ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:50
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:15
    Бразди /п/
  • 05:40
    Иде нашенската музика /п/
Пълна програма
  • 03:50
    "Папараци" /п./- телевизионен таблоид
  • 04:40
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 05:10
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 03:10
    "Детегледачката е мъж" - с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др. /п/
  • 05:10
    "Книга за джунглата: Историята на Маугли" - с уч. на Брандън Бейкър, Райън Тейлър, Шърман Хауърд, Кланси Браун и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
Пълна програма
  • 03:30
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 04:30
    Q&A с Клара Маринова /п./
  • 05:00
    Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 06:00
    Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Иноватори - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 03:45
    От здрач до зори; сезон 1, епизод 2, ужаси, екшън, САЩ, 2014
  • 04:30
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 1, епизод 23, криминален, риалити, САЩ, 2013
  • 07:00
    Медиум; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:50
    Медиум; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 04:15
    Мисията на дивака: Силни характери
  • 04:38
    Мисията на дивака: В Манхатън с Ловеца на костенурки
  • 05:02
    Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 1
  • 05:25
    Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 2
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Най-доброто от "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:10
    "Аз съм шефът" - игрален филм, САЩ, 1977
  • 06:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 02:25
    Валенса: човек на надеждата игрален филм /п/
  • 04:25
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
  • 04:55
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /26 епизод/п/
  • 05:05
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 05:00
    Непозната земя /п/
  • 05:30
    Часът на зрителите /п/
  • 06:00
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 04:50
    The Flintstones
  • 05:15
    The Jetsons
  • 05:40
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 04:15
    "Кошмари на Елм Стрийт"- трилър,ужаси,фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Самуел Байер, актьори - Джаки Ърл Хейли, Томас Декер, Руни Мара, Кайл Галнър, Кейти Касиди, Кони Бритън, Келън Лъц, Кони Байтън, Кристиан Солти и др.
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.1,2,3
  • 11:00
    "Злодеите на DC Comics" - документален филм (САЩ, 2013)
Пълна програма
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 07:30
    "Маската на властта" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Джордж Клуни, актьори - Райън Гослинг, Джордж Клуни, Филип Сиймур Хофман, Макс Мингела, Евън Рейчъл Ууд, Пол Джамати, Мариса Томей, Джефри Райт и др.
  • 09:30
    "Черен лебед" - драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Дарън Аронофски, актьори - Мила Кунис, Натали Портман, Уинона Райдър, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър и др.
  • 11:45
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Майк и Моли" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Онези от партера" - сериал
  • 06:00
    "Онези от партера" - сериал
  • 07:00
    "Добре дошли в Швеция" - сериал
Пълна програма
  • 03:40
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 05:00
    "На среща с непознат: Австралия" - риалити шоу
  • 06:00
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 03:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 04:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 04:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 05:15
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 03:40
    "Едно детство", драма, Франция, 2015; реж. Филип Клодел, с Алекси Матио, Анджелика Саар, Пиер Деладоншон, Жул Гузлин, Патрик Д'Aсумсао, [15+]
  • 07:00
    "Г-н Холмс", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Бил Кондон, с Йън МакКелън, Лора Лини, Майло Паркър, Хироюки Санада, Хати Морахан, [12+]
  • 08:45
    "Фокус (2015)", криминална комедия, САЩ, 2015; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Уил Смит, Марго Роби, Родриго Санторо, Джералд МакРейни, Адриан Мартинес, [12+]
  • 10:30
    "Театърът представя II - Снодграс", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Дейвид Блеър, с Иън Харт, Кевин Дойл, Ема Стансфийлд, Хю О'Брайън, Ерик МакНикъл, [12+]
Пълна програма
  • 03:30
    "Тримей: Музика след "Катрина" ІІ, 11 еп. - Прави каквото искаш", драма, САЩ, 2011; реж. Ърнест Р. Дикърсън, с Канди Александър, Роб Браун, Ким Дикенс, Индия Ененга, Мишел Хуисман, [18+]
  • 05:40
    "Лоша нощ", драма, САЩ, 1986; реж. Гюс Ван Сант, с Тим Стрийтър, Дъг Койот, Рей Монж, Найла МакКарти, Сам Дауни, [12+]
  • 07:00
    "Любов и смърт", комедия, САЩ, 1975; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Даян Кийтън, Джеймс Толкан, Харолд Гулд, Олга Жорж-Пико, [12+]
  • 08:25
    "Тя кога ще се върне?", драма, Бразилия, 2015; реж. Анна Муилерт, с Режина Казе, Камила Марджила, Карине Телес, Лоренцо Мутарели, Мишел Жоелсас, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Culinary Journeys
  • 04:30
    News Special
  • 05:00
    CNN Newsroom
  • 05:30
    Culinary Journeys
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 05:40
    "Клонинг" - сериал, 2 епизода
  • 07:40
    "Малката булка" - сериен филм
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7, /п/
  • 05:45
    "Гореща зона" - сериал, /п/
  • 06:45
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Двойно оцеляване: Епизод 12
  • 04:20
    Островът на змиите и скритото съкровище: Епизод 5
  • 05:10
    Мега влакове: Австралия - трансконтиненталният влак
  • 06:00
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Байкъри и базуки
  • 04:36
    Ловци на митове: Летяща гилотина
  • 05:00
    Фабрика за храна: Шест на осем
  • 05:24
    Фабрика за храна: Зърнена закуска Шредис
Пълна програма
  • 04:15
    Стридок
  • 04:40
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:00
    Лолирок
  • 05:25
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 04:00
    "Сурова наука"
  • 04:30
    "Ловци в небето"
  • 05:30
    "Машината, която ни създаде"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
  • 05:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:30
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    "Днес в зимните спортове"
  • 05:15
    Супербайк: Гран При на Австралия
  • 06:00
    Супербайк: Гран При на Австралия, пряко
  • 07:00
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: "Хет нювсблад"
  • 05:45
    Биатлон, Световно първенство за девойки: 7.5 км
  • 06:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Квитфйел: Спускане
  • 07:45
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби (трети етап)
Пълна програма
  • 00:30
    Градът на бялата мечка, еп. 8
  • 06:05
    Екстремна наука, еп. 3
  • 07:10
    Империя за скрап, еп. 6
  • 07:40
    Империя за скрап, еп. 1
Пълна програма
  • 04:05
    Immaf World Championships
  • 05:00
    Mantracker Season 4
  • 05:55
    Extreme Sports Channel 2013
  • 07:00
    World of X Games
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 04:05
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 04:55
    Особени жилища
  • 05:45
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 03:30
    В страната на чудесата - първи сезон, еп. 19
  • 04:20
    В страната на чудесата - първи сезон, еп. 20
  • 05:10
    Имало едно време - трети сезон, еп. 14
  • 06:00
    Имало едно време - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 03:05
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 2
  • 04:40
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 5
  • 05:05
    Кумбия нинджа - втори сезон, еп. 15
  • 06:00
    Кумбия нинджа - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 04:00
    "Големите малки лъжи I, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Александър Скарсгард, [15+]
  • 05:15
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [12+]
  • 07:00
    "Ант-мен", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Боби Канавалe, [12+]
  • 09:00
    "Коледата невъзможна 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Алекс Зам, с Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Сантино Марела, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек, [0+]
Пълна програма
  • 04:00
    Страхотни изобретения, еп. 23
  • 04:30
    Загадки в музея, еп. 32
  • 05:10
    Годен да управлява: как кралските заболявания променят историята, еп. 2
  • 06:15
    Забранена история, еп. 2
Пълна програма
  • 04:00
    На лов за автомобили: Суперготският "Иколонайн"
  • 04:30
    Търсачи на автомобили: Бързи пари
  • 04:55
    Къса предавка: Нещото
  • 05:20
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Календарът
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 21 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - четвърти сезон - 13 еп.
Пълна програма
  • 04:15
    "Бож"
  • 04:40
    "Герои на града"
  • 05:05
    "Осуолд"
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кунята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 03:40
    "Нинджата идва" - екшън / приключенски филм с Франко Неро, Сюзън Джордж, Шо Косуги, Алекс Кортни.
  • 05:10
    "Гневът на маймуната" - филм на ужасите с Джейсън Бег, Джон Панков, Кейт МакНийл, Джойс Ван Патън.
  • 07:00
    "Светкавица - белият жребец" - семеен филм с Мики Руни, Сюзън Джордж.
  • 08:30
    "Биодом" - комедия със Стивън Болдуин, Кайли Миноуг, Джоуи Адамс, Уилям Атъртън.
Пълна програма
  • 03:25
    BRDC BRITISH FORMULA 3 BEST OF
  • 05:30
    FIA WEC 2016 BEST OF
  • 06:20
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
  • 07:10
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове
  • 07:00
    Световна сцена
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 04:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 05:30
    Bastille Live @ V Festival 2016
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 03:55
    Парк за всички сезони, еп. 6
  • 04:20
    Парк за всички сезони, еп. 7
  • 05:10
    Най-дивият град в Аляска, еп. 10
  • 05:35
    Най-дивият град в Аляска, еп. 11
Пълна програма
  • 04:10
    Криминална лаборатория, еп. 6
  • 04:55
    Сега или никога, еп. 12
  • 05:20
    Не знаех това, еп. 9
  • 05:40
    Мигове от катастрофата, еп. 40
Пълна програма
  • 03:54
    Дивите Галапагоски остров
  • 04:40
    Светът на дивото: Амазонската дъждовна гора
  • 05:26
    На куката: Риболов на чудовища: Риба вампир
  • 06:13
    Дивите Галапагоски остров
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Футбол: Астън Вила - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, директно
Пълна програма
  • 02:55
    Евгений Урбанский, Нина Дробишева във филма на Григорий Чухрай "Чисто небе" (12+)
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    Евгений Стеблов, Леонид Куравльов, Инна Макарова във филма "Урок по литература" (12+)
  • 06:25
    Пьотр Веляминов във филма "Фиктивен брак" " (16+)
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:30
    "Церемонията по връчването на наградите "Оскар" - пряко
  • 06:40
    "По средата" - сериал
  • 07:00
    "Малколм" - сериал
  • 07:45
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Италия, Серия А: Интер - Рома
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 00:25
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:15
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 05:50
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 08:00
    Вести
  • 09:00
    Игрален филм
  • 12:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:50
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 06:45
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 07:05
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 09:05
    Неделно токшоу
Пълна програма
  • 04:15
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
  • 05:00
    Документален филм
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
  • 06:35
    Wolfi
Пълна програма
  • 02:55
    Новини от планетата Марс - комедия, Франция/Белгия, 2016, режисьор: Доминик Мол, с Венсан Макен, Веерле Бетенс, Франсоа Дамиенс
  • 06:00
    Биографии на прочути личности: Историята на Нийл Армстронг
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - 34 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - 6 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 03:36
    Момчето с най-рядкото заболяване в света
  • 04:24
    Реконструкция на лице
  • 05:12
    Кралят на кухнята: Епизод 9
  • 05:36
    Кралят на кухнята: С лека ръка
Пълна програма
  • 04:00
    Обичам те, Чирпане!
  • 04:30
    Слънчева Трявна
  • 05:00
    Професия турист-Виена, част 1
  • 05:30
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
Пълна програма
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Експедиция в неизвестното
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Експедиция в неизвестното
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:40
    Мимикрия, САЩ, научна фантастика, реж. Гийермо дел Торо, 1997
  • 04:25
    Странни дни, САЩ, научна фантастика, с Ралф Файнс, 1995
  • 05:55
    Хелоуин: 20 години по-късно, САЩ, филм на ужасите/трилър, 1998
  • 07:20
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спорт, 2005
Пълна програма
  • 04:00
    "Църкви: Как да ги разчитаме: Реставрация и Разум" - 5 еп., документален филм
  • 04:30
    "Замръзналата планета: Към краищата на Земята" - документален филм
  • 05:30
    "Животните и любовта" - 1 еп., документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 04:05
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 37
  • 04:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 38
  • 05:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 133
  • 05:30
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 134
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:30
    "ТВ меню"/п/
  • 05:00
    Документална поредица /п/
  • 06:00
    Eкология
Пълна програма
  • 04:00
    Специален доклад - първи сезон, еп. 7
  • 04:45
    Специален доклад - първи сезон, еп. 8
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 18
  • 06:00
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 04:00
    MIDNITE SECRETS
  • 04:30
    MIDNITE SECRETS
  • 05:00
    FASHION FLIX
  • 05:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 04:15
    "Кошмарни наематели, бедни хязаи" - 17 еп.
  • 05:05
    "Истински спасителни операции" - 3 и 4 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 93 и 94 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:10
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 04:40
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:10
    Трофеи
  • 05:35
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 00:20
    "Наръчник на оптимиста" - комедия с уч. на Брадли Купър, Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Крис Тъкър, Джулия Стайлс, Джон Ортиз и др., /п/
  • 05:50
    "Странната Коледа на Лорън" - романтичен с уч. на Кандис Камерън Бър, Браян Дойл-Мъри, Дейвид О'Донъл, Робърт Пайн и др., /п/
  • 07:40
    "Бавачка - милионер"- романтичен с уч. на Юлия Щембергер, Михаел Деген, Грит Бьотчер, Грегор Тьорш и др.
  • 10:00
    "МХП: Маймунски Х-тремни постижения"- семейна комедия с уч. на Роби Бенсън, Девин Дъглас Друвиц, Тревър Райт, Ян Баг, Гуинит Уолш, Никол МакКий и др.
Пълна програма
  • 04:00
    Flying Wild Alaska: Tundra Taxis
  • 04:45
    Flying Wild Alaska: Greenhorn Ben
  • 05:30
    Tanked: On The Road Again
  • 06:15
    Tanked: Love Is An Illusion
Пълна програма
  • 04:00
    Звездата на Food Network
  • 05:00
    Надпревара в супермаркета
  • 06:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 06:30
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 04:05
    Ай Карли
  • 04:25
    Ай Карли
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:05
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 04:00
    "Днес в зимните спортове"
  • 05:15
    Супербайк: Гран При на Австралия
  • 06:00
    Супербайк: Гран При на Австралия, пряко
  • 07:00
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца
Пълна програма
  • 04:00
    "Големите малки лъжи I, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Александър Скарсгард, [15+]
  • 05:15
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [12+]
  • 07:00
    "Ант-мен", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Боби Канавалe, [12+]
  • 09:00
    "Коледата невъзможна 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Алекс Зам, с Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Сантино Марела, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек, [0+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:10
    ART ATTACK
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:05
    Ай Карли
  • 04:25
    Ай Карли
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:05
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 03:48
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 04:36
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
  • 05:24
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
  • 06:12
    Почти ми се размина: Шесторката от Питсбърг
Пълна програма
  • 04:00
    Red Bull Makin' It: New Zealand
  • 04:30
    Clubland: Episode 57
  • 05:00
    Top: Drivers Rising Stars
  • 05:30
    Up Close With: Sebastien Loeb
Пълна програма
  • 04:05
    Solo Hunter
  • 04:30
    King Of The Spring
  • 04:55
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 05:20
    Steve Gruber's The Wildlife
Пълна програма
  • 04:00
    На лов за автомобили: Суперготският "Иколонайн"
  • 04:30
    Търсачи на автомобили: Бързи пари
  • 04:55
    Къса предавка: Нещото
  • 05:20
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Календарът
Пълна програма
  • 03:55
    Сега или никога, еп. 12
  • 04:20
    Не знаех това, еп. 10
  • 04:40
    Мигове от катастрофата, еп. 41
  • 05:00
    Вярно ли е?, еп. 15
Пълна програма
  • 03:50
    "Папараци" /п./- телевизионен таблоид
  • 04:40
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 05:10
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 04:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 8, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 3, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 04:00
    Обладан: Тейтъм О'Нийл
  • 06:00
    Първите 48 часа: Последната поръчка/Подъл обир
  • 07:00
    Първите 48 часа: Убийство на "Мейдън лейн"
  • 08:00
    Бандите във Великобритания: Общ преглед
Пълна програма
  • 04:00
    "Тайм-код"
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
Пълна програма
  • 04:00
    "Храмове на българската памет - Манастирът "Седемте престола" - документален филм
  • 04:30
    "И озарява със своята светлина" - документален филм
  • 05:00
    Класическа музика: Концерт "110 г. от рождението на Дж.Гершуин" /1 част
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Родопа" - Смолян /1 част
Пълна програма
  • 02:40
    Карусель. Х/ф
  • 04:20
    Больше, чем любовь
  • 05:00
    За полчаса до весны. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
Пълна програма
  • 03:55
    Jackass
  • 04:20
    Jackass
  • 04:45
    Jackass
  • 05:10
    See Dad Run
Пълна програма
  • 04:04
    Devious Wives (18+)
  • 04:36
    Outdoor Shower Striptease (18+)
  • 05:00
    Dr Rotten's Erotic Experiments (18+)
  • 05:23
    Toy Time! (18+)
Пълна програма
  • 01:40
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Футбол: Ейбар - Малага (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Бетис - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 04:15
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: Супер-Г /мъже/
  • 05:15
    Футбол: Копенхаген - Лудогорец - среща от 1/16-финалите на "Лига Европа"
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /12 епизод/
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    GLOBETROTTER - KUCHING-KUALA LUMPUR
  • 04:30
    GLOBETROTTER - LANGKAWI
  • 05:00
    NEXOS - THE SHARED LANDS
  • 06:00
    SAMUCHA: THE LAST JOURNEY OF A SHEPHERD
Пълна програма
  • 03:55
    Fighting Rookies
  • 04:40
    Hip Show
  • 05:05
    AX Combat Night
  • 06:00
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 04:00
    SLAM!
  • 04:30
    Standard Snowboard Show
  • 05:00
    World of X Games 2015
  • 05:30
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 04:00
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 05:00
    "Нотни булеварди"
  • 05:30
    "Студентски етюди"- Нов Български Университет
  • 06:00
    "Шпионката на Коко"
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лил - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 10:00
    Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Евертън - Съндърланд, мач от английската Висша Лига, запис
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    Тенис: Ришар Гаске - Александър Зверев (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 06:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 21-и епизод, повторение
  • 09:00
    Класика от Висшата Лига - Тотнъм Хотспър - Стоук Сити (2010-11), повторение 09:30 Футбол: Челси - Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, запис
Пълна програма
  • 03:48
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 04:36
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
  • 05:24
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
  • 06:12
    Почти ми се размина: Шесторката от Питсбърг
Пълна програма
  • 03:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 06:30
    "Минало (не)свършено" с Евгений Михайлов, нов сезон, (п)
  • 07:30
    "Съветите на Лазар" безопасни и полезни тренировки за добър тонус
  • 08:00
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
Пълна програма
  • 02:55
    "Пехотинец 4: Движеща се мишена", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Уилям Кауфман, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Самър Рей, Пол МакГилиън, Мелиса Роксбърг, Джош Блекър, [15+]
  • 04:25
    "Американски гангстер", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуитъл Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин, [15+]
  • 05:00
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
  • 07:00
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • 04:10
    "Паранормална активност: Призрачното измерение", ужаси, САЩ, 2015; реж. Грегъри Плоткин, с Крис Дж. Мъри, Брит Шоу, Айви Джордж, Дан Гил, Оливия Тейлър Дъдли, [15+]
  • 05:00
    "Семейство Сопрано VІ, 20 еп. - Синята комета", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Алън Тейлър, с Джеймс Гандолфини, Еди Фалко, Лорейн Брако, Майкъл Империоли, Доминик Чайниз, [18+]
  • 05:50
    "Семейство Сопрано VІ, 21 еп. - Произведено в САЩ", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Дейвид Чейс, с Джеймс Гандолфини, Еди Фалко, Лорейн Брако, Майкъл Империоли, Доминик Чайниз, [18+]
  • 07:00
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [0+]
Пълна програма
  • 04:00
    Agencies Season 2 Ep7
  • 04:30
    Fashion Exposed
  • 05:00
    Fashion Exposed
  • 05:30
    From the Runway
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Епопея по български. История за българския герб (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:30
    Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс - Сейнт Луис Блус, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 05:30
    Футбол: АЗ Алкмаар - Цволе, мач от холандската Ередивизи, запис
  • 07:30
    Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 22-и епизод, повторение
  • 08:00
    Футбол: Часът на Байерн ТВ - Херта - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига, повторение
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
Fox Life 04:20
В света на Хестън - първи сезон, еп. 3
AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
Viasat History 04:25
Загадки в музея, сезон 8, еп. 7

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
National Geographic 04:55
Строителна зона, еп. 26
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
TV1000 04:20
Карантина, САЩ, ужаси/фантастика/трилър, 2008
Skat+ 04:30
"Априлското въстание" - документален филм /1 част
HBO HD 04:50
"Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}