ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Награди "Инвеститор на годината" 2016
  • 14:35
    Музикална сцена БНТ1 Снежанка и седемте джуджета детски балет /Новогодишен музикален фестивал/
  • 15:50
    Повод за убийство /70г. от рождението на Иля Велчев/ тв театър /България, 1995г./, режисьор Иля Велчев, в ролите: Васил Михайлов, Мая Бабурска, Юри Ангелов и др.
  • 17:00
    Непозната земя
Пълна програма
  • 13:00
    "Любов от разстояние" - романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор - Нанет Бърстийн, актьори - Дрю Баримор, Джъстин Лонг, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Кристина Апългейт, Рон Ливингстън,  Джун Даян Рафаел,  Кели Гарнър и др.
  • 15:00
    "Връзки" - сериал, с.2, еп. 5
  • 16:00
    "Тоскана - сърцето на Италия" - документален филм
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 12:30
    "Магията на добрата вещица" - с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.
  • 14:15
    "Детегледачката е мъж" (премиера) - с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др.
  • 16:00
    "Етажна собственост" - комедиен сериал, 2 сезон
  • 17:00
    "Комбина"- предаване на NOVA
Пълна програма
  • 13:35
    Дрязги - сериал, семейна комедия
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 16:00
    Игри на ума - филм
Пълна програма
  • 12:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 12:50
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 6, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 13:40
    Медиум; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 14:30
    Медиум; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 15:20
    4исла; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 13:15
    Мисията на дивака: Ужасът без глава
  • 13:45
    Мисията на дивака: Чудовището в тунела
  • 14:10
    Мисията на дивака: Неизвестна заплаха
  • 14:40
    Мисията на дивака: Трол във въглищата
Пълна програма
  • 13:10
    "Българска душа" - фолклорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Онази България" - игрален филм
  • 15:00
    "Моят приятел Уго" - документален филм
Пълна програма
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Под бели платна: Ваканционно пътешествие към щастието" - игрален филм, ФРГ, 2004
  • 16:00
    "Под бели платна: Компас на любовта" - игрален филм, ФРГ, 2004
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:30
    Малката Дорит сериен игрален филм, Великобритания /3 част/
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 15:30
    Изкуството на 21 век
  • 16:00
    Навътре в камъка документален филм /п/
Пълна програма
  • 13:35
    В кадър На лов за енергия /п/
  • 14:05
    Библиотеката
  • 15:05
    Лице в лице с Агрипина документален филм
  • 16:05
    Отблизо с Мира Добрева
Пълна програма
  • 12:00
    Yogi's Great Escape
  • 13:45
    The Mr Bean Animated Series
  • 14:35
    Scooby-Doo and Scrappy-Doo
  • 15:05
    Scooby-Doo and Scrappy-Doo
Пълна програма
  • 13:00
    "Ларго Уинч" - екшън, приключенски, трилър (Франция, Белгия, 2008), режисьор - Жером Сал, актьори - Томер Сисли, Кристин Скот Томас, Предраг Мики Манойлович, Мелани Тиери, Радивое Буквич, Карел Роден, Стивън Уодингтън и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 9,10
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "Супер коли" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 11:45
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
  • 14:15
    "Генезис" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Ха
  • 17:15
    "Титаник" - драма, романтичен (САЩ, 1997), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Били Зейн, Леонардо Ди Каприо, Кейт Уинслет, Дейвид Уорнър, Кати Бейтс и др.
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Ранго" - анимация, приключенски, екшън ( САЩ, 2011), сценарист - Джон Логан, режисьор - Гор Вербински
Пълна програма
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 18:30
    "Приятели" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "На среща с непознат: Австралия" - риалити шоу
  • 17:00
    "Нощта на Оскарите" - танцово шоу
Пълна програма
  • 12:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 13:45
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 14:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 14:30
    HOB! NEXO KNIGHTS (NEW! NEXO KNIGHTS)
Пълна програма
  • 12:30
    "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
  • 14:20
    "Чуден свят", драма, САЩ, 2009; реж. Джошуа Голдин, с Матю Бродерик, Санаа Латан, Майкъл Кенет Уилямс, Джодел Ферланд, Филип Бейкър Хол, [12+]
  • 15:50
    "Световен играч", комедийна драма, Германия, 2013; реж. Ханес Щьор, с Кристоф Бах, Валтер Шултхайс, Инка Фридрих, Улрике Фолкерс, Щефан Халмайер, [12+]
  • 17:30
    "Г-н Холмс", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Бил Кондон, с Йън МакКелън, Лора Лини, Майло Паркър, Хироюки Санада, Хати Морахан, [12+]
Пълна програма
  • 11:45
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 13:45
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
  • 15:40
    "Нашвил", комедина драма, САЩ, 1975; реж. Робърт Олтман, с Кийт Карадайн, Джералдин Чаплин, Карен Блек, Рони Блакли, Лили Томлин, [15+]
  • 18:15
    "Любов и смърт", комедия, САЩ, 1975; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Даян Кийтън, Джеймс Толкан, Харолд Гулд, Олга Жорж-Пико, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Eco Solutions
  • 13:45
    Make, Create, Innovate
  • 14:00
    State of the Union
  • 15:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 12:15
    "Време за любов"- романтичен филм с уч. на Софи Шут, Джулиан Вайгенд, Джуило Ричарели и др.
  • 14:10
    "Живот без правила" (премиера) - романтична комедия с уч. на Клаудия Михелсен, Щефан Кампвирт, Марен Кройман, Бирте Ханусрихтер, Лаура Курши др.
  • 16:00
    "Огледален свят" - сериен филм, 2 епизода
  • 18:00
    "Законите на съдбата" (премиера) - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 14:30
    "Пума боецът" - сериал
  • 15:30
    "Гореща зона" - сериал
  • 16:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 3
Пълна програма
  • 13:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 2
  • 14:00
    Аукционни войни в Канада: Пристрастеност
  • 14:30
    Аукционни войни в Канада: Надлъгване
  • 15:00
    Крале на аукциона: Изборът е ваш
Пълна програма
  • 13:02
    Ловци на митове: Летяща гилотина
  • 13:50
    Ловци на митове: Самолет от тиксо
  • 14:38
    Ловци на митове: Трагедия с тръбите
  • 15:26
    Фабрика за храна: Шест на осем
Пълна програма
  • 13:30
    Най-добри приятели завинаги
  • 14:00
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:30
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 15:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 13:00
    "Двоен пас" - на живо
  • 15:15
    Футбол от Бундеслигата, 22 кръг: всички мачове, всички голове
  • 15:55
    Хокей на лед от ГХЛ: топсреща - пряко
  • 18:30
    Футбол от Бундеслигата актуално
Пълна програма
  • 13:30
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Спортна лаборатория"
  • 14:00
    "Да изобретяваме"
  • 14:30
    "Изумителни постижения"
Пълна програма
  • 13:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 14:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:30
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Господин и госпожа Любов - Драма
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Ангели и приятели - 11 и 12 еп.- Анимация
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:15
    Ски-бягане, Световно първенство: Отборен спринт, пряко
  • 15:00
    Спускане с шейни, Световна купа Алтенберг: Жени (втори манш)
  • 15:30
    Северна комбинация: Световно първенство, пряко
  • 16:15
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца
Пълна програма
  • 13:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Квитфйел: Супер-Г, пряко
  • 14:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Кран Монтана: Слалом за комбинация, пряко
  • 15:30
    Колоездене: "Хет нювсблад"
  • 16:30
    Футбол, Бундеслига: Инголщадт - Борусия М, пряко
Пълна програма
  • 13:20
    Супер-превозвачи, еп. 4
  • 14:05
    Супер-превозвачи, еп. 5
  • 14:45
    Супер-превозвачи, еп. 6
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, еп. 2
Пълна програма
  • 13:25
    Monster Jam
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Liquid Edge
  • 16:10
    Mantracker Season 4
Пълна програма
  • 13:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:25
    Ловци на къщи
  • 13:50
    Евтин дом на плажа
  • 14:15
    Евтин дом на плажа
  • 14:45
    Платинени сватби
Пълна програма
  • 13:20
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 5
  • 14:15
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 19
  • 15:10
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 20
  • 16:05
    Кристела - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 13:20
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 1
  • 14:15
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 2
  • 15:10
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 1
  • 16:10
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 12:25
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 14:10
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 16:35
    "Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джамати, [12+]
  • 18:30
    "В кадър ХІV, 9 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    Най-големите измами в историята, еп. 6
  • 14:10
    Страхотни изобретения, еп. 9
  • 14:40
    Страхотни изобретения, еп. 10
  • 15:10
    Съкровищата на Древен Египет, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Маршрути за бягство
  • 14:00
    В търсене на Хитлер: Убежището на Хитлер
  • 15:00
    В търсене на Хитлер: Приятели във висшите кръгове
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Самолетът на Хитлер
Пълна програма
  • 13:00
    "Паленца"
  • 15:20
    "Герои на града"
  • 15:35
    "Познай колко те обичам"
  • 16:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 13:15
    Mein Lokal, Dein Lokal -Wo schmeckt's am besten?
  • 14:15
    Mein Lokal, Dein Lokal -Wo schmeckt's am besten?
  • 19:20
    Elementary
  • 20:15
    Elementary
Пълна програма
  • 13:00
    "На гости на Ники Сотиров" - предаване за лайфстайл и култура
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева/п/
  • 14:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 12:55
    "Любов или пари" - комедия с Тимъти Дейли, Кевин Маккарти.
  • 14:30
    "Човекът от Луната" - драма с Рийз Уидърспуун, Джейсън Лондон, Тес Харпър.
  • 16:10
    "Ски патрул" - комедия с Роджър Роуз, Лесли Джордан, Ивет Нипар.
  • 17:40
    "Нечестни сърца" - драма с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий.
Пълна програма
  • 13:35
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 14:25
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 15:20
    MACAU GRAND PRIX REPLAY
  • 16:35
    MRF CHALLENGE
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Къщурки - реалити шоу
  • 16:30
    Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 13:00
    Tom Odell's Great British Songbook
  • 14:30
    MTV Essentials: Worldwide Dance...
  • 16:00
    KSI: In The Zone
  • 16:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 13:15
    Супер-ветеринар, еп. 24
  • 14:05
    Супер-ветеринар, еп. 25
  • 14:55
    Ветеринар на хълма, еп. 2
  • 15:45
    Удивителни раждания при животните, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Без закони, еп. 8
  • 14:00
    Богатство в открито море, еп. 9
  • 15:00
    Богатство в открито море, еп. 10
  • 16:00
    Корабостроителница, еп. 1
Пълна програма
  • 13:26
    Дивата Русия: Тайната гора
  • 14:17
    Дивата Русия: Девствени долини
  • 15:04
    Море на надеждата: Подводните съкровища на Америка
  • 15:51
    Правене на панди
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Астън Вила - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, директно
  • 16:00
    Футбол: Сент Етиен - Каен, мач от френската Лига 1, директно
  • 18:00
    Футбол: Лион - Метц, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 13:30
    Евгений Леонов, Маргарита Назарова в комедията "Рейсът на ивици " (12+)
  • 15:05
    Георгий Жжонов, Леонид Филатов, Александра Яковлева във филма "Екипаж" (12+)
  • 17:35
    Премиера. "Най-добър от всички!" Рецепти за възпитание"
  • 18:30
    Премиера."Най-добър от всички!"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:25
    "Да спреш времето: Clockstoppers" - екшън комедия, САЩ, 2002
  • 14:10
    "В окото на бурята" - екшън филм, САЩ, 2014
  • 15:40
    "Най-добрите холивудски филми" - журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Италия, Серия А: Ювентус - Емполи
  • 15:30
    Спортът от първо лице
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Сасуоло - Милан
  • 18:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 13:30
    "Ruck Zuck" - шоу
  • 14:30
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 16:30
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 18:45
    "Екслузивно - уикенд"
Пълна програма
  • 12:00
    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица
  • 15:00
    "Старт в нов живот" - доку-сериал
  • 17:00
    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица
  • 18:00
    "Новата ми възраст"
Пълна програма
  • 12:30
    Игрален филм
  • 14:05
    Игрален филм
  • 15:40
    Игрален филм
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 12:10
    "Бевърли Хилс Чихуахуа" - комедия, САЩ, 2008
  • 13:50
    "G - Force: Специален Отряд " - анимационен филм, САЩ, 2009
  • 15:30
    "Играта на Ендър" - фантастичен филм, САЩ, 2013
  • 17:40
    "Перфектна илюзия" - развлекателно шоу
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
  • 14:00
    "Разбулване" /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо" с водещ Цветан Димитров /на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 12:25
    Sally Bollywood
  • 14:20
    Barbie - Mariposa
  • 15:35
    In einem Land vor unserer Zeit - Das vergessene Tal
  • 16:50
    Star Wars: The Clone Wars
Пълна програма
  • 12:20
    Коледен сняг - семеен, с Ан Уинтър и Адам Стюарт
  • 14:10
    Щрак - комедийно шоу
  • 14:30
    Насрещно движение - телевизионен сериал - 3 епизод
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - 35 епизод
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 23
  • 14:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Лош късмет в Джорджия
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Мъжки сълзи
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Подготвени за мечтата
Пълна програма
  • 13:30
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 14:00
    Забравеният герой от родопската Шипка
  • 14:30
    Зелен свят - Пасищата
  • 15:00
    Импресия - Каменни гъби
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 16:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 16:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 12:05
    Гордост и предразсъдъци, драма/романтичен, 4 номинации за Оскар, 2005
  • 14:10
    Рики Боби: Лудият на макс (2006), САЩ, комедия/спорт, с Уил Фарел, 2006
  • 16:00
    Ловен сезон 2, САЩ, анимация, 2008
  • 17:20
    Усещане за жена, САЩ, драма, с Ал Пачино, 1 награда Оскар, 1992
Пълна програма
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 10
  • 14:00
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 1
  • 14:30
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 2
  • 15:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Топ 50: Любовни песни
  • 17:00
    Вечни хитове
  • 23:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
Пълна програма
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    "Влюбените" - драма, Франция / Великобритания, режисьор Кристоф Оноре; в ролите: Катрин Деньов, Людвин Сание и Киара Мастнояни и др./п/
  • 14:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    "Открития" - документална поредица/п/
Пълна програма
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 6
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 19
  • 14:25
    Лейди Стъбс - игрален филм
  • 16:20
    Малкълм - шести сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 13:30
    FASHION FLIX
  • 14:00
    FASHION FLIX
  • 14:30
    FASHION FLIX
  • 15:00
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 13:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Квитфйел: Супер-Г, пряко
  • 14:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Кран Монтана: Слалом за комбинация, пряко
  • 15:30
    Колоездене: "Хет нювсблад"
  • 16:30
    Футбол, Бундеслига: Инголщадт - Борусия М, пряко
Пълна програма
  • 13:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 14:40
    A-List Playlist
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 12:50
    "Завръщане в рая" - 5 eп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.1-5
  • 17:50
    "Федерален шериф" - еп.2-6
  • 22:00
    "Остров Харпър" - еп.5
Пълна програма
  • 12:50
    "Удивителни медицински истории" - 2 еп.
  • 13:40
    "Кошмарни наематели, бедни хязаи" - 17 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 256-260 еп.
  • 16:35
    "На косъм" - 12 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 13:30
    Сезон охоты
  • 14:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 14:30
    Рыболовные путешествия
  • 15:20
    Технология зимнего клева
Пълна програма
  • 12:10
    "Наръчник на оптимиста" - комедия с уч. на Брадли Купър, Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Крис Тъкър, Джулия Стайлс, Джон Ортиз и др.
  • 14:40
    "Игра на кодове" - биографичен трилър с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Кийра Найтли, Матю Гуд, Рори Киниър, Чарлс Данс, Марк Стронг и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 13:00
    FutureCar: The Brain
  • 13:45
    FutureCar: The Fuel
  • 14:30
    Flying Wild Alaska: Tundra Taxis
  • 15:15
    Flying Wild Alaska: Greenhorn Ben
Пълна програма
  • 13:35
    CRAFTY HANDS
  • 13:45
    YUMMY FOR MUMMY
  • 14:00
    MOVIE CLUB
  • 14:10
    JURASSIC WORLD
Пълна програма
  • 13:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:00
    Режи!
  • 15:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 15:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:10
    Опасният Хенри
  • 14:35
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:15
    Ски-бягане, Световно първенство: Отборен спринт, пряко
  • 15:00
    Спускане с шейни, Световна купа Алтенберг: Жени (втори манш)
  • 15:30
    Северна комбинация: Световно първенство, пряко
  • 16:15
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца
Пълна програма
  • 12:25
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 14:10
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 16:35
    "Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джамати, [12+]
  • 18:30
    "В кадър ХІV, 9 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:10
    Jake and the Never Land Pirates
  • 13:40
    The Lion Guard
  • 14:05
    Doc McStuffins
  • 14:35
    Sofia The First
Пълна програма
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:10
    Опасният Хенри
  • 14:35
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 12:50
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
  • 13:40
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 14:30
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Не убивайте пратеника
Пълна програма
  • 13:15
    Top: Bachelorettes
  • 13:45
    Star Rated: Male Sporting Exes
  • 14:10
    Top: Hot and Single
  • 14:40
    Star Rated: Bachelorettes
Пълна програма
  • 13:30
    NASCAR Outdoors
  • 13:55
    NASCAR Outdoors
  • 14:20
    NASCAR Outdoors
  • 14:45
    Solo Hunter
Пълна програма
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Маршрути за бягство
  • 14:00
    В търсене на Хитлер: Убежището на Хитлер
  • 15:00
    В търсене на Хитлер: Приятели във висшите кръгове
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Самолетът на Хитлер
Пълна програма
  • 13:00
    Богатство в открито море, еп. 9
  • 14:00
    Богатство в открито море, еп. 10
  • 15:00
    Корабостроителница, еп. 1
  • 16:00
    Корабостроителница, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    "Любов от разстояние" - романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор - Нанет Бърстийн, актьори - Дрю Баримор, Джъстин Лонг, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Кристина Апългейт, Рон Ливингстън,  Джун Даян Рафаел,  Кели Гарнър и др.
  • 15:00
    "Връзки" - сериал, с.2, еп. 5
  • 16:00
    "Тоскана - сърцето на Италия" - документален филм
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, 2012
  • 14:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, 2012
  • 15:10
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 6, риалити, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 13:15
    Царство; сезон 3, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 14:15
    Царство; сезон 3, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 15:15
    Царство; сезон 3, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 16:15
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 7, семеен, екшън, Италия, 2014
Пълна програма
  • 13:00
    Чудовището в семейството ми: Дейл Хоснър
  • 14:00
    Грабежът в "Хатън Гардън": Един последен удар
  • 15:00
    Големият влаков обир: Големият влаков обир
  • 16:00
    Убих най-добрия си приятел: Смъртоносни води
Пълна програма
  • 13:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    "Тайм-код"
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
Пълна програма
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Пътуване из древните крепости" - документален филм /повторение/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
Пълна програма
  • 13:30
    Wendell & Vinnie
  • 14:00
    Real Husbands of Hollywood
  • 14:30
    Second Generation Wayans
  • 15:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 13:23
    Toy Time! (18+)
  • 13:40
    Dr Gangbanger Banger (18+)
  • 14:00
    DP Action (18+)
  • 14:19
    Freshening Up (18+)
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    "Планетата на мравките - мравешка колония" - документален филм
  • 19:30
    "Внимание: диви животни" - документален филм
Пълна програма
  • 12:55
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: Супер-Г /мъже/ пряко предаване от Квитфьел /Норвегия/
  • 14:15
    Супер сериите предаване за фитнес
  • 14:45
    Спортни новини
  • 14:55
    Супер сериите + предаване за фитнес
Пълна програма
  • 12:35
    Товар за Африка
  • 14:05
    Съдбовни години
  • 15:40
    ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
  • 16:10
    ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
Пълна програма
  • 13:30
    Зоологика - п
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
  • 14:00
    KARMA TREKKER - TAIWAN
  • 15:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - THE MYSTERY OF THE THYLACINE
Пълна програма
  • 11:15
    NEW High Explosive
  • 13:50
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 16:15
    Fights of Glory - Los Angeles
  • 16:30
    Fights of Glory - Amsterdam
Пълна програма
  • 12:45
    Разлика между поколенията
  • 14:15
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 16:10
    Малки жълти лимони
  • 17:45
    Хърби Хенкок: Възможности
Пълна програма
  • 13:30
    Pull
  • 14:00
    World of X Games 2015
  • 15:00
    World of X Games 2015
  • 15:30
    2007 Etnies GvR
Пълна програма
  • 13:35
    Зоопаркът - Дъблин (1)
  • 14:00
    Зоопаркът - Дъблин (2)
  • 14:25
    Бебета в зоопарка (1)
  • 14:55
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • 13:30
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 14:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 15:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Евертън - Съндърланд, мач от английската Висша Лига, запис
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 26-и епизод
  • 15:00
    Студио "Висша Лига", директно
  • 15:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, директно
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:15
    "Най-силните мъже на света" - 3 еп., спортно-забавно предаване
  • 15:45
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 16:45
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол: Славия - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
  • 14:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 15:00
    Футбол: Монтана - Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
  • 16:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:50
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
  • 13:40
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 14:30
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Не убивайте пратеника
Пълна програма
  • 13:00
    "Марина", игрален филм, биографичен, Белгия/Италия, 2013, режисьор: Стийн Конинкс, в ролите: Луиджи Ло Кашо, Донатела Финокиаро, Матео Симони, Евелин Босман, Кристиан Кампаня и др.
  • 15:00
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
  • 15:30
    Документален филм на Би Ай Ти
  • 16:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 13:30
    Риболов в Австралия -Най-доброто от2012.
  • 14:00
    Ловна треска - Лов без кучета в Орманшаг
  • 14:30
    Пейтер Пал Халми - В очакване на пролетта
  • 15:00
    Ловна треска -Лов в Чалокьоз
Пълна програма
  • 13:30
    "Шантави рисунки: Бягството на заека", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Джеф Сиърджи, [0+]
  • 14:45
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
  • 16:15
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 18:05
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", приключенски - фенъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    "Нищо лично ІІ, 2 еп.", криминална комедия, Великобритания, 2017; реж. Катрин Морзхед, с
  • 14:15
    "Нюзрум ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Лесли Линка Глатър, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 15:15
    "Нюзрум ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Карл Франклин, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 16:15
    "Нюзрум ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Алън Пол, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    From the Runway
  • 14:00
    One to Watch
  • 14:30
    African Fashion: Autumn/Winter
  • 15:00
    Photographers
Пълна програма
  • 12:00
    Голф: Открито първенство на Йоханесбург, четвърти кръг, първа сесия, директно
  • 15:00
    Студио "Футбол", директно
  • 15:30
    Футбол: Фейенорд - ПСВ Айндховен, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 17:25
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма

Сериали

Diema 13:50
"Закони на войната" - сериал, сезон 1
Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 21
Fox Crime 13:55
Свежа кръв - първи сезон, еп. 6
AXN Black 14:00
Кралят на умниците; сезон 2, епизод 8, риалити, САЩ, 2014
Fox Life 14:10
Сексът и градът - шести сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 13:45
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Мексико, пряко
Eurosport 2 No Bundesliga 13:45
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Мексико, пряко
Mtel Sport 2 13:50
Баскетбол: Евролига
Eurosport 14:00
Колоездене, "Джиро д`Италия": Ровета - Бормио (шестнадесети етап), пряко
Eurosport HD 14:00
Колоездене, "Джиро д`Италия": Ровета - Бормио (шестнадесети етап), пряко

Всички предавания

Филми

MGM 13:40
"Дивия Бил" - уестърн с Джес Бриджис, Елън Баркин.
HBO 2 13:45
"Хотел Трансилвания 2", анимация, САЩ, 2015; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Cinemax 2 13:50
"Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
Cinemax 13:55
"Ариана", драма, Италия, 2015; реж. Карло Лаваня, с Ондина Куадри, Масимо Пополицио, Валентина Карнелути, Блу Йошими, Корадо Саси, [15+]
HBO3 13:55
"Бизнес преговори ІII, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2016; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Гилерме Вебер, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}