ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
  • 09:00
    Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Брилянтни идеи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 07:10
    Академия GT 2015; сезон 3, епизод 4, риалити, спорт, САЩ, 2015
  • 07:40
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 4, документален, САЩ, 2014
  • 08:45
    4исла; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 09:35
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 8, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 1
  • 07:25
    Кучета 101: Бриар, канаанско куче, дого аржентино, японски хин, чудно куче, кламбър шпаньол
  • 08:15
    Джунглата на янките: Голямото размразяване
  • 09:10
    Мисията на дивака: Трол във въглищата
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Народна музика
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /25 епизод/
  • 10:25
    Дързост и красота тв сериал /3885 епизод/п/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 07:00
    Tom & Jerry Tales
  • 07:25
    NEW My Knight and Me
  • 07:35
    My Knight and Me
  • 07:55
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.8
  • 09:00
    "Кости" - сериал, с.8, еп.20
  • 10:00
    "Ренегат"/п./ - сериал,с.5, еп.12
Пълна програма
  • 07:00
    "Изгубена" - с.4, еп.13
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.4, еп. 1
  • 09:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.16
  • 10:15
    "Джон Тъкър трябва да умре" - комедия (САЩ, 2006), режисьор -  Бети Томас, актьори -  Пен Бадгли, Джеси Меткалф, Британи Сноу, Ашанти, София Буш, Ариел Кебъл и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - комедиен сериал
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
  • 10:00
    "Денят на благодарността" - комедия, драма (САЩ, 2010), режисьор - Нийл Фърнли, актьори - Фей Дънауей, Дан Пейн, Дафне Зунига, Джина Холдън, Кенеди Клемънтс и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Черни планини" - сериал
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Бен 10 (Ben 10)
  • 07:25
    Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
  • 07:50
    Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - 5 Minute Shorts)
  • 07:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 07:00
    "Разпокъсан април", драма, Бразилия, 2001; реж. Валтер Салес, с Жозе Думон, Родриго Санторо, Рита Асемани, Луиз Карлос Васконселос, Флавия Марко Антонио, [12+]
  • 08:30
    "Тайнствената къща", ужаси, САЩ, 1960; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Марк Деймън, Мирна Фейхи, Хари Елърби, Бил Борзадж, [15+]
  • 09:50
    "Клонирани", късометражна научна фантастика, Швейцария, 2015; реж. Рафаел Болигер, с Рутгер Хауер, Деобиа Опарей, Стефани Немет-Паркър, Манфред Лийхти, [12+]
  • 10:05
    "Обикновена история", драма, Франция, 1978; реж. Клод Соте, с Роми Шнайдер, Бруно Кремер, Клод Брасьор, Роже Пигот, Арлет Бонар, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Неруда", биографична драма, Чили, 2014; реж. Мануел Басоалто, с Хосе Секал, Макс Корвалан, Паулина Харингтън, Нелсън Брод, Ерто Пантоха, [12+]
  • 08:35
    "Каменната градина", драма, САЩ, 1987; реж. Франсис Форд Копола, с Джеймс Каан, Анджелика Хюстън, Ди Би Суини, Джеймс Ърл Джоунс, Дийн Стокуел, [12+]
  • 10:25
    "Кой е във фризера?", късометражна комедия, Белгия, 2015; реж. Филип Леминш, с Флоранс Хебелинк, Гаетан Вендерс, Аник Корнет, [12+]
  • 10:45
    "Медитеранеа", драма, Италия, 2015; реж. Джонас Карпиняно, с Кудус Сейон, Аласан Си, Пий Амато, Франческо Папасерджо, Винченцина Сичилиано, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    On China
Пълна програма
  • 07:00
    "Законите на съдбата" - сериал, 2 епизода, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- сериен филм, /п/
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11, /п/
  • 11:30
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Бързи и шумни: Страхотният "Кастъмлайн"
  • 07:40
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 08:10
    Как се прави...: Епизод 40
  • 08:40
    В преследване на класически автомобили: Лудият Datsun
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Дъвка/ Рибарски кукички/ Леголанд
  • 07:26
    Как изобретихме света: Телефони
  • 08:14
    Ловци на митове: Летяща гилотина
  • 09:02
    Близки срещи с извънземни: Епизод 5
Пълна програма
  • 07:20
    Лолирок
  • 07:50
    Финиъс и Фърб
  • 08:10
    Джеси
  • 08:40
    Райли в големия свят
Пълна програма
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Марви Хамър"
  • 08:30
    "Експресът на учените"
  • 09:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 11:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 08:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 08:30
    Биатлон, Световно първенство: Обзор
  • 09:30
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
Пълна програма
  • 07:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 07:30
    Куриози
  • 07:45
    Футбол: Легенди на европейските първенства
  • 08:45
    Автомобилизъм: Формула "Е" Буенос Айрес
Пълна програма
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 13
  • 08:00
    Търсачи на съкровища, еп. 2
  • 08:45
    Треска за нефрит, еп. 10
  • 09:10
    Империя за скрап, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Winter X Games - Aspen 2014
  • 07:55
    Nhra Sportsman Series
  • 08:50
    World Of X Games
  • 09:15
    The Exit Point
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:25
    Ловци на къщи
  • 07:50
    Ловци на къщи
  • 08:15
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 06:50
    Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 18
  • 07:50
    Подли камериерки - втори сезон, еп. 1
  • 08:45
    Странни самотници - първи сезон, еп. 3
  • 09:10
    Странни самотници - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 06:55
    Честни измамници - трети сезон, еп. 12
  • 07:50
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон, еп. 2
  • 08:40
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 3
  • 09:30
    Стари кучета - десети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 08:25
    "Маджестик", драма, САЩ, 2001; реж. Франк Дарабонт, с Джим Кери, Мартин Ландау, Лори Холдън, Дейвид Огдън Стиърс, Джеймс Уитмор, [12+]
  • 10:55
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
  • 13:05
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    Втората световна война: цената на империята, еп. 8
  • 07:50
    Монголската замръзнала гробница, еп. 0
  • 08:45
    Средновековните мъртъвци, еп. 7
  • 09:35
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Война за доставки: Поетапни нашественици
  • 07:25
    Хората от блатата: Омагьосан
  • 08:15
    Дървосекачи: Нужна е подкрепа
  • 09:05
    Планинари: Добре дошли в тундрата
Пълна програма
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО – пети сезон – 22 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми – четвърти сезон – 13 еп.
Пълна програма
  • 07:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:45
    "Чурулик"
  • 08:10
    "Твоят универсум"
  • 08:20
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 07:05
    "Имате думата"/п/
  • 07:30
    НОВИНИ
  • 07:35
    "Имате думата"/п/
  • 08:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Историята на холивудския мюзикъл, 1.02"
  • 08:00
    "Прозорци" - драма с Талия Шайър, Елизабет Ашли.
  • 09:35
    "Трудни обещания" - комедия с Уилям Питърсън, Сиси Спасек.
  • 11:10
    "Фицуили" - комедия с Дик Ван Дайк, Барбара Фелдън.
Пълна програма
  • 07:10
    MONTE-CARLO CLASSIC RALLY
  • 08:00
    BATHURST 12 HOURS
  • 09:45
    FIM MX2 BEST OF
  • 13:35
    TOYOTA NZ 86 CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Необикновени къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Charli XCX
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:15
    Бебета в зоопарка, еп. 9
  • 07:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 1
  • 08:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
  • 08:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 3
Пълна програма
  • 07:10
    Корабостроителница, еп. 1
  • 08:05
    Големи ремонти: Аляска, еп. 2
  • 09:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
  • 10:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Надпревара за живот: Големите котки
  • 07:24
    Надпревара за живот: Голямата пустинна надпревара
  • 07:50
    Прайд: Царе в беда
  • 08:37
    Амазония: Воден свят
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Барселона Ласа/Уникаха - Валенсия/Хербалайф Гран Канария, полуфинален мач за Купата на Краля, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:05
    "Живей здравословно!" (12+)
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 07:40
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 08:05
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Шампионска Лига: Севиля - Лестър
  • 09:00
    УЕФА Шампионска Лига:  Порто - Ювентус
  • 11:00
    УЕФА Шампионска Лига: Байер Л - Атлетико М
  • 13:00
    УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - Монако
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 08:35
    Вести-Москва
  • 09:00
    Вести
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма
  • 07:05
    Kati & Mim-Mim
  • 07:25
    Mike der Ritter
  • 07:35
    Mike der Ritter
  • 07:45
    Mike der Ritter
Пълна програма
  • 06:30
    Светът на бъдещето - документална поредица - 9 част
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 9 епизод
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Маниаци-чистофайници: Ричард и Линда и Луис и Мишел
  • 08:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 10
  • 09:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 3
  • 09:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 4
Пълна програма
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Пещерата
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.9
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:05
    Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1 номинация за Оскар, 1989
  • 09:00
    Светлините на стадиона, САЩ, драма/Sport, 2004
  • 10:55
    Хелбой (2004), САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2004
  • 12:55
    РадвамсеБлагодаряОщеМоля, САЩ, комедия/драма, 2010
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:15
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 7
  • 07:40
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 8
  • 08:05
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 7
  • 08:30
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:00
    "Открития" - документална поредица
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Сериен филм
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 07:10
    Малкълм - шести сезон, еп. 6
  • 07:35
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 3
  • 08:00
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 4
  • 08:25
    Последният мъж на света - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Ibiza Chill
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    FASHION FLIX
  • 07:30
    FASHION FLIX
  • 08:00
    FASHION FLIX
  • 08:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Кеш и Кари" - 4 и 5 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 9 еп.
  • 08:40
    "Джигити" - 9 и 10 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 4 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    новини
  • 09:50
    Спорт
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    По следам Хемингуэя
  • 07:30
    Я и моя собака
  • 08:05
    Плaнета рыбака
  • 08:30
    Морская охота
Пълна програма
  • 06:30
    "Виолета" - сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 08:30
    "Женени от пръв поглед " - реалити, сезон 1
  • 09:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2, /п/
  • 10:40
    "Снежна приказка" - романтична драма с уч. на Пол Кембъл, Бриана Ивиган, Тони Алкантар, Джей Бразо и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Tanked: On The Road Again
  • 07:45
    Flying Wild Alaska: Blow It Up
  • 08:30
    FutureCar: The Body
  • 09:15
    Extreme Couponing: Julie and Faatima
Пълна програма
  • 07:20
    STEP BY STEP
  • 07:25
    HERE AND THERE
  • 07:35
    PERFECT ENGLISH
  • 07:45
    ENGLISH UP
Пълна програма
  • 07:00
    Кухнята
  • 08:00
    Гражданка в ранчото
  • 08:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:00
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
Пълна програма
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:15
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 08:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 08:30
    Биатлон, Световно първенство: Обзор
  • 09:30
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
Пълна програма
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 08:25
    "Маджестик", драма, САЩ, 2001; реж. Франк Дарабонт, с Джим Кери, Мартин Ландау, Лори Холдън, Дейвид Огдън Стиърс, Джеймс Уитмор, [12+]
  • 10:55
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
  • 13:05
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:15
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:00
    Убиха ме: Последно возене
  • 07:25
    Убиха ме: Убийство на Нова Година
  • 07:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 08:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Захапка, куршум и разбито сърце
Пълна програма
  • 07:20
    Top: Extravagant Budgets
  • 07:50
    Star Rated: Football Managers
  • 08:15
    The Truth About...: Coaches
  • 08:45
    Top: Pro Sneakers
Пълна програма
  • 07:15
    Ultimate Match Fishing Pro
  • 07:40
    Major League Fishing
  • 09:20
    World Class Sports Fishing
  • 09:45
    World Class Sports Fishing
Пълна програма
  • 07:00
    Война за доставки: Поетапни нашественици
  • 07:25
    Хората от блатата: Омагьосан
  • 08:15
    Дървосекачи: Нужна е подкрепа
  • 09:05
    Планинари: Добре дошли в тундрата
Пълна програма
  • 07:05
    Големи ремонти: Аляска, еп. 2
  • 08:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
  • 09:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 2
  • 10:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 4
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 20, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изнасилвача от магистралата
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Виктория Клаймби
  • 09:00
    Какво е нужно за убийство: Бегачът с протеза
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Изкормвачът от Гейнсвил
Пълна програма
  • 07:00
    "Радостта от живота" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    The King of Queens
  • 07:30
    The King of Queens
  • 08:00
    Punk'd
  • 08:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 07:00
    Banging The Butler (18+)
  • 07:24
    All Girl Auditions (18+)
  • 07:54
    Quickie Pick Up (18+)
  • 08:13
    Aletta Ocean's Anal Negotiations (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Пътят към Русия магазинно предаване /18 епизод/
  • 08:00
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /6 епизод/
  • 08:30
    Аз съм…
Пълна програма
  • 06:20
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 07:55
    Пиколо, саксо и компания
  • 09:15
    Крокодилите 2
  • 10:45
    Коко преди Шанел
Пълна програма
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:00
    CULTURAL FLAVOURS - THAILAND
  • 07:30
    CULTURAL FLAVOURS - INDIA
  • 08:00
    WONDERFUL ITALY - LIGURIA I
  • 08:30
    WONDERFUL ITALY - LIGURIA II
Пълна програма
  • 06:05
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 08:00
    Fights of Glory - Los Angeles
  • 08:15
    Fights of Glory - Amsterdam
  • 08:30
    Fights of Glory - Virginia
Пълна програма
  • 07:15
    Кметицата-кексче
  • 08:40
    Уинкс клуб: Тайната на изгубеното кралство
  • 10:15
    Индианецът
  • 11:35
    Бандата над закона
Пълна програма
  • 07:00
    Built To Shred
  • 07:30
    Built To Shred
  • 08:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 08:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (10)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (3)
Пълна програма
  • 07:00
    Час за медитация
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 20-и епизод, повторение
  • 09:30
    Класика от "А" професионална футболна група: ЦСКА - Литекс (2014-15), повторение
  • 10:00
    Футбол: Пирин - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Манчестър Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Убиха ме: Последно возене
  • 07:25
    Убиха ме: Убийство на Нова Година
  • 07:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 08:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Захапка, куршум и разбито сърце
Пълна програма
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 09:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 07:00
    Исландия - Изворът на древните води 2. част
  • 07:30
    Кухнята на любителите на риба - Със Золтан Сабо
  • 08:00
    Рибен рай - По следитге на едрите шарани 13. част - Изкуствени примамки в модерното шаранджийство
  • 08:30
    Спининг с Мата
Пълна програма
  • 07:00
    "Железният човек", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Терънс Хауърд, Джеф Бриджис, Лесли Биб, [12+]
  • 09:05
    "Ант-мен", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Боби Канавалe, [12+]
  • 11:05
    "Рапунцел и разбойникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
  • 12:50
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Огледалото (2015)", драма, САЩ, 2015; реж. Джон Д. Ханкок, с Дороти Тристън, Грейс Торнау, Джеф Пъкет, Антъни Панзика, Фейт Мари, [12+]
  • 08:45
    "У дома", анимация, САЩ, 2015; реж. Тим Джонсън, [0+]
  • 10:20
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", приключенски - фенъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 12:10
    "Нюзрум ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Карл Франклин, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    From the Runway
  • 07:30
    Fashion Exposed
  • 08:00
    From the Runway
  • 09:00
    Photographers
Пълна програма
  • 05:30
    Хокей на лед: Анахайм Дъкс - Бостън Брюинс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, седми мач, повторение
  • 10:00
    "ATP WT Uncovered", магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 8-и епизод
  • 10:30
    Голф: Открито първенство на Йоханесбург, първи кръг, първа сесия, директно
Пълна програма

Сериали

Viasat History 07:25
Мускетарите, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}