ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 12:55
    Световна купа по ски алпийски дисциплини: Спускане /мъже/ пряко предаване от Квитфил /Норвегия/
Пълна програма
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 13
  • 13:00
    "Сервитьорка" - драма (САЩ, 2007), режисьор - Адриен Шели, актьори - Кери Ръсел, Нейтън Филион, Шерил Хайнс, Джереми Систо, Анди Грифит, Адриен Шели и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 13:00
    "Книга за джунглата: Историята на Маугли" - с уч. на Брандън Бейкър, Райън Тейлър, Шърман Хауърд, Кланси Браун и др.
Пълна програма
  • 11:35
    Синът на Сталин - исторически сериал /п./
  • 12:30
    С черпак в куфара - кулинарно пътешествие /п./
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:35
    Дрязги - сериал, семейна комедия
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
  • 19:00
    Investbook с Велко Каменов - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:40
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 11
  • 12:50
    Малките борнейски слонове
  • 13:45
    В търсене на слоновете от Книсна
  • 14:40
    Дивата природа с Дейв Салмони: Слон
Пълна програма
  • 11:40
    На нож: Борис Дрангов - документална поредица
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 11:45
    Репортажи
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 14:00
    "Ута Данела: Небето в очите ти" - игрален филм, ФРГ, 2006
  • 15:30
    "Ута Данела: Когато мечтите летят" - игрален филм, ФРГ, 2008
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:00
    Международен фолклорен фестивал Варна 2016 /БНТ 2 Варна/първа част/
  • 12:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Шифт
Пълна програма
  • 11:30
    В кадър На лов за енергия /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите
  • 13:00
    Трета след слънцето игрален филм /1972 г./, режисьор Георги Стоянов, в ролите: Ицхак Финци, Наум Шопов, Иван Миколайчук, Добринка Станкова, Пепа Николова и др.
Пълна програма
  • 11:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 12:00
    Boomerang Summer Treasure Chest: Tom & Jerry Tales
  • 13:25
    The Tom and Jerry Show
  • 14:00
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 10:45
    "Dragonball: Еволюция" - екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор - Джеймс Уонг, актьори - Джъстин Чатуин, Чоу Юн-Фат, Ейми Росъм, Джеймс Марстърс и др.
  • 12:30
    "Умирай трудно 4" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Лен Вайсман, актьори - Брус Уилис, Тимъти Олифънт, Джъстин Лонг, Маги Кю, Клиф Къртис, Джонатън Садвск и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.7,8
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 10:15
    "Животът на Пи" - драма, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Анг Лий, актьори - Жерар Депардийо, Ирфан Кхан, Табу, Сураж Шарма, Рейф Спол и др.
  • 12:45
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
  • 15:00
    "От другата страна"- криминален, драма, трилър (САЩ, 2006), режисьор - Мартин Скорсезе, актьори -  Леонардо Ди Каприо, Деймън, Джак Никълсън, Марк Уолбърг, Мартин Шийн, Рей Уинстоун, Вера Фармига и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
Пълна програма
  • 10:00
    "Откачалки" - комедия, драма (САЩ, Австралия  2012), режисьор - П.Дж.Хоган, актьори - Ребека Гибни, Хейли Магнъс, Никол Фриймън, Челси Бенет, Бетани Уитмор, Лив Шрайбер, Каролин Гудал, Кери Фокс, Сам Кларк и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "България търси талант"
Пълна програма
  • 11:40
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 12:05
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
  • 12:30
    Скуби-Ду мистерия оод (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
  • 12:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 10:10
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, [12+]
  • 12:15
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 13:55
    "Както си мечтахме", драма, Германия, 2015; реж. Андреас Дрезен, с Мерлин Розе, Юлиус Ничкоф, Джоел Басман, Фредерик Хазелон, Марсел Хойперман, [15+]
  • 15:50
    "Песен по залез слънце", драма, Великобритания, 2015; реж. Терънс Дейвис, с Агинес Дейн, Питър Мълан, Кевин Гътри, Джак Грийнлес, Иън Пири, [12+]
Пълна програма
  • 11:50
    "Падението на Игби", комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Бър Стиърс, с Кийран Кълкин, Клеър Дейнс, Джеф Голдблум, Джарид Харис, Сюзан Сарандън, [15+]
  • 13:25
    "Фехтовачът", драма, Финландия, 2015; реж. Клаус Харо, с Март Аванди, Урсула Ратасеп, Лембит Улфсак, Алис Копел, Кирил Каро, [12+]
  • 15:05
    "Воля", драма, САЩ, 2001; реж. Майк Никълс, с Ема Томпсън, Кристофър Лойд, Илийн Аткинс, Одра МакДоналд, Джонатан М. Удуърд, [12+]
  • 16:40
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    News Special
  • 12:30
    Culinary Journeys
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
  • 12:15
    "Да се влюбиш в непознат" - романтична драма с уч. на Лара Джой Кьорнер, Гюнтер Гилиан, Андреас Брукер, Аделе Нойхаузер и др.
  • 14:10
    "Не ме дразни" (премиера) - романтична комедия с уч. на Юта Шпайдел, Уолтър Крей, Макс фон Пуфендорф, Щефани Щапенбек, Мартин Брамбах, Паула Каленберг и др.
  • 16:00
    "Огледален свят" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 09:45
    "Ченгето от Бевърли Хилс 3" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Джон Тени, Бронсън Пинчът, Джъдж Рейнхолд и др., /п/
  • 12:00
    "Национална лотария" /п/
  • 12:30
    Студио "Първа лига", директно
  • 13:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Нефтофимик, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 11:30
    Авто акули: Най-страхотното кабрио
  • 12:00
    Съкровища в склада: Епизод 4
  • 12:30
    Съкровища в склада: Епизод 5
  • 13:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 8
Пълна програма
  • 11:51
    Близки срещи с извънземни: Епизод 2
  • 12:14
    Близки срещи с извънземни: Епизод 3
  • 12:39
    Близки срещи с извънземни: Епизод 4
  • 13:02
    Близки срещи с извънземни: Епизод 5
Пълна програма
  • 11:30
    Таласъми ООД
  • 13:10
    Descendants Wicked World S2
  • 13:15
    7 д
  • 13:30
    Най-добри приятели завинаги
Пълна програма
  • 11:30
    "Нормално"
  • 12:00
    Телешопинг
  • 13:00
    Гейм шоу
  • 15:30
    Битки за складово пространство
Пълна програма
  • 11:30
    "Чудата наука"
  • 12:00
    "За ума"
  • 12:30
    "Експресът на учените"
  • 13:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
  • 13:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-бягане, Световно първенство: Скиатлон (жени), пряко
  • 13:15
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца (квалификация)
  • 14:15
    Ски-бягане, Световно първенство: Скиатлон (мъже), пряко
  • 15:45
    Спускане с шейни, Световна купа Алтенберг: Мъже (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 11:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Кран Монтана: Супер-Г, пряко
  • 13:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Квитфйел: Спускане, пряко
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби (трети етап)
  • 15:15
    Спускане с шейни, Световна купа Алтенберг: Двойки (втори манш)
Пълна програма
  • 11:55
    Каубои в студени води, еп. 7
  • 12:40
    Каубои в студени води, еп. 8
  • 13:30
    Братски проекти, еп. 9
  • 13:50
    Братски проекти, еп. 10
Пълна програма
  • 11:35
    Extreme Sports Channel 2013
  • 12:30
    World of X Games
  • 13:25
    Monster Jam
  • 14:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 11:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 13:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 11:40
    Преобразяване на двора
  • 12:10
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:35
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 11:25
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 12
  • 12:25
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 2
  • 13:20
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 3
  • 14:15
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 11:55
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 2
  • 12:25
    Втори шанс - първи сезон, еп. 4
  • 13:20
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 23
  • 14:15
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 10:15
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 12:15
    "Класата на безделниците", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Ман, с Ед Уикс, Том Бел, Бриджит Риган, Бренда Стронг, Брус Дейвисън, [12+]
  • 13:40
    "Мадам Бовари (2014)", романтична драма, Великобритания, 2014; реж. Софи Бартс, с Миа Уасиковска, Пол Джамати, Езра Милър, Рис Айфънс, Хенри Лойд-Хюз, [12+]
  • 15:40
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
Пълна програма
  • 11:55
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 4
  • 12:55
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 5
  • 13:55
    Викингите, еп. 4
  • 14:45
    Средновековните мъртъвци, еп. 7
Пълна програма
  • 11:00
    Проклятието на остров Оук: Право в целта
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Кръг в гората
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Издирването започва
  • 14:00
    В търсене на Хитлер: Тайното нацистко леговище
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
  • 12:00
    Риболов на чудовища - тв поредица, Америка, пети сезон, 3 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 11:00
    "Катури"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
  • 12:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 13:00
    "Паленца"
Пълна програма
  • 11:45
    "Без монтаж"
  • 12:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:45
    Телемаркет
  • 13:00
    "Уикенд с Роси"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 11:55
    "Фючъруърлд" - научно-фантастичен с Питър Фонда, Блит Данър, Юл Бринър.
  • 13:40
    "Синьо небе" - драма с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 15:20
    "Светкавица - белият жребец" - семеен филм с Мики Руни, Сюзън Джордж.
  • 16:50
    "Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Пълна програма
  • 11:25
    RACE OF CHAMPIONS
  • 12:15
    MRF CHALLENGE
  • 12:40
    MONTE-CARLO CLASSIC RALLY
  • 13:30
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 11:00
    The Ride
  • 12:00
    The Ride
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки UK
Пълна програма
  • 10:30
    MTV Essentials: R&B Dance-Off
  • 12:00
    Olly Murs: In The Zone
  • 13:00
    Ariana Grande's Biggest Pop...
  • 14:30
    MTV Asks Little Mix
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 11:40
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 11
  • 12:05
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 12
  • 12:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 5
  • 12:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 6
Пълна програма
  • 11:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 12:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 13:00
    Разглоби ме 2, еп. 4
  • 14:00
    Магистрала през ада, еп. 3
Пълна програма
  • 11:53
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски убиец на акули
  • 12:42
    На куката: Риболов на чудовища: Най-големият скат на света
  • 13:26
    Речни челюсти
  • 14:17
    Гадни животни
Пълна програма
  • 11:30
    Класика от Висшата Лига - Тотнъм Хотспър - Стоук Сити (2010-11), повторениe
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Дартс: Висша Лига 2017, повторение
  • 17:30
    Класика от Висшата Лига - Ипсуич Таун - Челси (2000-01), повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Вера Алентова, Жерар Депардьо във филма "Завистта на боговете" (16+)
  • 13:35
    Мария Аронова, Мария Кожевникова, Ирина Рахманова в филма "Батальон" (16+)
  • 16:00
    Комедия "Пътуването до дачата на сержант Цибули" (12+)
  • 17:00
    Вечерни новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 12:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 13:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 13:35
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Монако
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Байер Л - Атлетико М
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ювентус
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Севиля - Лестър
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 08:35
    Игрален филм
  • 12:00
    "Бялото студио"
  • 12:40
    "Романтиката на романса"
  • 13:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 11:05
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж:
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:35
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:00
    Scooby-Doo!
  • 12:25
    Sally Bollywood
  • 13:00
    Barbie in 'Die verzauberten Ballettschuhe'
Пълна програма
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    К-9 - Коледна приказка - приключенски, САЩ, 2013, режисьор: Бенджамин Горли, с Люк Пери, Ариана Багли, Кейт Алън
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Любовният бизнес
  • 12:00
    Маниаци-чистофайници: Глен и Дейвид и Захра и Джо
  • 13:00
    Маниаци-чистофайници: Сара и Луис / Адам и Лара
  • 14:00
    Животът на високите: В търсене на рокля
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Боженци - приказка в бяло
  • 12:30
    Картините говорят повече от думи
  • 13:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:50
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спорт, 2005
  • 12:35
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, 1999
  • 14:30
    Чудовища, Великобритания, фантастика/трилър, 2010
  • 16:00
    Ловен сезон, САЩ, анимация, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 12:00
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 12
  • 12:30
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 13
  • 13:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Топ 50: Любовни истории
  • 18:00
    Топ 50: Любовни песни
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
Пълна програма
  • 07:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "ВИП Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:30
    "Животът днес" - документална поредица /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    Документална поредица /п/
  • 13:00
    "Марина" - биографичен, Белгия-Италия, реж. Стийн Конингс, участват: Луиджи Ло Кашо, Донатела Финокиаро, Ивелин Босман, Кристиан Кампаня и др.
Пълна програма
  • 11:35
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 15
  • 12:05
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:30
    FASHION FLIX
  • 12:00
    FASHION FLIX
  • 12:30
    FASHION FLIX
  • 13:00
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 11:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Кран Монтана: Супер-Г, пряко
  • 13:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Квитфйел: Спускане, пряко
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби (трети етап)
  • 15:15
    Спускане с шейни, Световна купа Алтенберг: Двойки (втори манш)
Пълна програма
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 14:40
    A-List Playlist
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 11:10
    "Истории за осиновявания" - 10 и 11 еп.
  • 12:00
    "Градска болница" - 21 еп.
  • 12:50
    "Удивителни медицински истории" - 1 еп.
  • 13:40
    "Кошмарни наематели, бедни хязаи" - 16 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Спорт
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:30
    По следам Хемингуэя
  • 12:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 12:30
    Трофеи
  • 13:00
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
Пълна програма
  • 10:00
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 12:00
    "Перфектният мъж" - романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Хедър Локлиър, Крис Нот, Майк О`Мейли, Бен Фелдман, Каролин Риа, Ванеса Ленгинс и др.
  • 14:10
    "Капитан Филипс" - биографичен трилър с уч. на Том Ханкс, Катрин Кийнър, Баркхад Абди, Майкъл Чернъс, Кори Джонсън, Макс Мартини, Крис Мълки, Юл Васкез, Дейвид Уаршовски, Джон Магаро, Баркхад Абдирахман и др., /п/
  • 17:00
    "Актьорско студио"- токшоу, сезон 17
Пълна програма
  • 11:52
    Extreme Couponing: Pam and Broderick
  • 12:15
    Extreme Couponing: Julie and Faatima
  • 12:37
    Extreme Couponing: April and Chastity
  • 13:00
    Extreme Couponing: Susan and Cole
Пълна програма
  • 11:55
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
Пълна програма
  • 11:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:00
    Човек, огън, храна
  • 12:30
    Човек, огън, храна
  • 13:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Хатауей и духовете
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-бягане, Световно първенство: Скиатлон (жени), пряко
  • 13:15
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца (квалификация)
  • 14:15
    Ски-бягане, Световно първенство: Скиатлон (мъже), пряко
  • 15:45
    Спускане с шейни, Световна купа Алтенберг: Мъже (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 10:15
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 12:15
    "Класата на безделниците", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Ман, с Ед Уикс, Том Бел, Бриджит Риган, Бренда Стронг, Брус Дейвисън, [12+]
  • 13:40
    "Мадам Бовари (2014)", романтична драма, Великобритания, 2014; реж. Софи Бартс, с Миа Уасиковска, Пол Джамати, Езра Милър, Рис Айфънс, Хенри Лойд-Хюз, [12+]
  • 15:40
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 12:15
    Miles From Tomorrow
  • 12:45
    PJ Masks
  • 13:10
    Captain Jake and the Never...
Пълна програма
  • 11:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Хатауей и духовете
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Признания в стаята за разпити: Признанието на режисьора
  • 12:00
    Почти ми се размина: Бягство с брадва
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 13:40
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
Пълна програма
  • 11:55
    Star Rated: Bachelorettes
  • 12:20
    National Icons: Murray vs Grainger
  • 12:50
    National Icons: Kerber Mugur
  • 13:15
    National Icons: Douglas vs Daley
Пълна програма
  • 11:50
    Obsession of Carter Andrews, The
  • 12:15
    Outdoors In the Heartland
  • 12:40
    Outdoors In the Heartland
  • 13:05
    Outdoors In the Heartland
Пълна програма
  • 11:00
    Проклятието на остров Оук: Право в целта
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Кръг в гората
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Издирването започва
  • 14:00
    В търсене на Хитлер: Тайното нацистко леговище
Пълна програма
  • 11:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 12:00
    Разглоби ме 2, еп. 4
  • 13:00
    Магистрала през ада, еп. 3
  • 14:00
    Магистрала през ада, еп. 4
Пълна програма
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 13
  • 13:00
    "Сервитьорка" - драма (САЩ, 2007), режисьор - Адриен Шели, актьори - Кери Ръсел, Нейтън Филион, Шерил Хайнс, Джереми Систо, Анди Грифит, Адриен Шели и др.
Пълна програма
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 7, риалити, САЩ, 2014
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 14:55
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 5, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 6, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Лудото ми бивше гадже: Изобличен, разсъблечен и в сериозна беда
  • 12:00
    Лудото ми бивше гадже: В беда, използвана и малтретирана
  • 13:00
    Лудото ми бивше гадже: Сексуалност, смут и злочести съобщения
  • 14:00
    Лудото ми бивше гадже: С психоза, невроза и автоеротизъм
Пълна програма
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:45
    "Българин ще си остана" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 12:45
    "Жеравна 2011" - документален филм /1 част
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:30
    I Live With Models
  • 12:00
    Instant Mom
  • 12:30
    Instant Mom
  • 13:00
    Instant Mom
Пълна програма
  • 11:56
    Garden Of Earthly Delights (18+)
  • 12:20
    Virginity Club (18+)
  • 12:45
    Not Just A Country Girl (18+)
  • 13:00
    Safari Slut (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:45
    "Най-силните мъже на света" - 3 еп., спортно-забавно предаване
  • 14:15
    Футбол: Валенсия - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 16:15
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 11:10
    Футбол: Копенхаген - Лудогорец - среща от 1/16-финалите на "Лига Европа"
  • 12:55
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/ пряко предаване от Квитфьел /Норвегия/
  • 14:15
    Спортни новини
  • 14:30
    Международен турнир по бокс "Странджа" - полуфинали пряко предаване от "Арена Армеец"
Пълна програма
  • 11:20
    Изборът на Адел
  • 12:50
    Най-добрите хора
  • 14:20
    Съдбовни години
  • 16:00
    Семпъл
Пълна програма
  • 11:30
    Флора и фауна - премиера
  • 12:00
    Акценти
  • 12:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 22
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - AOTEAROA (NEW ZEALAND)
  • 13:00
    ALONE, 180 DAYS ON BAIKAL LAKE
  • 14:00
    PRINCESS GAUCHA
Пълна програма
  • 11:35
    World Karate Federation 2016
  • 13:15
    Superkombat Fighting Championship
  • 13:45
    Explosion Fight Night
  • 14:35
    NEW High Explosive
Пълна програма
  • 11:05
    Целувка в полунощ
  • 12:35
    Коко преди Шанел
  • 14:25
    Смотанякът Макс
  • 16:05
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 11:30
    Park FMX
  • 12:00
    Blauvelts Backcountry
  • 12:30
    World of X Games 2014
  • 13:30
    Many Classic Moments
Пълна програма
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 13:05
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 13:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 12:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п/
  • 13:00
    "Фортисимо Фамилия" представя
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Пирин - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Класика от "А" професионална футболна група: ЦСКА - Литекс (2014-15), повторение
  • 14:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:30
    "Най-силните мъже на света" - 3 еп., спортно-забавно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната Асоциация (2016-17), 5-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Сътън Юнайтед - Арсенал, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 14:00
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 14:30
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, директно
Пълна програма
  • 11:10
    Признания в стаята за разпити: Признанието на режисьора
  • 12:00
    Почти ми се размина: Бягство с брадва
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 13:40
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
Пълна програма
  • 11:30
    "Американски истории"
  • 12:00
    Избрано: "КултурНо"
  • 12:30
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 13:00
    "Алигаторът", драма, комедия /Италия, Франция/, 2006 г. режисьор: Нани Морети, в ролите: Силвио Орландо, Маргерита Буй, Жасмин Тринка, Микеле Плачидо, Йежи Щур, Елио де Капитани, Нани Морети, Ана Бонаюто и др.
Пълна програма
  • 11:30
    Риболов около света с Арди Велткамп
  • 12:00
    Съвършеният рибар - Напред за Шарана
  • 12:30
    Риболов в Австралия -Най-доброто от2012.
  • 13:00
    TopMix TV - За шаран на щека
Пълна програма
  • 10:45
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
  • 12:10
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [0+]
  • 13:45
    "Уитни", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Анджела Басет, с Яя ДаКоста, Арлън Ескарпета, Йолонда Рос, Сюзън Дъглас, Марк Ролстън, [15+]
  • 15:15
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016; реж. , с Майкъл Бубле, Клаудия Уинкълман, [0+]
Пълна програма
  • 11:55
    "Момичета VI, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 12:25
    "Сблъсъци I, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джъд Апътоу , с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
  • 13:00
    "Силициевата долина ІІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:30
    "Силициевата долина ІІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Photographers
  • 12:00
    From the Runway
  • 12:30
    African Fashion: Autumn/Winter
  • 13:00
    What's Haute
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Най-доброто от България: Планински приключения (образователен филм за екстремен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Най-доброто от България: Водни приключения (образователен филм за екстремен туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, първи четвъртфинал, повторение
  • 12:00
    Голф: Открито първенство на Йоханесбург, трети кръг, директно
  • 16:30
    Футбол: Часът на Барса ТВ - Барселона - Леганес, мач от испанската Примера Дивисион, повторение
  • 18:30
    "ATP WT Uncovered", магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 8-и епизод, повторение
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
bTV Action 12:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 18
bTV Comedy 12:00
"Фитнес Тони" - комедиен сериал
Diema 12:00
"Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
e-kids 12:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
Nova Sport 12:05
Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Sky Sports 12:30
Футбол
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Михаил Саздов. Да уловиш красотата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 12:00
"Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
Cinemax 12:05
"Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
AXN 12:15
4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 15:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 15:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}