ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
Пълна програма
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с.6, еп.16,17
  • 08:00
    "Тази събота" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:55
    Темида - за правосъдието в полза на хората, новинарско предаване с автор Димитър Абрашев/п./
  • 07:25
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Новините ON AIR
  • 08:20
    Днес в събота с Бойка Делиева
Пълна програма
  • 07:00
    Иноватори - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Велко Каменов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 07:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 08:40
    Медиум; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 09:30
    Медиум; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 07:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 3
  • 07:25
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 08:15
    Да хванеш огромна риба тон: Титанична риба тон
  • 09:10
    Джунглата на янките: Голямото размразяване
Пълна програма
  • 05:00
    Народна музика
  • 08:00
    Най-доброто от "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Народна музика
Пълна програма
  • 07:20
    "Прасенцето Руди Ръсел" - сериал
  • 08:20
    "Паула и дивите животни" - документална поредица
  • 09:00
    "Чекер Чан"
  • 09:35
    "Как да превъзпитам родителите си" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:00
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
  • 07:30
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 07:00
    Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Пълна програма
  • 07:00
    NEW Robin Hood - Mischief in Sherwood
  • 08:00
    Tiny Toon Adventures
  • 08:25
    Tiny Toon Adventures
  • 08:50
    Tom & Jerry Kids
Пълна програма
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.5, еп.21,22; с.6, еп.1
  • 10:45
    "Dragonball: Еволюция" - екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор - Джеймс Уонг, актьори - Джъстин Чатуин, Чоу Юн-Фат, Ейми Росъм, Джеймс Марстърс и др.
  • 12:30
    "Умирай трудно 4" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Лен Вайсман, актьори - Брус Уилис, Тимъти Олифънт, Джъстин Лонг, Маги Кю, Клиф Къртис, Джонатън Садвск и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Джон Тъкър трябва да умре" - комедия (САЩ, 2006), режисьор -  Бети Томас, актьори -  Пен Бадгли, Джеси Меткалф, Британи Сноу, Ашанти, София Буш, Ариел Кебъл и др.
  • 08:15
    "С любов, Роузи" - романтичен, комедия (САЩ, 2010)., режисьор - Крисчън Дитер, актьори - Крисчън Кук, Джейми Уинстоун, Тамсин Егертън, Сам Клафлин, Лили Колинс, Суки Уотърхаус, Лили Лейт, Джейк Менли, Ник Ли и др.
  • 10:15
    "Животът на Пи" - драма, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Анг Лий, актьори - Жерар Депардийо, Ирфан Кхан, Табу, Сураж Шарма, Рейф Спол и др.
  • 12:45
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Добре дошли в Швеция" - сериал
  • 08:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.3
  • 09:00
    "Майк и Моли"- сериал, с.4
  • 10:00
    "Откачалки" - комедия, драма (САЩ, Австралия  2012), режисьор - П.Дж.Хоган, актьори - Ребека Гибни, Хейли Магнъс, Никол Фриймън, Челси Бенет, Бетани Уитмор, Лив Шрайбер, Каролин Гудал, Кери Фокс, Сам Кларк и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 07:40
    Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
  • 08:15
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 08:35
    Бен 10 (Ben 10)
Пълна програма
  • 07:00
    "В Хонконг вече е утре", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Емили Тинг, с Брайън Грийнбърг, Джейми Чънг, Ричард Енг, Сара Лиан, Лоурънс С. Дикърсън, [12+]
  • 08:20
    "Клонирани", късометражна научна фантастика, Швейцария, 2015; реж. Рафаел Болигер, с Рутгер Хауер, Деобиа Опарей, Стефани Немет-Паркър, Манфред Лийхти, [12+]
  • 08:35
    "Шаман", приключенска драма, Франция, 1996; реж. Бартабас, с Игор Готсман, Спартак Федотов, Владимир Яковлев, Сергей Емилиянов, Емилия Добрин, [12+]
  • 10:10
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 08:50
    "Лоша нощ", драма, САЩ, 1986; реж. Гюс Ван Сант, с Тим Стрийтър, Дъг Койот, Рей Монж, Найла МакКарти, Сам Дауни, [12+]
  • 10:10
    "Шмитке", комедия - мистерия, Германия, 2014; реж. Степан Алтрихтер, с Петър Курт, Йохан Юргенс, Хелена Дворакова, Якуб Жачек, Петр Вършек, [12+]
  • 11:50
    "Падението на Игби", комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Бър Стиърс, с Кийран Кълкин, Клеър Дейнс, Джеф Голдблум, Джарид Харис, Сюзан Сарандън, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    Winning Post
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    Erin Burnett OutFront
Пълна програма
  • 05:40
    "Клонинг" - сериал, 2 епизода
  • 07:40
    "Малката булка" - сериен филм
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
  • 12:15
    "Да се влюбиш в непознат" - романтична драма с уч. на Лара Джой Кьорнер, Гюнтер Гилиан, Андреас Брукер, Аделе Нойхаузер и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7, 2 епизода
  • 09:45
    "Ченгето от Бевърли Хилс 3" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Джон Тени, Бронсън Пинчът, Джъдж Рейнхолд и др., /п/
  • 12:00
    "Национална лотария" /п/
Пълна програма
  • 06:50
    В дивата пустош с Беър Грилс: Майкъл Б. Джордан
  • 07:40
    Двойно оцеляване: Несретник Част 1
  • 08:35
    Менхънт: Мексико
  • 09:30
    Как се прави...: Ръчно изработени ски, септични ями, прозорци за аквариуми
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 07:26
    Фабрика за храна: Шест на осем
  • 07:50
    Фабрика за храна: Зърнена закуска Шредис
  • 08:14
    Фабрика за храна: Майстор на макаронени и тестени изделия
Пълна програма
  • 07:20
    Lolirock
  • 07:50
    Къмпиране
  • 08:20
    Светът на наследниците
  • 08:30
    Джеси
Пълна програма
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Марви Хамър"
  • 08:30
    "За ума"
  • 09:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 10:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
  • 10:30
    Отблизо - с Боряна Райчева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца (квалификация)
  • 07:45
    Северна комбинация: Световно първенство
  • 08:45
    Супербайк: Гран При на Австралия
  • 09:30
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца (квалификация)
Пълна програма
  • 06:45
    Северна комбинация: Световно първенство
  • 07:45
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби (втори етап)
  • 09:00
    Северна комбинация: Световно първенство
  • 10:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Квитфйел: Спускане
Пълна програма
  • 07:15
    Царе на дърворезбата, еп. 1
  • 07:35
    Царе на дърворезбата, еп. 2
  • 08:00
    Царе на дърворезбата, еп. 3
  • 08:25
    Царе на дърворезбата, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    World of X Games
  • 07:55
    Monster Jam
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:25
    Ловци на къщи
  • 07:50
    Джада вкъщи
  • 08:15
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Имало едно време - трети сезон, еп. 13
  • 07:45
    В страната на чудесата - първи сезон, еп. 17
  • 08:40
    В страната на чудесата - първи сезон, еп. 18
  • 09:35
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 06:50
    Ирис - първи сезон, еп. 2
  • 08:05
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 5
  • 09:55
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 9
  • 10:50
    Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    "Рико, Оскар и мрачната сянка", комедия, Германия, 2014; реж. Нееле Леана Волмар, с Антон Пецолд, Юри Винклер, Каролине Херфурт, Аксел Праал, Роналд Зерфелд, [0+]
  • 08:35
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
  • 10:15
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 12:15
    "Класата на безделниците", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Ман, с Ед Уикс, Том Бел, Бриджит Риган, Бренда Стронг, Брус Дейвисън, [12+]
Пълна програма
  • 07:10
    Втората световна война: цената на империята, еп. 13
  • 08:05
    Тайната война, еп. 4
  • 09:05
    Великата война под земята, еп. 2
  • 09:55
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Календарът
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Нереализираното барбекю
  • 08:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Следи от спирачки
Пълна програма
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 07:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:45
    "Чурулик"
  • 08:10
    "Твоят универсум"
  • 08:20
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 07:15
    "Спорт в обектива"/п/
  • 08:00
    "Часът на кмета"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 07:00
    "Давай, Колумб" - игрален филм с Джим Дейл, Рик Майял, Морийн Липман, Алексей Сейл, Сара Кроу, Джулиан Клеъри.
  • 08:30
    "Великолепната седморка: Отново заедно" - уестърн с Лий Ван Клийф, Майкъл Калън, Елин Ан МакЛъри.
  • 10:10
    "Лодкарят" - уестърн с Лий Ван Клийф, Уорън Оутс, Форест Тъкър, Мариет Хартли.
  • 11:55
    "Фючъруърлд" - научно-фантастичен с Питър Фонда, Блит Данър, Юл Бринър.
Пълна програма
  • 07:10
    GSERIES
  • 07:35
    MOBIL 1 THE GRID
  • 08:00
    ADAC GT MASTERS BEST OF
  • 10:35
    AUTO MUNDIAL
Пълна програма
  • 07:00
    Световна сцена
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 07:00
    This Week's MTV Top 20
  • 08:30
    Hot Right Now!
  • 09:00
    will.i.am's Dope Party Beats
  • 10:30
    MTV Essentials: R&B Dance-Off
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 12
  • 08:00
    Голяма гневна риба, еп. 13
  • 08:45
    Патрулиращи кучета, еп. 12
  • 09:10
    Патрулиращи кучета, еп. 13
Пълна програма
  • 07:10
    Сервиз SOS 3, еп. 1
  • 08:05
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 09:00
    Арестувани зад граница 5, еп. 1
  • 10:00
    Арестувани зад граница 5, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Надпревара за живот: Тичай като вятъра
  • 07:24
    Надпревара за живот: Ранното пиле
  • 07:50
    На куката: Риболов на чудовища: Най-големият скат на света
  • 08:37
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски убиец на акули
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Финал за Купата на Краля, повторение
  • 11:30
    Класика от Висшата Лига - Тотнъм Хотспър - Стоук Сити (2010-11), повторениe
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 07:20
    "Свири хармонико любима!"
  • 08:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени" (12+)
  • 08:40
    "Слово на пастора"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:00
    "Играта" - сериал
  • 07:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 09:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Монако
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Байер Л - Атлетико М
Пълна програма
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:50
    Концерт
  • 08:00
    Вести
  • 08:35
    Игрален филм
  • 12:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:20
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:05
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 07:00
    "Златната църква на цар Симеон" - Документален филм
  • 07:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 07:45
    Храмове на българската памет
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 07:05
    Kati & Mim-Mim
  • 07:25
    Mike der Ritter
  • 07:35
    Mike der Ritter
  • 07:45
    Mike der Ritter
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - 33 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - 5 епизод
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Спорове с шаферки
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Толкова различни близначки
  • 08:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Малката шаферка
  • 08:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Проблем с бюджета и шаферки с голям бюст
Пълна програма
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 07:30
    Вода
  • 08:00
    Поети в кадър - еп.7
  • 08:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Близнаци, САЩ, комедия, 1988
  • 08:45
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 1 номинация за Оскар, 2003
  • 10:50
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спорт, 2005
  • 12:35
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 06:30
    "Последната вечер на Променадните концерти" - 2 част, концерт
  • 08:00
    "Големите любовни истории на XX век: Грета Гарбо и Джон Гилбърт" - 7 еп., документален филм
  • 08:30
    "Часът на да Винчи" - образователна поредица за деца
  • 09:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Атанас Атанасов" - 110 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 07:15
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 8
  • 07:45
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 9
  • 08:05
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 1
  • 08:30
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Топ 50: Любовни истории
Пълна програма
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 07:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "ВИП Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Публицистика/п/
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    "Открития" - документална поредица
  • 08:30
    Eкология
Пълна програма
  • 06:45
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 15
  • 07:35
    Специален доклад - първи сезон, еп. 5
  • 08:25
    Специален доклад - първи сезон, еп. 6
  • 09:20
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 08:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 08:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 91 и 92 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 9 и 10 еп.
  • 09:30
    "Спешни случаи" - 10 и 11 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 5 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    новини
  • 09:45
    Спортна седмица
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    По рекам России
  • 07:30
    Сезон охоты
  • 08:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 08:30
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 05:50
    "Снежна приказка" - романтична драма с уч. на Пол Кембъл, Бриана Ивиган, Тони Алкантар, Джей Бразо и др., /п/
  • 07:45
    "За нищо на света" - комедия с уч. на Аугуст Цирнер, Каролине Теска, Саскиа Вестер, Ханс-Вернер Майер, Петер Франке и др.
  • 10:00
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 12:00
    "Перфектният мъж" - романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Хедър Локлиър, Крис Нот, Майк О`Мейли, Бен Фелдман, Каролин Риа, Ванеса Ленгинс и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Flying Wild Alaska: Tundra Taxis
  • 07:45
    Flying Wild Alaska: Greenhorn Ben
  • 08:30
    Flying Wild Alaska: Blow It Up
  • 09:15
    Flying Wild Alaska: Deep Freeze
Пълна програма
  • 07:20
    HERE AND THERE
  • 07:30
    PERFECT ENGLISH
  • 07:40
    ENGLISH UP
  • 07:50
    SPEAK UP
Пълна програма
  • 07:00
    Режи!
  • 08:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 08:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Zack & Quack
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    Пес патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца (квалификация)
  • 07:45
    Северна комбинация: Световно първенство
  • 08:45
    Супербайк: Гран При на Австралия
  • 09:30
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца (квалификация)
Пълна програма
  • 07:00
    "Рико, Оскар и мрачната сянка", комедия, Германия, 2014; реж. Нееле Леана Волмар, с Антон Пецолд, Юри Винклер, Каролине Херфурт, Аксел Праал, Роналд Зерфелд, [0+]
  • 08:35
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
  • 10:15
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 12:15
    "Класата на безделниците", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Ман, с Ед Уикс, Том Бел, Бриджит Риган, Бренда Стронг, Брус Дейвисън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Zack & Quack
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    Пес патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 07:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Секс и смърт в Ориндж каунти
  • 07:50
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Захапка, куршум и разбито сърце
  • 08:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Изчезнало момиче
  • 09:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Изпепеляващи страсти
Пълна програма
  • 07:20
    Star Rated: Male Sporting Exes
  • 07:50
    Top: Hot and Single
  • 08:15
    Star Rated: Bachelorettes
  • 08:45
    Top: Biggest Sport Deals
Пълна програма
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:40
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 08:05
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 08:30
    Randy Jones' Strike Zone
Пълна програма
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Календарът
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Нереализираното барбекю
  • 08:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Следи от спирачки
Пълна програма
  • 07:05
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 08:00
    Арестувани зад граница 5, еп. 1
  • 09:00
    Арестувани зад граница 5, еп. 2
  • 10:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с.6, еп.16,17
  • 08:00
    "Тази събота" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 6, риалити, САЩ, 2014
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 7, риалити, САЩ, 2014
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 5, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 6, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа: Последната поръчка/Подъл обир
  • 08:00
    Бандите във Великобритания: Шефилд
  • 09:00
    Лудото ми бивше гадже: Гняв, кражби и терзания
  • 10:00
    Лудото ми бивше гадже: Чудаци, джакпот и саксии
Пълна програма
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 07:00
    "Ученикът на Майстора" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    See Dad Run
Пълна програма
  • 07:00
    The Blow-Job Seeker (18+)
  • 07:24
    Young Harlots: Girls Dorm (18+)
  • 07:51
    Euro Slut And Suck (18+)
  • 08:17
    Shy Redheads Like It Big (18+)
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:45
    "Най-силните мъже на света" - 3 еп., спортно-забавно предаване
  • 14:15
    Футбол: Валенсия - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Ветроходство: Околосветска регата "Венди глоуб" обзорна програма
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 07:05
    Племенниците ми в Ютланд
  • 08:25
    Сниф и летящия фантом
  • 10:00
    Сниф и призрачният замък
  • 11:20
    Изборът на Адел
Пълна програма
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - премиера
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:00
    DISCOVERING THE WORLD - POLAND - THE ROADS OF REVIVAL
  • 08:00
    IN CONCERT - ALPHA THIAM
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    DOGS OF PEACE
Пълна програма
  • 04:35
    Cage contender
  • 09:05
    FightBox King of Kings Heroes Series Riga, Latvia 25.02.2017
  • 11:15
    FightBox King of Kings Heroes Series Riga, Latvia 25.02.2017
  • 11:35
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 06:45
    Любовта полита
  • 08:10
    Любовта намира дом
  • 09:35
    Крокодилите 2
  • 11:05
    Целувка в полунощ
Пълна програма
  • 06:30
    World of X Games 2015
  • 07:30
    Radical - The Controversial Saga of Dada Figueiredo
  • 09:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 09:30
    World of X Games 2014
Пълна програма
  • 07:15
    Бебета в зоопарка (1)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (2)
  • 08:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 09:05
    Животински лудории (11)
Пълна програма
  • 07:00
    Час за медитация
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Марица - Казанлък, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Пирин - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    "10 милиона - Предизвикателството" - документален филм
  • 08:00
    "24 часа на Земята" - документален филм
  • 09:00
    "Живот след смъртта: Странната наука за разлагането" - документален филм
  • 10:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Левски - Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 08:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение
  • 10:30
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 28-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Секс и смърт в Ориндж каунти
  • 07:50
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Захапка, куршум и разбито сърце
  • 08:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Изчезнало момиче
  • 09:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Изпепеляващи страсти
Пълна програма
  • 07:00
    еМисия България (п)
  • 08:00
    "Съветите на Лазар" безопасни и полезни тренировки за добър тонус
  • 08:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:30
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити
Пълна програма
  • 07:00
    На фокус - Йожеф Ач - Най-доброто от 2016
  • 07:30
    Риболов в джунглата -Индия 2. част
  • 08:00
    Рибен рай -Габор Шипош - Финият метод
  • 08:30
    Спининг с Дюри Сегеди
Пълна програма
  • 07:00
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 09:10
    "Атлантида: Изгубената империя", анимация, САЩ, 2001; реж. Гари Трусдейл, Кърк Уайз, [0+]
  • 10:45
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
  • 12:10
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Малката русалка 2: Завръщане в морето", анимация, САЩ, 2000; реж. Джим Камеръд, Брайън Смит, [0+]
  • 08:15
    "Малката русалка: Началото на Ариел", анимация, САЩ, 2008; реж. Пеги Холмс, [0+]
  • 09:35
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 11:00
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 2 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    From the Runway
  • 07:30
    African Fashion: Autumn/Winter
  • 08:00
    From the Runway
  • 09:00
    Photographers
Пълна програма
  • 07:00
    Будният Сухиндол - исторически щрихи (образователен документален филм на TVT)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    В сърцето на Източните Родопи (образователен документален филм на TVT)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:30
    Баскетбол: Фенербахче - Олимпиакос, мач от Евролигата, повторение
  • 08:15
    Баскетбол: Армани Милано - Барселона Ласа, мач от Евролигата, повторение
  • 10:00
    Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, първи четвъртфинал, повторение
  • 12:00
    Голф: Открито първенство на Йоханесбург, трети кръг, директно
Пълна програма

Сериали

ARD 1 07:20
"Мирете разследва" - анимационен сериал
Viasat History 07:25
Мускетарите, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}