс, 2005
  • 16:40
    Код "Меркурий" (1998), САЩ, екшън/драма/трилър, с Брус Уилис, 1998
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 56
  • 12:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 14
  • 13:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 15
  • 14:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Ужас! Пълен гардероб, нищо за обличане" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм/п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Бикът от Бронкс" - драма, САЩ, режисьор Мартин Гуиджу, в ролите: Уилям Форсайт, Джо Мантеня, Пол Сорвино, Наташа Хенстридж, Пенелопе Ан Милър и др.
  • 14:00
    "БиоЛогика" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Кости - пети сезон, еп. 20
  • 12:35
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
  • 13:30
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 5
  • 13:55
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:30
    PHOTOSHOOTS
  • 12:00
    PHOTOSHOOTS
  • 12:30
    PHOTOSHOOTS
  • 13:00
    DESSOUS
Пълна програма
  • 10:45
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Лангкауи (първи етап)
  • 12:15
    Куриози
  • 12:30
    Футбол: Легенди на европейските първенства
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 18 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 247 и 248 еп.
  • 12:50
    "Необичайна медицина" - 4 еп.
  • 13:15
    "Кеш и Кари" - 4 и 5 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:35
    Особенности охоты на Руси
  • 12:05
    По рекам России
  • 12:30
    Технология зимнего клева
  • 13:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 10:40
    "Снежна приказка" - романтична драма с уч. на Пол Кембъл, Бриана Ивиган, Тони Алкантар, Джей Бразо и др.
  • 12:30
    "Бавачка по призвание" - романтична комедия с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др.
  • 14:30
    "Джанго без окови" - уестърн с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Кери Уошингтън, Уолтън Гогинс и др., /п/
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 11:30
    Flying Wild Alaska: Blow It Up
  • 12:15
    Tanked: On The Road Again
  • 13:00
    FutureCar: The Body
  • 13:45
    Extreme Couponing: Julie and Faatima
Пълна програма
  • 11:45
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
Пълна програма
  • 11:00
    Кухнята
  • 12:00
    Гражданка в ранчото
  • 12:30
    Гражданка в ранчото
  • 13:00
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:15
    Ски-скокове: Световна купа Вилинген
  • 12:15
    Колоездене: Обиколка на Оман - Обзор
  • 13:15
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби (първи етап), пряко
  • 15:15
    Ски-скокове, Световно първенство: Жени (квалификация)
Пълна програма
  • 10:55
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
  • 13:05
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 15:05
    "Любов в ефира", романтична комедия, Канада, 2015; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Джонатан Скарф, Кристал Балънт, Дейвид Люис, Винсънт Гейл, [12+]
  • 16:30
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:55
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 12:20
    My Friends Tigger & Pooh
  • 12:50
    Sheriff Callie's Wild West
  • 13:15
    Gummi Bears
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Изчезнали: специално издание 2
  • 12:00
    Убиха ме: От пепелта
  • 12:25
    Убиха ме: Обет за мълчание
  • 12:50
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
Пълна програма
  • 11:55
    The Truth About...: Coaches
  • 12:20
    Top: Champions in Movies
  • 12:50
    Star Rated: Athletes Turned Actors
  • 13:15
    Star Rated: Best Movie Cameos
Пълна програма
  • 11:50
    Legends of Rod & Reel
  • 12:15
    Legends of Rod & Reel
  • 12:40
    Shooting Gallery
  • 13:30
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Враг на врага
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Тайното скривалище на Чъм
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Мини Рик
  • 13:00
    Американски антиквари: "Тъндърдоум"
Пълна програма
  • 11:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
  • 12:00
    Тутанкамон - разкрит, еп. 1
  • 13:00
    Вярно ли е?, еп. 12
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 8
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 101
Пълна програма
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 15:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 20, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:00
    Бандите във Великобритания: Южен Лондон
  • 12:00
    Бандите във Великобритания: Шефилд
  • 13:00
    Бандите във Великобритания: Общ преглед
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изнасилвача от магистралата
Пълна програма
  • 11:45
    "Бардовете на Европа - Недялко Йорданов" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:30
    Ridiculousness
  • 12:00
    Ridiculousness
  • 12:30
    Punk'd
  • 13:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 11:34
    Taxi Service (18+)
  • 12:01
    The Slut In The Shower (18+)
  • 12:25
    Bitch In A Box (18+)
  • 12:44
    Hot And Mean Presents Twistys Eating The Best Cake (18+)
Пълна програма
  • 11:10
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Футбол: Лудогорец - Копенхаген - среща от 1/16-финалите на "Лига Европа"
  • 15:45
    Футбол: Среща-реванш от 1/16-финалите на "Лига Европа"
Пълна програма
  • 10:45
    Коко преди Шанел
  • 12:35
    Когато се намеси любовта мy
  • 14:10
    Жорж и Фаншет
  • 15:40
    Път към Рая
Пълна програма
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:00
    KARMA TREKKER - MALAYSIA
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF THE SHERPAS, THE (NEPAL)
  • 13:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SHANGHAI
  • 13:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - VENEZUELA
Пълна програма
  • 11:00
    OZ Academy
  • 12:00
    Explosion Fight Night
  • 13:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 15:00
    Journey Fight
Пълна програма
  • 11:35
    Бандата над закона
  • 13:05
    Многодетен баща: по японски
  • 14:25
    Любов и други неприятности
  • 15:55
    Потайните кътчета в душите ни
Пълна програма
  • 11:30
    Standard Snowboard Show
  • 12:00
    Built To Shred
  • 12:30
    Built To Shred
  • 13:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 11:55
    Животински лудории (11)
  • 12:20
    Животински лудории (12)
  • 12:50
    Планетата Европа (4)
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (5)
Пълна програма
  • 11:30
    Документален филм
  • 12:00
    "Viva la musica!"
  • 13:30
    "Здравей, Китай" - документална поредица
  • 13:45
    "Фортисимо Фамилия" - музика за деца и родители
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Пирин - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Славия - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
  • 16:30
    Футбол: Локомотив ГО - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Манчестър Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бърнли - Линкълн Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 16:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната Асоциация (2016-17), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Изчезнали: специално издание 2
  • 12:00
    Убиха ме: От пепелта
  • 12:25
    Убиха ме: Обет за мълчание
  • 12:50
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
Пълна програма
  • 11:30
    Избрано: "КултурНо"
  • 12:00
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 12:30
    Новини LIVE
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
Пълна програма
  • 11:30
    TopMixTv - Подготовка за състезание по фидер
  • 12:00
    Спининг с Ищван Мори
  • 12:30
    XI. EPBC Maconka 2016.
  • 13:00
    Франк Пизон - Децата на брега
Пълна програма
  • 11:05
    "Рапунцел и разбойникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
  • 12:50
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 14:35
    "Железният човек 2", екшън - фантастика, САЩ, 2010; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Скарлет Йохансон, Сам Рокуел, [12+]
  • 16:40
    "Силициевата долина ІІ. 9 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", приключенски - фенъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 12:10
    "Нюзрум ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Карл Франклин, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 13:10
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 15:00
    "Дневникът на една тийнейджърка", драма, САЩ, 2015; реж. Мариел Хелър, с Бел Паули, Александър Скарсгард, Кристън Уийг, Кристофър Мелъни, Маргарита Левиева, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Photographers
  • 12:00
    From the Runway
  • 12:30
    Invitation Only
  • 13:00
    What's Haute
Пълна програма
  • 10:30
    Голф: Открито първенство на Йоханесбург, първи кръг, първа сесия, директно
  • 12:30
    "Trans World Sport", магазинно предаване, 6-и епизод, повторение
  • 13:30
    "Удар със стик", обзор на деня в Националната хокейна лига, 51-и епизод
  • 14:00
    Голф: Открито първенство на Йоханесбург, първи кръг, втора сесия, директно
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
bTV Action 12:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 18
bTV Comedy 12:00
"Фитнес Тони" - комедиен сериал
Diema 12:00
"Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
e-kids 12:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
Nova Sport 12:05
Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Sky Sports 12:30
Футбол
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Михаил Саздов. Да уловиш красотата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 12:00
"Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
Cinemax 12:05
"Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
AXN 12:15
4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 15:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 15:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}